The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_lcap81%Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_lcap19%Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 9 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Тран Дюбос

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторСъобщение
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 12:29 pm

Въздъхнах.Той ми задаваше въпроси които и аз си задавах.
- Не знам,не знам и пак не знам. - отговорих му с тежка въздишка.Надигнах се до седнало положение.Наистина защо и е на Никс за сключва сделка с Луцифер.В това просто нямаше смисъл.
- Всичко ще се оправи. - изрекох,но не бях много сигурна в това.Самата аз си умирах от страх,че след девет месеца ще потуна под земята.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 12:32 pm


- Какво става с тялото, когато душата напусне този свят? - запитах я след кратко мълчание. Вероятно нямаше да може да отговори и на този въпрос, но бях длъжен да го задам. Имаше толкова много неща, които трябваше да разберем, а стигнахме до задънена улица в самото начало. Не бива да стоим със скръстени ръце. Трябва да сторим нещо.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 12:36 pm

Повдигнах рамене.
- Не знам.Елинор...си беше в добро състояние освен,че не помнише нищо,но тялото и душата и си бяха на място. - обесних.Е обаче с Елинор явно са имали друга сделка.Простенах и отново легнах на леглото.Какво щеше да стане наистина?А и кога точно след девет месеца ще ме вземе?
- Имаме девет месеца да отговорим на всички тези въпроси! - казах загледана в тавана сякаш там се крие отговора."Никс по дяволите помогни ни!"-май в молба до Богинята не беше много хубаво да се споменава дявола,но и все пак...тя трябваше да ни помогне някак.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 12:39 pm


- Познаваш ли някой, който може да ни помогне? Някоя от висшите жрици или от преподавателите? Все трябва да намерим човек, вампир, върколак или каквото и да е, който да знае как да решим този проблем и няма да се откажа, докато не го намерим! - заканих се аз и свих ръка в юмрук. Може би, ако не бях предизвикал този скандал, ако не бях реагирал така остро, нямаше да се стигне до тук, нямаше да сключи сделка с него и нещата да се оправят. Защо не й отворих вратата още първия път, когато почука? Защо?


Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 12:57 pm

Поклатих глава.Не познавах никого,а Бог знаеше какво още помни Елинор.Цяло чудо е,че Луцифер не я е прекръстил с някое смешно или някое страшно име.
- Не..не познавам никого.Но може да потърсим нещо в библиотеката. - предложих му.Някои хора..от "миналия" ми живот.Преди да дойда в това училищет.Ако бяха чули това за библиотеката щяха да избухнат в смях.Аз и книга-да,да...,но всъщност четях.Е само интересни книги.Все пак уроците са скучна работа.
- Ммка му! - изругах. - Ако Елинор не беше с изтрита памет щеше да ни помогне!Тя е учителката по астрономия и божества,а ако не се лъжа Луцифер е древно божество.Ох!Защо,защо,защо? - пак този въпрос "Защо?"
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 2:06 pm


- Щом смяташ, че в библиотеката се крие отговора, нека да вървим. Не бива да стоим със скръстени ръце. Колкото по-скоро намерим начин да се справим с Луцифер, толкова повече спокойни месеци ще имаме, докато настъпи времето, когато ще те вземе. А е възможно изобщо да не настъпи.

Предусещах, че ни предстои доста дълго ровене из лавиците с книги, но дано намерим нещо полезно. Ако трябва с дни бих стоял там, за да й помогна.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 2:11 pm

Станах от леглото и отидох до него.Надигнах се и го целунах.
- Благодаря ти.Благодар ти,че си с мен. - усмихнах се.Надали с друг ще взема да отида в библиотеката...някога.В повечето библиотеки имаше все стари и скучни книги,а не такива които аз хаесвам,но сега говорехме за...нещо различно.Сега трябваше да намерим определени книги колкото и скучно да беше.
- Библиотекарката може и да знае някоя книга която да ни помогне.Хайде... -двамата излезнахме от стаята му и се запътихме към библиотеката в училището.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Тран Дюбос - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 9 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Тран Дюбос
Върнете се в началото 
Страница 9 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Фен клуб на Тран Дюбос
» АААААА!ЙЕССС!ДОЖИВЯХ И ТОЯ ДЕН!ЗАДМИНАХ ТРАН В ТОП МНЕНИЯ!!ЙЕССС ^^ *пищи*
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.
» Стаята

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на трети курс-
Идете на: