The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Тран Дюбос Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Тран Дюбос I_vote_lcap81%Стаята на Тран Дюбос I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Тран Дюбос I_vote_lcap19%Стаята на Тран Дюбос I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Тран Дюбос I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос I_voting_barСтаята на Тран Дюбос I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Тран Дюбос I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос I_voting_barСтаята на Тран Дюбос I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Тран Дюбос I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос I_voting_barСтаята на Тран Дюбос I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Тран Дюбос I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос I_voting_barСтаята на Тран Дюбос I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Тран Дюбос I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос I_voting_barСтаята на Тран Дюбос I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Тран Дюбос I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос I_voting_barСтаята на Тран Дюбос I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Тран Дюбос I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос I_voting_barСтаята на Тран Дюбос I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Тран Дюбос I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос I_voting_barСтаята на Тран Дюбос I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Тран Дюбос I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос I_voting_barСтаята на Тран Дюбос I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Тран Дюбос I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос I_voting_barСтаята на Тран Дюбос I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Тран Дюбос

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 10:06 pm

Спалнята:
Стаята на Тран Дюбос Bedroomh

Кухнята:
Стаята на Тран Дюбос Bluekitchendesigns1

Банята:
Стаята на Тран Дюбос Bathj


Последната промяна е направена от Тран Дюбос на Съб Юни 04, 2011 9:59 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 10:29 pm

С Ейми се движехме доста бързо и за това скоро вече бяхме пред вратата на стаята ми. Трескаво започнах да ровя в джоба си и извадих ключовете. Отключих вратата и я поканих да влезе първа, а веднага след това я последвах. Помогнах й да свали якето ми, с което се топлеше по пътя, и го поставих на закачалката. Обикновено бих го хвърлил на леглото, но не можех да показвам подобна липса на елементарно възпитание пред тази прелестна млада дама, а и все пак бях от аристократичен род, което ме обвързваше с много правила на поведение, което бях принуден да спазвам, дори и далеч от родината.

- Чувствай се като у дома си! - казах й аз и и се разрових в един от шкафовете с хранителни продукти и напитки - Гладна ли си? А нещо за пиене?
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 10:40 pm

Най-сетне стигнахме. Тран извади ключовете от джоба си и отключи вратата. Оказа се голям кавалер. Първо наметна якето си на гърба ми, а сега ме покани първа да вляза. Всичко бе разкошно. Е, поне това, което виждаха очите ми. Нямах търпение да разгледам. Беше ми много любопитно. Той взе якето от гърба ми и го закачи на закачалката, след което ми каза да се чувствам като у дома си.

-Гладна ли си? А нещо за пиене? - попита учтиво той.

Беше много загрижен. Познаваме се от скоро и вече се държи много мило. А дали не се държи така, защото иска нещо от мен?

-Благодаря, Тран, много мило от твоя страна, но само чаша вода ще ми дойде добре! - казах аз с усмивка на лице.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 10:47 pm

Извадих бутилка минерална вода и я подадох на Ейми.
- Заповядай, сега ще донеса чаша. - казах и се запътих към друг шкаф.

Измъкнах една хубава чаша от комплекта, който бях донесъл със себе си от Франция, и я подадох на Ейми. Тогава за пръв път можех да огледам лицето й на светло. Изглеждаше ми много познато.

- Сигурна ли си, че не сме се срещали и преди?
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 10:57 pm

Той се запъти към шкафа, след което ми подаде бутилка минерална вода и отиде да ми донесе и чаша.

-Благодаря, Тран! - казах аз.

Докато ми подаваше чашата се загледа в мен и каза:

- Сигурна ли си, че не сме се срещали и преди?
-Ъм, мисля, че не. Ти си вторият вампир, който виждам. Може да си се припознал. Не съм единствената със сиви очи и дълга черна коса.

Налях си вода в чашата и с трепет отпих. После я оставих на масата пред мен, погледнах Тран и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 11:02 pm

Това, което каза Ейми, силно ме озадачи и нетърпеливо попитах:

- Нали каза, че си от Трансилвания? Бях там преди година и беше пълно с вампири. Как така аз съм едва втория, когото виждаш? А кой е първия?

Наистина имах кратка обиколка на мрачната румънска провинция миналата година, но не видях много вампири там. Е, причината за това не бе тяхната липса, а това, че трябваше да прекъсна пътуването си принудително, заради едно неочаквано събитие.


Последната промяна е направена от Тран Гонрах на Нед Май 29, 2011 11:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 11:18 pm

- Нали каза, че си от Трансилвания? Бях там преди година и беше пълно с вампири. Как така аз съм едва втория, когото виждаш? А кой е първия? - попита Тран.

-Дам. От Трансилвания съм - продължих аз. Страшно много обичам кученца и котенца. Самата аз имах куче преди година, което една вечер избяга. Въпреки тъмнината аз хукнах след него. Стигнах до реката, когато внезапно се подхлъзнах на калта и паднах във водата. Тя бе придошла от дъждовете. Опитвах се да изплувам, но сякаш нещо ме теглеше навътре. Усещах, че вече нямам въздух и че напускам този свят, когато някой ме хвана за ръката и изтегли на сушата. На другата сутрин се събудих на брега на реката. Сетивата ми бяха силно изострени и усещах всичко около мен. Беше много странно. Изведнъж усетих глад, но той бе някак необикновен. Прибрах се вкъщи и отидих в банята. Когато погледнах в огледалото осъзнах, че съм била ухапана от вампир и това определено промени живота ми.

Показах на Тран белезите, които бяха останали от захапката. Той гледаше с удивление и сякаш не можеше да повярва.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 11:27 pm

Не! Не може да е истина! Сигурно е бил друг! Не... Какво ще правя сега? Дали да й кажа или да си замълча? Не мога да пазя тази тайна дълго. Ще й разкрия всичко.

- Ейми, - промълвих тихо и се приближих до нея, хванах ръката й - трябва да ти кажа нещо. Нали споменах, че преди една година пътувах из Трансилвания? Наложи се да прекъсна обиколката си, понеже местните ме разкриха и ме преследваха из мъгливите гори. Причината да ме гонят бе... - усетих как устата ми започна да се пълни с горчилка, събрах сили и преглътнах - причината бе... ти. Аз съм онзи, който те измъкна от реката онази нощ. Опитах се да те съживя, но дробовете ти бяха пълни с вода и нямаше пулс. Единствения начин да те върна сред живите бе да те направя една от нас. Знам, че така съм разрушил целия ти живот, но нямах друг избор, повярвай ми! Съжалявам!

Пуснах ръката й, но не се отдръпнах назад и запазих близостта помежду ни.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 11:48 pm

Станах рязко от стола, на който седях и започнах да крещя с всички сили.

-Какво?!? Не, не, не това не може да е истина... Не може да е истина!!! Кажи ми, че не си бил ти, моля те кажи ми, че не си бил ти... Знаеш ли какво ми причини?!? Всички ме намразиха и имах само един избор: да избягам, да избягам далеч от всички и повече никога да не се върна. Така попаднах и тук - извиках аз през сълзи.

За момент изгубих равновесие. Взех чашата с вода и отпих. Не можех да повярвам, че е бил той. От една страна се радвах, но от друга ми се искаше да го убия... Целият ми живот се бе разпаднал, ако бях умряла сега нямаше да съм толкова далеч от близките и нямаше всички да ме мразят. Нямах думи да опиша как се чувствам. Поуспокойх се малко и казах:

-Мисля, че е време да си тръгвам, но преди това искам да си измия лицето. Къде е банята?

От очите ми продължаваха да се стичат сълзи, а в гърлото ми бе заседнала буца...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 11:53 pm

От устата ми не излезе никакъв звук. Просто тихо и замислено вдигнах ръка и посочих вратата. Не трябваше да й казвам. Не биваше да разбира, че аз съм й причинил всички тези страдания. И какво ще правя сега?

Унесен в тези мисли гледах как тя се затича и влезе в банята, плачейки. Трябваше да я успокоя, но не знаех как. Тя току-що бе научила, че за всичката й мъка е отговорен един надут френски благородник. Но не можех просто да стоя така. Отидох при нея и с тежест на сърцето казах:

- Съжалявам! Искаш ли кръв, ще ти помогне?
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 12:02 am

Тран ми посочи вратата на банята и аз се затичах плачейки без да кажа и думичка. Пуснах водата и си измих лицето няколко пъти, за да се съсвестя, но уви, не ми помогна. Той дойде при мен и ме попита дали искам кръв - щяла да ми помогне.

-Не искам нищо от теб! Моля те остави ме за минутка сама. Трябва да помисля.

Исках всичко това да е просто кошмар, появил се вследствие на треска. Защо точно на мен трябва да ми се случва това?
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 12:06 am

Искаше да я оставя, но нямах намерение да го сторя, поне не сега.

- Ейми, моля те, прости ми! Всяка вечер лежа с часове в леглото и мисля за онази случка. Понякога ми се иска да не бях безсмъртен.

Приближих се до нея и се наведох, за да видя лицето й. Още плачеше, а за успокоение не можеше и да се говори. Сякаш всеки момент щеше да се разпадне.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 12:16 am

Не пожела да ме остави сама с мислите ми. Умоляваше ме за прошка, но как да му я дам, като от онзи ужасен ден не намирам миг покой. Той се приближи бавно до мен, наведе се и за миг погледите ни се срещнаха. Извих глава на другата страна и се направих сякаш не бе до мен. Усещах как краката ми не ме държат вече. Бавно се спуснах надолу и седнах на плочките в банята без да кажа и дума. Опитвах се всячески да спра сълзите си и да събера сили да се махна от това място, но не успявах. Подпрях се на стената и се сгънах, като малко дете. Прегърнах краката си и отпуснах глава на колене.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 12:20 am

Стоях безмълвен и я гледах, свила се на пода. Дали някога щеше да ми прости? Дали някога изобщо щеше да ме погледне отново? Тепърва се запознахме, а сега всичко се разруши. Това бе като бомба със закъснител, заложена преди година, избухнала сега.

Знам, че не бива да го правя, но едва ли можеше да стане по-лошо. Коленичих до нея и я прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 12:31 am

Продължавах да плача, свита на пода. Изведнъж усетих, че той ме прегръща. Явно наистина съжаляваше или се опитваше да ми покаже, че съжалява... Определено ми трябва време, за да обмисля случилото се. Опитах да се измъкна, но нямах сили дори да извикам "Пусни ме!"... Седяхме така около 5 мин. без да кажем думичка. Събрах сили, избутах го и станах:

-Тръгвам... - промълвих аз и бавно се отправих към вратата.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 12:35 am

Противно на очакваното тя не ме прогони, но след няколко минути каза, че ще тръгва и се изправи.

- По-добре ли си? - запитах я аз, въпреки че по изражението на лицето й не се виждаше никакъв признак за подобрение. - Ако искаш вземи студен душ? Или вана?

Едва ли щеше да помогне, но от безсилие опитвах всичко
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 12:47 am

Вървях към вратата, която чакаше да бъде отворена и да изляза, когато Тран ме попита как съм и дали искам да взема студен душ или вана.

-Как съм?!? - обърнах се към него и се изсмях малко подигравателно. Изглеждаше загрижен, много при това, но не заслужаваше състрадание.
-Как искаш да съм? Добре, или може би перфектно? - обърнах се и продължих. Точно, когато бях на крачка от вратата - изгубих съзнание и се строполих на земята.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 12:52 am

-Eйми! - изкрещях аз, когато я видях да се свлича на пода.

Затичах се и я поех на ръце. Запътих се към спалнята, където внимателно я поставих на леглото. Какво да правя сега? Докоснах челото й и установих, че гори. Бързо направих студен компрес, в отчаян опит да намаля температурата. Къде се е чуло и видяло вампир да припадне? Мислех да я завия, но цялото тяло, не само челото, изгаряше и за това я оставих така. Седнах на креслото, подпрях глава на лявата си ръка и започнах да се взирам в нея замислено. Останах в това положение с часове.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 1:01 am

Събудих се. Беше сутрин, може би към 7:30 часа. Огледах наоколо и забелязах, че не съм в моето легло. Изправих се рязко и започнах да се чудя какво е станало. Защо не съм си вкъщи, а съм все още тук? Господи, какво правя все още тук? Станах от леглото, но ми се зави свят и поседнах за кратко. Опитвах се да събера сили и да си тръгна без да кажа и думичка.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 1:05 am

- Как си? - запитах я аз. Явно все още бе замаяна и не ме видя щом отвори очи. - Ейми, съжалявам за всичко, което ти се случи преди година и за всичко, което ти се случи тази нощ. Аз най-малко исках да се стига до тук. Сигурно си отпаднала. Искаш ли нещо за хапване? - попитах я и без да дочакам отговора излязох през вратата.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 1:15 am

След няколко опита да се изправя и да не падна, най-сетне събрах сили. Не ми се искаше Тран да ме вижда още тук, но ако тръгна за вкъщи, най-много да се озова някъде насред път. Отправих се към банята и пуснах водата да тече във ваната. Надявах се да ми помогне. Докато чаках да се напълни, отидох да потърся вода. Устата ми бе пресъхнала, а и бях много жадна. Сипах си в чаша и я изпих на един дъх. После се отправих към стаята и се съблякох. Намерих в банята една хавлия и се увих. Явно беше на Тран, но не ми пукаше. Сега единственото нещо, за което мислех е, как колкото се може по-бързо да се изкъпя и да си тръгна. Отидох в бяната. Ваната се бе напълнила. Спрях водата, затворих вратата и махнах хавлията. Водата бе разкошна, но знаех, че трябва да побързам.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 1:20 am

Когато се върнех с горещите пици всичко бе така, както и предполагах - нямаше и следа от Ейми. Разочаровах се, оставих закуската на масата и тогава долових шум, идващ от банята. Някой се къпеше! "Ейми!" помислих си развалнувано аз. Значи все пак е останала. Е, явно имаше някакъв шанс да ми прости.

Седнах на стола и зачаках.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 1:25 am

Бях максималко бърза. Излязох от ваната и се увих отново в хавлията. Когато излязох от банята и се запътих към стаята, за да се облека и да си тръгвам, видях Тран да седи на един от столовете и явно ме чакаше... Отново всичко се провали...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 1:28 am

- Взех пици, още са топли - казах на Ейми и побутнах плика към нея.
Страхувах се да продължа да говоря. Имах чувството, че с всяка следваща дума забивам шипове в гърлото си, но имаше един въпрос, който трябваше да задам на всяка цена.
- По-добре ли си?
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 1:33 am

- По-добре ли си? - попита той.

Какво го интересуваше? Та ние дори не се познаваме както трябва, защо му е да се интересува от мен?

-Би ли излязъл да се облека? - казах аз студено без да показвам някакъв интерес и без да му отговарям на въпроса.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Тран Дюбос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Тран Дюбос
Върнете се в началото 
Страница 1 от 9Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Фен клуб на Тран Дюбос
» АААААА!ЙЕССС!ДОЖИВЯХ И ТОЯ ДЕН!ЗАДМИНАХ ТРАН В ТОП МНЕНИЯ!!ЙЕССС ^^ *пищи*
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.
» Стаята

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на трети курс-
Идете на: