The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_lcap81%Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_lcap19%Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Бони и Ванеса ^.^

Go down 
+4
Том Милс
София Мерсер
Тран Дюбос
Бони Морган
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 5:23 pm

Погледнах я страшно и й обърнах гръб. Бях я помолил да не използва магия, но тя не удовлетвори молбата ми. Всъщност, беше си направо забрана, но явно за нея това не променяше нищо. Знаех, че не мога да й се сърдя дълго, но не можех просто така да пренебрегна факта, че тя използва магия. Заслужаваше много упреци, но от опит знам, че мълчанието наказва повече от мъмренето. Е, стига човекът, който мълчи, да значи нещо за другия.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:04 pm

Tой се обърна на другата страна.
-Хей..да не ми се расърди..?-попитах.Ох..той беше казал без никакви маги,а аз тукощо бях направила магия.
-Хей..аз съжалвам.Не исках..просто ..повече заклевам се никакви маги до второ нареждане..не се сърди моля те..-обвих ръце около кръста му и се облегнах на гърбът му с надежда да се обърне секи момент..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:06 pm

Нима очакваше да й се размине толкова лесно? С едно най-обикновено "Съжалявам"? Да не сме в детската градина? Това оправдание минава само там. Но, какво пък. Тя и без това се държи като дете. Обърнах се и я целунах.

- Извинението ти е прието - казах. - Обичам те!
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:22 pm

Тази дума ме прати в рая.Забравих за всички проблеми и в света останахме само аз и той което за мен беше ацки рядко срещано чуство-любов.
-И аз те обичам.-казах му.Сгуших се в него и въздъхнах.Днес беше дълаг ден.Прозях се още няколко пъти и заспах.

***
-Бони!-чух глас.
-Какво...-заозъртах се.Бях на някаква поляна..едната половина беше тъмка,а другата светла.Аз стоях посредата.От едната страна стоеше Тран,а от другата Адам.
-Трябва да избереш межо тях.?-каза гласът който така и не разбах от къде идва.Тран беше в тъмната половина преобладаваща на нощния свят,а Адам в светлата-хората въпреки,че мястото ми приличаше на рай.
-Аз..немога да измирам междо тях.-казах и ги огледах.Адам беше мъртав одавна.Тран беше живота ми сега.
-Трябва да избереш.Стъпи в една от двете полови като избереш този който иска.-каза гласът.Без повече колебание стъпих в тъмната част.Студен вятър ме обгърна.Над мен прелетяха гарвани които кацнаха на дърветата и загранича сякаш пееха песен на смърта..

***
Сабудих се и се размърднах леко.Бях спала няколко часа..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:26 pm

Гледах я. Докато тя спеше аз правех само това. Облегнат на дясната си ръка, лежах кротко и съзерцавах прекрасното й лице. Изведнъж тя се събуди. Реших да не проговоря веднага, надявайки се да не забележи, че очите ми са отворени, и да заспи отново, но не стана така. Тя не ме усети, но и не реши да продължи съня си.

- Да не сънува нещо? - стреснах я отново аз. Започна да ми става навик изненадващо да казвам нещо, когато тя изобщо не подозира, че съм в стаята или пък че съм буден.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:32 pm

-О боже!Изкара ми акъла..да санувах нещо.-измрънха аз.
-Беше нещо страно.Трябваше да изибрам междо теб и най-добрия ми приятел който всъщност е мъртав както вече знаеш.Ти беше в тъмната страна-нощния свят,а той на светлината-човешкия свят предполагам.Той беше чове,но..повече мязаше на Рай онова място..и аз избрах теб-мрака и изведнъж..стана студено.Гарвани грачеха все едно пееха някаква песен на смърта..-хвана хсе за главата..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:35 pm

Избрала е мен? Веднага щом ми го каза се появиха съмнения и нищо чудно. Начина, по който описа моя свят и този на Адам, ясно показваше кой е по-добрия избор. Защо тогава е избрала мрака, докато е имала възможност да се върне в "Рая"? Точно на този въпрос трябваше незабавно да намеря отговора.

- Защо?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:39 pm

Намръщих се.
-Адам и без това е мъртав.Трябва да живея за момента,а не за миналото.-казах му.
-Трябваше да избера него ли?-вече се ядосах.Гневът който се надигаше в мен се усили. "Успокой се."-заовядай си аз и възъдхнах.
-Ох съжалвам,но пак се ядосах..-измрънках недоволно.Какво ми ставаше?От къде идваше целия този гняв.След като бях използвала изцелението си го бях изляла,а сега..отново се надига в мен..без да правя нищо...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:43 pm

Отговорът бе задоволителен, но той провокира мозъкът ми да измисли нов въпрос, а това, разбира се, доведе до търсене на нов отговор. Лицето ми стана мрачно и сериозно. Гледах я право в очите.

- А ако наистина имаше възможност да избираш? Ако наистина можеше да избереш дали да бъдеш с Адам или с мен? Кого би избрала?

Веднага щом зададох трите въпроса, търсещи един и същ отговор, започнах да съжалявам, че ги изрекох. Знаех какво ще каже, но преди да я попитам поне имаше надежда да бъде нещо различно, докато сега тя ще разбие всичко на парченца щом признае, че ще избере Адам.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:53 pm

Потръпнах при въпросите му.Него или Адам..често ли трябваше да отговоря...Адам беше най-добрия ми приятел,а Тран ми беше гадже...Да Адам ми помагаше доста,но и Тран също..
-Шш..-казах и поставих пръст на усните му.Целунах го.
-Теб..-говрех истината.До този отговор стигнах.Може Адам да беше човекът който ме научи на чуството любов,но помня караницата ни преди да ми спаси живота.

***
-Държиш се като курва!Не искам приятелка която да се държи по този начин.Половината тук не искат,но си популярна и затова са с теб Бони.-каза той.
-Мислиш ли,че това не го знам?Държа се така защото ми хареса.Не ми пука дали искаш да съ, ни НДП или както там го наричаш!-троснах му се аз.Той се ядоса.Лесно се ядосваше.Усещах се остава съсвем малко за да ме удари през лицето.
-Хайде какво стана..къде изчезна този който не иска приятелка като мен..този който не я иска щеше да ме удари..-извиках му и тогава той ме удари и напусна стаята в която се намирахме.

***
-Теб...-повторих още веднъж.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:57 pm

Не бях уверен в нейната искреност, но никога нямаше да разбера със сигурност дали е казала истината, или не. Оставаше ми само една възможност - да й се доверя.

Целунах я, после пак, пак и пак... Обичах я и това бе единственото, което ме интересуваше в момента. Миналото и бъдещето винаги правят път на настоящето, докато то не отстъпва на никого. Това е. Най-простата, но и най-важна житейска мъдрост.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 7:04 pm

Обвих ръце около вратът му и задълбочих целувакта ни.Бутнах го на леглот.
Ръцете ми палово се плъзнах по тялото ми.
"Горкото момче.Направо да го изнасилиш не искаш ли?"-чух глас в главата си,но побързах да го разкарам.Продължих да целувам Тран.
Устните ми се спряха при вратът му.Надигнах се и се усмихнах.
Спомних си когато бях пила от него..беше невероятно..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 7:08 pm

Докато се целувахме забелязах как тя замислено гледа вратът ми.

- Искаш ли? - попитах я аз. Въпроса изглеждаше неясен, но съм убеден, че тя разбра за какво говоря. Вече й доказах, че няма нищо страшно и случилото се преди е било просто инцидент. Опита веднъж, защо да не повтори?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 8:26 am

Исках ли?Исках!Но дали ще мога да спра?Кръвта му беше превъзходна..макар и да е вампир...кимнах и прокарах език по вратът му след което забих зъбите си.Топлата течаност-топка,а сме вампири уж мъртви същества..- навлезе в устата ми и се разля по тялото ми.Беше невероятно.Пиех от него и се чуствах прекрасно.Най-накрая откъснах зъбите си от вратът му.Прокарах език по раната и тя спря да кърви.
-Добре ли си?-попитах го тихичко.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 9:31 am

- Разбира се! Нали съм с теб? - усмихнах й се аз и я целунах по лявата бузка. - А ти? - запитах. Кръвта със сигурност я бе подсилила и сега би трябвало да се чувства по-добре, но за всеки случай реших да я попитам. Никога не се знае, а и тя загуби доста кръв в банята. - Искаш ли да се поразходим?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 9:35 am

Усмихнах се.
-Добре съм.-уверих го аз.Кръвта ми дойде доста добре.
-Искаш ли да се поразходим?-попита ме Тран.Лицето ми свтна.
-Да искам.Къде ще отидем?-попитах аз на свой ред.Станах от леглото.Чуствах се много по-добре.Завъртях се веднъж.Отидох дп гардероба и почнах да оглеждам дрехите.Бях обещала без никакви маги до второ нарежда и сега трябваше да се обличам по обикновения начин...извадих една блузка с дълъг ръкав за да прикрива ръцете ми.Макар,че щях да махна бинта,но се пак разрезите...Изваих едни тъпни дънки и ги метнах на леглото до блузката.Отидох до Тран и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 9:45 am

- Нека отидем в гората, предложих й аз. Изправих се, изчаках да се дооправи, хванах я за ръка и я поведох, без дори да дочакам отговора й. Много обичам да бъда сред природата, а с нея щеше да бъде още по-приятно. Дървета, храсти, поточета, горски обитатели и всякакви други. Рай! И най-важното - ще бъдем сами.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 1:22 pm

С Ейми влезнахме в стаята ми.
-Добре дошла..-казах и и посочих стаята с ръка.Отскочих до кухнята и и сипах чаша вода.
-Ето заповядай.-подаодх и чашата.Отидох до куфара си който още ня бах разопаковала.Извадих една малка чантичка от която извадих хапчета против главоболие.Дадох ги на Ейми.
-Ще ти помогнат.-отидох до прозореца. "Тран къде си?О Никс моля те пази го!"
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 1:31 pm

Отидохме пред сатята на Бони.
-После ще говорим,Том.Ти остани навън моля те.
После почуках и вместо да изчакам да отоврят натиснах дръжката ивлязох.
-Здравей,Бони.Не се чуди откъде ти знам името.Аз съм Сфия Мерсер.Казавй ми Софи или Соф.Моето име ти е напълно познато.Само се сети.За разлика от мен на теб сигурно са тиказали.Не казали са ти сигурна съм.Здравейте,непозната госпожице.В момента сме на семен проблем или ъъ събрание.
Избълвах всичко бръзо и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 4:06 pm

Ококорих очи и се опитах да възприема думите и.
-Софи ли?Хъм..май имах братовчетка с такова име..-казах и огледха
момичето застанало пред мен.Погледнах към Ейми,а после към прозореца.
Чудех се как е Тран.Много се притеснявах за него.
-Мерсер казваш?-Мерсер,Мерсер...Мерсер!.Сега се сетих.Това беше голямата ми братовчетка-дъщеря на леля ми.
-Ти си дъщеря на леля ми нали?-попитах я леко несигорно..надявах се изчисленията ми да са правилни.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 4:16 pm

-О занчи ис черната коса ме позна.Супер.Да аз съм и току-що ми сервираха новината за нова бартовчедка.Казах и на Сандра.Тя също ти е братовчедка.
Усмихнах се и казах:
-Гаджето ми е навън.Може ли да влезе?
И без да дочакам отговора излязох ивъведох Том.
-Това е Том.Той е пазител на Силвия.не мога да повярвам,че си мибратовчедка.Аз да не знам.
Млъкнах.
-Я кажи с черан или с руса коса съм по-добре?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 4:22 pm

Това момиче говорише твърде много.
-Аз..ъ не съм те виждала руса!-заявих и.
-Ейми добре ли си?А и Софи това е Ейми.-казах на братовчетка си.
-А коя е Сандра?По каква роднинска връзка сме братовчетки..-зачудих се аз.Софи явно не знаеше почти нищо за мен и бях благодарна.
-Кой курс си Софи?И си вещица нали..?-какво ли питам.Естествено,че е вещица..усещах го,а и леля ми е вещица като майка ми,а и чичо ми е вещер..само аз съм една нищожна гадна крастоска..
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 5:40 pm

-Ами братовчедка ,като братовчедка.Хм,по-късно ще ме видиш руса.А и майка ми ще ти обясни.Просто доколкото знам не се спогаждаш с леля и чичо.И си и вампир и вещица.това естрахотно.Аз съм богиня.Гаджето ми е отвън.Ще трябва да го вкарам.
Излязох,хванах за ръката Томи го въведох.
-Бони,това е Том.Той е на двадесет и едан и е пазител ан Силивя Томпснъ.Сещаш се феята дето преподава по изобразително изкуство.
Засмях се.
-Какво й е на Ейми?Главоболие?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 6:09 pm

Не ми беше много приятно да споменава пред Ейми ,че съм пуло вещица пуло вампир,но си премълчах.
-Приятно ми е Том.-казах аз когато тя го въвлече в стаята.Пазител на Силвия значи-хубава работа.Това беше феичката излизаща със старчето.
-Да..главоболие.така че намали децибелите..дадох и хапче ,но знаеш,че те не помагат много на вампирите..-заявих.Отидох към банята.Отоврих вратата и видях локвата кръв.Нито аз,нито Тран бяхме почистили след като днес си срязах вените.
-Хей Софи знаеш ли заклинание за почистване?-попитах я тъйкато аз не се сещах,но ми се искаше кръвта да я няма.Бях се обърнала с гръб към кръвта,но щом се обърнах да погледна с колко кръв си имам работа нея вече я нямаше.
-Ъъ а..аз се оправим!-заявих и излезанх от банята.Какво ставаше по-дяволите.Погледнах отново през прозореца.О Тран къде си..
-Ако не се прибере до час тръгвам да го търся..-казах по-скоро на себеси от колкото на другите.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 6:41 pm

Щом се измъкнах от подземията веднага се запътих към стаята на Бони. Предполагам, че с Ейми са отишли там. Щом достигнах вратата на стаята бях капнал от умора. Приличах на развалина. Почуках и се подпрях с лакът на стената, а с длан крепях главата си. Чувствах сякаш ще се разпадна всеки миг.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Бони и Ванеса ^.^
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Ванеса
» Стаята на Ин
» Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър
» Фен клуб на Бони Морган
» Стаята на Ани.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на пети курс-
Идете на: