The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Дискотека "Dream" - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Дискотека "Dream" - Page 2 I_vote_lcap81%Дискотека "Dream" - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Дискотека "Dream" - Page 2 I_vote_lcap19%Дискотека "Dream" - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Дискотека "Dream" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 2 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Дискотека "Dream" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 2 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Дискотека "Dream" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 2 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Дискотека "Dream" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 2 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Дискотека "Dream" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 2 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Дискотека "Dream" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 2 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Дискотека "Dream" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 2 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Дискотека "Dream" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 2 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Дискотека "Dream" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 2 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Дискотека "Dream" - Page 2 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 2 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Дискотека "Dream"

Go down 
+15
Алис Дароу
Roger Gontier
Том Милс
Кейт.
Ник Даркъс
София Мерсер
Исабел Моргенстърн
Саманта Такър
Наташа Фицрой
Андреас Блейк
Тейлър Адамс Кингстън
Кристиан Озера
Ериса
Сандра Питърс
Алекса Рен
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 11:29 am

След като си изпих водката имах нужда от още алкохол.Наташа и Елинор си горяха дехите,косите и всичко.Отидох до Наташа и я издърпах настрани към тоалетните.
-Какво си мислите ,че правите?Може да не горите Елинор по няколко пръчини:Първо тя е учител и може да загазите.Второ не съм на среща с нея,а съм дошъл да се напия така,че..няма от какво да ренуваш!-ухилих се самодоволно.Личеше си,че ревнува,но ако нещо стане оправданието ми е,че съм бил под влияние на алкохола.-И трето..има хора наоколо!-третото малко си го поизмислих тъйкато имаше двама,трима простосмъртни,а останалите бяха магически същества.Върнах се при бара.
-Руска водка!Направо цялата бутилка ми дай!-казах на бармата и той ми я даде без да се замисли.Отпих доста голяма глътна.Огън в течно състояние какво каза Клеър.Е чудх се какво и харесва в тази напитка и явно това,че е силна.Отидох до Елинор която излгеждаше наред дори след като толкова се гориха.Ериса или поне така разбрах,че се казва също изглеждаше незасегната.
-Хващам бас,че владея огъня най-добре от всички тук.-казах и само вдигнах бутилката си,а с другата ръка щракнах с пръсти.Зад ме едо от магическите същества почна а гори.Или поне имаше илюзия,че гори,а той беше незасегнат.Ерика се вгледа сякаш казваше "Какво по дяволите?".Само двама души в тази стая знаеха от кой е направим-Елинор и Наташа.Ериса изглеждаше шокирана.И сигорно се чудише кой още владее огъня тук.
-Искаш ли?-попитах и разкатих бутилката,а Елинор се усмихваше самодоволно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 11:55 am

Крис издърпа Наташа настрана, поговориха и после се върна при мен. Подпали един и ми предложи руска водка. Взех я и започнах да пия жадно, след което му я върнах.
- Значи не е среща... - Ухилих се самодоволно, че пак съм му ровила в главата, след което се изкисках...
- Готина дарба... - Намигнах му, докато танцувах... Изведнъж вратата на дискотеката се отвори. Влезе собственика (върколака Джером), изведнъж всичко затихна, само музиката се чуваше. Той се огледа и като ме видя ме заведе в банята.
- Какво ?! - Изгледах го нервно.
- Кристала го няма ! - Промълви Джером разгневен.
- Моля !? - Не може да бъде ! Къде е изчезнал...
- Ще говорим по-късно... - Погледнах го сериозно, след което той тръгна и излезе от бара, а аз се върнах при Крис.
- Та, това не е среща... - Повторих, сякаш нищо не се е случило...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 12:08 pm

-Ами не е среща..ти като гледма тукощо беше на кратка среща.-издрънках и посочих излизащия върколак от заведението.
-Това е собственика нали?Брей..ако спиш с него дали ще получим малко безплатна русак водка?-изкисках се,а тя леко се нацупи.-Ъм..какво щях да ти казвам..-размахах бутилката пред нея.
-А!Да!Не ми се рови в главата!-изгледах я кръвнишки след което се усмихнах.Към нас се приближи някакво момиче-вампир и като я огледах по-подробно разбрах,че е кървава курва-момиче което си дава кръвта по време на секс.
-Хей сладурче.-казах ми тя и се настани до мен.
-Не се интересувам!-подметнах и и отпих от водката си,но макар и да казах това тя остана при нас.Огледах заведението и срещнах погледа на Наташа.
-Защо така сладурче?Не ми се вярва да си гей!-изкиска се тя.Извътях очи.Доизпих водкат си което ми беше извинение да стан аи да отида за нова.Бармана ме погледна,но сякаш знаеше какво искам.
-Обичайното ли?-попита той,а аз кимнах.Показах му два пръста което означаваше,че искам две бутилки и той ми ги даде.Отново се настаних на нашата маса,а Нейно величество Елинор се кълчеше(така да се каже) на дансинга.Вампирката още не се беше махнала,а ме чакаше.Кървавите курви бяха най-ниши в нашата класация.Тъйкато те бяха лесни момичета.Не бих нарекъл всяко момиче което дава кръвта си по време на секс кървава курва,но тези да.Бяха бледи,а по вратовете им имаше белези от множество ухапвания.
-Хей..не ме интересува какво предлагаш,какво не и как и въобще не ме интересува!Ще трябва да си намериш нбякой друг!-казах и направих знак да се махна.Тя стана и почна да сваля първия който се изпречи на пътя и.Извъртях очи и надигнах едната бутилка като отпих голяма глътна.Държах на алкохол и рядко се напивах,но таз ивечер щях да се напия.Руската водка беше доста силна..незнам как Клеър не се напиваше.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 12:15 pm

Крис отиде да седне, а аз продължих да танцувам. Някаква му се натискаше и след като си тръгна на нейното място се настаних аз.
- Това беше кратка среща... носеща проблеми. - Ухилих се доволно и взех едното шише... Огледах се, Наташа седеше с Ериса... Ъх... Погледнах Крис, беше лудо влюбен в нея, но не ми пукаше... Взех руската водка и пак отпих от нея...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 12:21 pm

-Хей!-извиках и и издърпах бутилката.-Намали пиенето!Се пак..трябва да се наслаждаваме на тез идве приятелчета!-тя отнов ограбна бутилката и отпи,а аз извъртях очи.
-И каква беше тази среща?Какво правихте с твоя любвим?-изкисках се,а тя ме изгледа кръвнишки което ме накара да се засмя още по силно.

П.п:Не се сетих нищо сори..ама един дълъг пост един къс ;д за къде да стига акъла най-напред ;х
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 12:43 pm

- Не е смешно ! Кристала го няма ! - След тези думи млъкнах...
- Пфу... - Изпъшках недоволно и пак отпих от руската водка. Прокарах пръсти през косата си и продумах тихо :
- По-лесно излезе да ме напиеш, за да изкопчиш информацията, не да спиш с мен ! - Изкисках се. Погледнах пак, да не би Джером да се е върнал, но нямаше и следа от него. Погледнах Крис.
- Не казвай на никой ! Може да влезеш в клуба ни, тогава ще разбереш всичко ! - Изкисках се доволно, очаквайки отговора му.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 3:08 pm

Не било смешно,а после се смее.Чакай кристал?
-Какъв кристал?-попитах и ококорих очи.Тя изпъшна и отпи от водката си.
-По-лесно излезе да ме напиеш, за да изкопчиш информацията, не да спиш с мен ! Не казвай на никой ! Може да влезеш в клуба ни, тогава ще разбереш всичко!-каза ми тя,а аз още я гледах сякаш е паднала от Марс.
-И ъм..как се влиза в "клуба"?-попитах я и посочих кавички когато произнесох клуба.Какъв забога е този вклуб.Повдигнах едната си вежда и отпих от водката си.В бара влезнаха няколко върколаци които се запътиха към нашата маса.
-Я виж дружкие ти!-казах и извадих кутийка цигари от джоба на палтото си.Никой от тези с които се бях запознал преди дни не ме беше виждал да пуша.Запалих една цигара след което забелязах,че върколаците коеха към друга посока.Посока водеща към дъното на дискотеката където се скътаваха няколко кървави курви.
-Искаш ли?-попитах Елинор без да я поглеждам тъйкато се опитвах да видя какво ще направят.През живота си съм виждал много кървави курви и наистина те са неприятни.Бледи и изпити лица.Преди се питах защо просто не са станали захранващи,но после спрях да се питам.Едно е да си захранващ и да искаш да пият от теб за да получиш ендорфили,но да си кървава курва.Потръпнах.Тази вечер се бях отдал твърде много на..мислите си за кървави курви.Видхя,че Наташа ми мята погледни сякаш да види какви ги върша.На лицето ми се появи самодоволна усмивка.
-Елинор.-казах нежно и с пръсти хванах брадичката и и обърнах главата и към мен.Очите и срещнаха мойте и тя се усмихна.Приближих лицето и към моето и усните и срещнаха мойте.Притиснах я към себеси,а тя се премести в скута ми.Забелязах,че това не се хареса на Наташа. "Знаех си!" .Избутах леко Елинор отново на мястото и и и се усмихнах.Към нас се приближи някакъв мъж-зооморф.
-Хей сладурче искаш ли да се присъединиш към нас?-попита той,намигна на Елинор и посочи с поглед компанията зад него седяща на една маса.Там бяха седнали няколко зооморфа и няколко кървави кучки.Кървави кучки-ето,че пак тази мисъл се върна в главата ми.Побързах да я изтласкам на заден план.
-Тя е с мен!-казах самодоволно,но на типът май не му хареса.
-Беше с теб сега е с мен!-каза той.Усмихна се самодоволно.Да си призная тази усмивка не му отиваше.
-Така ли?Ми..добре.-казах спокойно и пракнах с пръсти,а около него се появи огън.Огледах се,но бяха останали само магически същества.Е значи почваме купона.Станах от мястото си и взех водката в едната си ръка,а с другата щях да контролирам огъня.
-Хей момче ти не си добре..-чу се глас зад мен.Обърнах се и мъжът който ми го каза замръзна на място след което промълви.-Тт..ти си Кристиан Озера!Синът на двамата убици Озера!Как са те допузнали до тук?-беше го страх и си личеше,а беше по-възрастен от мен.
-Хъм да аз съм.От плът и кръв и стоя пред вас с руска водка в ръка и горя някакъв тип който се мисли за голямата работа.Пък как са ме допуснали..ами..предполагам,че е защото си платих.-усмиханх се самодоволно,а мъжът побърза да се отдалечи сякаш секи момент щях да скоча срещо него и да му прекърша вратът.Идеята не ми се нравеше,но не го направих.Шокиращи погледи бяха вперени в мен.Шракнах с пръсти и огъня изчезна.Зооморфът ме изгледа с пребледяло лице въпреки,че досега го да кажем горях..и се отдалечи.Седнах до Елинор която явно се забавляваше на целия този цирк.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 3:53 pm

Сандра Питърс написа:
Още едно шоу се разигра пред очите ми , а именно как Елинор подпалва двете момичета.Леле тези не са наред.Продължих да си танцувам,когато видях Доминик.Чудно.Не смятах ,че това ще се повтори.
- Здравей друже - подравих го като отидох при него. - Не смятах,че ще те видя отново.

- Ти си тук? - Казах като отпих от питието си. - Какво правиш тук? С някой ученик, или с приятелки си тук? - Знаех, че момичетата или излизат с момчета, или излизат заедно на групички. Много рядко се срещаше само момиче в бар или дискотека.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 3:57 pm

Крис ме целуна, естествено, за да ревнува Наташа... После беше готов да подпали един зооморф и подплаши друг...
- Хей, какво като е Кристиян Озера, той не е като родителите си ! - Провикнах се аз и замахнах с ръка. Появи се дървен кол пред него и го прободе в стомаха.
- Няма само ти да се забавляваш ! - Изкисках се доволно... Бармана ми подаде руска водка и отпих от нея, седнах и изчаках Крис да седне.
- Спокойно, ще се оправи... - Усмихнах му се доволно и погледнах тайфата на съседната маса.
- Май наистина им трябвам... - Казах сериозно... Оставих Крис за минутка, за да поговоря с тях и веднага до него седна една кървава курва. След разговора отидох до него и погледнах неодобрително курвата.
- Махай се ! - Извиках и замахнах пред нея. Удари се в станата и се строполи на една маса.
- Та за "клуба"... Просто трябва да имаш... хъс и желание ! - Изкисках се доволно и отпих от руската водка.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 4:04 pm

- Изглеждаш доста изненадан от присъствието ми - подметнах и арогатна усмивак се появи на лицето ми. - явно не си очаквал толкова скоро да се видим Пък какво правя тук - забавлявам се.Имах нужда да се разнообразя малко.На сегашното пълнолуние станах част от една тукашна глутница, големи пичове са.
- Джо налей ми едно - бармана ми донесе питието.Отпих едн аглътка и погледнах Доминик.
- Ами ти какво правиш тук?Търсиш момиче номер 3?Като чета в училищния вестник доста си се развихрил - засмях се.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 4:07 pm

- Какво правя аз си е моя работа. - Казах надменно и отпих и последната глътка от питието си. Взех си още едно. Този път беше по-голямо (питието де Смях). Но преди да отпия от моето, изпих до дъно, питието на Сандра.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 4:19 pm

-Хъс и желание?-повторих въпросително.Че какъв беше този клуб.Имах хъс,имах и желание.-И като ги мам?Какво?-попитах я докато отпих от водката.
-Ти ли си Кристиан Озера?-чу се женски глас.
-Зависи кой пита?-обрнах се и видях познато лице,но от къде я познавах.
***
Седях на една полянка с най-добрата приятелка от детството си-Али.
-Хей Али мислиш ли,че някога ще стана като родителите си?-попитах я аз гледйаки нощното беше.
-Не Кристиан!Как можа да си го помислиш!Не го вярвам!-каза тя и леко се намуси.
-Али на теб винаги може да се разчита.-усмиханх и се.Вятърът разроши косите ни.
-И на теб Кристиан!Колко пъти си ми помагал особено с моята откачена дарба.-усмивката и какв овинаги топла огря лицето и.
***
Познавах Али от както се помня.Тя винаги е била на моя страна и невярваше,че ще стана убиец като родителите си.Лошото при нея е нейното раздвоение на личноста или тоест нейната дарба.Караше я да откача когато така да се кажа я използва.Въздъхнах.
-Али?!-казах аз и станах от мястото си.Тя кимна и ми се усмихна.
-Защо не каза,че ще идваш.Седни при нас.Запознай се с Елинор.-казах и и посочих седящото момиче зад мен.Оставих двете да се запознаят и се надявах да не почнах да се бият и отидох да си взема водка.Показах три пръста и след по-малко от минута три руски водки бяха оставени пред мен от бармана.Върнах се при момичетата и оставих шишетата на масата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 4:37 pm

- Страхотно ! Значи да те броим ! - Усмихнах се и видях Крис, че се бе върнал.
- Може много да ни помогнеш, повярвай ми ! - Усмихнах се доволно на Али. Вече имахме още един член на "клуба"...
- Но нали се разбрахме, няма да кажеш на никой ! - Обърнах се към Крис :
- Няма ли да седнеш ? - Погледнах го учудено и станах от мястото му, седнах на моето...
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 4:38 pm

- Хей - възкликнах раздразнено , когато Доминик ми изпи питието. - Това беше мое.
Той също си поръча питие и аз най-нахално го изтръгнах от ръката му и го изпих.Погледнах го самодоволно.Ха нека пак послее да ми изпие питието.Оставих чашата на плота и казах:
- Сега сме квит - продължавах да го гледам самодоволно.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:05 pm

-Ъъъ за какво си говорите?-попитах ги,а двете се засмяха.
-Али?-погледна хя и вдигнах вежда.Тя винаги ми е споделяла всичко,но този път поклати глава.
-Съжалявам Кристиан!Този път немога да ти кажа нищо!-каза ми тя и ме прегърна и взе една от бутилките.
-Да,да..и ти си минала към..клуба им.Нали?-измрънках.Станах от мястото си и се отдалечих с едната бутилка.
-Клубът та клубът..какво толкова има в него?!-мрънках си под носа докато се разхождах из дискотеката и се оглеждах за някое познато лице като муха без глава.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 6:07 pm

Отидох при Крис. Имах намерение да му кажа...
- Хей, Крис, слушай... - Промълвих и го погледнах.
- Ще ти кажа... - Намръщих се, не бях длъжна да му казвам, но не исках да го тормозя.
- Нека седнем и ще ти обясня всичко. - Обърнах се към масата,а Али си беше тръгнала. Седнахме и започнах да му обяснявам :
- Доведох тук върколаците за помощ. Набираме екип, преди бяхме само онази група - посочих ги - сега сме с Али и няколко духа. Трябва ни само вампир, и като Али, трябва ни дарбата й. - Джером влезе в дискотеката и отново всичко затихна, дойде към мен и ме храна за ръката. Изтегли ме към банята, въпреки моето нежелание.
- Какво искаш ?! - Попитах го недоволно и прокарах пръсти през косата си.
- Има новини за кристала, забелязан е последно във Виена... - Моля !? Какво правеше там ?! Погледнах го строго.
- Прати 5-ма за него, ако се наложи и повече... - Опитах се да се изтръгна, но той ме държеше и не ме пускаше. Притисна ме към стената и започна да ме целува, естествено аз отвърнах на целувката му. Ръката му се плъзна по бедрата ми, но едно момче ни прекъсна. Джером спря да ме целува и аз използвах момента да изляза, но той не ме пускаше. Момчето бързо затвори вратата...
- Набави ли още хора ?! - Промълви раздразнено.
- Естествено, ти съмняваше ли се в мен ?! - Изгледах го кръвнишки...
- Не ми харесва да се натискаш с други ! - Прошепна той в ухото ми и ме целуна отново.
- Недей ! - Извиках и се изтръгнах от него. Отидох до вратата и преди да изляза го погледнах подло.
- Ще се видим по-късно ! - След тези думи излязох и отидох при Крис. Той се наливаше с руска водка...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 6:26 pm

Наливах се с руска водка докато Елинор говорише с онзи косматно.Не,че беше космат или поне не сега,но на пълнолуние.
-Какво каза гаджето ти?-попитах Елинор докато отпивах от водката.
-Нека да позная..,че неиска да се натискаш с други?!И аз имам уши почти навсякъде..и какво за Виена и аз във вашия клуб ли съм?-измърморих.Нещо вече не ми беше толкова на кеф.Водката ми свърши.
-Водката свърши,отеха няма.-измърморих под носа си,а Елинор се засмя.Станах леко залитайки и си взех още една бутилка.Този път беше обикновена водка тъйкато руската бързо ме "напи".Почна да ми се вие леко свят,но нямаше да си призная,че съм пиян.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 7:17 pm

Лол, мен не ме хващаше толкова бързо, но пък той си пи доста.
- Не ми е гадже... не точно ! - Беше достатъчно пиян, както и аз, и когато седна с гръб към бара, седнах в скута му и го целунах страстно...
- В клуба си ! - Изкисках се доволно и се сгуших в него, като малко дете... с водка в ръка. Смях Прииска ми се и тя буквално долетя в ръката ми. Отпих и се усмихнах игриво... Огледах се за Наташа, беше седнала на маса и говореше с Ериса. Нямаше никаква следа от Джером, а групичката от време на време се обръщаше към нас и ни гледаше. Седяхме така още един час. Наливахме се с руска водка, поне аз, а Крис беше минал на обикновена... Стана два/три часа.
- Късно е, ще се прибираме ли ? - Усмихнах се пиянски... От толкова руски водки и на мен ми се зави свят.
- Ти, ако искаш идвай, аз тръгвам ! - Станах от стола и се строполих на земята.
- Ауч ! - Станах, но залитнах. До мен дойде върколак от глутницата и ме хвана за кръста, за да ме задържи.
- Ще те заведа у вас, не ни трябва пияна вещица... - Изкисках се доволно и се обърнах към Крис:
- Идваш ли или Картър ще ме заведе ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 8:32 am

- Няма нищо. - Казах и аз самодоволно. Целунах я по устните арогантно докато изпивах още едно от питиетата си. След това станах и тръгнах навътре в бара, където беше по-мрачно и нямаше толкова досаднички. Бях далеч от Сандра, но не и от интригата, която се завърташе в дискотеката.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 8:58 am

-Ъъ не..ще остана малко.-казах и и изпих водката си.Елинор се беше строполила на земята и някакъв върколак я хвана.
-И ще мина по-късно през стаята ти да ми разкажеш.-намигнах и аз,а върколака ни изгледа сякаш междо над имаше някаква сложна любовна афера.Те излезнаха от бара,а аз си взех още една водка.Гледах Наташа докато тя си говорише с Ерика.Накрая ми писна и излезнах с водката от бара и вървях на където ми видят очите.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:44 am

Тръгнах си...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 1:30 pm

След като Елинор ни обгори седнахме на една маса за малко и после си тръгнахме.



П.п. не ми се мислеше много Лек смях
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 4:10 pm

Разбира се отвърнах на целувката на Доминик , но тя доста ме изненада.ТЪой си тръгна , а аз останах сама.Пийнах още няколко питиета, гледах отстрани какво става и после малко потънцувах , но вече не ми беше интересно, затова казах чао на Джо и си тръгнах от дискотеката...
Върнете се в началото Go down
Андреас Блейк
Students
Students
Андреас Блейк


Брой мнения : 39

Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 5:53 pm

Когато стигнахме имаше голяма опашка. Но на мен мибеше нужно само да сепокожа на охрната. С Нат отидохме най-отпред и видях охраната беше мой стар приятел.
-Алек - казах и отидох прегърнахме се по братски. - Как си?
- Супер а теб от кога не съм те виждал.
- От както избягах. А и ти знаеш причините.
- Каквоте води насам? - попита той.
- Тук съм с приятелка - ипрегърнах Наташа през кръста. Той си помисли, че само ще я изчукам. - Не е това което си мислиш - скастрихго на бързо.
- Както кажеш - каза и ни пусна.
Влезнах ме и я поведах към бара.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 5:59 pm

Отидохме до бара и аз си поръчах една бира. Збръчих вежди да си спомня какво беше това когато влизахме.
- За какво бягство говореше? - попитах съвсем приятелски,но щях да го разбера ако не му се говореше.Макар и да исках да знам. Усмихнах се доволно и отпих малко от бирата като не спирах да го гледам в очите. Белким видя нещо което да ме грабне.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "Dream" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Dream"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
»  Дискотека
»  Дискотека
» Дискотека "Ice"
» Дискотека "Дарк"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: