The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Дискотека "Dream" Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Дискотека "Dream" I_vote_lcap81%Дискотека "Dream" I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Дискотека "Dream" I_vote_lcap19%Дискотека "Dream" I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Дискотека "Dream" I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Дискотека "Dream" I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Дискотека "Dream" I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Дискотека "Dream" I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Дискотека "Dream" I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Дискотека "Dream" I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Дискотека "Dream" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Дискотека "Dream" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Дискотека "Dream" I_vote_lcapДискотека "Dream" I_voting_barДискотека "Dream" I_vote_rcap 
Саманта Такър
Дискотека "Dream" I_vote_lcapДискотека "Dream" I_voting_barДискотека "Dream" I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Дискотека "Dream" I_vote_lcapДискотека "Dream" I_voting_barДискотека "Dream" I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Дискотека "Dream" I_vote_lcapДискотека "Dream" I_voting_barДискотека "Dream" I_vote_rcap 
Том Милс
Дискотека "Dream" I_vote_lcapДискотека "Dream" I_voting_barДискотека "Dream" I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Дискотека "Dream" I_vote_lcapДискотека "Dream" I_voting_barДискотека "Dream" I_vote_rcap 
Алекса Рен
Дискотека "Dream" I_vote_lcapДискотека "Dream" I_voting_barДискотека "Dream" I_vote_rcap 
Selene
Дискотека "Dream" I_vote_lcapДискотека "Dream" I_voting_barДискотека "Dream" I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Дискотека "Dream" I_vote_lcapДискотека "Dream" I_voting_barДискотека "Dream" I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Дискотека "Dream" I_vote_lcapДискотека "Dream" I_voting_barДискотека "Dream" I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Дискотека "Dream"

Go down 
+15
Алис Дароу
Roger Gontier
Том Милс
Кейт.
Ник Даркъс
София Мерсер
Исабел Моргенстърн
Саманта Такър
Наташа Фицрой
Андреас Блейк
Тейлър Адамс Кингстън
Кристиан Озера
Ериса
Сандра Питърс
Алекса Рен
19 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 12:36 pm

Дискотека "Dream" Diskoteka
В дискотеката идваха хора от 16 до 30 годишна възраст. Дискотеката се държеше от един върколак за това там често ходеха върколаци. Но идваха и вампири които си търсеха белята.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 3:15 pm

Влязох в дискотеката.Музиката беше оглушителна , но това не ми пречеше.Запътих се към бара като поздравих барм,ана.Той беша върколак и се запознахме на пълнолунието.Той ми се усмихна.
- Здравей червенокоске.Какво да бъде?
- Едно мартини - казах му и се усмихнах.След малко получих поръчката си и отпих от питието.Скръстих кара и се заог;леждах за някой интересен.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 3:20 pm

Влезнах в дискотаката. Охо... тук кипеше от живота. буквално го помирисах. Но търсех върколаци. А още не виждах такива. С Рен влизнахме по навътре. Когато стигнах до бара надуших върколак. Погледнах посоката от която идваше аромата. Барманът. Супер. На бара стоеше едно момиче май също върколак.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 3:43 pm

Оправих си полото на блузата(тя е с поло , а отзад е гол гръб) и отметнах изправената си коса.Видях Наташа заедно с едно момиче.Наташа ми кимна за поздрав.
- Здравейте - поздравих ги развеселено.
- Джо сипи им по едно - казах на бармана.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 3:49 pm

Момчето ни сипа поедно. Но изгледа неодбрително Нат. Тя не му обърна никакво внимание. Беше замислева за Озера. Трябваше да говря с нея затова после. Обърнах се към момичето.
- Здравей аз съм Ериса, а ти ? - казахи се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 3:52 pm

- Аз съм Сандра - усмихнах й се в отговор.Тя не беше вампир , иначе щях да го усетя , но имеше нещо странно в нея.С периферното си зрение зърнах няколко мъже , на които им капеха очите по нея.Хм...
- С какво магично същество имам честа да се запозная - засмях се.Може би беш енякаква съблазнителка.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 4:00 pm

- Сукуба - казах аз и се усмихнах дяволито. Видях няколко момчета да че гледат. Усетих, че очите ми белсят в червено. Огледах се и видях двама върколака да ме гледат. Реших да не си губя времето.
- Сандра моляте пази Нат след 15 мин. се връщам.
Отидох до единя върколак и му прочепнах на уше да дойде с мен зад дискотеката. Той веднага ме последва...
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 4:07 pm

Повдигнах вежди.Брей сукуба значи.Бях чувала за тях.Направо да не ти се ще да си човешки мъж ако попаднеш на тях.Тя отиде при двама върколаци и с единия тръгнаха нанякъде.Много е бърза.Тук е от 5 мин и вече си е намерила компания, пък и всичко се дължеше на вида й.Молбата на Ериса ме накара да се отделя от мислите си.погледнах Наташа.Беше мълчалива и изглеждаше разстроена.
- Май приятелката ти ще скъси живота на няколко от моя вид - засмях се. - Още едно? - посочих чашата алкохол.Исках да избягвам въпроси от рода "как си " , защото беше очевидн , даже очевадно , че не е добре.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 4:29 pm

Усмихнах се като видях колко бързо действаше Ерис. Рядко го правеше. Тя бе казала на Сандра да ме пази преди да тръгне. И имеше право. в момента нямах предства какво да правя. да намеря ли Озера и да му се... е да се опитам да се събелем. Или да оставя нещата така.
- Сандра защо върколаците са тук? - попитах я направо.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 4:32 pm

Погледнах я изпитателно.
- Защо ти е да знаеш .Все пак това са вълчи работи.
Заиграх се с един кичур от коста ми.По време на пълнолунието ги питах и понеже вече бях член на глутницата им ми казаха, но ме предупредиха ,ч е каквото си говорим между нас , остава между нас.Това беше заповед , ана която трябваше да се подчиня.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 4:35 pm

-Предполагам от интерес. Незнам. Озера ми излезе с извинение че е спар с Елинор за да разбере защо са тук заради това.
Казах тъжно и отпих от питието си. Огледах се и видях едни момчета да ме гледат сложих на бицето си една палава усмивка. И им кимнах.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 4:42 pm

- Ах този Озера - отпих от питието си и се изкисках. - Хич не си поплува.
Май се беше засегнала.Погледнах я извинително и отново отпих от питието.
- Още едно Джо - казах на бармана и поръчката ми веднага беше пред мен.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 5:14 pm

Живота на върколаците беше многа приятен. Като някой енергийна напитка която ме сържи окоро седмица. А и с*кса беше хубав. Върколака си го беваше признавам. Е на беше като Ник. Когато влезнах дискотаката Рен още стоеше на бара. Отидох до нея и казах:
- Ей как си? Искаш ли да потанцуваме?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 6:26 pm

С Крис влязохме в дискотеката. Беше нова и искахме да я разгледаме. Вярно бях раздразнена, но това не пречеше да пия...
- Е, ето ни в дискотека "Dream" ! Най-новата... - Изкисках се, но като забелязах Наташа понечих да си тръгна...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 6:29 pm

-Хубаво местенце.-казах аз и видях,че Елинор понечи да си тръгне.Видях къде гледа.Гледаше Наташа и онова момиче..
-Стой!-казах и и тя спря да се дърпа.Отидохме към бара и си взехме питиета.Музиката звучеше силно и с нашите сетива ние я чувахме още ми силно.Не и беше проблем тъйкато един от съседите ми така да го наречем редовно надуваше музиката си до дупка.
-Е..наздраве.-казах и и повдигнах чашата си когато се настанихме на една маса.Погледнах към Наташа.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 6:49 pm

Видях че Озера и Елинор влизат в дискотекат. Исках да избягам и повече да не се връщам. Но Ерс ме хвана за ръкъта и каза.
- Айде идваш с мен да танцуваме. Ще се разведриш. ЗНаеш че ще се оправиш. Хайде.
Само кимнах и станах. Тогава пуснаха една от любимите ми песни на които мога да се равихря. Отидохме в средата на дансинга и оставих нялото си да се движи в ритъма на музиката...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 6:57 pm

Видях, че Крис я гледа и се раздразних. Тя започна да танцува с Ериса.
- Наздраве. - Казах недоволно. Дразнеха ме затова отпих от питието и им направих мания. Дрехите им сами се съблякоха и те останаха голи.
- Хах, класика... - Усмихнах се доволно и отпих жадно от чашата.
- Съжалявам за Наташа, но ме дразни... - Обърнах се към бара и отново отпих от питието.
- Не се впрягай... - Изкисках се доволно...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 7:03 pm

Леко се нацупих,но после се засмях.
-Дай една водка..цялата бутилка!-казах на бармана тъйкато бях изпил питието си.Той ми я даде и аз надигнах бутилката.
-Идвай!И с твойте дрехи ще стане така.-човек може да реши,че съм пиян,но не бях.Просто трябваше да се разсея.Аз и Елинор почнахме да танзуваме,а аз отпивах от бутилката от време на време.Елинор ми взимаше бутилката от време на време и отпиваше.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 7:25 pm

За щастие никой май не ни видя взехме си дрехите с Нат и отидохме в тоалетната да се облечем. Като излезнахме тя ругаеше. ДОСТА!!!
- Успокой се Нат. Не се впрягай много. Тя просто ревнува, че ти може по всяко време да си върнеш Озера. А и сега я застигна и моя гняв.
Щракнах с пръсти и косата й се подпали тя изпищя. Пак щракнах и на косатай нямаше нищо. Почнах да се смея истерично.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 7:32 pm

Пиех си питието и се наслаждавах н агледката.Определено стана интересно , когато дойдоха Елинори и Озера.С Ериса и Натша си правеха номера и аз се пуках да се смея.Леле какви интриги.Определено си има и добра страна в това училище.Един ме заглеждаше и аз му намигнах.Изглеждаше много доволен и се доближи до мен.
- Да танцуваме червенокоске? - попита ме и аз се съгласих.Поех подадената му ръка и двамата отидохме в средата на данцинга , където танцувахме под ритъма на музиката.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 7:38 pm

Намръщих се.
- Значи така ще играем !?! - Добре, че бях тъмна вещица, белите не могат това. Затворих очи и се превърнах цялата в огън. Замахнах ръце към Наташа и Ериса и ги подпалих целите. Върнах обратно човешката си форма и ги гледах как се гърчат на пода.
- Доволни ?!? - Повдигнах едната си вежда. Смятах да ги оставя така, но не си заслужаваше. Махнах с ръка, след секунди бяха черни. Дрехите им бяха изгорели. Те бяха вампири и щеше да им мине, но аз се нуждаех от преобразяване. Върнах си стария вид и им се изсмях в лицето.
- Дарбите няма да ви помогнат, особено, ако се изправяте срещу тъмна вещица. Нека това ви е за урок. Ако искате още ми звъннете... - Усмихнах се самодоволно и се върнах при Крис. Взех бутилката му и я изпих на екс.
- Съжалявам, ще си вземеш друга. - С периферното си зрение видях как Наташа и Ериса се опитваха да се съвземат след тежките изгаряния. Засмях се отново и взех водка от бара. Подадох я на Крис и продължихме да танцуваме...


Последната промяна е направена от Елинор Кейн на Нед Май 22, 2011 10:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 7:43 pm

Бях облечен с черните кожени панталони, черното кожено яке, белия потник и черните очила. Влязох в дискотеката и огледах хората вътре. Видях Сандра и Ериса, с тях бях спал вече. Седнах на бара и си поръчах една малка водка. Правех се, че не ги забелязвам. Исках да видя как ще реагират като ме видят и дали изобщо ще ме познаят.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 7:58 pm

Още едно шоу се разигра пред очите ми , а именно как Елинор подпалва двете момичета.Леле тези не са наред.Продължих да си танцувам,когато видях Доминик.Чудно.Не смятах ,че това ще се повтори.
- Здравей друже - подравих го като отидох при него. - Не смятах,че ще те видя отново.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Адамс Кингстън
Students
Students
Тейлър Адамс Кингстън


Брой мнения : 34

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:18 pm

Дискотека "Dream", найстина е Рай... тук е като сън... готини момчета и... готини момичта Смях. Момичета и момчета, които изглеждат готино заедно, поръчах си ледено- студено уиски- пречистено до съвършенство(обикновено не пия алкохол, но тази вечер реших да пробвам, но само малко Смях). заедно с уискито ми сервираха и лед... посетнах към щипката за лед, когато някой докосно по рамото, усетих, че е топла вампирска ръка...
Върнете се в началото Go down
Тейлър Адамс Кингстън
Students
Students
Тейлър Адамс Кингстън


Брой мнения : 34

Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:39 pm

Ооо, Крис, Крис, Крис.... не знаеш с кого си имаш работа, но щом си се захванал с Елинор.... трябва да доведеш до край нещата.... Танци- манци.... питиенца.. и др.Смях.... но няма значение.Всъщност топлата вампирска ръка беш... ами ничия, просто никой не ме забелязва...е, явно отново съм онова задръстено момиче... но не ме интересува, тази вечер- ще се забавлявам... ще потанцувам....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "Dream" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Dream"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 8Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
»  Дискотека
»  Дискотека
» Дискотека "Ice"
» Дискотека "Дарк"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: