The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Библиотеката Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Библиотеката I_vote_lcap81%Библиотеката I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Библиотеката I_vote_lcap19%Библиотеката I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Библиотеката I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Библиотеката I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Библиотеката I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Библиотеката I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Библиотеката I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Библиотеката I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Библиотеката I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Библиотеката I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Библиотеката I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Библиотеката I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Библиотеката I_vote_lcapБиблиотеката I_voting_barБиблиотеката I_vote_rcap 
Саманта Такър
Библиотеката I_vote_lcapБиблиотеката I_voting_barБиблиотеката I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Библиотеката I_vote_lcapБиблиотеката I_voting_barБиблиотеката I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Библиотеката I_vote_lcapБиблиотеката I_voting_barБиблиотеката I_vote_rcap 
Том Милс
Библиотеката I_vote_lcapБиблиотеката I_voting_barБиблиотеката I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Библиотеката I_vote_lcapБиблиотеката I_voting_barБиблиотеката I_vote_rcap 
Алекса Рен
Библиотеката I_vote_lcapБиблиотеката I_voting_barБиблиотеката I_vote_rcap 
Selene
Библиотеката I_vote_lcapБиблиотеката I_voting_barБиблиотеката I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Библиотеката I_vote_lcapБиблиотеката I_voting_barБиблиотеката I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Библиотеката I_vote_lcapБиблиотеката I_voting_barБиблиотеката I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Библиотеката

Go down 
+7
Тран Дюбос
Талия Кейс
Ерик Найт
Сандра Питърс
Кристиан Озера
Алекса Рен
Клеър Монгомъри
11 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 9:16 am

Библиотеката Home-library
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 6:32 pm

Влезнах в Библиотеката и се усмихнах на билотекарката Ленобия. Почнах да се разхождам из лавиците на билиотеката. Дори незнаех какво търся. Изведнъж чух глас в главата ми "Последвай ме и ще намериш каквото търсиш"! Огледах се и видях онази странна сянка вцепених. Тя бавно се приближи и ме обгърна. Сякаш почна да ме бута в най-затънтания край на библиотеката. Цялата бях скована от страх. Господи как ми се искаше Крис да е тук. Господи направо... дразнаех се ото савата себе си. Остави ме пред една лавица с книги в дъното на библиотакат и си тръгна. Успокоих се почнах да дишам дълбоко.
Огледах лавицата от горе до долу. ЕДна книга в долния ляв ъгъл ми привлече вниманието. Отворих я и почнах да я разглеждам. Видях белези като мойте и тези на Озера и тези на Елинор. веднага изпратих СМС на Крис.
"Веднага ела в библиотекат спешно е !!!"
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 9:13 am

Тичайки отидох до библиотеката.Когато влезнах не видях библиотекарката Ленобия което беше страно.Тя винаги стоеше в библиотеката.
-Малък вампир!-извиках.В библиотеката до колкото видях бяхме само ние,а и Ленобия я нямаше.
-"Ела" .Чух някой да казва и отидох на където ме водише гласът като пълен идиот.
-Малък вампир!-видях Алекса и отидох до нея.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 9:55 am

Докато чаках Крис разгледах почти цялата книга. Видях за мойте знаци разбрах, че трябва да правя избор или нещо такова.
- Здравей - казах когато Крис дойде. - Моляте спри с това Малък вампир. Дразнещо е вече.
Вече не исках да ми вика така. Това беше преди сега не ми харесваше. И ме дразнеше.
- На ме рих някой неща за белезите ни. И от "Ни" имам предвид Мойте, твойте и тези на Елинор.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 6:18 pm

-И ти от кога си се загрижила за Елинор малък вампир?!-натрапих на думата-малък вампир за да я извнервя,но и на мен ми харесваше да и казвам така.Алекса беше ъм..много дълго.Взех книгата от нея и я прелистих.
-И какво откри?-попитах я и повдигнах вежда.Исках да се прибирам.Спеше ми се.
-Искам да се прибирам.Спи ми се!-заявих и аз като и намеквах да е по-бърза.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 6:39 pm

Извъртях очи от досада.
- Ако се събудиш под земята спяща красавице не се очудвайте - ухилих се съркастично.
- И не се грижа за Елинор това си е твоя работа просто казавам, че белезите й значат, че някой я преследва за отмъщение. А ети избираш м/у добро и зло.
Издърпах книгата от ръцете му. Зада не види за какво са мойте белези.
-Ако искаш отивай да спиш мога и сама да разуча останалото.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:25 am

-Имам и по-важна работа от това да чета някакви книги малък вампир.А ти до колкото помня ти каза,че неискаш да ме виждаш повече.-повдигнах рамене.
-Сбогом..ти така пожела.-при тези думи се обърнах.Едва я оставих там,сама..сърцето не ми даваше,но трябваше да го направя.Въздъхнах и излезнах от библиотеката оставяйки Алекса сама.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:31 am

- Копеле - казах тихо - мръсно шибано копеле...
Продължих да си псувам като излезнах от билиотеката. Библиотекарката Ленобия нямаше.Нищо тя и без това сигурно не знае за книгата. Ох и на мен ми се спеше. Излезнах от билиотеката. Тръгнах къмстаята си щях да поспя хубаво. После ще разуча книгата. Не само Озера трябваше да избира.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeПет Май 27, 2011 7:39 pm

След срещата с Доминик отидох в библиотеката .Понякога четях , за да се разсея и точно сега беше такъв момент.Исках да заглуша всички мои мисли и емоции и да изживея нечии други.Да се откъсна от този свят за малко...Започнах да оглеждам претрупаните с книги рафтове.Бяха толкова много , че не знаех какво да избера.Реших да започна първата книга , която ми попадне пръста.Затова затворих очи , прокарах ръка по книгите и започнах да вървя.След малко спрях и погледнах посочената книга.Беше тъничка и бързо щях да я прочета.Изкарах я и какво да видя - Стивън Кинг , "годината на върколака".Хм.. това ще е забавно.С книгата в ръка седнах на един от столовете и се зачетох...

Книжката си я биваше определено.Оставих я рафта и тръгнах към столовата.Исках да хапна нещо...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 4:58 pm

Влязох в библиотеката, имах намерение да проуча повече за червените новаци. Бях чувала за тях, но не съм ги проучвала, както смятах да направя сега. Поздравих библиотекарката, мила жена... Влязох навътре и се поразрових. Качих се по стълбичката и там намерих книги... поне до колкото разбрах в нея се намираше търсената от мен информация. Слязох и се свих в ъгъла, сама, за да не се разсейвам. След като проучих реших да видя дали Крис се е събудил... и до колкото мога да му обясня какво се е случило... Отидох в дома на гробаря, Хари.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 11:24 am

Влязох в библиотеката, май ще стане любимото ми място... и ще ми лепнат прякора "книжен плъх", но какво пък, заслужаваше си... Щях да съм сама и да се потопя в магията на книгите... Все едно, нека карам по същество, трябваше да проуча, как да се отърва от това чудо в мен... Качих се на стълбичката, хубавите книги винаги бяха на високо, не разбирах логиката на библиотекарката, но сега не ми беше до това... Поразрових се малко докато не намерих една книга... Беше доста дебела, затова реших да проуча първо нея после да се захвана с друга... Разлистих я, надявах се да намеря търсената от мен информация, но не. Не ми се четеше сега, просто щях да използвам магия, за да видя има ли въобще нещо такова. Отворих на средата и направих магия. Но книгата просто се затръшна и изпрати цялата прах от нея към мен. Изсъсках недоволно :
- Дано си доволно ! - Странно е, че говорех на нещото в мен, но какво друго да направя ?! Просто се качих отново на стълбата и започнах да тършувам из прашните книги. Накрая намерих, една мъничка книжка, която надали беше повече от сто страници. Взех я и се изненадах какво пише на нея : "Чифтосване на демон и вампир" - Блях ! Искаше ми се да я захвърля настрана, но проявих уважението, че тук може да има информация, която да ми помогне, пък и книгата е доста стара, щеше да се разпадне при сблъсъка със земята. Слязох от стълбата и се свих в ъгъла. Започнах внимателно да прелиствам страниците, за да не се разкъса... След като я прочетох, я върнах. Седнах на земята, защото надали щях да запазя равновесие. Прочетеното в книгата беше като шамар за мен. Излиза, че за да се отърва от бебето, трябва да ме пронижат в сърцето не само с демоничното стъкло, но и с дървен кол... Ужас, за да няма бебе трябва да убият майката... т.е. трябваше да убият мен... Какво пък... доста съм си поживяла... Само ми трябваше план как да намеря демоничното стъкло... Станах и се запътих към тъмните улички, трябваше ми енергия, пък и като съм сита мога да мисля по-добре... Тръгнах...
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 9:18 am

Скоро стигнахме сградата в която се намираше самата библиотека.Влезнахме.Библиотекета си беше доста голяма и тук имаше стоцици ако не хиляди книги.
-Как от всичко това ще намерим точно това което ни е нужно?-попитах като огледах библиотеката.Отидох до един рафт книги.Добре че раэтовете бяха подписани че иначе щяхме да търсим няколко дена разделът от книгите които ни трябват.Но в едни раздел пак имаше много книги, така че щеше да ни отнеме доста време за търсене.
-И какво търсим?-попитах.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 9:26 am

Тръгнах да търся онази книга.Трябваш да е някъде тук.Първи,втори,трети....къде я намерих по дяволите?Сякаш библиотеката сама се нареждаше и скриваше точно това,което ти трябва.Продължих енергично да вървя между рафтовете търсейки я ,но просто я нямаше.
- Къде е? - казва по-скоро на себе си отколкото на другите.Намерих там откъдето я взех и миналият път и...
- О не - възкликнах изплашено.Мястото отредено на книгата беше празно.Абсолютно бях сигурна ,че я взех оттук и после я оставих.Някой я беше взел.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 9:32 am

Вървях из библиотеката и оглеждах книгите.Вземах някои прелиствах ги и ги оставях пак ня мястото им.
-От миналата директорка бях чула,че книгите тук се нареждали сами и обратното.-изкисках се тихичко за дан е ме чуе Ленеобия-библиотекарката.И тримата се ровехме из книгите,но нищо не намирахме.
-Някой откри ли нещо?-запитах ги след няколко минути.Намерих някаква книга с надпис "Шизофрения" и я оставих на масата.Може би щеше да помогне колкото и да ми се искаше да беше ненужна,но раздвоението на личноста беше шизофрения нали така?
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 9:44 am

Така и не получих отговор на въпроса си.Така че просто започнам да оглеждам книгите.Като влагах всичко за да намеря точно това което търсехме.А всъщност какво търсехме?На това нямах точен отговор.Само че търсим книга...След дълго търсене което още не беше приключило дочух галкът на Клеър "Някой откри ли нещо?"
-Не...-казах мрачно като продължавах да оглеждам книгите.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 9:49 am

Гласът на най-добрата ми приятелка ме накара да се осъзная малко.
- Клеър мисля,че трябва да дойдеш за малко.
Ако това,което е чувала ,че книгите сами се пренареждали не би трябвало да е проблем.Може книгата да е другаде,но едва ли библиотеката би оставила едно място без книга.Дълбоко се съмнявах в това.Погледнах пак рафта за да се уверя дали е той.да той беше.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 10:39 am

Анастасия ме повика и аз отидох при нея.Тя оглеждаше и се мръщеше на един рафт.
-Да,кажи?-изрекох оглеждайки рафта.Прочетох бързо заглавията на книгите,но нито едно от тях не ми хвана окото,а явно не беше хванало и окото на Анастасия.Леко прокашляне зад гърбът ми направо ме накара да настръхна,но после разбрах,че това е Ленобия.
-Мога ли да ви помогна с нещо?-попита ни жената.Ленобия не изглеждаше много възрастна,но беше един от най-старите ако не и най-стария вампир в училището.Усмихнах и се мило.
-Ами...-изрекох и се замислих.Какво да кажа точно? "Търсим книга за раздвоение на личноста тъйкато изперках съвсем и искаме да заключим другото ми "аз" за да не ме мислят за луда"-определено не.Погледнах Анастасия и я подшушнах тихо:
-Ти поемаш от тук.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 10:59 am

Явно Клеър не беше разбрала какво имам предвид,но Ленобия ни прекъсна преди да успея да й обясня.Докато се усетя бях сама с библиотекарката налагайки се да обясня какво точно търся,а до ри не помня заглавието на книгата,а само как изглежда и къде се намира по -скоро намираше.на нейно място имаше само липсващо място.
- Здравей Ленобия - поздравих я с усмивка и и заобяснявах за книгата ,която съм чела,че сега не е на мястото си.през цялото време тя само кимаше и по лицето й нме издаваше нищо.
- Съжалявам Анастасия , но не мога да ти помогна.Щом казваш,че книгата е била тук няма къде другаде да е.Вероятно е взета.Сещам се ,за коя ми говориш и веднага щом се появи ще те уведомя - тя ми се усмихна ,но аз знаех ,че криеше нещо.Въздъхнах.Значи ще трябва сами да се оправяме.Отново поех по рафтовете ,докато не намерих Клеър.
- Ленобия каза,че щом книгата не е на мястото си ,значи някой я е взел - умствено й казах"Но тя крие нещо и изглежда сме сами".
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 12:08 pm

Оставих Анастасия сама с Ленобия и с Ерик се върнахме при книгите и продължихме да ги разглеждаме.Анастасия се върна при нас и каза,че книгата я нямало,а после чрез телепатия ми съобщи,че Ленобия криела нещо. "Да използвам ли внушение?"-питах Анастасия чрез телепатия.
-Ам намерих една книга...-хванах книгата и я подадох на Анастасия.Отидох до Ерик и го погледнах."Сърдиш ли се?"-изпратих му телепатично съобщение.Ах тази телепатия.Беше заразяваща.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 1:56 pm

-Щеше ли да ми се сърдиш ако щеше да ме видиш да се нтаискам с друга?-вместо да отговоря на нейния въпрос и зададох друг.А въпросът дали и се сърдя си беше хубав.Незнаех...Обърках се...Видях Клеър с онзи.Но в последствие се оказа че не беше точно тя...Не, все пак беше тя, но това беше другото и "аз".Дори незнаех как да и отговоря на въпроса...Бях тотално объркан...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 2:14 pm

Ерик ми отговори доста остр на въпроса.Това на практика не бях аз,но до някъде го разбирах.Може и да не го показвах,но бях ядосана.Искаше ми се да запратя някоя книга по него.
-И мисля,че нямаше да ти се съря ако получа нужното обеснение защо си се натискал с нея.-осведомих го с превзет тон.Метнах му крънишни поглед и се обърнах на другата страна и се нацупих."Колко сладко!"-изрече Клара,а аз се опитах да я изтласкам някъде в съзнанието си и да я заключа какво казваше Анастасия.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 10:26 am

Клеър ми подаде книгата ,която е намерила и започнах да отгръщам на произволни страници...Всъщност това нямаше да помогне.Разгърнах на съдържанието и с надежда прочитах различните глави и накрая нещо провлече вниманието ми.Отворих на посочената страница и се зачетох..Нямаше как усмивката на лицето ми да не се появи.това определено щеше да помогне.
- Хей Клеър намерих нещо - отидох при нея,но изглежда прекъсвах нещо важно.Важно ,важно ,но това определено беше по-важно.Сложих книгата в ръцете й и посочих с пръст параграфа.
- Ето тук.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 9:04 am

-Клеър виж ...-започнах но не довърших.Момичето ни прекъсна, беше донесла някаква книга, значи намери това което трябваше...Така че не казах повече нищо а просто прегърнах Клеър като обвих ръцете си около кръста и и прошепнах "Не ти се сърдя".Сега беше малко по важно да премахнем онази Клара или поне да знаем с какво да я отличим.Погледнах в книгата това което посочи момичето...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeПет Юли 29, 2011 9:48 am

Ерик прошепна в ухото ми,че не ми се сърди,но дали беше така?Не знам.Анастасия беше дошла в с книгата при нас отворила на една от стрниците.Ерик ме прегърна и се загледа в книгата както и аз.Не прочетохме нищо интересно и нищо ново.Както Анастасия беше казала.Клара ще се възползва от всеки удобен момент и ще пробва да излезе наяве.Пишеше още,че двете съзнания са еднакви,но когато другото "аз" контролира има винаги някаква разлика.Някаква малка разлика.Въздъхнах и оставих книгата на масата.
-Мисля,че това стига за днес.-поклатих глава.Нищо не ни беше казала тази книга.Пишеше дори,че шизофренията не е раздвоение на личноста.Е..нищо не разбирах вече.Погледнах вратата,Анастасия,а после вдигнха глава и погледнах Ерик.
-Ще се прибираме ли?-запитах ги.Все пак да стоим цяла нощ тук...,а и с Ленобия.Тя беше страничка...и не ми вдъхваше голямо доверие,но е добра библиотекарка.Винаги е била тук.От преди мен и не можех да я уволня тукотака.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 11:49 am

-Може- казах и кимнах.Мда, не разбрахме кой знае какво.Разбрахме това което и знаехме.Можеше да се отличи Клеър от Клара дори и да са еднакви, поведението им бе различно.И мисля че аз щях да разбера кога коя е.Но се надявах че никога повече няма да видя Клара като Клеър.
-Клеър, все пак кои са слабите ти страни?-попитах загрижено докато напускахме библиотеката.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Библиотеката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 7Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Библиотеката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Други стаи в училището.-
Идете на: