The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_lcap81%Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_lcap19%Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Тран Дюбос

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 1:36 am

- Да, ще изляза, но първо искам да знам как си. Моля те, не ме измъчвай с мълчание. Трябва да знам! Всичко стана, заради мен. Не мога да нося това бреме със себе си.

Може би бях твърде груб, но отчаяно исках да науча дали е по-добре.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 1:41 am

-Какво те интересува как съм? Та ние дори не се познаваме! Моля те, излез! - извиках гневно.
Знам, че не съм си вкъщи, но може поне малко уважение да има. Исках единствено да се облека и да се махна. Не издържах повече! Имах чувството, че стените се свиват и се задушавах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 1:45 am

- Напротив! Познаваме се от една година. Всяка вечер те виждам. Бе непрогледна нощ, но лицето ти се запечата в съзнанието ми сякаш бе посред бял ден. Знам, че обичаш да ходиш под дъжда, знам, че си от Трансилвания, знам, че си трети курс, знам, че се казваш Ейми Джонсънс и знам..., че те харесвам.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 1:56 am

Моля?!? Той - мен? Не, не, не може да бъде. Вярно е, че и аз го харесвам, още от първия миг, в който го видях не спирах да мисля за него и когато дойде, за да се запознаем... О, Боже помогни ми, моля те! Толкова много искам да му го призная, но след всичко това... Не, не ще си замълча.

-Нещо грешиш! Не може да ме харесваш след всичко, което се случи. По-добре забрави! Ясно! А сега излез, моля те искам да се облека и да си ходя. Тук нищо не ме задържа, та да оставам. - казах троснато аз.

Всъщност имаше нещо, което ме задържаше и това бе Тран - прекрасното момче от вчера със сините очи и черната коса, онзи, който само с поглед ме караше да се изчервявам..., но трябва да го забравя! "Стегни се момиче! Не е време да се размекваш!" казах си аз и го погледнах пренебрежително.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:01 am

Изчаках да се доизкаже, направих унила физиономия и наведох глава.
- Е, аз казах, каквото имах да казвам. Оттук нататък всичко зависи от теб.

Изправих се и излязох навън. Исках да се самоубия, но за съжаление вампирите не са дарени от Бога с това благо. Обречени сме да стоим живи и да търпим всички мъчения на живота. Как можех да съм толкова глупав!? Защо й казах!? Нима чувствата, които се появиха в мен щом я срещнах ме заслепиха и допуснаха да повярвам, че тя може да изпитва същото? Защо съм такъв глупак!? Защо!
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:12 am

Той излезе от стаята и аз се облякох на спокойствие. Чувствах се виновна за нещо, но не знаех за какво... Може би не трябваше да се държа толкова гадно с него. Той е единствения, който познавам тук. Може би трябва да оправя нещата по някакъв начин. Случката при реката вече е минало... Просто се е опитал да ме спаси. Не знам какво да правя. Искам да отида при него, да го прегърна и да му кажа какво чувствам... След като се облякох, излязох от стаята и се отправих към вратата, през която бях влязла вчера. Минах покрай Тран, погледите ни се срещнаха за миг, но аз наведох глава и без да му кажа дори и едно "Чао!" и излязох.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:20 am

Щом Ейми изчезна от взора ми аз се върнах в стаята и легнах, но не на леглото, а на пода. Гледайки в тавата започнах мисля за всичко, което ми се случи тази вечер. Не знам колко продължи - час, два или три, но последното, което си спомням преди да заспя бе нейното лице.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 7:14 am

Прекарах цялата седмица в безцелно гледане в тавана и безрезултатни размишления. Дори за миг не усетих глад или жажда, защото цялото ми съзнание бе съсредоточено върху случилото се с Ейми.

Докато се прибирахме от парка след първата ни среща тя ми каза къде се намира стаята й и на няколко пъти ходих там, чуках на вратата и я зовях по име, но никой не отговори. Знаех, че е е вътре, но явно се преструваше, че не ме забелязва, сякаш за нея аз не съществувах. Последните няколко дни съвсем загубих надежда, че тя някога ще отвори и ще мога отново да чуя гласа й.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:00 pm

С Бони наближихме моята стая, извадих ключовете и на мига отключих. Включих осветлението.

- Е, това е моята стая. - казах и направих полукръг с ръка, посочвайки помещенията. - Нека ти помогна с якето - допълних и внимателно свалих наметнатата върху гърба й дреха.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:06 pm

Той наистина е бил обучаван доста на дворцов етикет.Мразех този етикет.
-Благодаря.Хубава стая.-казах и огледах помещението.Откъснати нечи спомени навлизаха в съзнанието ми,но не ми се "гледаха" точно в момента.
-В тази стая май е ставало нещо доста интересно...не съм виновна,че немога да се контролирам.Такива са си някои способности..не ги разбирам..-повдигнха рамене.Облегнах се на стената.
-И сега какво?Да си призная ама ме е малко страх.-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:10 pm

Вцепених се щом разбрах, че е усетила за случилото се в стаята преди седмица. За щастие, тя сама смени темата и не се налагаше да давам обяснение. Поне не сега.

- Спокойно, няма нищо страшно. Ако искаш, нека го направим на леглото, за да ти е по-удобно. Все пак, не се знае колко ще продължи - казах и хвърлих игрив поглед към леглото, което се виждаше през отворената врата на спалнята. - След теб! - добавих и отново направих намек с ръка, подобно на излизането от кафенето по-рано днес.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:15 pm

Много не ми хареса реакцията му когато му споменах,че съм усетила,че тук е ставало нещо страно.Направих се все едно нищо не съм видяла пък ако той искаше щеше да ми разкаже,а ако всички тези видения не спрат да ми се навъртат на такива накъсани части щях да го попитам.Отидох към леглото.Седнах на леглото и се настаних удобно.Удобно в седнало положение,но легнало определено е по-добре.Знаех го от опита на хищника,а не на жертвата,но сега щяха да хапят мен.Свалих сучара си тъйкато ми стана топло.Намигнах на Тран примамливо.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:20 pm

Разбрах намека и бавно се приближих до нея. Спях точно пред леглото и се замислих дали да не приближа креслото и да процедирам от него, но реших, че ще е по-добре да седна до нея. Сторих го и бавно отместих красивата й коса, за да се разкрие по-добре шията. Приближих се, оголих зъби...

- Започваме - предупредих я.

... и я захапах по възможно най-нежния начин. Меката й кожа лесно поддаде под натиска на острите като бръснач зъби и усетих как топлата струя започна да излиза през раните. Бавничко започнах да отпивам от нея, внимавайки за сигнал, който да ме информира, че е време да спра.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:27 pm

Зъбите се забиха в шията ми.Усетих пробождането,но нямаше голяма болка.Той го направи доста нежно.Ендорфилите ме заляха и се пренаселих в друг свят.Той пиеше от мен,а аз се чуствах ппрекрасно. "Съвземи се!Избутай го!"-нареди ми вътрешния ми глас,но аз отнов ого пренебрегнах.Чудех се дали нещи може да стане с него като пие от мен?Зареди моето проклето объркано ДНК.
-Тран..-опитах се да кажа,но не се чух да изричам думите.Почна да ми се вие свят.Чуствах се слаба и безпомощна което въобще не обичах.Защо отслабвах толкова бързо?
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:31 pm

Веднага щом чух гласа й спрях и се отдръпнах. Беше приятно и се унесох, а трябва много да внимавам, понеже й е за пръв път. Усетих как лицето ми, което досега издаваше блаженство, бързо придоби сериозен вид.

- Как се чувстваш? Твърде много ли отпих? Ако искаш пий и ти от мен? - рекох и й оголих шия. - Трябва да възстановиш силите си.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:42 pm

Отне ми малко време да възприема думите му.
-Аз..добре съм.-казах и се усмихнах.Не исках да пия от него.Не бях пила от жив човек или някакво магическо същество кръв от какво убих Адам.Няма и да пия!
-Не!Не искам!-казах му и се отуснах на леглото.Главата ме заболя от всичките страни неща които са ставали тук.
-Какво е ставало тук забога?-извиках и се хванах за главата.Картините ставах все повече и повече и все по накъсани.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:50 pm

- Имах работа в Трансилвания и докато пътувах покрай една река видях как някакво момиче се дави в нея. На мига се хвърлих в придошлите води и след няколко минути вече бяхме на брега, но тя не дишаше. Опитах се да й помогна, но не успях. Последната й надежда бе да я превърна във вампир.

Миналата седмица се разхождах в парка и там се запознах с едно момиче, което в последствие се оказа същото от онази мрачна вечер. Бяхме в тази стая, когато й разкрих истината. Тя се почувства зле и припадна. После се опитах да си изпрося прошка, но тя твърдо отказа да ми я даде и просто си тръгна. Това е всичко.

Не изглеждаш добре. Опитай се да поспиш.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 2:19 pm

Моментално се изправих в леглото.Той е превръщам човек във вампир?!
-Ти си превръщал човек във вампир?И човека..тоест вампирката не ти е благодарна?А е прияпднала и след това си е ъ тръгнала..Уау!Тя..това е..ами..уау!-нямах думи да опиша това което чух.Сега размът ми се беше върнал и парчетата в умът ми се бяха наредили и главата не ме болеше.
-Не ми се спи.-поклатих глава.
-Добре съм.Заклевам се!-заявих му.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 2:25 pm

- Вярвам ти - усмихнах й се аз. - Кръвта ти е много сладка, има прекрасен вкус - похвалих гъстата червена течност, от която бях пил преди минутка. - Сигурна ли си, че не искаш? - посочих ръката си - Знам, че вече те попитах, но ми изглеждаш леко отпаднала.

Приближих се и я целунах. Не знам защо, просто ми се прииска да го сторя.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 2:28 pm

След като целувката свърши казах:
-Нампълно съм сигорна.Аз..ами не пия кръв от источник...вече.Пия само синтетична..и от пликчета,но никога от источник!-въздъхнах и придърпах крака към тялото си.Признам си,че ме изкошаваше и,че исках да го ухапя,но нямаше да стане.Не и след последния път когато зъбите ми срещнаха нечие гърло.Гърлото на Адам.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 2:35 pm

- Добре, тогава да ти донеса ли "бутилирана"? Все трябва да се подсилиш някак. - казах и без да изчакам отговора й се запътих към кухнята. Отворих хладилника и извадих една бутилка прясна кръв. Не исках да я принуждавам на сила, но колкото и да го отричаше тя се нуждаеше от това. Върнах се в спалнята и й подадох "напитката". Седнах до нея и отместих един кичур, който закриваше красивото й лице. - Имаш прекрасна коса.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 2:41 pm

-Благодаря.И за кръвта и за комплимента.-усмихнах се.Изпих напитката на еидн дъх след което целунах Тран.Да,да малко е гадно според всички да пиеш кръв и след това да се натискаш с някой,но ние сме вампири...
-Наистина не болеше.Предполагам,че ако Сам ме беше захапала..щеше да ме боли доста.-промълвих аз.Улових ръката му и вплетох пръсти в неговите.
-Радвам се,че се запознахме1-казах тихо.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 2:50 pm

"Аз повече!" помислих си, а може и да съм го казал. Беше ми толкова приятно тогава, че не мога да определя с точност. Бутнах я назад и започнах бавно да целувам шията, или по-точно, мястото, където я захапах. Притиснах ръцете й към леглото, за да придам усещане за безизходица, да се почувства като заложник. Не знам дали харесваше такива неща, но си заслужаваше да опитам.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 2:54 pm

Леко се засмях щом ме бутна на леглото.Но признавах,че ми харесва.Той целуваше вратът ми или по-скоро мястото където ме беше ухапал.Перверзна усмивак заигра на лицето ми.Сякаш казвах "Поиграй си с мен,а после какво ти мисля.".След няколко минути успях да се измъкна и да легна върхо него.Поставих пръст на устните му.
-Шшш..-казах тихо и се плъзнах надоло по тялото му.Разкопчах дънките му след което издавих "малкия" му приятел който не беше много малък.Заиграх се с него и на Тран май му харесваше.След няколко минути използване на приятелчето на тран за близалка се върнах към устните ми.

П.п:Ле ле..;х каква съм само ;х
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 3:00 pm

"Започна се!" Този път бях убеден, че бе само мисъл. Нямаше само аз да стоя с разкопчани дънки. Протегнах ръце и свалих блузката й, а след това и сутиена. Посегнах към нейните дънки, после и бельото. "Така е по-добре." Дълго време и бях преотстъпил лидерската позиция, но бе време да си я върна и отново да бъда отгоре. Щом си я извоювах започнах нежно да целувам коремчето й, защото вече знаех, че има гъдел там. Постепенно се снижавах надолу към...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Тран Дюбос - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Тран Дюбос
Върнете се в началото 
Страница 2 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Фен клуб на Тран Дюбос
» АААААА!ЙЕССС!ДОЖИВЯХ И ТОЯ ДЕН!ЗАДМИНАХ ТРАН В ТОП МНЕНИЯ!!ЙЕССС ^^ *пищи*
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.
» Стаята

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на трети курс-
Идете на: