The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_lcap81%(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_lcap19%(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_rcap 
Саманта Такър
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_rcap 
Том Милс
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_rcap 
Алекса Рен
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_rcap 
Selene
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_voting_bar(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 (+18) Стаята на Ферис Комън

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 4:06 pm

- Хайде - казах и ги подканих всичките навън.Настасия не спря да скача на път към вратата и да пее нейнии си песнички. Засмях се и хванах ръката на Силвия. Пръстите ни се преплетоха и аз я притиснах по близо до себе си.
- Какво ще правим като идем там? - попитах ги а Настасия се обърна към мен все още скачаща.
- Бол...- каза тя и нямаше просто как да не се засмееш на това. Тя отново се обърна и започкача към входната врата.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 4:12 pm

Засмях се.
-Това какво би трябвало да означава.Има моного игри започващи с "Б"...-казах замислено.Можеби Боулинг?Защото първата и втората букви съвпадаха?Е, незнам.Можех само да гадая.Погледнах Ферис въпросително.Той би трябвало да знае, той беше неин баща.Можеби беше разбрал, а можеби и не.Хъм, на това което каза можеше да има и друг логически отговор.Бол на английски означаваше топка.Та колко игри имаше с това...Ъх!Голямата логическа задача стана!Голямо мъдрене ще и падне...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 4:22 pm

Силвия ме погледна въпросително и аз вдигнах ръмене.
- Не ме гледай мене и аз незнам какво е това за първи път го чувам. - засмях се и излязохме от стаята и тръгнахме по коридора. Точно посредата на коридора се спрях и погледнах към Силвия.
- Някой взе ли чадър? - попитах ги. И двете се обърнаха към мен,но никой не ми отоврои. Пуснах ръката на Силвия и изтичах обратно за чедър. В следващи момент вече бяхме готови и отново хванати за ръце.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 7:07 pm

След като бяхме брутално избутани от Силвия навън на дъжда. Вървяхме бавно навръщане и се наслаждавахме на дъжда.
Влязохме в стаята ми и си свалих якето. Настасия веднага влетя вътре и си захвърли якоето на пода. Намръщих се и го видгнах след нея. Настасия се настани пред телевизора и ме погледна,за да ме види каква ще ми е реакцията. Намръщих се и поклатих глава.
- Не.- казах строго и отидох и я вдигнах от там. Тя започна да мрънка и да се дърпа. -Стига де отиваш да гушиш мечо и да поспиш малко. - казах и,за да я успокоя,но тя не се предаде. С голямо усилия я преоблякох и я накрах да легне на леглото ми. Легнах с нея и я гушнах като я галех леко и говорех нещо тихичко.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 7:18 pm

Гледах ги просто...След като и двамата исчезнаха от погледа ми в спалнята започнах да се събличам.Съблякох якето и се събух.Отидох към спалнята и надникнах там.Ферис се опитваше да приспи Настасия.Усмихнах се, както казах беше много хубав баща...Можеби щях така още да ги гледам или щях да влезна в стаята, но ето че изведнъж вече за втори път днес ми звънна телефона.Вдигнах и отидох по натам за да не им печа.Седнах на дивана и чух за втори път днес познатият глас.Пак беше баща ми.
-Малчо получих ти рисунката и мисля че ще е добре ако дойдеш тук...-каза той леко притеснено.
-Защо?-учудих се на това което каза.
-Трябва, нужно е.За теб ще е по добре ако си тук, а и аз няма да се притеснявам толкова.А и имам нещо да ти кажа...-продължаваше все така странно.И сякаш криеше нещо.
-Какво?-попитах отново опитвайки се да разбера защо изведнъж иска да отида в къщата ни.Беше много странен.
-Разговорът не е за телефон.Искам най-бързо, доколкото е възможно да си тук.-Добави той и затвори.Гледах телефона учудено още няколко минути.Какво беше това?!??Ей така изведнъж, по-дяволите какво ставаше?!Ама немжех да си тръгна, тук беше Ферис...И сега какво?
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 7:30 pm

Докато приспивах Настасия чух да се отваря вратата повдигнах глава и се усмихнах на Силвия,която седеше на врата и ни гледаше. Обърнах се за миг към Настасия и когато погледнах отново към вратата Силвия я нямаше. Чух гласове в другата стая,но не им обърнах внимание. Погледнах към Настасия тя вече беше заспала, уасното нещо беше,че и на мен ми се доспуваше. Затворих очи за миг,но наистина заспах.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 7:49 pm

Ох, неможеш да го разбереш баща ми...Какво иска и вобще защо се държи така?СТанах и пак надникнах в спалнята.Бяха заспали.Щом Ерик каза да побързам, значи е важно?Предполагам.Да го събудя ли?Не...Огледах се.Какво да правя сега.Взех от чантата си лисче и химилкалка.И написах бележка.
"Аз съм при баща ми, не се беспокой.Ще се върна колкото се може най, бързо."
Бележката беше кратка.Но щом баща ми започна с рисунката занчи се отнасяше за нея?А, аз не исках да докарвам проблеми на Ферис.Не, неисках.Оставих я на масичката бързо се облякох и тихичко излезнах като затворих вратата след себеси.И тръгнах към моята стая...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 7:40 am

Отворих очи и разбрах че съм бил заспал. Разтърках очи и погледнах към часовника беше пет часа. Боже,наистина съм спал доста а странното беше,че Настасия не се беше събудила още. Огледах се наоколо. Защо Силвия не беше дошла при мен,можеше и тя да поспи малко,нищо че не обичаше следобедните дрямки.
Станах леко от леглото,така че да не събудя Настасия и погледнах в другата стая. Нямаше и следа от Силвия.
- Мило! - повиках я и се заслушах за отговор,но такъв така и не дойде. - Силвия?!- отново се провикнах и тръгнах към кухнята. И там я нямаше. Започнах сериозно да се претеснявам за ичезването и. Върнах се отново при Настасия и видях бележка на масичката и бавно я вдигнах "Аз съм при баща ми, не се беспокой.Ще се върна колкото се може най, бързо.". Значи беше при баща си,но защо не ме бе събудила,за да ми каже. Знаеше че ще се притеснявам за нея. Отидох и взех телефона си който не ползвах много и понякога даже се чудя защо го имам,но в такива моменти ми се иска да го боготворя. Набрах номера на Силвия и излязох в хола. Тя не вдигна,което ме накара да звънна отново. Накрая оставаих съобщение. "Мило,добре ли си? Ужасно много се притесних за теб! Защо не ме събуди когато си тръгна? Да дойда ли при теб?" Усетих се че бях задал повече въпроси от колкото очаквах,но наистина ужасно много се притеснявах за нея. Сега като е далеч от мен и опасноста е по голямо, се чуствам сякаш ще я загубя и няма да успея да си я върна. Но когато е близо до мен,дори и нещо да и се случи поне ще успея да помогна.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 6:48 pm

Изчаках Настасия да се събуди от длгия си сън и я преоблякох. Смятах да излезем някъде навън, тя да похапне нещо и да просото да се разходим.
- Мама,къде е? - попита тя и вдигна главата си,за да може да ме види по-донбре. Усмихнах и се и я погалих по главата. Какво можех да и кажа, не и беше майка,но тя вече я възприемаше като такава. Нямаше да отнемам това от нея,пък след време ще и обясня как седят нещата.
- Ще дойде,спокойно. Има малка работа и ще дойде. - успокоих я и и облякох якето. Тя почна да си играе с една от висулките висяща от качулката и тръгна сама към вратата. Облякох се набрзо и излязохме.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 4:28 pm

Отворих вратата и Настасия прехвърча навътре. Съблече якето си и го плюсна на земята. Намръщих се и я накарах да си го вдигне,не смятах да я уча да прави такива неща. Тя се върна намръщено и го вдигна,подаде ми го и аз го закачих на закачалката до моето. Тя започна да пее нещо и да си играе с нейните си играчки. Телефона ми звънна и беше Силвия. Вдигнах й и се почуствах толкова добре когато и чух гласа и ми каза,че ще се прибере след около 10 минути. Но за жалост ми затвори твърде бързо,защото някой друг и звънял. Намръщих се и затворих телефона,даже нямах време да и кажа,че я обичам. Знаех много добре,че знае,че аз я обичам,но все пак исках да и го кажа.
Сготвих набързо нещо за вечеря и нахраних Настасия. Тя не спря да играе и да се раздва на живота,от време на време се сещаше за Силвия и питаше за нея,но получаваше един и същи отговор. Погледнах часа,но Силвия все още не се беше прибрала или поне да ми звънне,че се е прибрала. Сложих Настасия да спи и реших да звънна на Силвия.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 9:52 pm

След една седмица....

Започнах наистина да се притеснявам за Силвия. Незнаех какво става с нея и това ме караше да се притеснявам още повече от колкото бях. През главата ми започваха да ми изникват всякакви ужасяващи сцени за това какво можеше да и се случило,но аз просто отказвах да повярвам,че нещо от това биха се случили. На няколко пъти се бяхме чували,но това не ми беше достатъчно. Исках да е тук до мен и да знам че е добре а не някъде навън,където незнам къде и какво прави. Изпуфтях един път и надникнах в спалнята където Настасия спеше на моето легло. Бях заспал и аз докато и разказвах приказака,но после се събудих от ужасния кошмах,който нахлу в главата без никаква милост. Махнах няколко падащи кичура коса от лицето ми и затворих вратата тихо.
Беше минала една седмица от както не бях се виждал със Силвия и наистина си заслужавах влизането в лудницата. Не ме свърташе на едно място и постояно обикалях нагоре надолу. Не беше нормално да се притеснявам толкова,тя можеше да се оправи и сама,не е малка колко Настасия,която на скоро беше навършила 4ри години и беше много тъжна че Силвия не присъстваше на почерпката със сладолед. Тогава и бях обещал,че тя ще дойде и тогава пак ще идем на сладолед и ще и отпразнуваме рождения ден пак. Тя като че ли се успои пак,но дълбоко в себе си знам,че и е тъжно за нея и си мисли че и тя я е изоставила.
Седнах на дивана и се заслушах в тишината,скоро се дочуха леки и бързи стъпки от другата стая и не след дълго се чу и отварянето на вратата. Обърнах се към звука и се усмихнах.
- Хей,сладурано.Как спа?- попитах я а тя дойде при мен душнала мечето си. Качи се при мен на дивана и се згуши в мен.
- Добре.- каза тя и сложи мечето пред мен. - И мечо спа добре. - съобщи тя и ме поледна изпитателно. Аз се усмихнах и я погалих.
- Искаш ли да идем навън и да хапнем нещо,за следобедна закуска? - попитах,но имах чуството че не ме беше чула или просто размишляваше над въпроса ми. След кратко мълчание тя се надигна леко и ми кимна. Докато се усетя тя вече беше избягала в другата стая. Засмях се. Нямаше как,това дете преличаше точно на мен. Предложат ли муу да излезе веднага тръгва да се приготвя. Отидох при нея и и помогнах да се облече,след това облякох и себе си. Не беше кой знае колко трудно да се оправим за толкова кратко време. Взехме си якетата и излязохме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ферис Комън   (+18) Стаята на Ферис Комън - Page 7 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
(+18) Стаята на Ферис Комън
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Наташа Фицрой,Ферис Комън или някой друг представител на туй човече да ми пише в скайп!Моля..
» Кабинета на Ферис
» Любими мой Ферис :D...ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Петя! <3333
» Бара "Night" след като Силвия разбра че Ферис има 3 годишно дете XD
» Стаята на Ин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Стаите на учителите-
Идете на: