The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Библиотеката - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Библиотеката - Page 2 I_vote_lcap81%Библиотеката - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Библиотеката - Page 2 I_vote_lcap19%Библиотеката - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Библиотеката - Page 2 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 2 I_voting_barБиблиотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Библиотеката - Page 2 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 2 I_voting_barБиблиотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Библиотеката - Page 2 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 2 I_voting_barБиблиотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Библиотеката - Page 2 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 2 I_voting_barБиблиотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Библиотеката - Page 2 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 2 I_voting_barБиблиотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Библиотеката - Page 2 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 2 I_voting_barБиблиотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Библиотеката - Page 2 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 2 I_voting_barБиблиотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Библиотеката - Page 2 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 2 I_voting_barБиблиотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Библиотеката - Page 2 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 2 I_voting_barБиблиотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Библиотеката - Page 2 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 2 I_voting_barБиблиотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Библиотеката

Go down 
+7
Тран Дюбос
Талия Кейс
Ерик Найт
Сандра Питърс
Кристиан Озера
Алекса Рен
Клеър Монгомъри
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 3:27 pm

Помахах на Анастасия и я прегърнах като и благодарих.С Ерик се оправихме към вратата и той пак попита онзи въпрос.За слабите ми страни.Въздъхнах и излезнах в коридора.
- Не знам.Винаги различно.Алкохола го обичам,но не се напивам.Мъжете...това е слабост явно на Клара защото аз обичам теб,а тя обича всичко живо с пенис. - повдигнах рамене.Обърнах се към него.Надигнах се бързо и го целунах.Имаше бал тази вечер и трябваше да отида.След няколко минути стигнахме стаята ми.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 2:16 pm


С Бони неусетно изминахме пътя до библиотеката. Когато влязохме в сградата с интерес огледах изящната дърворезба. Беше в ренесансов стил и ясно загадваше що за книги ще открием тук. Запътихме се към мястото на библиотекаря или библиотекарката, все още не бях посещавал тукашната библиотека, но не открихме никого там.

- Къде ли е? - казах аз, а гласът ми проехтя из просторната зала, въпреки всичкото дърво наоколо, което би трябвало да смекчава ехото.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 2:25 pm

Влезнахме в библииотеката.Явно бяхме само ние тъйкато и библиотекарката не се виждаше никъде.Това ме плашише.Улових ръката на Тран и се притиснах в него.
- Да си призная ме е страх! - изкикотих се и се заозъртях наоколо.Имаше толкова много книги,че щяхме да си търсим вечно.
- Да ви помогна с нещо? - чу се глас зад нас,а аз едва не подскочих.Обърнах се и видях жена която се приближи към нас.Сигорно беше библиотекарката.На биорото имаше табелка на която пишеше "Ленобия" и сигорно така се казваше.Погледнах Тран,а после жената.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 2:36 pm


- Добър ден! Търсим информация за Луцифер и сделките с дявола. Трябват ни за едно домашно в училище - излъгах аз. Не знаех дали това оправдание ще мине, но бях длъжен да опитам, защото не можех просто да вляза и откровено да й кажа, че съпругата ми ще остане без душа след девет месеца. - А също така бих се зарадвал, ако имате и някакво четиво Мрачния орден.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 2:47 pm

Тран излъга,че информацията за Луцифер ни трябва за училище и аз кимнах послушно съгласавайки се с него.Все пак не можеше да каже,че след девет месеца ще остана без душа.
- Домашно за училище значи.Добре деца елате насам - каза жената и ни повече някъде из библиотеката.Пез цялото време държах ръката на Тран тъйкато тази женица ме плашише...малко ,но мисълта,че сме само ние с нея в библиотеката ме плашише повече.Тя извади някаква книга с надпис "Древни божества" коят беше наистина голяма и я остави на масата.
- Това може да ви помогне.Ако не ви помогне ме викнете и ще ви дам друга книга.Ще бъда на бюрото си.А от къде знаете за Мрачния орден? - попита ни тя.Аз всъшност почти нищо не знаех за него,но Тран знаеше.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 2:56 pm


Погледнах въпросително Бони с надеждата, че ще ми даде съвет какво да сторя, но не получих такъв. Явно трябваше сам да реша какво да сторя, дали да си замълча или да й кажа истината. Лъжа беше невъзможно да измисля.

- Добре, ще бъда честен - казах аз и поех дъх. - Тя сключи сделка с Луцифер, за да защити мен и бебето ни, което още е в утробата й. След девет месеца, когато то се роди, той ще вземе душата й, а сега търсим начин да се измъкнем от това положение. Една приятелка притежава пръстените на Мрачния орден, заедно с амулета. Научихме, че те имат силата а връщат хора от отвъдното заедно с още неясни за нас способности. Знаем и за едно пророчество - извадих едно листче, което предвидливо бях взел от стаята си.

Светът е страшен и жесток,
и обречен без пророк.
Ще дойде той, от свят забравен,
ще надвие той, враг неравен.
Пръстен ще носи на ръка дясна,
с него владее стихия бясна.
С него той сражение започва,
и врагът заравя в меката почва.
После ново слънце ще изгрее,
а героят в небесата ще се рее.
Онези, що избягат, не помогнат,
демони зли ще ги погнат.
А тези, които наши съюзници станат,
дар голям от нас те с ръка ще хванат.




Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 3:11 pm

Жената се обърна и седна на един от столовете до една от масите.Ние с Тран се настанихме на други два стола.Тя взе листчето от Тран и го прочете на глас.Сигорно Тран го знаеше на изуст.
- Войнът е французин. - каза тя със спокоен глас и погледна Тран.На свой ред и аз се обърнах към него.Все пак той е единствения французин който познавах и беше редно да го гледам каточели е моето спасение каквото всъщност и беше.
- Bonne chance - каза жената,а аз повдигнах учудено вежда.Какво пък можеше да означава това.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 3:19 pm


- Благодаря! - отвърнах аз с усмивка на лицето и погледнах към Бони. - Това е на френски, означава "Успех" - обясних и пак погледнах към библиотекарката, не очаквах се да чуя родна реч тук. - Значи нашия спасител ми е сънародник? А какво знаете за врагът, споменат в пророчеството? Възможно ли е това да е Луцифер?

- На последния въпрос не мога да ви отговоря, но за първия съм убедена. Според легендата френски рицар е войнът, който ще срази "Злото".

Отговорът й не ме задоволи, но имах още доста въпроси.

- Ами амулета? Тук се говори само за пръстен?

Тя ме погледна за кратко, а след това хвърли едно око и на Бони.

- Моля, последвайте ме - каза и се бавно се изправи.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 3:49 pm

Тран ми преведе това което жената каза.Беше на френски.Ох!Само да не почнат да си говорят на френски,че лошо става.Нищо няма да им разбирам.Жената се изправи и ни каза да я последваме.По-точно ни помоли.Като послушни "деца" ние се подчинихме.Минахме покрай няколко лавици с книги доста навътре към библиотеката,а после и през някаква врата.Жената ни показа една книжа в която пишеше нещо.Почнах да четна на глас:

Светът е страшен и жесток,
и обречен без пророк.
Ще дойде, от свят забравен,
ще надвие той, враг неравен.
Пръстен ще носи на ръка дясна,
с него владее стихия бясна.
С него той сражение започва,
и врагът заравя в меката почва.
Но всичко това, за да се постигне,
трябва в сърце нечие да се издигне.
С обич силна жена да го дари,
и пламъкът на любовта у тях да загори
Сълзи за нея много ще отрони,
но никога не ще я той прогони
После ново слънце ще изгрее,
а героят в небесата ще се рее.
Онези, що избягат, не помогнат,
демони зли ще ги погнат.
А тези, които наши съюзници станат,
дар голям от нас те с ръка ще хванат.

Звучеше почти като това което Тран беше показал преди малко,но някои думи се различаваха.Погледнах учудено библиотекарката,а после и Тран.Сега наистина се обърках!
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 3:54 pm


- Това е по-пълен вариант, намерен в средновековна книга в манастир в Ирландия. Историята по откриването му е много интересна, но няма да ми затрупвам с подробности - каза библиотекарката и изненадващо свали табелката с името си. Хвърли значката на бюрото и свали шнолата, която придържаше косата й. - Аз е съм Ленобия, а Сара и съм член на Мрачния орден...

Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 4:02 pm

Ококорих очи когато тя си пусна косата и съобщи,че се казва Сара и ,че е член на Мрачния орден.И те трябва да са добрите?Стоях като някой кол забит в земята.Щеше да е хубаво някой да ми беше казал повече подробности.Кои са лошите и кои са добрите.Все пак не ми се искаше да натупам някой от наще.
- Ъъъ... - изрекох накрая и погледнах Тран,а после Ленобия..Сара или подяволите там както и е името.Знаех си аз,че има нещо в нея!Знаех си."Тя от лошите или от добрите е?" - пратих телепатично съобщение на Тран.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 4:08 pm


Гледах изумено Сара и не известно време не смеех да кажа каквото и да е, а тя спокойно си стоеше и чакаше нашата реакция.

- Но нали Мрачния орден е бил древна организация? Нима още съществува? - запитах най-сетне.

- Да, разбира се, но сегашния му вид няма почти нищо общо с някогашния. Единствената ни задача е да следим за появата на война.

- И когато го намерите?

- Няма да му пречим, ако това имаш в предвид. Ние сме от добрите, та нали пръстените са наше дело?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 4:16 pm

Обърнах се още повече.
- А вие имате ли някаква друга информация за този...войн ?От коя фамилия произлиза....или нещо? - попитах аз жената за да им привлека вниманието.Двамата си говореха за ордела и дали още съществува и такива неща докато аз се чудех какъв въобще е този орден.Разбрах,че е само някаква организация ако това е точната дума въобще.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 4:19 pm


- Добър въпрос - казах аз. - Френски рицари има много. Дори аз произхождам от благороден род. Къде трябва да го търсим? Коя е любимата му? Той знае ли за пророчеството?

Зададох толкова много въпроси, а отговорите можеха да дойдат само от Сара. Погледнах към нея и с нетърпение зачаках да чуя какво ще каже. Предполагам, Бони очакваше със същия интерес думите й.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 4:27 pm

Тран зададе куп въпроси,а аз седнах на един стол и се подпрях на ръката си.Жената почна да ни гледа с преценяващ полед.Гледаше ту Тран ту мен.
- Само предполагаме,че е от фамилията Дюбос. - изрече жената и аз наостих уши.Правилно ли бях чула?Погледнах Тран и повдигнах вежда.Жената продължи да мести погледи междо нас,но после заби погледа си в Тран също като мен."Колко малък е светът"-помислих си.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 4:36 pm


- Има доста съвпадения -замислен казах аз, докато клатех одобрително глава. - Имаме рицар, пръстен, враг и най-важното - погледнах към Бони - жена, която силно го е наранила, но въпреки това са заедно. Дали е възможно да съм аз?

- Така предполагаме и за това те следим, откакто дойде тук. Когато ти се отказа от Ейми помислихме, че сме сгрешили, но, за щастие, Бони се оказа дамата на сърцето ти.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 4:44 pm

Ококорих очи.Следяли са го от както е дошъл тук.Мисълта да са ни "следили" докато сме правили секс ме...караше да потръпвам.
- Да и естествено...чак когато едва не се разделихме сте решили,че съм аз.. - измрънах си под носа.Ами естествено,че няма да решът ,че съм аз...емо момиче като мен да си намери свестно гадже това е рядко срещана гледка.Въздъхнах и пробвах да изключа съзнанието си такаче да не слушам какво си говорят,но останах тук.
- И сега?Какво?Той е войнът,а аз съм кучката която го нарани.Най-вероятно Луцифер е злодеят... - повдигнах вежда и се загледах в Сара.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 4:57 pm

- Точно така. Трябваше да видим дали ще останете заедно. Всъщност, малко преди да влезете получих вестта, че Тран е воина. Не можете да повярвате колко се зарадвах, когато разбрах, че отивате в библиотеката. Това беше идеалното място, където да се срещнем. Завързах служителката и заех мястото й... Нататък всичко е ясно.

- А сега? - попитах аз. - Трябва да отидем до Ейми, за да вземем пръстена и амулета, така ли?

- Не, амулета няма нищо общо с пръстена. Онзи Джейсън е разчел грешно пророчеството и е объркал сърцето с някакъв символ. Нужен ви е само пръстен, който дори не е този на вашата приятелка. Истинския се пази от Ордена в продължение на хилядолетия.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 5:06 pm

О колко мило от нейна страна да завърже библиотекарката и да се представи за нея.
- И ние какво трявба да направим за да вземем пръстена? - попитах Сара.Пръстенът и амулетат които трябва да са в Ейми не били нужни,но нали бяха?Ох!Тези неща не са за човек като мен...който не е запознат много със ситоацията.Отидох до Тран и после пак се загледах в Сара.Нещата ставаха доста сложи и объркани.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 5:14 pm


- А кои бяха въоръжените до зъби мъже, които ни нападнаха в хотела? Имате ли нещо общо с тях или с Джейсън и компания?

- Виж, Тран, пръстенът притежава мощ, която мнозина влиятелни хора искат да притежават. Други път търсят не него, а теб, защото те смятат за заплаха за самите тях. Объркващо е, знам, но сега трябва да отидем на сигурно място.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 5:23 pm

Сега аз местех погледи междо тях.За какво съм им всъщност тук?Те си говорят за друго...Пък и Сара спомена отиване на безопасно място.Къде пък ще ходим?
- И къде ще отидем? - попитан на свой ред не,че очаквах някой да ми отговори.Тази Сара май не ме харесваше много не,че аз я харесва,но аз не харесвах почти никой.Облегнах се на стената и скръстих ръце пред гърдите си в "отбранителна" позиция.Не ми харесваше това,че някой може да преследва Тран.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 5:43 pm

Въпроса на Бони беше много хубав и много исках да науча отговора му. Кое е най-безопасното място в училището? А извън него? Къде можем да отидем? Нищо не разбирах. Сара явно беше единствената, която знае какво става, но изглежда отказваше да ни каже.

- В опасност ли сме? Някой ни е проследил до тук? - попитах я аз и зачаках отговора.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 5:55 pm

Тран зададе още хубави въпроси на които май само Сара имаше въпроси.
- Да в безопасност сте,но все пак е по-хубаво да отидем на по-безопасно място. - изрече Сара,а аз изръмжах.Тази жена ме дразнише и ми идеше да и прережа гърлото,но знаеше неща които ние не знаехме и ни беше нужна.
- Не ни казвате нищо свестно! - избухнах накрая аз,а тя ме погледна неодобрително сякаш ми казваше да се успокоя,но без думи.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 6:17 pm

Бони явно вече не издържаше, а скоро аз изглежда щях да я последвам.

- Елате с мен в щаба ни. Там ще се срещнете с водачите на ордена, ще получите ценни указания и съвети, а след това ще ви дадем и пръстена. Моля да ни извините за тази предпазливост, но ние чакаме този миг от хилядолетия.

- Да, разбирам ви - отвърнах аз. Когато тя ми каза какво ни предстои се успокоих. Явно ме е плашела неизвестността, а не самите идващи събития.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 6:28 pm

Жената ни огледа и задържа погледа си върхо мен и раздразненото ми изражение.Искаше ми се да и се оплезна,но просто си останах така.
- Добре.Последвайте ме. - каза тя и тръгна на някъде.Май ние нямахме избор дали да тръгнем с нея и дали да останем.Изръмжах отново и тръгнах след нея.Тя стгина до някаква лавица с книги и дръпна една книга.Цялата лавица се отмести,а очите ми една не изкочиха от орбитите си.
- Ъъъ - изрекох за пореден път днес.Тя да не искаше да тръгнем с нея...в стената?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Библиотеката
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Библиотеката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Други стаи в училището.-
Идете на: