The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_lcap81%Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_lcap19%Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_lcapСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_voting_barСтаята на Тран Дюбос - Page 8 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Тран Дюбос

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 10:20 am



- Толкова ли лесно ме бъркаш с други? Колко пъти сме правили секс? Аз помня два, но ти сигурно си правила десетина, обаче само си си мислела, че е било с мен. Може детето да е наследило твоя характер и също да неправи разлика между истинския си баща и другите. Аз обаче правя!

Силно обиден и разгневен аз й обърнах гръб, отидох в кухнята и запалих още една цигара. Не се върнах при нея, а злобно я изгледах през входната врата. Подпрях се с една ръка на масата, защото усещах, че скоро щях да се строполя на пода.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 10:26 am

Сълзите ми потекоха с пълна силна,а аз само стоях и го гледах.Сърцето ми се късаше.Не исках да е тъжен и то зареди моята грешка.Отидох в кухнята където той пушеше.Идеше ми и на мен да запалая една цигара и дори ми идеше да се напия,но нямаше да го направя.
- Моля те!И не те бъркам с други!И съм правила секс само с теб! - казах му.Искаше ми се да почна да си блъскам главата в стената и в скоро време това щеше да стане.А и той явно нямаше да иска д се грижи за детето.И кой да помоля?Съквартирантката си ли?Не исках да занимавам Морган с проблемите си...така,че...
- Моля те!
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 10:31 am


- Молиш ме? За какво? Дадох ти сърцето си, ти го смачка и захвърли. Дадох ти любовта си, ти я изсмука и стъпка. Какво повече искаш от мен?

Изгасих ядосано цигарата и стиснах кутията, докато не съсипах всичкото й съдържание. Вече и то не ми носеше успокоение. Хвърлих ненужната кутийка на пода и положих крак върху нея. По същия начин тя смачка сърцето и потъпка любовта.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 10:34 am

Думите му се забиха в мен като нож.Имаше ли смисал да протестирам?Той все отричаше.И все пак нямаше да се откажа.
- По дяволите обичам те не го ли разбираш!Искам да ми простиш и да се грижиш за бебето защото след девет месеца Бог знае какво ще стане с мен! - изрекох бързо.Наистина се чудех какво ще стане с мен когато Луцифер ми вземе душата.Бях му съобщила решението си и сега оставаше само появата на бебето на бял свят.Сложих ръка на корема си и затоврих очите си за момент,а после пак ги отоврих и погледнах Тран отново.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 10:37 am


- Ако ме обичаше нямаше да ми изневеряваш! Толкова ли е трудно да го проумееш? Не мога да рискувам и отново да ти дам това, което отхвърли. Получи своя шанс и го изгуби. Защо искаш втори?

Вече не издържах на болката. При произнасянето на последния въпрос ударих мощно с дясната си ръка върху дървената маса. Удара бе толкова силен, че чак стола до нея се разклати.


Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 10:42 am

Той удари по масата,а аз отстъпих назад сякаш всеки момент ще удари мен.
- Аз...защото те обичам.Моля те....Знам,че ти причиних ужасна болка,но и мен ме боли да те гледам,че си тъжен.Моля те... - неспирах да му се моля,а от очите ми се стичаха сълзи.Искаше ми се да заплача с цяло гърло,но това нямаше да ми помоне никак.Задъвках пак долната си устна и отново се замислих за Луцифер.Този тип беше ужасен.Съсипа живота ми за няма и десет минути,а после ми иска душата в замяна на това,че ще запази Тран и бебето живи.Но дали можех да му се доверя?Дали нямаше да ги нарани след като отиде с него...там където ще отиде?
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 10:46 am


- Не чу ли какво казах? - отвърнах още по-гневно аз. - Ако ме обичаше нямаше да ми изневеряваш! Нямаше! Нямаше!

Стиснах силно зъб и завъртях глава настрани. Видях вратата на един шкаф под плота и с всичка сила го изритах. Здравото орехово дърво се проби и кракът ми влезе вътре. Изтеглих го рязко отново го понесох към вратата. Забих го в една от здравите части, която също се пропука.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 10:52 am

Той почна да си изкарва ядът на шкафовете,а аз се приближих към него.
- Моля те спри с това!Ако трябва да с изкарваш на някой ядът то това съм аз! - изрекох тихичко и местех поглед ту към шкафа ту към Тран.Мразех се зареди това което му бях причинила и не мисля,че някога щах да си го простя,а и не мислех,че той някога щеше да ми го прости.
- И те обичам!И ти го знаеш много добре!Беше просто една целувка!Само това...кажи ми докато бяхме заедно целувал ли си се с Ейми?Поне веднъж? - попитах го направо.Сигорно щеше да каже "Не" ,но чувстваха които усетих онзи ден преди да дойдат в стаята ми и да му кажа за бебето бяха наистина страни...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 11:06 am

Продължих да ритам потрошеното шкафче в своя изблик на гняв. Не, нямаше никога да посегна на момиче, дори да се опитваше да ме убие, въпреки че това, което тя ми причини бе способно и до там да ме отведе. Обичах я толкова много, а тя се изгаври с моите чувства по такъв ужасен начин. Дали някой бе способен да прости подобно нещо?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 11:10 am

Той продължи да рита шкафа.
- Моля те спри,моля те! - замолих му се отново.Беше ужасно да го гледам в това състояние.И за всичко аз съм виновна.Приближих се до него.Искаше ми се да го докосна,но ме беше страх,че ще се отдръпне.
- Моля те! - повторих за хиляден път.Никога не съм се молила толкова на някого,но наистина държах на Тран и не исках да го загубя.Направих още една малка и плаха крачка към него.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 11:13 am


Край! Не мога повече! Обърнах се към нея и я прегърнах силно. Притиснах я до себе си и започнах да усещам как гневът ми стихва. Не, не й бях простил и едва ли някога щях да го сторя, но я обичах, това бе сигурно. Бях готов да се постарая да забравя тази нейна грешка, да й дам втори шанс. Не знам дали някога всичко щеше да бъде същото, както преди, но бях длъжен да опитам. Заради мен, нея и детето. Не ме интересуваше чия кръв ще тече във вените му. Аз исках да бъда неговия баща, дори и да не съм истинския.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 11:22 am

Той се обърна към мен и ме прегърна.Имах чувство,че ще се разтопя в ръцете му.Обвих ръце около него.
- Съжалявам. - казах много тихо.Не ми се искаше да нарушавам този момент.Обичах го толкова много,че не мога да опиша колко.Притиснах се по - силно в него защото имах чувство,че ако ме пусне ще си отиде и повече няма да го видя.Сълзи отново почнаха да се стичат от очите ми.Никога преди не бях плакала толкова за един ден нито се бях молела и съжалявяла.Но за Тран бих направила всичко.За него и бебето бих направила всичко.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 11:26 am


- Обичам те! - не знам как произнесох тези думи, защото сърцето ми бе едновременно разкъсвано от болка и щастие. Понесох толкова много мъка, заради нея, но и толкова много щастие. Ако ми беше казала в самото начало за случилото се с Ферис, както аз сторих, когато бях с Ейми, нямаше да се стигне до тук. Изневяра бих простил, но ако е крита толкова дълго - не. И въпреки това я обичах и исках да бъдем заедно!
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 11:29 am

Тези думи ме зарадваха.
- И аз те обичам!Повече от всичко на този свят! - изрекох с все още треперещ глас.Още повече се притисан хв него ако беше възможно въобще това.Наистина го обичах.И наистина беше повече от всичко.Преди седмици когато се запознахме в кафенето ако някой ми беше казал,че някой ден ще обичам толкова щях да му се изсмея,но сега-не.Обичах го и това е!Никой не можеше да ме спре да го обичам.Дори и Луцифер.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 11:33 am


Прегръдката ни бе най-силната до сега и ми се искаше да продължи вечно. Не исках да я прекъсвам, но трябваше... Сега вече можех да обърна внимание на думите й. Силно се притесних, когато разбрах, но се надявах да говори метафорично или дори да ме лъже, но само да не е истина.

- Какво имаше в предвид преди малко, когато каза, че си продала душата си на дявола? Какво е станало? Защо?


Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 11:36 am

Отделих се от него за да го погледна в очите.
- Аз..да.Истина е.Луцифер искаше бебето,но казах,че няма да му го дам.Заплаши ме,че ще те убие и аз му казах,че ще му дам всичко само и само да не те наранява.Не можех да му позвоял да те убие зареди мен,но не можех да му позволя и да вземе бебето.Той поиска душата ми.Преди да влезна в стаята му казах,че съм съгласна и...след девет месеца съм негова.Моля те само не се ядосвай! - не исках пак да се скараме,но наистиан не исках Луцифер да убие Тран или бебето ни зареди мен.За всичко бях винова само аз и аз трябваше да си платя за това.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 11:40 am



- Не, не! - започнах да объркано да говоря аз. Зави ми се свят и се строполих върху стола. - Не мога да го допусна! Ние не можем! - погледнах я в очите - Какво ще правим сега? Трябва да има друг начин! Не бива! Не бива! - започнах да бълнувам, но изведнъж лицето ми блесна от току-що появилата се искрица надежда - Пръстените! Пръстените и амулета. Те имат силата да връщат хора от подземния свят.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 11:49 am

Той почна да отрича и седна на стола,а аз седнах в скута му.Живота ни отново се объркваше и то зареди мен.
- Да,но...не знам Луцифер какво точно ще иска от мен. - обесних му притеснено.Както имаше предвид той с това за пръстените и амулета,а и те бяха на Ейми.
- Искам..искам да се грижиш за детето.Ще го направиш нали?Моля те! - замолих му се.Все някой трябваше да се грижи за бебчето след като се роди.-Не искам да занимавам Морган.Мисля,че вече ще и стана досадна,а и да я кара мда се грижи за бебето...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 12:03 pm

- Не, няма да се грижа за него. Ние заедно ще го сторим. Няма да допусна да те вземе. Трябва да продължим с разнищването на мистерията около пръстените и амулета, за да те защитим. Ти ще останеш тук, в този свят.

Целунах я и отново я прегърнах. До преди миг бях готов да се разделя с нея завинаги, а сега не можех да я пусна. Защо чувствата са толкова непостоянни. Как може преди секунда да мразим толкова силно, а изведнъж да заобичаме същия този човек?

Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 12:08 pm

Отвърнах на целувката му.Вярвах му,но не исках да пострада зареди мен.
- Не искам да пострадаш зареди мен,а и аз сключих сделка с него.Трябва да я спазя... - поклатих глава,а после го погледнах тъжно.Защо Луцифер беше толкова гаден?Защо,защо,защо...догади ми се от този въпрос.
- Обичам те.Знай го!Винаги ще те обичам! - погалих го по лицето,а после го целунах.Искаше ми се да остана с него в този свят,а не са отивам в подземния с онази гадина,но как по дяволите можеше да стане това?Някой да ме убие и да ме върне...и душата ми да е чиста?
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 12:11 pm


- Ако отидеш там ще страдам повече. А и от къде си сигурна, че той е спази уговорката? Нищо не го спира да наруши споразумението и пак да нарани мен и детето, след като те вземе. Научил съм се да не вярвам на хора като него.

Мисълта, че Луцифер може да и измами бе много неприятна. Не ми пукаше за моя живот, но за този на детето, и нейния - много.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 12:16 pm

Прав е.Няма от къде да съм сигорна,че няма да наруши споразумението,но попринцип винаги ги спазваше.До колкото съм чувала.
- Не знам.Няма от къде да съм сигорна.На бала той спомена,че като съм била бебе е искал мен,но родителите ми са направили всичко за да ме задъръжът и да не се учудвам защо толкова ме мразят.Като гледам никой от тях не е на хиляда метра под земята. - поклатих объркано глава.Сега имахме още един проблем на главата,а моята ме болеше достатачно.Въздъхнах.
- Искаш ли да отидем в стаята.От целия този цигарен дим ми се замайва главата,а достатаъчно ме боли.Моля те. - погледнах го с мили очички.Може и да пушех преди от време на време,но цигарения дим винаги ме е дразнел.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 12:20 pm


- Добре, както кажеш - отвърнах й аз и станах от стола. - А той какво право има да те заплашва, че ще убие твои близки, ако не му се подчиниш? Как може една сделка да бъде валидна, ако е сключена под натиск? Нима Никс стои безучастно и наблюдава всичките страдания на нейните верни чада?

Последното ми изречение звучеше, сякаш е взето от някаква философска книга, но беше късно да си променям думите, а и не исках.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 12:23 pm

Отидохме в стаята,а аз легнах на леглото и се загледах в тавана.
- Не знам.Може би Никс не може да се мери с Луцифер.Все пак...не знам.Може би имат някаква сделка и те двмата. - това дори не можеше да се сметне за обеснение защото беше доста объркано.Замислих се за Елинор.Тя каква сделка имаше с него,че той да и изтрие паметта.
- Той изтри паметта на Елинор - казах на Тран все още загледана в тавана.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 12:26 pm


- Паметта? Защо му е да го прави? - зачудено отвърнах на мига аз. Започвах все повече и повече да мразя този владетел на подземния свят. - Та нали Доброто винаги е по-силно от Злото? Защо тогава Никс не е способна да го спре? От кога двете крайности сключват сделки помежду си?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Тран Дюбос - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Тран Дюбос   Стаята на Тран Дюбос - Page 8 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Тран Дюбос
Върнете се в началото 
Страница 8 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Фен клуб на Тран Дюбос
» АААААА!ЙЕССС!ДОЖИВЯХ И ТОЯ ДЕН!ЗАДМИНАХ ТРАН В ТОП МНЕНИЯ!!ЙЕССС ^^ *пищи*
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.
» Стаята

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на трети курс-
Идете на: