The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_lcap81%(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_lcap19%(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_rcap 
Саманта Такър
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_rcap 
Том Милс
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_rcap 
Алекса Рен
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_rcap 
Selene
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 (+18) Стаята на Ферис Комън

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 9:26 pm

Погледнах го учудено.
-Ама ние ли?Какво ние...-казах разсеяно и погледнах Настасия като и се усмихнах.-Това са извънземните, а ние се опитваме да ги хванем нали?-пак погледнах момето.Тя кимна.Палачинката която хвърли Ферис към мен.Спря в пространстовото.Естественно не сама.Но все пак.
-Ето виждаш ли! - Посочих висящата палачинка в въздуха.- Не сме ние.-казах едвам сдържайки смехът си.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 9:32 pm

Засмях се и хванах Настасия и я повдигнах във въздуха до палачинката.
- Тогава Настасия ще изяде палачинката преди извънземните. - казах засмяно и Настасия почна да ръфа палачинката която се рееше из въздуха. Незнам дали беше добре да използваме магия когато детето беше около нас,но рано или късно и тя ще си покаже дарбите. Които всъщност ги показа когато бяхме вчера в парка. Само чакаме всеки момент крилете и да се покажат. Сигурно ще бъде супер.
След като Настасия изяде палачинката аз я пуснах долу и направих още една,но този път отиде в моята уста. Ухилих се и тръгнах да правя още и още. Кой би предположил,че да ядеш закуската си може да е толкова забавно.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 9:39 pm

Наведох се към Настасия и и прошепнах.
-Хвана ни се, дай пет.-усмихнах се.И и подадох ръката си.Но тя май не знаеше как се дава пет.
-Не пет палачинки, дай просто пет...-казах и се засмях.-Значи ето така...-поках и едната си ръка и я сложих върху нейната.На нея май и беше харесало и тя започна да слага своята ръчика върху воята.Усмихнах се на това.Погледнах Ферис и се надигнах.Отидох тихо зад него и измъкнах две палачинки.
-Да мило и аз те обичам...-усмихнах се и го целунах по бузата.Изядох едната а другата я дадох на Настасия.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 9:47 pm

Да си кажа честно когато тръгнах да правя палачинките си представях как всички сядаме на масата и ядем палачинки на Настасия се клепоти със сладко,но и така беше забавно. Когато направих поредната палачинка понечих да я оставя на чинията,но я взех и я сложих в устата си. Малко трудно ми беше да дъвча,да се старая парчето палачинка висящо от устата ми да не падне и да правя друага палачинка,нп някак си успявах. Настасия започна да се раздва на нещо и скоро беше протегнала ръце към Силвия,за да я вдигне. Харесваше ми да ги виждам заедно и да се разбират. Не мислех,че Силвия щеше да приеме детето ми от друга жена толкова добре,но явно е по-добра от колко очаквах. Сега вече го знаех.
- Оооо....много сте сладки и двете. - казах им след като погълнах палачинката.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 9:56 pm

Взех Настасия на ръце.Не беше много тежка...Обърнах се към Ферис.
-А!Гледай го...-казах недоволно.-Значи той ще си яде палачинките?А нашите ще ги крадат извънземните така ли?А няма да стане!И ние искаме.-оплезих му се наФерис.Знаех че говоря пълни глупости.Но пък на Настасия и харесваше.Защо да не позабавлявам детето?Отидох до чинията.Взех една палачинка и я дадох на Настасия.Взех втора и набързо я изядох.Оставих момичето на едно столче и седнах на другото.
-Искаме още, искаме още!-започнах да тропам с лижицата по масата сякаш дигах някаква стачка.Настасия ме погледна и започна да повтаря след мен...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:04 pm

Те започнаха да викат и да тропат за още палачинки а аз не можах да им смогна. Прибрах чинията ким себе си и започнах да правя палачинки. Когато се натрупаха около 15 сложих чинията пред тях и се усмихнах.
- Хайде сега нападайте. - кказах и тръгнах да раздавам чинии макар,че да бях сигурен че нямаше да ги използват. Взех малко сладко и шоколад и ги сложих на масата. Настаси започна да бута поколада към мен и мрънкаше нещо под носа си. Засмях се леко и и намазах една палачинка със шоколад.
- Мацането се започна. - казах още щом тя заръфа палачинката и от нея потече шоколад,който изцапа пръсчетата й.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:09 pm

-Дааа!!!-казах доволно и взех една палачинка.Намазах я със шоколад.И захапах.-Ммм, много вкусно....-казах с набита уста.Преглътнах и взех още една.И нея я намазах с шоколад.Колко обичах сладко!Но този път не я изядох палачинката.
-Хайде Ферис, знаем че неможеш да ядеш без да се оцапаш, затова аз ще те храня.-усмих нах се и поднесох палачинката към устните му.-Хадй по бързо докато извънзимните не я изядоха...-подкани го.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:16 pm

Засмях се и отхапах от палачинката. Не е честно на мен ми харесваше аз да я храня и да се грижа за нея а не тя мен.
- Тати...- чух да казва Настасия и се обърнах към нея. Тя отново започна да бута шоколада и аз се засмях. Това дете май беше наистина гладно. Намазах и още една палачинка и тя отнво започна да яде и дасе клепоти цялата с шоколад.
- Мммм....сега както си със шоколад цялата омацана ще си ми по сладка. - казах и и я целунах по бузата на която имаше малко шоколад. - Ммм...- казах и тя се засмя. Много обичах да я чувам как се смее.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:22 pm

Загледах ги двамата и без да се усетя изядох палачинката на Ферис.
-Опааа...и нея я няма...-казах и се огледах.-Казах ли ти да ядаеш по бързо, ето сега с палачинка по малко.Тези извънземни сякаш от векове не са яли...-засмях се.Погледнах чинията с още не пипаните палачинки.
-Хайде тези трябва да се изядата бързо, че скоро извънземниете ще ги изядът...-с дяволита усмивка протегнах ръката си и грабнах едната палачинак.Намазах я с шоколад и пак я поднесох към устните на Ферис.
-Хайде искам да се убедя че си се наял...!-усмихнах се опитвайки се да не се засмея.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:29 pm

Отхапах голяма хапка щом палачинката дойде към устата ми,нямаше и таза палачинка да се дава на извънземните я. Отхапах още една хапка и последната и вече я бях изял. Усмихнах се и се приближих към Силвияи и я целунах по устните.
- Доволна ли си,че ме нахрани? - попитах тихичко и и се усмихнах.
- Татиии...- чу се Настасия до мен. Обърнах се веднага и я погледнах цялата оплескана с шоколад и намръщена.
- Хей, защо си намръщено. Виж се,цялата си в шоколад. Кой родител може да се похвали с това. - засмях се и я вдигнах от стола. - Приключили с храната? - попитах я а тя кимна.
-Тогава хайде да те измием. - с тези думи се насочих към мивката. Отмиването на шоколада беше трудно,но не и невъзможно. След като я изчистих тя вече пиеше вода от бутилка и тичаше нагоре-надолу.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:43 pm

-Да!-усмихнах се.-Много!-добавих.-Направо се гордея от себеси...-засмях се.Ох!Вече започнах да прекалявам.Наистина да преалявам.Взех една палачинка и я пъхнах в устата си за да млъкна.Ферис отиде да мие Настасия.А аз с пордната палачинка след тях.Като просто ги гледах и се усмихвах.Наистина си преличаха много.Можеби беше странно от моя страна толкова дружелюбно и весело да въспиемам момичето.Все пак беше от друга...Но, щом беше на Ферис.Бях готова, да го обичам като свое.Заради него бях готова наистина на всичко!

п.п.Глупости...аз си лягам.Утре ще продължим лека Усмивка.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:51 pm

Седнах на стола до Силвия и и хванах ръката. Целунах я леко и се усмихнах.
- Кажи какво ти се прави. - попитах я. Май всеки ден ще я питам така. Но просто не знаех какво друго да попитам. Настасия дойде при нас и хвана ръката на Силвия и започна да я дърпа.
- Елаааа....- каза тя и я задърпа. - Ела...- настояваше тя и наустина успя да издърпа Силвия от стола. Какво толкова беше спешното. Последвах ги а Настасия спря точно пред прозореца и посочи навън. Валеше дъжд и от време на време гърмеше и пресвяткаше. Една светкавица ни освети и тя побърза да се згуши в Силвия.
- Явно май няма да излизаме. - засмях се леко и ги погледнах двете.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 10:34 am

Настасия ме издърпа към прозореца а аз послушно я последвах.Навън валеше като из ведро.Погледнах Ферис.Интересно, на волната птица по това време дали и се излиза?
-Май да...-протегнах и пак погледнах през прозореца.След малко обмисляне казах:
-Имам две предложения.Тъйкато нашата волна птица Ферис.Неможе да издържи без да излезне навън.И ако не излезне ще подлудее...-засмях се.-Затова предлагам да излезнем и под този дъжд!Да минем до онази сграда и да играем не нещо...-натъртих на "този дъжд" гледайки Ферис предизвикателно.Посочих сградата.В която се намираше боулингът, билиярдът и другите.
-Или да останем тук.И да устроим истински Хелоуин!- казах и оогледах стаята.След което погледнах Настасия и Ферис.Кое ли щяха да изберът?
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 10:39 am

Повдигнах вежди. Наистина си беше трудно решение. Но пък така или иначе Хелоуин го пропуснахме а пък той беше и вечерта. Такак че можехме да правим и двете неща. Първо да идем на боулибг а после да се спретнем Хелоуин парти. Усмихнах се и отидох при двете същества които най-много обичах.
- Хайде да отидем там пък после ще си направим Хелоуин парти. - казах и се загледах в зградата. Настасия плясна с ръце и вдигна глава,за да ни погледне и двамата. Аз я взех на ръце така че да е на нашето ниво и я целунах по бузата. Тя се засмя сладко и ми даде и на мен целувка,после се обърна към Силвия и на нея даде.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 10:47 am

Усмихнах се.
-Добрем.-казах икимнах.Колко беше лесно да го предугадаеш.-Ех ти волно птицо...-поклатих с глава и се засмях.Сега май беше моят ред да раздавам целувки?Целунах Настасия и Ферис по бузите.
-Хайде сега.Да се преобличаме.Или ще ходите така под този дъжд?Опасявам се че така докато стигнете сградата няма сухо място да остане по дрехите ви...-засмях се.Навън наистина валеше много силно.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 11:01 am

Със сигурност нямаше да остане сухо място. Наместих Настасия на ръката ми по-добре и тръгнах към спалнята. Пуснах долу Настасия която почна да тича и да се радва,докато аз и изваждах някакви дрехи. Тръгнах да я преобличам,но тя ен ми даваше,но накрая се предаде. Преоблякох се и аз и погледнах към Силвия.
- Искаш ли да ти дам нещо мое с което да се облечеш. - усмихнах се и увих ръцете си около кръста и. Щеше да е много сладка да я видя в моите дрехи.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 11:09 am

Обвих ръцете си около вратът му и го целунах нежно по устните.
-Представяш ли си ме в черни дрехи?-попитах замислено и се оптах да се представя напълно в черно.Не неможех.Напълно!В черно?Не, това няма да съм аз.Направо като някое зомби да се облека и та-да!Все пак беше Хелоин.И като зомби да се преоблека няма да ме помислят за луда.Бих го нарекла така - Хелуин време на преобразяване!Хъм, интересно звучеше.Погледнах Ферис и пак се замислих.Не, все пак напълно в черно неможех да се представя.Щеше да е прекалено...черно.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 11:19 am

Оооо в черно щеше да бъде супер. Само,че малко не си вървеше фея цялата облечена в черно,но трябваше да се види това.
- Всъщност да! И си те представям много сладко изглеждаща в моите дрехи. - усмихнах се чаровно и я целунах по устните. - Само трябва да ти намеря дрехи които наистина ще ти станат. И няма да си напълно в черно ще си си със същите панталони просто ще имаш по дебела блуза на себе си. - обясних и погледнах към Настасия която се бореше да си облече якето. Как може да не се засмееш.
- Настасия, мила,чакай ей сега ще те облека. - казах и и се усмихнах.
- НЕ! - викна тя и продължи да се бори с якето.
- Добре - вдигнах ръце все едно се предавам и се засмях.

Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 11:27 am

Поледнах момичето и се засмях.
-Добре, щом казваш.-казах и погледнах Ферис.Щом искаше да ме види с черни дрехи.Неможех да откажа.А и наистина исках да се облека така.Все пак няма да е цялото черно нали?
-Хаде, сега.Давай дрехите...-засмях се.Сега сигурно шеше да стане великото избиране на дрехи.Защото бях наистина голям критик по тази тема.Доста дълго можех да избирам дрехите в мола.Но тъй като тук не беше мол.Сигурно щеше да стане по бързо.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 11:46 am

Отворих гардероба и извадих една дебела блуза с качулка. Сложих я отпред пред Силвия и се намръщих. Захвърлих блузата на леглото и отново тръгнах да търся друга. Отново я премерих една и се оказа,че може да и стане.
- Ето. - казах и се усмихнах. Не знамех много,но сигурно щеше да и стане. Просто нямаше как. След това и извадих и един суичър и я облякох.
Настасия дойде при мен разплакана и с половин облечено яке. Усмихнах се на вида и клекнах долу,за да сме на една височина.
- Какво има мила? - попитах я а тя със сълзи в очите ме погледнах и показа якето.
- Не мога да си го оправя.- каза с тъжен глас а една сълза и се стече по бузата. Дръпнах я към мен и я гушнах. Съблякох и якето и го оправих,доста го беше увила.
- Няма да плачеш за едно яке. Ще се научи,спокойно. - успокоих я и я облякох с якето.Избърсах и сълзите от бузата и я целунах там където преди минута имаше сълзи.Тя се усмихна тъжно и пак се згуши в мен.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 12:02 pm

Ферис започна да търси дрехи в които да ме облече.Ох, така се чуствах като малка.На 2-3 можеби.
-Сякаш на северният полюс отивам...-казах и се засмях.Настасия дойде.Така и не успяла да си облече якето.И май плачеше...Ферис я усокои след което и аз се наведох.Погалих я по главата.
-Хей всичко е наред.Както каза Ферис ще се научиш.-усмихнах се.И погледнах и Ферис.Да имаш дете беше наистина много голяма грижа...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 12:11 pm

- Искаш ли да настинеш? Не мисля. Така че обличай това което ти давам и мълчи. - казах бащинския си гласи и се засмях. Настасия изприпка някъде извън стаята и я аз побързах да съблека блузата от Силвия и да я облека с моята.
- Остави ме да се грижа за теб...- казах с мили очички и я целунах. Толкова много я обичах,че даже ако трябваше щях да я нося до онзи блог.

П.П - сори,незнаех какво да пиша.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 12:27 pm

Усмихнах се отидох до него и обвих ръцете си около вратът му.Настасия беше избягала някъде...
-Добре оставям те да се грижиш за мен.-кимнах.- Щом толкова искаш...-целунах го и се усмихнах.След това се огледах.Навън все още валеше.Е не че беше минал много време за да престане.Но все пак.
-Е, последно кое обличам?-погледнах Ферис въпросително.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 12:51 pm

Съблякох и блузата и я не пропунах да я притина към себе си,но не останахме така дълго,зашото наистина щеше да и стане студено. Взех блузата която иизвадих от гардероба и я облякох с нея. смихнах се и я целунах по устните.
- Както казах си много сладка с моята блуза. - казах тихо. Настасия дотича при нас и започна да подскача и да ни дава зор да излзиаме.
- Мисля да излезем защото детето на волната птичка ще полудее. - засмях се и взех суичра. Нправих го така че Силвия да може да го облече.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 2:15 pm

Усмихнах се на това което каза.
-А ти както винаги, в своите дрехи!Си най големият сладур от целият свят.- казах и го целунах.След минути при нас дойде Настасия.Май искаше да излезнем.И думите на Ферис подтвърдиха това което си мислех.Искаше да излезнем.Засмях се леко.
-То нали за това е детето на волната птичка.Точно като тако си е.-усмихнах се гледайки Настасия.
-Добре хайде да излизаме.-Облякох се напълно и бях готова за излизане.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
(+18) Стаята на Ферис Комън
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Наташа Фицрой,Ферис Комън или някой друг представител на туй човече да ми пише в скайп!Моля..
» Кабинета на Ферис
» Любими мой Ферис :D...ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Петя! <3333
» Бара "Night" след като Силвия разбра че Ферис има 3 годишно дете XD
» Стаята на Ин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Стаите на учителите-
Идете на: