The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Дискотека "Dream" - Page 8 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Дискотека "Dream" - Page 8 I_vote_lcap81%Дискотека "Dream" - Page 8 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Дискотека "Dream" - Page 8 I_vote_lcap19%Дискотека "Dream" - Page 8 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Дискотека "Dream" - Page 8 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 8 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 8 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Дискотека "Dream" - Page 8 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 8 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 8 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Дискотека "Dream" - Page 8 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 8 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 8 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Дискотека "Dream" - Page 8 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 8 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 8 I_vote_rcap 
Том Милс
Дискотека "Dream" - Page 8 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 8 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 8 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Дискотека "Dream" - Page 8 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 8 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 8 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Дискотека "Dream" - Page 8 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 8 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 8 I_vote_rcap 
Selene
Дискотека "Dream" - Page 8 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 8 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 8 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Дискотека "Dream" - Page 8 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 8 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 8 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Дискотека "Dream" - Page 8 I_vote_lcapДискотека "Dream" - Page 8 I_voting_barДискотека "Dream" - Page 8 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Дискотека "Dream"

Go down 
+15
Алис Дароу
Roger Gontier
Том Милс
Кейт.
Ник Даркъс
София Мерсер
Исабел Моргенстърн
Саманта Такър
Наташа Фицрой
Андреас Блейк
Тейлър Адамс Кингстън
Кристиан Озера
Ериса
Сандра Питърс
Алекса Рен
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
Джак Даниелс
Graduates
Graduates
Джак Даниелс


Брой мнения : 47

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 1:11 pm

Пристигнахме в тъй нареченият бар, който се оказа дискотека, забелязах леката и арогантна усмивка когато седнахме на бара... Май беше намислила нещо... Но до колкото забелязвах всички ни гледаха доста на криво, какъв им беше проблема ? Няма значение, щях да се насладя на алкохола и на компанията до колкото беше възможно .... След нейната покана си изпих шота на екс ... Мм имаше доста концентрат спирт, но бях пил и по-силни напитки, дано не бях загубил трейнинг защото щеше да ме прибира... Засмях се като му дадах знак за още два шота и казах на Саманта:
-Ами ако искаш да разберем колко нося на алкохол? - След което се засмях леко арогантно, даже си нямах напредстава какво пиехме в момента, но ми допадаше... Погледите не слизаха от нас, или по-точно от мен не знаех кого гледат, май тук не беше за вещери, но щом не правеха нищо по въпроса значи щяха да бъдат послушни през целият ми престой, надявах се ... След малко ни дадоха и другите шотове, като аз и него го глътнах на екс и я попитах:
-Защо ни гледат толкова съблазнително всички красавци? - Усмихнах се леко арогантно, предполагах, че щом ме е довела тук знае каква е обстановката...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 2:54 pm

Да, опредлеено ни гледага...а това бе много удобен случай да си потърсим белята...пък и след онази умопомрачаваща идея зародила се в главата ми...
-Току виж ти излязъл, късмета, а?-засмях се и след лек жест към бармана в ръката ми се появи един от онези коктейли, които е добре да се държат от жена, освен ако не си търсиш боя...особено в място като това.Направих няколко крачки и се обърнах към Джак, като се подхилквах.
-Дано изненадата ми да ти хареса...-приближих се до масата на няколко върколака, стари мои познайници, предния път се забавлявахме добре...преди да се озовен навън, де...
-Това е от чаровния господин на бара, надява се тази вечер да е приятна и за двама ви.-повдигнах вежди и оставих коктейла на масата пред един от върколаците.Беше ми известно че не си пада по подобни шегиички и малко след като аз се извъртях и тръгнах към Джак, той също стана и с тежки стъпки закрачи към нас.Ръката ми хвана Джак и го дръпнах надолу, предпазвайки го от замаха на върколака, който се ядоса дори повече и избълва няколко обидни слова, които бяха последвани от ставането на тримата върколака седещя на бара.Върколака само изкрещя ядно "Нвън!" и след като помислих че Джак щеотнесе още един удар или поне опит за удар го дръпнах към себе си, за да слезне напълно от стола.
-Май имаме неприятности...-казах аз, ухилине да уши.Осъзнавах че си намерихме белята, но аз точно това търсех, така че...
Върнете се в началото Go down
Джак Даниелс
Graduates
Graduates
Джак Даниелс


Брой мнения : 47

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 3:21 pm

Взе някакъв коктейл и го занесе на онези върколаци, след това ме посочи ... Ох знаех каква и беше целта на това момиче... Докато се осъзная вече тя ме дърпаше навсякъде за да ме предпази от юмруци... Знаех каква и беше целта каза ми, че сме се били забъркали в неприятност, да бе да, всякаш не можех да предположа, че тя сама си го търсеше.... Реших, че няма да правя нищо и, че Сам си го е заслужила, но както излязохме на вън всички тръгнаха да скачат върху нас, аз я избутах настрани, а мен ме повалиха на земята като започвайки де ма налагат се превърнах в пушек... Бях се клонирал и седях на покрива на дискотеката, ох как не ми се занимаваше с върколаци ... Един по един тръгнаха да се катерят към мен.... Поемайки си дълбоко въздух ги погледнах злобно, защо ме караха да правя това .... Гърдите ми се изпълниха с въздух и отскачайки във въздуха насочвайки се към тях си отворих устата, а от вътре започнаха да излизат 1200 сребърни куршума в секунда .... Явно наистина ме бяха подценили... След секунди всичките се бяха превърнали в шевейцарско сирене, а аз спокойно стъпих на земята като започнах да ги гледам как изгарят .... Обърнах се леко ядосано към Саманта като и казах:
-Знам, че искаше да стане точно така.... Те си го заслужиха, но ти задово ли ли своето любопитство? - Обмислях вече да си тръгвам, не мислех да правя повече представления за вечерта...
-Имаш късмет, че ме хвана иначе щяха яко да ни ступат. - Засмях се иронично.
Върнете се в началото Go down
*Bones*
Graduates
Graduates
*Bones*


Брой мнения : 173

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 4:43 pm

Стоях в сенките и гледах цирка разиграващ се пред очите ми.Изобщо не очаквах да видя това.Саманта Такър,да,самата тя.Имахме разни общи случки в миналото.
Нещото което ме безпокоеше бе съществото с нея.Не можах да го определя точно..брадичка,грим.Разсмях се,нямаше начин.За капак на всичко и подскачащите наоколо върколаци.Наиситна цирк.След като представленито свърши,реших че е дошъл моят час.За част от секундата се озовах зад Саманта,докато нейния гид още се ослушваше.
-Здрасти,Сам,как си сладурче?-казах аз.-Здравей и на теб,друже.-Кимнах с глава към нещото.-Какво става тук?Представлението си го биваше,забавлявах се.
Саманта замръзна.Усетих как тръпка пробяга през цялото й тяло.Напрегна се.Изобщо не очакваше да ме види тук.Сведенията ми се бяха оказали точни,че мога да я намеря на това място.Омръзна ми да стоя на едно място,а нямаше и смисъл повече.Намерих това за което бях дошъл.Отегчавах се.
-Е,сладурче-обърнах се към Саманта-,тръгваме ли си вече оттук?
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 6:01 pm

Я кой се появи...не очаквах да видя точно него, но...определено усмивчицата появила се на лицето ми си заслужаваше.Той се приближи като избълва онзи очакван от мен поток от думи и след като се съсредоточих върху опредлеението с което ме нарече, не обърнах голямо внимание на последвалите думи.В ума ми се премятаха няколко спомена от миналото и след само момент се осъзнах и отново насочих вниманието си към вампира.
Той попита дали ще тръгна с него и след като очаквах какво ще стане реших просто да го последвам, където и да отиваше.Погледа ми се остреми към Джак и на лицето ми се появи не малка усмивка, докато го приближавах.
-Знам не малко места като това, може и друг път да пийнем по нещо.Звънни ми.-намигнах му като му подадох едно листче с телефонния си номер.Толкова време след запознанството ни, това бе първия път когато му хвърлих подобен закачлив поглед...и да си призная в момента го правех за да покажа на Боунс къде бе насочено вниманието ми...
-Тръгваме ли?-попитах го, като продължавах да се усмихвам на Джак, вървейки леко настрани...беше забавно, исках да разбера как точно ще реагира.Наистина имаше труден характер, а емоциите му не се изписваха толкова лесно на лицето му, за това пък винаги имаше по-забавен начин да го изкараш от релси...
Върнете се в началото Go down
*Bones*
Graduates
Graduates
*Bones*


Брой мнения : 173

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 6:22 pm

Въпреки закачливото поведение на Саманта,не ми мигна окото.Явно се опитваше да ме провокира или да се направи на интересна.Определено вниманието й не бе насочено към съществото пред нея и както аз,така и тя много добре знаехме това.Всъщност,пет пари не давах.Интересуваше ме друго в момента.Тя имаше тайни,много тайни.Предстоеше ни дълъг разговор и се надявах,тя да не се опитва да ме лъже.За нейно добро,разбира се.
-Чао,друже-подхвърлих през рамо.-Може пак да се срещнем някога.
Поведох Саманта през паркинга където бях паркирал.Черното BMW едва се различаваше в мрака,а светлините му меко проблеснаха,когато деактивирах алармата.Тя ахна.Явно скоро не се бе качвала в по-луксозно возило от пикап или автомобил модел 2000-та.Настаних я в топлото купе и затръшнах вратата.Беше ме подразнила,няма спор,но нямаше да й позволя да забележи това.Седнах зад волана и запалих двигателя.Обърнах се към Саманта.
-Сладурче,с теб имаме да си поговориме доста.Искаш ли да минеме някъде преди да те заведа в жилището си?Хранила ли си се?-изглеждаше ми бледа повече от обичайното.
Тя сведе поглед в скута си.За миг пред мен се мярна образа на онова момиченце което беше преди да стане вампир.Извих вежда.Чаках да ми отговори,защото се очертаваше дълга нощ...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 6:47 pm

Вече обилно бях вечеряла с достатъчно кръвчица, че сега да не ми трябваше точно той да ме води където и да е.Е очакваше ни дълъг, както сам каза той, разговор и надявам се да нямаше толкова дупки за попълване, защото аз наистина не бях от най-сговорчивите на теми по които не исках да говоря.Предпочитах да знае нещата от някой друг, но пък от къде гаранция че са цялата истина...
-Сита съм, благодаря.Може направо да минаваме към съществената част...стига да си готов.Може да ти трябва малко време, все пак не си първа младост...-пошегувах се аз, като осъзнах че може би трябваше да пропусна тази забележка...е какво пък, беше смешно...дори само на мен...
Чудех се какво точно иска да знае и най важното защо бе в града...не го бях виждала от наситина много време и появата му точно тук при мен беше..странна.Исках да разбера целите му колктоо се можеше по скоро, защото да си призная, не си падах по неведението.особено, ако нещо толкова важно бе на хоризонта, че той да ме намери...е не че бе особено трудно, все пак не се криех от никой...
-Обзалагам се че има много неща за казване, надявам се да започваме скоро...-отново проговорих аз, подканяйки ги да побърза.Е, да имахме цялото време на света, но...вече казах, не съм от търпеливите...остава ми съвсем малко да ги настигна, но никога не успявам...но не ми трябва толкова, нали...
Върнете се в началото Go down
*Bones*
Graduates
Graduates
*Bones*


Брой мнения : 173

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 7:02 pm

Хем,нетърпелива,хем смутена,добра комбинация.Усещах чувствата й.Надушвах ги.Изпълни ме задоволство.
-Щом си се нахранила,добре-казах,докато изтеглях колата на заден ход.-Всичко е наред,не се безпокой,скоро всичко ще ти стане ясно.Не съм тук,за да те нараня или убия,ако исках това отдавна да си мъртва.
Това я отпусна.Чудех се дали изобщо се досеща за какво става въпрос,но се съмнявах.Никой не знаеше тайната й.Сигурно и аз нямаше да я зная,ако приятеля ми Чарлс,(който сега се казваше Спейд),преди време не беше видял как тя...Спомних си как дойде при мен и ми каза какво е видял.В началото не повярвах,но реших да се убедя.Следях Самата в продължение на 2-3 месеца и се убедих,че Спейд е прав.Сега това нямаше значение.Имаше значение единствено факта.
Усмихнах й се,форсирах двигателя и колата се стрелна като куршум в ноща сред дим и писък на гуми.Писък,наподобяващ крясъка на обезумяла жена (хаха,колко роматично).
В тъмната нощ светлините режеха мрака,а ние се носехме към пещерата която бях превърнал в свое жилище.
Върнете се в началото Go down
Джак Даниелс
Graduates
Graduates
Джак Даниелс


Брой мнения : 47

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 11:34 pm

Появи се изведнъж някакъв изглеждащ доста набит и така съдейки по зъбите беше вампир, изглеждаше агресивно настроен, но пък се държа много симпатично да кажем.. Тя ми подаде телефонният си номер на едно листче, първо си помислих, че няма да ми потрябва но го сгънах и го прибрах в джобът си, като се досетих, че тя има да ми изпълнява едно желание... Забелязах, че погледът и се промени, но се досетих, че явно искаше да подразни този вампир... Както и да е мен това въобще не ми беше в работата... Усмихнах им се и на двамата като им кимнах за едно чао и реших, че е крайно време да се прибирам и без това вече се беше стъмнило... След момент и аз изчезнах из сенките на мрака...
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 8:08 pm

С Галина спряхме преди дискотеката. Човекът, който преди малко ни отвори вратата, за да се качим в колата, сега ни отвори, за да слезем от нея.
Двете се хванахме под ръка и се заоглеждах. Исках да се нахвърля на всяко едно човешко същество, което ме заобикаляше. Можех да усетя аромата им.. толкова примамващ и опияняващ. Сърцата им туптяха в ритъм като симфония. Сякаш виждах през тях, как кръвта върви по вените им. Преглътнах и влязохме в голямото помещение.
Отидохме до бара и си поръчах едно уиски. Бармана беше набито момче, симпатяга. Усетих как устата ме заболя, кучешките ми зъби се удължават и сложих ръка на устата си. Никой в момента не гледаше в мен, освен Галина. Сякаш ми се радваше.
- И сега какво просто ще го убия ли?
Толкова глупав въпрос. Момчето постави пред мен питието ми и аз го изпих на екс. След това придърпах барманчето към себе си и захапах китката му. Опивах малки глътки кръв. Не се притеснявах от хората в дискотеката, Галина щеше да им въздейства и щяха да забравят какво да видяли, но аз никога нямаше да забравя този момент. На момчето, от което пиех кръв явно му харесваше, но не след дълго лицето му започна да посивява. Почувствах се гузна, че го убивам, но не можех да спра да пия кръвта му.
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 8:27 pm

Направо загубих ума и дума.Докато се оглеждах в препълнената дискотека,не забелязах какво точно се случи на милиметри от мен.Имаше каква ли не гмеж.Хора от всякаква прослойка.Едни танцуваха,други пиеха,трети се натискаха по сепаретата.Като в просъница чух как Изабела ме пита "..просот да го убия ли..".Кимхах й разсеяно като отклоних погледа си.Забелязах в дъното на дискотеката хубаво младо момче.Не беше пиян което бе добре.Обърнах се към Изабела и ми призля.Докато аз набелязвах подходяща жертва,тя вече беше източила бармана!Хванах я за врата и я отделих от китката на нещастника.Оня се строполи зад бара.
-По дяволите,Бел!-наведох се към нея.-Толкова силно ли беше?Не можа да му устойш нали?
Тя ме гледаше виновно и объркано.Ясно ми беше какво ще се случи.Тя искаше още.Поне още две жертви.Тъкмо се канех да й кажа за момчето,когато към нас приближиха двама пияни.Изабела моментално се дръпна от мен и понечи да се нахвърли върху единия.Стиснах я над лакътя.
-Спокойно-казах й аз.-Никога не пий от пияни или наркомани.Алкохола или наркотика ще премине в кръвта ти.Няма да те убие,но не е приятно.
Идиотите застанаха пред нас.Хилеха се.Защо винаги трябваше да ми се налага да разчиствам мършата,за да се нахраня.В този момент ми писна.Хванах главите и на двамата и ги ударих една о друга,още преди да са гъкнали.Кръв,мозък и костици плиснаха около нас.Очите ми блеснаха в сумрачната дискотека.Бях пуснала внушението си над всичките "торби с кръв" и никой не изглеждаше обезпокоен.Обърнах се към Изабела.
-Момчето в дъното,русото,твой е-казах й аз.-Направи го както искаш ти.С третия аз ще ти покажа някой неща.
Тя се спусна натам,а аз грабнах първия минаващ близо до мен.Беше жена.Хубавичка.Усмихнах й се.Очите й се отнесоха,наведох се и впих зъби във врата й.Тази нощ беше наша.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 8:47 pm

Мислех, че след първата си жерта ще утоля жаждата си, но стана точно обратното. Исках още! Галина ми показа следващото момче, което трябва да убия. Беше много красиво. Приближих се до него и приближих устните си до ухото му.
- Ти си мой.
Прошепнах му тихичко и го целунах по бузката, след това впих зъбите си в шията му и засмуках кръвта му. Беше толкова приятна, чиста. До нас имаше едно огледало. Загледах се и видях не себе си, а съвсем различно момиче. Погледа ми беше като на животно, което е по-гладно от всякога. Като се замисля, аз бях хищник. Мразех това, но беше истина и вече нямаше как да върна времето назад и да спра Галина. Да и кажа да не ме променя.
Изцедих момчето и го захвърлих назад. Изтрих струйката кръв, която падаше от устната към брадичката ми с ръкава си и потърсих Галина с поглед. Тя пиеше кръв от една млада жена. Някъде на около двадесет и пет годишна възраст, приближих се до нея и я изчаках да привърши. Сега осъзнах, че въпреки вече четиримата мъртви в дискотеката, нямаше навалица и викове. Хората продължава да пият, да танцуват и да се целуват по сепаретата. Усмихнах се злобно и забелязах един млад мъж да стои на бара и да пие сам. Преди малко Галина ми беше казала, че не трябва да пия от хора, които вземат наркотици и пият алкохол, но в това момче имаше нещо специално. Сякаш ме привличаше като магнит, но останах закована на мястото си. Съсредоточих се върху Галина.
- Почти се заситих...
Казах аз и погледа ми се върна на странния красавец на бара. Погледите ни се засекоха и ако можех да се изчервя със сигурност щях да го направя.
- Може ли да го убия?
Попитах аз и прехапах устната си. Чувствах се като дете пред Галина. Тя беше толкова силна и се въздържаше да убива всеки, който види, а аз бях просто русокоса полудяла вампирка, която искаше само и единствено да убива.
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 2:50 pm

Проследих погледа на Изабела и се усмихнах.Както и подозирах,тя беше достатъчно сита,но се обаждаше желанието да убива.Щях да го допусна,разбира се,но последното за тази вечер.Погледнах към мъжа и му кимнах лего с глава.Той стана и дойде близо до нас.
-Застани между нас-казах му аз,а след това надникнах над рамото му и погленах към Изабела.-Мила,Бел,сега наблюдавай внимателно и когато дъжда завали,просто се наслаждавай.
100% не ме разбра,но щеше скоро да види и усети какво имах предвид.Изпънах ръката си напред и я забих под стомаха на човека пред мен.Очите му се изцъклиха,сигурно щяха да изскочат от орбитите.За момент задържах ръката си,усещайки лигавите му органи.С едно бързо и рязко движение измъкнах ръката си нагоре разсичайки цялото му тяло.Тялото се разполови на две и кръвта изригна обливайки всичко около нас.Изабела отвори широко устата си и затвори очи.Аз се пресегнах зад бара и взех кърпа.Бавно изтрих ръката си в нея и зачаках ефорията на Бел да премине.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 4:50 pm

Всичкото, което се случи беше толкова изненадващо за мен. Ако можех да повръщам 100% да съм го направила до сега. Момчето падна в краката ми, беше умряло. Галина, дори не ми позволи да го убия собственоръчно. Бях малко убидена от това, но и бях възхитена от това как убива без дори да и мигне окото.
- Толкова си жестока...
Казах аз и се усмихнах.
- Но това ми харесва.
Бях чела в книгите, че понякога вампирите се чувстват предани да тези, които са ги превърнали. Не бяха точно подчинени на тях, но искаха да им се докажат по всячески начин. Сега осъзнах, че аз също искам да съм възможно най-добра в очите на Галина. Исках да съм такава, каквато тя иска да бъда, да е доволна от мен. Да съм нейната любимка сред стригоите. Исках да бъда нейна приятелка и опора, да ме обича. Беше ли възможно приятелството между стриоите? Та те постоянно се караха и все пак ние двете можехме да правим изключение, нищо не се знае.
- И сега какво ще правим?
Попитах аз Галина като отново се заоглеждах. Атмосферата в дискотеката си беше все същата. Ди-джея продължаваше да сменя песните, а младежите се забавляваха и танцуваха до полуда.
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 5:15 pm

Прегърнах Бел през раменете.Изглеждаше изненадана.И възхитена.
-Това което направих беше малка демонстрация-казах аз.-Просто ти показах каква сила имаш и ти.Трябва да се научиш да я владееш,но всичко с времето си.Сега,след като се нахранихме,мисля е добра идея да се приберем вкъщи.Сигурна съм,че има много неща,които искаш да узнаеш и още повече,за които искаш да ме питаш.Може да изпреваря едно от тях още сега.Подозирам,че искаш да виждаш семейството си.Поне за известно време.Не се притеснявай,помислила съм вече за това.Ела да ти покажа още нещо.
Хванах я за ръката и я поведох към едната стена.Застанахме пред огледалото.Очите й се разшириха леко.Аз не се отразявах в огледалото,а тя едва се межделееше.Бел се обърна към мен.
-Какво е това?-попита тя.
-Това е резултат от трансформацията ти-отвърнах аз.-Скоро и ти няма да се отразяваш в огледалото.Съвсем нормално е.-Плъзнах ръка в косата й и я целунах по бузата.-Готова ли си да тръгваме?
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 5:46 pm

-Да.. нека тръгваме.
Излязохме от заведението и вятъра разроши русата ми коса. Чувствах се добре. Глада ми беше отминал, главоболието също. Един минувач ме погледна стреснато, може би заради кравта по дрехите ми, но ми беше все една. Ако си отвореше устата просто щях да го убия. Усмихнах му се и му намигнах заговорнически.
Хванах ръката на Галина е двете тръгнахме към колата. Човека от преди малко без да каже и дума, дори не направи смахната физиономия ни отвори вратата и двете влязохме. Кожената тапицелия беше много хубава, до днес не се бях качвала в толкова голяма и просторна кола, приличаше на лимузина. Странно как в един малък град като този, никой не забелязваше, че има вампири. Имаше и изключения като мен, които в неподходящото време са били на грешното място и се узнали за света на мрака, но това бяха просто изключения. Тези изключения не след дълго се превръщаха в обикновени вампири или в такива като мен - стригои.
Колата потелги и аз затворих очи. Нямах търпение да видя новия си дом.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "Dream" - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Dream"   Дискотека "Dream" - Page 8 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Dream"
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
»  Дискотека
»  Дискотека
» Дискотека "Ice"
» Дискотека "Дарк"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: