The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_lcap81%Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_lcap19%Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_lcapСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_voting_barСтаята на Бони и Ванеса ^.^ I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Бони и Ванеса ^.^

Go down 
+4
Том Милс
София Мерсер
Тран Дюбос
Бони Морган
8 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 6:37 pm

Стаята на Бони и Ванеса.



П.п:Снимки ще пуснем по-късно.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 8:44 am

Влезнахме в стаята.Тя беше с две легла тъйкато трябваше да имам съквартирантка,но с нея още не се познавахме.Не бях разопаковала нещата си,а само бях оставила куфарите до леглото.Единия беше отворен,но само две,три блузки се мотаеха наоколо извадени.Дори първата си нощ тук не бях прекарала в стаята си.
-Добре дошъл...-казах и посочих стаята с ръка.Даже самата аз не я бях разгледала много добре.Свалих блузата си и я метнах на земята след това и дънките.Останах по бельо да разглеждам дрехите и да се чудя кои да облека.Накрая се спрях на една бяла блузка с дълаг ръкав,но откриваща раменете ми и сини прилепнали дънки.
-Готова съм.-приближих се към Тран и обвих ръце около вратът му като се надигах на пръсти.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 8:53 am

- Следващия път стълбичка - ухилих се и я обходих набързо с целувки лицето й. - А сега накъде? - запитах я аз и погледнах замислено към тавана, но нищо не ми хрумна. - Аз съм пас. Ти имаш ли някакви идеи, понеже абсолютно нищо не мога да измисля? Има толкова много места, които още не съм посетил, а не мога да обиколя всички наведнъж.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 8:58 am

Въздъхнах.
-Не знам.Ще се скитаме без..посока.-засмях се и отидох в банята.Сложих си спирала,гланц и грим..черен,но не много.Се пак нетрябваше да плаша хората...беше почти незабележим.Ввърнах се при Тран.
-Хайде..ти водиш..-усмихнах се и улових ръката му и двамата излезнахме от стаята.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 7:14 pm

След като Тран ми помогна двамата се отпавихме към учлището.Отключих вратата на стаята.Щом влезнах веднага легнах на леглото.Не си чуствах тялот.
-Не си чуствам тялото..-измрънках аз.
-Ти как си?И..благодаря ти за всичко..-надигнах се и му се усмихнах.Чудех се как въобще можех да се движа..не,че удара беше силен,но щом не чуствах тялото си не трябваше и да могада да се движа..
-Ще останеш ли тук..смисал цяла нощ..не ми се остава сама.Се пак..ами..страх ме е.-признах си го.Беше ме страх..не зареди тъмното или нещо подобно.Рано или късно той щеше да се върне.Не веднъж е прониквал в училищата в които съм учила....
-Ако не искаш..ще разбера..се пак..зареди мен какво ли не преживя..-въздъхнах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 7:21 pm

- Добре съм, но за теб не мога да кажа същото. Не биваше да се намесваш. Тъкмо щях да го изритам в гърба и щях да се освободя, а когато започна да зовеш по име не ти отговорих просто понеже бързах да възстановя нормалното си дишане. Сега не стига, че за малко не те погуби, а и се срамувам, понеже ти ми помогна. - усетих, че прекалявам и спрях - Бони, съжалявам. Не те обвинявам, но прозвучах точно тъка. Не исках. - доближих се до нея, наведох се и нежно я целунах по челото. - Всичко ли те боли?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 7:29 am

Избутах го от себе си.
-Съжалявам,че ми пука за теб.Съжалявам,че избрах теб пред мен.Съжалявам,че предпочитам теб пред себе си.-извиках му.Придърпах крака към гърдите си и наведох глава.От очите ми потекоха сълзи.Станах от леглото и отидох в банята.Преди да влезна му казах:
-И не всичко ме боли!-тръшнах вратата на банята.Не я заключих.Свлякох се на земята,а сълзите ми се усмилваха и усмилваха."Тя е безполезна...Опитай и ще разбереш..Опитай и ще разбереш...".Ами ако Тран реши някой ден да опита..не,не....ох по-дяволите!Сълзите ми се усилиха още повече.Вече едва чуствах болката....взех една стъклена ваза която не знаех какво въобще търси в банята.Метнах я към стената,а тя се разби на парченца.На малки и големи.Нямах ножче,бръснач или нещо подобно на близо,а само стъклата от вазада.Взех едно по-голямо стъкло и го поднесох към китките си.Първо към китката на лявата ръка,а после и към тази на дясната.Не болеше много...или аз просто не чуствах болката..не чуствах тялото си...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:34 pm

Стоях безмълвно по средата на стаята, гледайки към току-що затворената врата на банята. Защо тя избухна така? В мен ли бе вината или в нея? Или пък в Едуард? Дали това, което той каза и стори, й е повлияло по някакъв начин? Толкова много въпроси, а нямах отговора на нито един от тях! И какво трябваше да сторя сега? Не можех да продължавам безцелното си съзерцаване, но и не можех просто да отида при нея. Тя пожела да бъде сама, ясно показвайки го със затварянето на вратата, и аз трябваше да уважа нейното желание. Останах на мястото си известно време, но на края търпението ми се изчерпа и почуках. Никой не отговори. Опитах отново и отново, и отново... Започнах да се притеснявам и хванах дръжката на вратата. С изненада установих, че тя не бе заключена, което обясняваше липсата на шум от заключващия механизъм преди няколко минути, когато тя влезе. Отворих и останах потресен от гледката. Бони лежеше неподвижно на пода, от ръцете й се стичаше кръв, а до нея се бе образувала голяма локва, чиито размери непрекъснато се увеличаваха.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:37 pm

Върнахме се в стаята ми.
-Ако разберът,че съм избягала в това състояние...ще си изпитаим..-казах му аз и поклатих галва въпреки,че всичко което исках беше да съм дале от онази клиника и с него.Седнах на леглото си и пуснах телевизора.Почнах да прещраквам каналите и да търся нещо интересно.Потупах мястото до себе си.
-Ела де.Няма да те изям!-казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:40 pm

- Права си, не бива да разберат, че си избягала в това състояние и за това няма дълго да останеш така. - бръкнах в джоба си и извадих прозрачното пакетче, с двете хапчета в него. Хвърлих ги върху леглото, точно там, където тя потупа с ръка. - Изпий ги, щом сестрата ти ги донесе трябва да имат някакво полезно въздействие. Гладна ли си?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:43 pm

Ококорих очи.Той наистина ли искаше да ги изпия.
-Да гласна дъм и няма да ги изпия.-казах аз.Погледнах хапчетата,а след това Тран.О Никс!
-Добре де..може и да ги изпия..-измрънках.Предсатвих си шише вода и след миг то се озова на леглото.Отворих го и поставих хапчетата в устата си.Изпих малко от водата и прелътнах.
-Ужасни са!-заявих накрая..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:48 pm

Поех чашата с вода от ръцете й веднага щом я отлепи от устните си. Отидох до прозореца и демонстративно излях съдържанието, а след това хвърлих и самия съд. Изчаках, докато падне на земята и се разбие на милион парченца. Въпреки разстоянието звукът се чу ясно дори и за вампири с нормален слух. Обърнах се към нея.

- Повече никакви магии, докато не се убедя, че си възстановена. - казах и вдигнах заплашително пръст, но останах с впечатлението, че съм приличал по-скоро на смешен комик, отколкото на строг родител. - Отивам да ти направя нещо за хапване и не забравяй - никакви магии. - добавих и изчезнах в кухнята.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:54 pm

Без никакви маги?Уф..намерих си белята.
-Страхотно Бони!-измрънках под носа си.Загледах се в някакъв филм.Телефона ми извъня.Едуард.
-Какво искаш?-попитах го.
- ShadowHood е хубаво училище.С малко късмет ще се виждаме по-често Бони..-той затвори,а аз метнах телефона си към стената.Това ми е петия айфон за осми месец..и скоро май щеше да се повреди.Не съм виновна,че обичах да ис мятам телефоните...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:02 pm

- Кой беше? - попитах я аз. Тъкмо се бях върнал, за да я попитам къде се намират подправките, когато видях какво се случи. Гледах я сериозно, но с празен поглед. Тя се стресна, но не съм сигурен дали от неочакваното ми появяване точно по време на изблика й на гняв, или от плашещия ми поглед.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:05 pm

-Беше майка ми..-излъгах го аз след което се усмихнах плахо,но не исках да срещам погледа му.
-Ела..тук до мен..-потупанх мястото до себес си.Никак не ми се стоеше сама..,а и не бях чак толкова гладна.Беше ми скучно..исках да се разхождам нагоре надоло.Трябваше и да намеря ментора си за да се запозная качествено с него без да му прекъсвам любовния живот с онази фея..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:08 pm

- И какво ти каза? - запитах я недоверчиво аз, без да обръщам внимание на поканата й.
Стоях неподвижно до вратата на кухнята, подпрян на стената. Усещах, че има още нещо. От както се познаваме тя упорито твърди, че родителите й не се интересуват от нея. Защо тогава ще й звънят.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:12 pm

-Ох..добре..не беше майка ми.Беше Едуард..ShadowHood е хубаво училище.С малко късмет ще се виждаме по-често Бони-това ми каза той..измрънках аз и легнах на леглото като се обърнах на едната страна.Не исках да срещам погледа на Тран.А пък ако ми се расърди и реши да си тръгне ще го разбера..аз го излъгах..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:27 pm

Приближих се и легнах до нея, но тя все още бе с гръб към мен. Прегърнах я.
- Не се притеснявай за Едуард. Всичко ще се нареди, повярвай ми.
Опитах се да й вдъхна увереност, но думите ми прозвучаха толкова жалко, че не успях дори себе си да убедя. Звучах така, сякаш съм се отказал, сякаш Едуард ще я тормози вечно.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:29 pm

Обърнах се и се сгуших в него след което заплаках.Не съм си позволявала да плача толкова преди никого.Дори пред Адам.За всички аз бях коравото момиче което никога не плаче и въобще няма чуства,но вътрешни никой не знаеше каква съм..почти никой.
-Той..ако той дойде да учи тук..не знам..какво ще правя..-казах хлипайки.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:34 pm

- Ако го направи ще се постарая престоя му в ShadowHood да бъде възможно най-неприятен. - успокоих я аз и я притиснах още по-силно до себе си. За нея бях готов дори да предизвикам училищното ръководство да ме изключи, заедно с Едуард. Щях да жертвам себе си, но да спася нея, а това за мен бе достатъчна награда. - Ти си най-смелото момиче, което познавам. Никоя друга не би издържала на подобен сексуален тормоз, а ти го търпиш толкова дълго. Невероятна си!
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:38 pm

Не знаех какво да кажа..не беше от най-приятните комплименти които са ми казвали....,но мисля,че той беше прав..,но не знам.
-Ти си невероятен.Тези които знаят,че Едуард ме насилва..не правят нищо по-въпроса..ти си първия който ми помага..благодаря ти.Благодаря ти за всичко..-казах аз и въздъхнах.Сгуших се още повече в него.Прозях се по едно време.Да не би да ми се спеше?
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:45 pm


- Изглеждаш уморена? Може би трябва да поспиш. Аз все ще намеря какво да правя - казах аз и я погледнах любопитно в очите. Изглеждах смешно. Тя наистина се нуждаеше от сън след всичко, което й се случи днес, и не биваше да й преча. Изправих се и тромаво станах от леглото.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:48 pm

Намръщих се.
-Хей!Ама..аз..колкото и да е глупаво не ми се спи сама..смисал..ами просто не искам да съм сама..-егоистично от моя страна,знам.Той можеше да си има някаква работа, аз го карах да се приковава към мен и леглото за да заспя..
-Ако искаш да..се разходиш или имаш друга работа..върви ще се оправя.-казах му.Е ако той си тръгнеше и аз щях да се измъкна...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:55 pm

- Никъде няма да ходя. Обещах ти да стоя при теб, а след случката с Едуард няма да те изоставя за нищо на света. Е, освен ако ти не го поискаш. - усмихнах се и започнах бавно да свалям дрехите си, докато не останаха само боксерките. Приличаше малко на стриптийз, но не бе умишлено. Легнах до нея - Ами ти? Така ли ще спиш? - казах и посочих дрехите й.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 5:09 pm

Харесваше ми това което виждам.Накрая той легна до мен.
- Ами ти? Така ли ще спиш? -попита ме той и посочи дрехите ми.Помислих си само,че искам да съм без дрехи,а само по бельо и оп..като с магия-защото имаше магия- вече бях само по бельо.Черен сутиен и черни бикини.
-Така по-добре ли е слънце?-прошепнах в ухото му и го целунах страстно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Бони и Ванеса ^.^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бони и Ванеса ^.^   Стаята на Бони и Ванеса ^.^ I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Бони и Ванеса ^.^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 7Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Ванеса
» Стаята на Ин
» Стаята на Ейми Джонсънс и Ванеса Паркър
» Фен клуб на Бони Морган
» Стаята на Ани.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на пети курс-
Идете на: