The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Салона за важни събития Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Салона за важни събития I_vote_lcap81%Салона за важни събития I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Салона за важни събития I_vote_lcap19%Салона за важни събития I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Салона за важни събития I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Салона за важни събития I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Салона за важни събития I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Салона за важни събития I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Салона за важни събития I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Салона за важни събития I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Салона за важни събития I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Салона за важни събития I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Салона за важни събития I_vote_lcapСалона за важни събития I_voting_barСалона за важни събития I_vote_rcap 
Саманта Такър
Салона за важни събития I_vote_lcapСалона за важни събития I_voting_barСалона за важни събития I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Салона за важни събития I_vote_lcapСалона за важни събития I_voting_barСалона за важни събития I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Салона за важни събития I_vote_lcapСалона за важни събития I_voting_barСалона за важни събития I_vote_rcap 
Том Милс
Салона за важни събития I_vote_lcapСалона за важни събития I_voting_barСалона за важни събития I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Салона за важни събития I_vote_lcapСалона за важни събития I_voting_barСалона за важни събития I_vote_rcap 
Алекса Рен
Салона за важни събития I_vote_lcapСалона за важни събития I_voting_barСалона за важни събития I_vote_rcap 
Selene
Салона за важни събития I_vote_lcapСалона за важни събития I_voting_barСалона за важни събития I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Салона за важни събития I_vote_lcapСалона за важни събития I_voting_barСалона за важни събития I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Салона за важни събития I_vote_lcapСалона за важни събития I_voting_barСалона за важни събития I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Салона за важни събития

Go down 
+16
Маги
Харпър Дейл
♥Lucy.
Бони Морган
Талия Кейс
Нейтън Монгомъри
Алисън Монгомъри
Galina
Изабела
Алдур
Vasilisa"Lissa"Dragomir
Саманта Такър
*Bones*
Selene
Дмитрий Джозуеф Флориан
Клеър Монгомъри
20 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 3:33 pm

Салона за важни събития 241109111951DSC00186
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 2:50 pm

Днес е денят.
Помислих си и въздъхнах.Седях на дивана в хола и гледах телевизия.Скоро трябваше да почна да се оправям за бала,а направо не ми се ставаше.От бебефона до мен се разнесе звук от плач.Осведомих Девора,че аз ще отида при Бела.Качих се по стълбите и тръгнах към стаята на дъщеря си.Отворих вратата и влезнах вътре.Взех бела и я гушнах.Малката спря да плаче и се успокои.Усмихнах се и изтрих сълзичките и.Оставих я пак в креватчето като и подадох една играчка.Тя се усмихна и я взе от ръцете ми...Толкова бързо растеше и се развиваше.Усмихнах се и излезнах от стаята като се отправих към моята.Бела имаше собствена стая и легло в моята.
Отворих гардероба си - то си беше цяла гардеробна - и почнах да разглеждам роклите си.Нямах си и на идея каква рокля да облека.Въздъхнах.Дори не знаех какъв цвят да е роклята...Може би черна или червена или лилава или пък синя.Никаква идея...Затова пък почнах да пробвам най-различни рокли.Накрая се спрях на една светло синя рокля.Обух си и едни доста сладки обувки след което си оправих косата.После се отправих към стаята на Бела.Отворих нейното гардеробче и почнах да оглеждам дрешките и.Избрах една пролетна рокличка.Нямаше да си отиваме,но пък тази рокличка и стоеше доста добре.За това и я облякох и и обух едни розови обувчици.

***

Шофьорът ми паркира колата пред имението.Този път бях решила,че няма да карам аз...с тези дрехи.Даниел ми отвори вратата и ми подаде ръка.Поех я с кимване и слезнах от колата.Той леко дръпна столчето в което седеше Бела и аз я извадих.Тримата се запътихме към голямата врата.Той я отвори и аз влезнах носейки бебето на ръце.Познавах Даниел от доста време и той беше доста приятел човек...е вампир ако трябва да сме наистина точни.Той каза,че има работа и,че после ще се появи в салона.Кимнах и му благодарих след което влезнах в големия салон - чиято врата беше отворим Дан - и се усмихнах.Всичко изглеждаше толкова хубаво...В червено,бяло и черно.На малката сцена имаше инструменти и микрофони...Напомняше ми на един друг бал който се беше състоял преди около година.Бяхме в една зала в училището...там беше по-тъмно,но беше подобно.Покривките бяха алено червени,а на масите имаше сладки.Огледах наоколо.На втория етаж имаше барче.
Ооо!
Това място почваше да ми харесва все повече и повече.Имаше място за танци,а масите бяха добре разположени.Две големи и няколко единични.Като цяло беше добре!Харесваше ми.А и имаше пиене...супер!Не бях близвала алкохол от...много време насам.Или може би не чак толкова много...Усмихнах се и седнах на един стол като Бела седеше в скута ми.Явно бяхме първите...
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 4:14 pm

Пристигнах в града преди около два часа и половина, тези постоянни полети със самолет почват да ми идват в повечко. Преоблякох се и сега в едната от кулите напълнени с бодигардове с малко закъснение се приближавах към имението в което щеше да се проведе бала..
Стигнахме тук някъде за половин час или просто за мен времето летеше толкова бързо. Кулата спря. Бодигарда седяият пред мен излезна и ми отвори вратата, излезнах и се огледах. Беше доста хубаво тук. С "няколко придружители" тръгнах към вратата на имението носейки един голям букет със рози. Това беше за един и по-специален за мен човек. Добре не точно човек.. Точно зад мен вървеше един от бодигардовете с една голяма кошница най-различни рози. Тези бяха за всички дами.До колкото знам им е приятно да получават цветя, е защо да не направя на този прекрасен нежен пол нещо приятно? Погледнах към бодигарда зад мен с кошницата цветя, доста беше странно и във същото време смешно. Човека който никога не е подарявал цветя, който със сваето телосложение е по-скоро за защитаване сега изглеждаше някак оплашено или пък..Незнам какво испитваше но за пръв път го виждах да се усмихва.
Един тръгна напред и отвори вратата пред мен. Кимнах му леко и влезнах в имението. Нямаше мнного-много хора, но и не бих казал че хората съвсем отсъстваха. Нямаше прекалено много хора, така че няма да можеш да минеш и това беше добре. Бодиарда със кошницата тръгна по залата да раздава цветя и скоро започна да се вживява в тази работа. Усмихнах се и потърсих с поглед онази заради която бях дошъл тук. Открих я в една тълпа хора които сигурно и поднасяха поздравления. Все пак тя бе директорката на училището поради което се прави този бал. Тръгнах на там..
Не исках да ги прекъсвам но желанието ми да я видя от близо надделяваше.
- Извинете..- казах все пак прекъсвайки ги. - Mlle. Клеър..- поклоних се леко на очарователната директорка, взех нежната и ръка и я докоснах леко с устни.
- Днес изглеждате прекрасно!
Върнете се в началото Go down
Selene
Helpers
Helpers
Selene


Брой мнения : 1316

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 4:36 pm

Време беше да се промъкна в имението за бала.Не обичах изненади и предположих,че сега се събират всички.Целта беше да се смеся с тълпата и да си намеря удобно,стратегическо място за наблюдение.Предстоеше ми среща с важна личност и исках аз да я забележа първа.Не,че ако някой се опиташе да ме спре на входа щеше да успее...
Влязох в салона и се огледах.Масите и всичко останало беше подредено и изискано.Хареса ми.Имаше и достатъчно място за действие,ако се наложеше да прибягвам до такова.Забелязах няколко ранни гости,но не и човека,когото търсех.Погледа ми се спря на жена със светло синя рокля и малко момиченце с нея.Клеър Монгомъри.Подсмихнах се леко и приближих към нея.Тя стоеше с някакъв мъж и тихо си говореха.Без капка свян се изправих до тях и се обърнах,кимнах към двамата и се обърнах към Клеър:
- Здравей.Ти трябва да си,Клеър,нали?-Тя кимна леко с глава и се усмихна.Аз продължих.-Хубаво празненство,поздравления.Разбрах,че е организирано от теб.Аз съм Селин.
Двете си стиснахме ръцете.Мъжът до нея стоеше невъзмутимо и изчакваше.Бях прекъснала нещо,но не ми пукаше особено.Оставих ги да си "гукат" и се оттеглих към далечния край на залата в очакване на личността,която исках да видя.Беше време да се срещна с Василиса очи в очи.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 5:06 pm

Почваха да идват хората.Заговорих се с няколко все още държейки Бела.Хората ми казваха колко е хубаво всичко и прочие.Аз кимах и се усмихвах на всяко едно такова пожелание и поздравление.Почвах да се чувствам неудобно.Познат глас прекъсна разговора ми с хората.Обърнах се и видях Дмитрий Джозуеф Флориан или още казано принц на Франция.Той пое ръката ми и я целуна след което ми направи комплимент.Нямах време дори да отговоря тъйкато друга личност се приближи към нас.Бях чувала за нея.Тя също явно беше чувала за мен.Представи се и вече бях сигурна,че името и е Селин.Здрависахме се,а тя се оттегли.Останах с Дмитрий.Обърнах се към него.
- Благодаря ви.И вие изглеждате доста добре. - признах и леко повдигнах Бела.Да си призная нямах много намерение цяла вечер да я държа на ръце защото щяха да ми омалеят ръцете.Това дете си беше голяма отговорност.Но всяко едно дете беше отговорност.Покрай нас мина келнер облечен в черно и бяло и аз взех една чаша вино и я оставих на масата,а после взех още една която подадох на Дмитрий.Нямаше как да взема две тъйкато едната ми ръка беше заета с бебето...Отпих от питието и се усмихнах на принца.
- Мислех,че няма да дойдете. - признах си и пред него.Бях му казала,че ще има бал,но въобще не очаквах,че ще се появи.Отпих още веднъж от виното което беше наистина хубаво.Всичко тук наистина ми изглеждаше хубаво...А като си помисля,че дори не ми се идваше.
О Никс!
Първоначално мислех да направим ритуал,но...елемнтите само Богинята знаеше къде са,а и аз бях със светло синя рокля,а не с черна...ритуалите ги правихме с черни рокли.А от кога не бях водила ритуал...Не беше истина направо.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 5:24 pm

- Merci - благодарих и взех чашата с вино забелязвайки че все още държа букета с розите.
- О, това е за вас! - усмихнах се протягайки и цветята. - Знам че нямате хиляда ръце да ги държите но немога да не ви ги подаря. Все пак такава прекрасна дама заслужава да и се подарят цветя.. - гледах я в очите и се усмихвах. Но, като я гледах просто неможех да не се усмихна.
- Хм, да възможно.. ако нямаше да изпратите писмото вие възможно беше и да не дойда.. Но за вас ще намеря винаги време! - поклоних се леко и отпийнах от виното.
- Ам да и още нещо, има ли проблем ако има няколко бодигардове наоколо? - преминах на шепот. Погледнах към единият от тях който стоеше до съседната маса не пипайки нищо, просто наблюдавайки.. - Но онова не се смята за такъв. - посочих онзи който се разхождаше с огромна кошница цветя и на всяка минала дама и подаряваше цвете.Засмях се леко. Той почна наистина да се вписва във своята работа. Никога не го бях виждал да се усмихва.
Върнете се в началото Go down
*Bones*
Graduates
Graduates
*Bones*


Брой мнения : 173

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 5:38 pm

Първото официално излизане със Саманта.И то какво.На пищен бал.Едва ли имаше по-подходящ случай.Прекрачихме в салона,като тя ме държеше под ръка и сияеше.По всичко личеше,че й е приятно да е тук с мен.За да бъда честен на мен също.Много добре знаех,че е хубава и ще бъдеме неотразима двойка.Поздравихме домакинята и след като се осведомихме къде е бара,поехме по стълбите.Ненадейно забелязах в малкото сенки в дъното на салона позната физиономия.Селин.Какво правеше тя тук?Лекичко придърпах Саманта към мен.В случай,че тя беше тук за нея щеше да стане много,много сложно.Не,че не смеех да се изправя срещу Селин,но много добре бях запознат с нейните качества и предпочитах да не го правя.Все пак щях да се оглеждам за нея.
Стигнахме до бара и се настанихме.Поръчах уиски със сода и бял шоколад.Вдигнах чаша и погледнах към Саманта.
-За най-красивата вампирка на бала.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 5:41 pm

Погледнах букета с цветя и се усмихнах.Толкова беше красив...,но аз наистина нямах ръце за да го взема.Щеше да му се наложи на принца да го подържи още мъничко...докато отидем да потърсим ваза.
- Благодаря ви.Страхотен е. - целунах го по бузата за благодарност.Толкова беше мило от негова страна.Погледнах към мъжът който държеше кошница и раздаваше цветя.Засмях се тихичко.Беше толкова смешно и донякъде сладко.Поклатих глава. - Иначе нямам нищо против...само да не вземат да пребият някого.
Огледах се.Наистина нямаше да е много хубаво някой да се сбие посредата на партито.Ако ще се бият то нека е някъде другаде.Градината беше достатъчно голяма за това!Бела измрънка нещо и аз я обърнах към себе си.Тя се усмихна и почна нещо да се дърпа.
Ох деца!
Протягаше ръчички към една чинийка на масата пълна със сладки.Взех една сладка и и я подадох.Тя почна да я ръфа и я дъвче.Развиваше се по-бързо от другите бебета и това беше факт.
- Деца... - изцъках с език и поклатих глава,а после леко се засмях.Отпих от виното си и оставих чашата на масата.Седнах на стола и оставих Бела в скута ми,но я държах все пак.Тя беше толкова любопитно дете,че човек можеше да се види в приказка с нея.И все пак тя си беше моята малка Бела и си я обичах.Тя почти беше изяла бисквитата си която ми показа,а аз се засмях.Добре,че не беше торта или нещо с което ще се направи на прасенце повече от това.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 5:47 pm

Влязохме в голямата зала и скоро вече се намирахме на бара, като бях решила тази вечер да се държа..не като себе си...Нямаше място за нещата които биха ми се харесали, така че бе най добре да задържа мнението си за себе си, след като просто нямаше кой да ме слуша...
Боунс си поръча нещо за пиене, като скоро и аз държах същото и вдигна наздравица за най красивата вампирка на бала...хъм, той можел да бъде и галантен, а?До къде ли би стигнал с тази си игра?Да се прави на джентълмен?Толкова далеч ли бе от това понятие?Всъщност...никога не се бе държал зле с мен, така че не трябваше да гони кой знае какви цели тази вечер.Просто му се усмихнах и побързах да пресуша чашата...е почти, както вече казах, днес щях да съм различна и да не правя изпълнения...пък и повечето същества тук не ми вдъхваха достатъчно доверие, че да си позволявам това което правя обикновенно.
-Познаваш ли някой от тук?-попитах след като огледах помещението и установих че вниманието ми не попадна на много познати лица.
Върнете се в началото Go down
*Bones*
Graduates
Graduates
*Bones*


Брой мнения : 173

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 5:55 pm

Погледнах към чашата на Сам и направо поръчах бутилка,която сложих близо до нас.Долях й и тя ме пита познавам ли някого тук.Обърнах се към нея с думите:
-Познавам теб,котенце и това е достатъчно.Но на въпроса...Познавам Клеър,макър че е доста млада,няколко други особи,но не са интересни.Забелязах само една обезпокойтелна фигура.Нея познавам добре и се надявам да мине оттук,за да я питам какво прави на това място.Говоря за момичето в дъното на салона долу,не знам дали я забеляза.В кожени дрехи.Това е Селин.Много интересна личност,също и опасна.Не ми се иска да е тук за теб.
Обърнахме столовете си към стълбите,за да виждаме какво става около нас.Пуснах ръката си на облегалката на стола и хванах Саманта през кръста.Уханието й беше прекрасно.
-Искам да ти призная още нещо.Наистина ми е приятно,че съм тук с теб.Надявам се на теб също.
Върнете се в началото Go down
Vasilisa"Lissa"Dragomir

Vasilisa


Брой мнения : 316

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 6:01 pm

Най-после пристигнахме.И без това малко закъсняхме с приготовленията,но това нямаше значение вече.Може да се каже,че се движиме по график.Като кралица не бях сама.Придружаваха ме двама човека охрана и седем морои антураж.Нормално за кралица,нали?
Салона беше прекрасно украсен в червено и черно,светлината приглушена.Определено ми хареса.Огледах се.Забелязах Клеър в залата и се запътих с антуража си натам.Исках да я поздравя,а и не я бях виждала от доста време.Спрях пред нея и леко се поклоних.
-Здравей,Клеър-казах аз.-Много хубав бал,всичко е прекрасно.Ти също си много красива.
Кимнах към стоящия близо до мен морой и той поднесе на Клеър изящна орхидея.Тя се усмихна и взе цветето.
-Има ли строго определени места за нас или ще са по наш избор?-попитах аз.-Просто не искам да вдигна някой от мястото му.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 6:33 pm

Клеър...доста интересна личност, но тази която хвана вниманието ми май бе онази която по добре да не познавах по начина по който се запознах с последния вампир...изстрелял стрелата срещу мен.така като я гледах, може би нямаше да имам късмета Боунс да ме дръпне преди да усетя стрелата...
Погледа ми попадна на дамата влязла преди само минутка...да, истинска дама..Като онези от филмите, с цял куп антураж след петите си...Обърнах глава към Боунс като преусмислях все още думите му...може би на мен също ми бе приятно да съм с него, но този бал определено ми се струваше странен.Никога не си се представях в зала като тази, облякла рокля, която ме стяга ужасно, но пък за сметка на това ми харесваше как изглеждам.И все пак, важното бе, че дори на подобно място не оставях най-верния си приятел...а сега благодарение на Боунс имах цяла бутилка до себе си.Отново отпих от чашата си, като след секунда отново погледнах към лицето му.
-Да, така е, прав си.-усмихнах се и бавно станах от мястото си, като подадох ръката си към него.
-По принцип кавалерите канят, но ако чакам теб ще минат години...-засмях се леко и се заслушах в музиката...беше сравнително приятна, а на около нямаше прекалено много танцуващи двойки.Което пък значеше, че няма да се бутаме, в опит да разберем какво става и защо музиката свършва точно когато схвамеш стъпките...
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 6:34 pm

Усмихнах се леко след като почуствах допира на устните на Клеър до бузата ми..
Викнах бодигарда с кошницата цветя, е не на глас естественно. Той дойде до нас. Оставих чашата с вино и извадих една розичка от кошницата.
- Merci - обърнах се към бодигарда и му кимнах.Той се отдалечи. Детето на Клеър беше изяло онова което и даде Клеър.
- Такова малко и прекрасно създание като тебе няма как също да не получи едно цвете. - приближих се към Бела и и дадох розата. - само не го яж! - засмях се леко когадо момичето протегна ръка към розата.
Отвсякъде тук почна да се донася музика, песен след песен и ето че дойде една бавна.
- Отлична директорка и в същото време прекрасна майка на също толкова прекрасно дете би ли ми подарила един танц? Обещавам ви че за Бела ще се погрижат добре в продължение на това време - погледнах към бодигарда стоящият не толкова далеч, той също ме погледна и разбирайки намека ми тръгна към нас. - Само един, повече не смея да ви откъсвам от детето ви. - казах подканващо и се поклоних канейки Мис Клеър да танцуваме.
Върнете се в началото Go down
*Bones*
Graduates
Graduates
*Bones*


Брой мнения : 173

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 6:59 pm

Двамата станахме и се приближихме към дансинга.Плъзнах ръце около кръста на Саманта,а тя сложи своите на раменете ми.Лицето й беше на сантиметри от моето.Тамцувахме бавно в ритъма на танца.Не очаквах да се изпълняват такива класически неща.Май започвах да гледам на Саманта по малко по-различен начин.До сега не се бях вглеждал толкова подробно в чертите й.Тя наистина беше красива.Какво ставаше,по дяволите?Знаех,че не бива да намесвам подобни неща между нас и леко отклоних погледа си.Имах чувството,че пропадам за миг в очите й.Какво ли си мислеше тя?Дали ме възприемаше само като един убиец и преследвач?Надявах се да не е така.Внезапно си дадох сметка,че започвам да изпитвам собственическо чувство над нея.Вероятно и при нея беше така,но нямаше да питам.Пристиснах я към мен и леко я целунах над веждата.Тя ме погледна развеселено и се усмихна.Музиката продължаваше да ни носи в опияняващ ритъм,но ние сякаш започвахме да не я чуваме,оглеждайки се в очите на другия...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 7:15 pm

Музиката понесе телата ни и те бавно започнаха да танцуват, като скоро вече не усещах как се движа аз или пък той...забелязах че ме гледаше някак..странно, но преди да му направя забележка, осъзнах че доста често и аз гледах така, което започваше да ме дразни.Усетих устните му по челото си и за момент облегнах глава на гърдите му, докато той ме притисна към себе си...да си призная това не бе чак толкова зле както си го представях...имам предвид целия бал.беше забавен...всъщност бе скучен, но да си призная това му харесваше..дори не бях забелязала половината присъстващи в залата...сега така се бях съсредоточила в Боунс, че не усещах какво правя.
Изведнъж крака ми стъпи върху неговия и рязко се дръпнах, като погледнах надолу и след момент се засмях.Не че не можеше да стане, но не очаквах да збъркам до болка познатия ми танц...все тая, просто се усмихнах и прошепнах тихо "Извинявай" преди отново да се доближа до него...това започваше да ми харесва.
-Знаеш ли...ти си бил добър танцьор...не знаех..
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 7:30 pm

Към нас се приближи едно момиче което естествено познавах.Беше обкръжена от морои,но това беше естествено.Все пак това беше Василиса Драгомир кралицата на мороите.Зададе ми въпрос,а аз захапах долната си устна.
- Ами...онази маса може да заемете.Никой още не си е запазил място там. - посочих и едната голяма маса.После Дмитрий поиска танц.Нямаше как да му откажа,а и не исках.Когато каза,че неговите хора ще се грижат за Бела повдигнах вежда.Някак си не си представях този висок и мускулест мъж облечен в черно с бебе в ръце.И все пак когато той взе Бела тя почна да му се радва и не беше чак толкова неочаквана гледка.С Дмитрий почнахме да танцуваме.Движехме се точно по музика.Плавни и бавни движения.Няколко погледа се спряха на нас.Сигурно защото за сега бяхме единствените които танцуваха.След като песента свърши двамата леко се отдалечихме и се поклонихме,а после се върнахме до масата.Бела много се радваше на високия,мускулест мъж.Засмях се.
- И ако ме откъснете от нея ще ми направите малка услуга...защото цяла вечер иначе трябва да я държа на ръце. - въздъхнах и поклатих глава.Щеше да е хубаво от време на време да вземах по някое питие да поговорех с някого или да потанцувах,но ако държах Бела нямаше да е много удобно.Поне на мен нямаше да ми е много удобно.Взех чашата си и изпих остатъка в нея.Взех розата която Дмитрий беше дал на Бела.Малка сладка розичка.Точно като моята дъщеричка.Усмихнах се.
- Аз отивам да потърся ваза за букета. - казах и отидох до един от келнерите.Разменихме две думи и след малко вместо с поднос той се върна с ваза в която сложих букета и малката розичка.Остави ги на един шкаф - или нещо подобно - където имаше и още цветя.Върнах се при Дмитрий. - Радвам се,че дойдохте.
На дансинга се появи нова двойка която почна да танцува.Повдигнах вежда сякаш не вярвах на очите си,но то май си беше и за не вярване.
Саманта и гадже...
Не,че тя не можеше да си хване просто не мислех,че ги задържа за дълго.Роклята и също ме учуди,но просото се усмихнах.Тя и Боунс бяха доста сладки заедно ако трябваше да сме честни.С вампирката не се бях чувала доста време...нито я бях засичала.Последния път май я изритах на тъмните улички на едни върколаци...Опа!Но какво?Тя ме беше издразнила.И все пак деня в който се запознах с нея беше дооооста хубав.Обърнах се към Дмитрий и съсредоточих вниманието си към него,Бела и...това което трябваше.
Върнете се в началото Go down
*Bones*
Graduates
Graduates
*Bones*


Брой мнения : 173

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 7:46 pm

-Да-отвърнах аз.-Старая се.
Танцът свърши.С леко нежелание пуснах Саманта и я поведох към местата ни.Точно преди да стигнем столовете с периферното си зрение улових движение на черен силует.Бързо и гразционо дръпнах Саманта от другата ми страна и се обърнах към човека от дясната ми страна.Потръпнах.Селин.Май очакванията ми бяха на път да се оправдаят.Саманта застана зад гърба ми и улови раменете ми,леко надничайки над тях.
-Селин?-казах аз.
-Боунс?-отвърна тя.
По дяволите,рискувах вечерта да се превърне в къвава баня.Но бях готов на всичко.Никой нямаше да се докопа до Саманта докато можех да мърдам.
-Какво те води тук?-запитах аз,повдигайки вежда.-Надявам се не е нещо за което да влезем в спор.
Селин,стоеше и ме гледаше хладно...
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 7:47 pm

Алдур беше получил покана за парти и реши да отиде. Малко да се разнообрази. Приготви се, за партито нямаше дрес код, което го устройваше, не че и с код му пречеше и тръгна към адреса. Пристигна, спря колата и слезе. А момчето, което паркираше влезе. Хибридът тръгна по пътеката и малко по-късно влезе в салона. Партито беше започнало..Алдур се огледа за някое познато лице..
Върнете се в началото Go down
Selene
Helpers
Helpers
Selene


Брой мнения : 1316

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 8:03 pm

Появяването на Боунс,не ми беше убягнало,както и това на Василиса.Бях се отправила към масата й на която се настани с антуража си,но по пътя връхлетях на Боунс и приятелката му.Щом я видях,зацепих.Това трябваше да е поредната преследвана.Но какво правеше с него още не ми беше ясно.Бях го срещала няколко пъти до сега.Беше участвал в наши отряди за прочистване на леговища на върколаци и знаех,че не е мръсник.След като разменихме учудени погледи,ме попита какво правя тук.Изгледах ги хладно и преценяващо преди да отговоря.
- Тук съм заради Василиса Драгомир с която имам среща,ако това ще породи спор,но не вярвам.-Погледнах към рамото му.-А,това зад теб какво е?Саманта Такър?Вампирката с евтина глава?
Боунс хвърли поглед през рамо и ме погледна.
- Да,тя е.Да не би да знаеш нещо по въпроса?-запита ме той.
- Случайно или не,да знам-отвърнах аз.-И нямам против да ти кажа.Като гледам си я взел под крилото си или нещо повече.Не,че това ме бърка.За начало знам кой иска да я премахне и още колко копой се опитват да я пипнат.Казано по-просто:поръчител-Том,да нейният създател,преследвачи трима.Това е което знам,дано съм помогнала.
Ченетата им щяха да ударят в пода,когато ги заобиколих и се отправих към стълбищата.Метнах поглед през рамо и видях ужаса по лицето на момичето.Боунс я успокояваше.Трудно ми беше да повярвам,че ще чака без да действа,особено след като му бях дала информация.Игнорирах тези неща от съзнанието си,защото наближавах масата на Василиса.Застанах точно срещу нея.Зелените й красиви очи се разтвориха,устата й ахна.Това беше последното място на което се надяваше да се срещнеме.Аз се усмихнах леко към нея и казах:
- Е,Василиса,наи-после се срещаме,надявам се в подходящ момент.Ако нямаш нищо против можем да поговориме тук.
- Слава Богу!-чух я да казва и разпореди да освободят мястото от дясно до нея.-Заповядай,ела седни.Толкова съм развълнувана.Радвам се,че дойде.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 8:23 pm

Разговора им премина без да успея да се намеся, тъй като самото опитване да се добера до информацията която си разменяха ме караше да правя достатъчно усилия, а когато чух да казва името Том и създател в едно изречение бавно се отпуснах на краката си, като спрях да подскачам зад Боунс и за момент лицето ми посърна...Бе ме тормозил толкова дълго време а сега му бе хрумнало че иска някой друг да ме убие?!Копеле, долно мръсно копеле!не му ли стигаше да се гаври с мен и да превърне живота ми и мен самата в това което е сега?!Явно му доставяше някакво удоволствие да ме кара да страдам...копелето щеше да си полу заслуженото...е, ако успеех да остана жива че да му го върна.
По лицето ми се изписа гняв..осъзнавах че никога не успявах да му върна това което се заричах да направя...майната му!
-Шибан задник!?-изсъсках ядосано и улових една чаша, от която възнамерявах да пия, но преди да успея да поднеса към устните си, пръстите ми вече я бяха счупили и стъклата се разраниха дланта ми.Дори не ги усещах, единсвеното което чувствах в момента бе всички онези чувства които ме карат да крещя и плача едновременно, а сега трябваше да сдържам, защото просто не вървеше един доста изнервен и леко ненормален вампир да крещи на средата на залата...
Върнете се в началото Go down
Vasilisa"Lissa"Dragomir

Vasilisa


Брой мнения : 316

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 8:25 pm

Останах и изненадана,и развълнувана,и какво ли още не.Чувствата ми бяха като вихър в мен.Значи това била Селин на живо.Не очаквах,че ще е толкова красива и в същото време опасна.Разпоредих да се освободи мястото до мен и тя се настани.Забелязах,че беше много спокойна.Обърнах се към нея:
-Може да ми казваш,Лиса.-Тя се усмихна пак.-Бих искала да дойдеш с мен след бала,ако нямаш нищо против.Не мисля,че е невъзможно да се позабавляваме сега и да оставим важните разговори за по-късно.След като вече си тук се чувствам много спокойна.
-Добре-каза тя.-Ще те придружа след бала,щом така искаш.
Ето че бях успяла.Щом Селин седеше до мен,значи всичко щеше да бъде наред.Имаше какво да говориме,но в момента всичко можеше да почака.Бремето се смъкна от раменете ми.Запознах я с мороите около мен и поръчах шампанско.Бях по-щастлива от всякога.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 8:43 pm

Бях много развълнувана, когато с Галина пристигнахме на Бала. Наистина моята рокля беше доста семпла пред нейната, но се успокоих, когато видях, че има още куп момичета облечени подобно на мен. Обичах да се сливам с тълпата.
Когато влязохме се бяхме хванали за ръце, забелязах как всички ни поглеждат, по-точно поглеждат ослепителната Галина, а не жалкото подобие на вампир до нея. Усещах какво чувстват, а именно възхищение, искаха да приличат на нея. Мъжете я искаха само за себе си и аз леко изревнувах, но се постарах да не ми проличи. Усмихнах се през цялото време.
Веднага отидохме до бара и аз взех една чаша шампанско. Отпих малка глътка и течността изгори леко гърлото ми.
- Бала се очертава доста скучен.. Не познавам никой тук.
Точно, когато го казах забелязах из тълпата лицето на Саманта. Приседна ми, исках да потъна в дън земя. Не мислех, че тя си пада по такива събирания, но явно съм сгрешила. Обърнах се с гръб към нея с надеждата, че няма да ме забележи. Бях накъдрила леко косата си, не си бях сложила много грим. Кого залъгвах? Веднага щеше да ме познае и определено щеше да е много изненадата, когато узнае, че аз съм принцесата на стригоите.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 8:43 pm

- Няма проблем. - Усмихнах се на Клеър и се обърнах към бодигарда. - Предполагам.. - погледнах го въпросително и той ми кимна. Не бях от онези които ползват прислужниците като рабове, не и в никакъв случай. Те са все пак хора е не точно..
- Да ще я наглежда - вече уверенно казах на мис Клеър. - Междодругото тук е доста хубаво.. - отбелязах като се огледах. Като влизах не ме интересуваше много помещението а по-скоро заради кой дойдох тук. Нещо бях съвсем забрвил за виното, взех чашата и изпих всичкото и съдърание.
- Доколкото знам тук има хубав двор. Дали ще ми позволите да ви открадна за да се насладим заедно на прекрасната му гледка? - попитах с усмивка дамата пред мен със красивата синья рокля.
Върнете се в началото Go down
*Bones*
Graduates
Graduates
*Bones*


Брой мнения : 173

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 8:50 pm

Не очаквах точно тази информация.Но се досещах,че има вероятност.Обаче Саманта полудя.За капак се сряза.Изтеглия към бара.Тя плачеше и псуваше.Разтърсих леко,но без резултат.Разбирах как се чувства,но ако не престанеше съвсем скоро щяхме да привлечеме доста внимание.А това не биваше да се случва.
-Сам-казах аз-,успокой се,по дяволите!Той не е тук,ще го хванеме.Когато си готова ще можеш да се справиш с него.Чуваш ли ме?
Никакъв резултат.Продължавах да чувам как ругае и се разтриса от нерви в ръцете ми.Можех да я ударя,но малко ли болка изпитваше в момента?...И тогава просто хванах лицето й и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 9:02 pm

Вече беше претъпкано,но не се изненадах.Интересуваше ме къде е Бел и как се чувства,другото не беше интересно.Минахме през цеия салон пред погледите на всички.Усещах как ме изпиват,но все тая.Щяха да си останат само с гледането.Не пусках ръката на Бел.Взехме си шампанско от бара и отпивахме на малки глътки,когато усетих,че не нещо я смути.Първоначално не разбрах какво е.След това се огледах...Забелязах недалеч от нас вампирка с черна коса.Буйстваше и друг вампир я успокояваше.Вгледах се в него и разпознах Боунс-стар ловец на глави.Започнаха да се целуват.Аз не издържах и прегърнах Бел,придърпвайки я към себе си.
-Какво има,Бел?-попитах аз.-Какво те притеснява?Чернокосата ли?Имаш ли проблеми с нея?
Тя вдигна лицето си към мен и ме погледна.Преди да отговори я целунах,за да й дам сигурността от която се нуждаеше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Салона за важни събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Салона за важни събития
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Малката зала за не чак толкова важни събития
» Неочаквани събития
» Салона за чай
» Салона
» Салона за фехтовка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Имението-
Идете на: