The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_lcap81%(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_lcap19%(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 (+18) Стаята на Ферис Комън

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 6:08 pm

- Извинявай. Просто не мисля,че сега не не точното време за това. - усмихнах се и се надявах да ме разбере. Знаех,че тя не е като другите които след като им откажат секс се цупят и започват да мрънкат. Целунах я отново и се налсадих на момента прекаран с нея. Погалих я по лицето и докато се усмихвах.
- Обичам те. - казах малко не сигурно,но после се усмихнах и я целунах отново.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 6:29 pm

Пак кимнах и се усмихнах.
-И аз те обичам!-казах и пак се усмихнах.Устните ми докоснаха част от шията му.Все така без да отлепвам устни се покачих на горе и стигнах до адамовата му ябълка, под брадичката му.Спрях се там и я целунах.Преминах към устните му...След няколко целувки се спрях,носът ми докосна неговия,така че устните ни спазваха известно растояние.Гледах го в очите и се усмихвах.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 6:36 pm

- Харесва ми това което правиш . - засмях се съвсем леко и се надигнах леко,за да я целуна. Ръцете ми се плъзнаха по гърба й и я притиснаха по-близао към мен. Обичах да усещам как тялото и е близко до моето. Да знам че е тук а не някъде далеч от мен.
- Какво ти се прави? - попитах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 6:52 pm

-Ъх,незнам.-казах,след малко усетих че съм гладна.
-Имам чуството че не съм яла нищо от година...-казах и се засмях.Не беше вярно,ядох днес сутринта.Ама вече беше след обяд,дори не бях обядвала...Мдаа...
-Ами ти гладен ли си?-опитах се да стана но не успях.Ферис ме беше притиснал и просто нямаше начин да стана докато не ме пусне.Пак целунах адамовата му ябълка,нали каза че му харесваше?!?Усмихнах се и пак го погледнах в очите.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 7:18 pm

- Добре, хаде да идем да ядем някъде. - Пуснах я и седнах на леглото като тя все още беше върху мен. Е,сега вече беше в скута ми и беше седнала. Преди да стане аз я хванах и я целунах страстно. Сякаш се разделяхме за дълго време. Тя стана от леглото и аз след нея,протягайки се. Бях се застоял много време на това легло,не беше много здравословно за мен да седя и да се излежавам.

Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 7:37 pm

-Реши къде ще ходим,а аз след малко се връщам само да се преоблека.-Навлякох солените дрехи целунах Ферис.И се запътих към обувките си.Реших да мина през стаята си и да се преоблека,нямаше да ходя с тези дрехи все пак.Обух се и се провикнах:
-Връщам се след малко!-казах и изчезнах зад вратата,запътих се към стаята ми.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 4:15 pm

Още преди да бях казал "добре" тя беше излязла от стаята ми.Поседях няколко минутки така в леглото. И аз незнам даже какво ме беше прихванало. Станах и облякох една черна тениска и други дънки. Оправих си малко косата.Все пак стърчаха малко косъмчета навсякъде и просто ме подлудяваха и легнах пак на леглото. Какво ми ставаше?
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 4:29 pm

Стоях пред стаята на Ферис.Почуках на вратата.Нямаше голям смисъл,нали не затворих след себеси.Отворих вратата и влязох.
-Ангелче...-провикнах се.Отидох в спалнята му и го открих там легнал на леглото.Беше се преоблякъл.
-А,открих те.-засмях се.-Е,тръгваме ли?-питах и се приближих към него.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 5:17 pm

- Да- казах и станах бързо,но ми пречерня и аз пак легнах. След няма и минута погледа ми се възвърна и аз станах леко.
- Да хайде. - станах от леглото и хванах за ръка Силвия. Бях толкова гладен,че даже не ми се чакаше повече.

Пс.пиши някъде.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 3:33 pm

Докато вървяхме към общежитията не говорихме. Аз си мислих за Бела, къде ли беше сега?Някаде в някой парк сигурно, или на някое тихо място.Не че сега по късно в парковете щеше да има много хора.А можеби греша, можеби има хора.Кой знае...Така мълчаливо си стигнахме общежитията и се качихме до стаята на Ферис.Той отключи и ние влезнахме.
-За 2 път днес съм тук...-отбелязах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 3:46 pm

- Съжелявам ако искаш си отиди в твоята,не те задължавам да спиш тук. - казах и се усмихнах.Затворих вратата и си взех сухи дрехи от гардероба.Запътих се към банята и погледнах Силвия.
- Не мога много да ти предложа,но ако искаш вземи една от моите блузи и я облечи. - посочих към гардероба и се засмях леко. Искаше ми се да видя Силвия с някоя моя блуза. Малко щеше да ми бъде странно,но щях да свикна. Усмихнах се и влязох в банята да се преоблека.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 4:48 pm

-Как вобще ти хрумна че ще те оставя?!?- казах и се засмях.Ферис изчезна но скоро пак се появи.
- Не мога много да ти предложа,но ако искаш вземи една от моите блузи и я облечи.-каза той и посочи гардероба си.
-Окей.-Усмихнах се.Ферис пак отиде някъде а аз отидох към гардероба.Отворих го.Мдаааа.Обикновенни мъжки дрехи, но толкова черно.Огледах всичко набързо и си харесах, естественно черен потник на една суперска група - Nightwish. Събякох си роклята и нявлякох потника.Миришеше точно като Ферис.Затворих гардероба взех си роклята и я оставих на дивана, все пак щях да си тръгвам с нея.Седнах близо до роклята си и пак се унесох в мисли чакайки Ферис да се появи.

пп- имали проблем че си избрах Nightwish. Ако има кажи, ще сменя групата.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 5:02 pm

Когато излязох от банята Силвия си беше облякла един потник на Nightwish и седеше до роклята си. Усмихнах се и отидох при нея. Прегърнах я и я целунах.
- Защо не носиш такива дрехи? Утиват ти. - засмях се леко и я целунах отново. Усещах как очите ми се затваряха бавно а аз не можех да ги оставя отворени за дълго.
- Аз предлагам да лягаме. - казах прозявайки се и погледнах Силвия.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 5:12 pm

-Ами незнам, не съм опитвала...-казах.Отвърнах и на двете целувки.
- Аз предлагам да лягаме. -каза Ферис.Намръщих се.
-Да лягаме?Сега е най-много 9 часа.Кой си ляга в 9?-попитах, или не беше въпрос...-Сънльо...поклатих с глава и се засмях.
-Слушаш ли Five Finger Death Punch?-попитах го.Нямах намерение да спя, дори не исках.Сигурно щях да си полежа с него, щях да изчакам докато заспи а след това щях да правя нещо.В никакъв случай да спя...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 5:23 pm

- Ами...не бих казал точно слушам. Само няколко техни песни. - казах и се усмихнах.
- Добре няма да си лягаме. - примирих се най накрая след дълго мислене.
- Какво искаш да правим? - попитах и се отделечих малко от нея,но ръцете ми все още бяха около кръста й. Исках да я видя какво ще ми отговори и реакцията й.
- Искаш ли да гледам някой филм от лаптопа ми? - попитах и погледнах към лаптопа който беше на бюрото ми и се зареждаше.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 5:33 pm

-Не те карам.Ако искаш да спиш, заспивай.Просто казвам че аз няма да спя...-казах.
- Какво искаш да правим? - пита Ферис като се отдалечи малко от мен.Това не ми хареса много а и беше странно...- Искаш ли да гледам някой филм от лаптопа ми? -нов въпрос...
-Това е идея.-казах и се усмихнах.-Какви филми имаш?-сега беше мой ред да задавам въпрос.Отбелязах си на ум "Бела ще ми се кара" и също на ум се засмях.Да гледам как Бела ми се кара си беше доста забавно.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 5:44 pm

- Ами...всъщтност няма,но ще си харесаме някой и ще го свалим. Бързо ще стане. - убедих я набързо и я дръпнах към леглото. Всех лаптопа и го сложих на леглото си.Настаних се пред него и започнах да се ровя из интернет. Видях един...беше романтичен и комедия. Погледнах Силвия и бутнах лаптопа към нея,за да може да види и тя.
- Този искаш ли го? - попитах и и погледнах реакцията. - Ако искаш мога да намеря и друг. Тук има доста филми. - казах и се загледах отново в лаптопа.
- Какъв искаш да е по жарн? - попитах отново нещо и се засмях. Толкова бях се засилил да и угодя,че чак сега се усетих как не и давам възможност дори и да си отвори устата.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 5:55 pm

Стана ми неловко, не успявах да кажа нищо.След поредния въпрос Ферис се засмя.Е аз поне можех да кажа нещо.
-Първото, може...Харесват ми жанарите - фантастика, комедия и естественно във филма трябва да има поне нещо рамонтично.-казах и се леко се засмях.
-А и не избирам само аз, и ти ще гледаш филма.-добавих."Ако няма да заспиш докато го гледаме" помислих си.Но пък филмът може да е интересен, и няма да може да заспи...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 24, 2011 11:25 am

- Добре. Ще сваля първия. - казах и отново се зазяпах пред екрана. Филма почна да се сваля а аз се облегнах на възглавницата и го гледах.
- Мразя да го чакам да се сваля. - изпуфтях и погледнах към Силвия. Усмихнах и се и се приближих до нея. Прегърнах я силно и я целунах. Беше ми толкова приятно с нея.
Няколко минути по късно филма се свали и аз го пуснах. Настъпи мълчание докато го гледахме.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 24, 2011 4:53 pm

Облегнах си главата на рамото на Ферис.Скоро филмът започна.Мълчахме, всичко което издаваше звук беше лаптопа.Някъде по средата на филма погледнах Ферис.Незнам защо но ми стана смешно.Засмях се леко, след това целунах Ферис по бузата.Па се върнах там където и бях преди и продължих да гледам филма, беше интересен и в някои моменти смешен...
Колко бързо летеше времето, колко бързо мина денят.Почти целият ден бях прекарала с Ферис.Супер.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 24, 2011 7:47 pm

Филмат беше интересен,но не беше от филмите които бих гледал пак. Със силвия се бяххме згушили на леглото и мълчахме през цялото време. Чудех се колко е часа. Сигурно вече вървеше към 12 а аз умирах да се пъхна под завивките и да заспя,но правех големи усилия да не заспя. Все пак исках да доизгледам филма със Силвия а не да заспя точно накрая.
- Харесва ли ти филма? - попитах тихичко и пак се загледах в разигралата се сцена в филма.

П.П - Извинявай,че пиша толкова късно, но се бях загледала (и още съм) в един сериал. Усмивка
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 24, 2011 9:13 pm

- Мдa...- Кaзах също тихо продължaвайки дa гледaм филмa.Достa се бях унеслa в гледането нa филмa.Колко ли беше чaсa? Не забелязaх кaк ми се доспa.Мaй минa достa време.А и филмът скоро щеше да свърши.Прозях се и кaзах недовоно
-Мaй стaвам сънльо кaто теб-Побутнaх Ферис и се зaсмях леко.И нa мен ми се спеше веЧе.Добре че филмът скоро щеше да свърши ако нямaше да е така сигурно щях да зaспя преди крaя.

Пп.нп то и аз не пишa бързо.Пишa на телефонa и то за твa такa...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 4:39 pm

След няколко минути филма вече свърши. Едвам си здържах очите отворено,но все пак успях да края на филма да остана буден.
- Е, хареса ли ти филма? На мен лично щеше да ми хареса още повече ако не ми се спеше толкова маного и...- поглеждам часа на компютъра. - не е близо 12 часа. - засмях се и станах като махах лаптопа от леглото. Сложих го на бюрото и отново се върнах при Силвия като се пъхах под завивките. Наистина сега вече имам нужда от сън.

П.П - искаш ли двамата да идат на бала заедно?
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 5:48 pm

Засмях се.Наистина си беше късничко.Ферис стана и остави лаптопа някъде.След това пак се върна на леглото и скоро беше под завивките.Последвах примера му и също се пъхнах под завивките.Доспа ми се ое повече.Легнах така че да съм близко до Ферис.
-Лека нощ, ангелче...-прошепнах след което го целунах.Усмихнах се.Сложих главата си на гърдите му.Чуствах как сърцето му бие, а моето в такт с неговото.И при хубавата мисъл че съм до Ферис се унесох в страната на сънищата...


п.п. И питаш Смях .Естественно!
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 5:52 pm

Тя сложи глава на гърдите ми и я усетих как заспива. Усмихнах и се и я целунах по глвата тъй като това единсвено успях да достигна с устните си без да я будя.
- Лека нощ. - казах шепнещо и се облегнах назад затварайки си очите. Толкова е хубаво сега тук с Силвия. Не би станало по хубаво от това да съм тук с нея.

П.П Записа ли се?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
(+18) Стаята на Ферис Комън
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Наташа Фицрой,Ферис Комън или някой друг представител на туй човече да ми пише в скайп!Моля..
» Кабинета на Ферис
» Любими мой Ферис :D...ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Петя! <3333
» Бара "Night" след като Силвия разбра че Ферис има 3 годишно дете XD
» Стаята на Ин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Стаите на учителите-
Идете на: