The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Библиотеката - Page 6 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Библиотеката - Page 6 I_vote_lcap81%Библиотеката - Page 6 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Библиотеката - Page 6 I_vote_lcap19%Библиотеката - Page 6 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Библиотеката - Page 6 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 6 I_voting_barБиблиотеката - Page 6 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Библиотеката - Page 6 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 6 I_voting_barБиблиотеката - Page 6 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Библиотеката - Page 6 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 6 I_voting_barБиблиотеката - Page 6 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Библиотеката - Page 6 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 6 I_voting_barБиблиотеката - Page 6 I_vote_rcap 
Том Милс
Библиотеката - Page 6 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 6 I_voting_barБиблиотеката - Page 6 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Библиотеката - Page 6 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 6 I_voting_barБиблиотеката - Page 6 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Библиотеката - Page 6 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 6 I_voting_barБиблиотеката - Page 6 I_vote_rcap 
Selene
Библиотеката - Page 6 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 6 I_voting_barБиблиотеката - Page 6 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Библиотеката - Page 6 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 6 I_voting_barБиблиотеката - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Библиотеката - Page 6 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 6 I_voting_barБиблиотеката - Page 6 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Библиотеката

Go down 
+7
Тран Дюбос
Талия Кейс
Ерик Найт
Сандра Питърс
Кристиан Озера
Алекса Рен
Клеър Монгомъри
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 5:41 pm

Да останем тук?Да бе да!Огледах всичко наоколо.Маси и столове.
- Да бе.Вие се шегувате!На онзви свят горе имаме и куче за хранене! - посочих към тавана намусено.Майка ми изръмжа за стотен път.Тя мразеше животни,но точно сега нямаше право на мнение.
- А и ние преживяхме доста.Предпочитаме да сме някъде на по-удбно място. - заявих.Това си беше от моя гледна точна.Човек можеше да каже,че съм глезла,но наистина с Тран преживяхме доста прес последните 48 часа и предпочитах да сме на саме.Без никой да ни следи и подобни.Предпочитах да си легна в леглото и да спя вечно,но такива екстри нямаше.Не и сега...когато не сме в безопасност.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 10:11 am


- Ще изпратим човек да се погрижи за Аксел, нали така се казваше? - заяви един от присъстващите. - Но не можем да ви оставим да си отидете. Риска е твърде голям.

- Ордена е чакал хиляди години, за да се сбъдне пророчеството. Не може да допуснем грешка точно сега. - каза друг, а останалите започнаха да кимат в знак на съгласие. Явно нямаше как да се измъкнем.


Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 12:18 pm

Хиляди годии?Ооо колко ми е интересно родителите ми дали са от самото начало в този Орден.
- Да така се казваше. - изрекох.Въздъхнах за пореден път.Надявах се да нямат намерение да ни държът тук вечно.Е нямаше дани държът вечно тъйкато щяха да ни пращат на война.Страхотно.Направо страхотно.Въобще пукаше ли им дали Тран ще оцеле?Защото ако нещо стане с него в тази война или там доло ще искам да убия всички от този Орден и Бог знае дали някой ще ме спре.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 10:21 am


- Елате с мен - каза мъжът и пое към изхода, но аз не го последвах веднага. Исках първо да се уверя, че Бони също ще дойде. Погледнах към пръстена си и се замислих какви ли специални способности притежава той, освен вече изброените. Много ми се искаше да ги науча преди да отида на тази опасна мисия, но явно нямаше да се изпълни това мое желание. Да се надяваме, че ще успея да разбера всичко или поне по-важните неща преди да падна жертва на някое от съществата там.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 11:34 am

Да отидем с него?Къде?
- И къде отиваме? - попитах мъжът който ни поведе на някъде,но пък не ми отговори.Стоях близо до Тран и гледах в земята.Беше надвиснало мълчание,а аз само се питах къде отиваме.Кога ли пък ще е готова и армията?Кога ще слезнем доло?Ще оцелеем ли?Е последното...нямаше никой да ми даде точен отговор така,че нямаше какво да се питам.Въздъхнах и продължих да ходя мълчаливо.Надигнах глава от земята и погледнах нагоре или по-точно в страни за да видя Тран.Усмихнах се леко,а пръстите на ръката ми докоснаха неговите.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 12:52 pm

Усетих как нещо нежно ме докосна и веднага разбрах, че това е Бони. Стиснах ръката й, за да покажа, че всичко ще е наред и да й дам малко сигурност.

- Спокойно! - прошепнах в ухото й в случай, че не бе разбрала намека.

Мъжът изненадващо спря пред една стая, извади една карта с магнитна лента и я прокара през луфта. Устройството разчете данните и отключи вратата, а тя се отвори сама. Беше с плъзгащ се механизъм. Мъжът ни подаде картата без да даде никакви обяснения, но нямаше и нужда от такива. С Бони влязохме вътре.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 4:10 pm

От всичките тези коридори и многото стаи, наистина няма шанс да не се загубиш ако не знаеш на къде да ходиш. Направо лабиринт. Не че като влезнеш в моят "дом" не беше така, можеби беше малко по малко ии..или можеби на мен така ми се труваше? Хм, незнам.
Скоро пред нас се показа врата с надписа "библиотека".Нещото хубаво - че има надписи. У нас нямаше надписи, така че май беше по-реален шанс да се загубиш?Май става така..Протегнах ръка към дръжката и отворих вратата.
- Дамите първи.. - казах правейки място на единственната дама от нас двамата. След нея влезнах и аз оглеждайки библиотеката- беше голяма с много рафтове и книги, като всяка нормална библиотека...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 4:38 pm

Библиотеката беше такава каквато я помнех.Някои от книгите се бяха разместили - обичайно за тях - но нищо.Ленобия обаче добре се грижеше за това...връщаше ги обранто на мястото им...Не знам на тази жена как и се занимаваше с това.Аз например нямах нерви за това,но тя...е тя беше доста интересна личност с доста интересна история.В това училище е доста преди аз да дойда.
- Здравей Ленобия. - поздравих я аз.Тя ми отвърна със същото като леко кимна.Двамата с Дмитрий отидохме към едни лавици.По-точно той ме следваше.Тук дор ив библиотеката можеше да се изгубиш.Имаше и таен вход зад една лавица който водише на...на не знам къде.
Почнах да чета надписите на книгите "Рода,рода,рода,рода,рода....абатство,имение,замък"
Най-различни глупости ми се мяркаха пред очите,но не и това което ми трябваше...всъшност аз не знаех какво ми трябваше.
- Каква беше фамилията ти? - засмях се.Без фамилията му нямаше да знам какво да търся.Все пак...надали щеше да има книга "Родът на Дмитрий." с надпис "Да онзи стоящ зад теб!"
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 5:17 pm

- Флориан. - Отговорих и тихо се засмях. Май търсехме в грешнана посока. В този раздел нямаше да намерим нещо за семейството ми. Беше останал един единствен екземпляр във Франция вече във библиотеката ми... Най-много да намерим някой вестник с някоя клюка.
Преди няколко месеца от стари служещи в домът ми разбрах че е имало няколко такива кнги разпръснати по света. Но преди още много години един от моите пра-дядовците е уничтожил всичките освен една запазил за наследниците за да знаем какво е ставало в миналите поколения.
Приближих се към рафтовете оглеждайки книгите, не че ги оглеждах с такова внимание но знаех че тук няма нищо.Това са официални книги а онова...не беше точно... Беше дълга история...
-Не търсим там където трябва... Знаеш ли къде се намират стари книги, вестници? С ненужни неща, и неприличат почти на нищо? -Зададох доста странен въпрос. Но и моята книга беше доста стара и приличаше на нищо докато не я подвързаха на ново.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 6:02 pm

Май наистина не търсехме там където трябва....Въздъхнах и се обърнах като тръгнах към вътрешноста на самата библиотека.С Дмитрй минавахме между рафтовете...някои от тях бяха доста прашни и с доста стари книги които имах чувство,че ако пипна ще се разпаднат.Не мисля,че някой жив е стъпвал в близките години в тази част на библиотеката.
Извадих един кашон който се нмираше под една секция и го отворих.Закашлях се когато прахта се разпръсна във въздуха.Извадих най-горното издание на някъкъв вестник който обаче приличаше на книга.Издухах прахта и пак се изкашлях.
Отворих книговестника и го разлистих набързо,но внимателно.Мисля,че мернах фамилията му.Върнах се на страницата и му го подадох.Имаше някаква фотография.
- Познати ли са ти?
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 6:49 pm

Погледнах с невярване към "книгата". Прелистих оглеждайки внимателно няколко от написаните от ръака неща.
-Знаех че съществува такава книга, но никога не си мислих че ще я намеря тук... - казах с голямо удивление в гласа. Не беше онова което търсихме, беше друга. Но доста по-важна. Това си бяха направо автобиографии. И не само, тук имаше и още доста по-нужни нешта.
-Ще можели да взема тази книга да я прочета? Или ще е много нахално да "крада" от ученическите "учебници" ?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 7:17 pm

Не мисля,че това нещо му трябваше на някого тъйче кимнах.
- Добре.Може да го вземеш,но ми кажи едно нещо - какво си?Не си човек...това ми е ясно. - говорех тихо и мило,а не като Клара която му съскаше насреща.
Бях седнала на земята и извадих следващия вестник.То си приличаше на вестник.На главната страница пак беше споменато името му.Тъкмо да му подам вестника и от него изпадна писмо с някакъв печат...като кралски печат.
Взех писмото и го огледах така сякаш очаквах всеки миг да избухне,но това не стана.Погледнах Дмитрий,а след това писмото.
- Какво е това?
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 7:31 pm

Започнах да разлиствам внимателно книгата, за да не откъсна някой лист.
-Хибрид. - отговорих бързо, ясно и кратко. Ако щях да казвам точно, щеше да ми е нужно много време.За да обяснявам цялата си рода.
-А вие сте вампир нали? - Доколкото знаех беше така Но щом започнахме този разгово. Защо да не попитам?
Преместих погледът си от книгата на онова което държеше дамата до мен. Все още държейки книгата се вгледах в печата на писмото. Беше ми много познат. Много, но от къде? Неможех да се сетя...
-Незнам, но ми е много познато... - казах все още вглеждайки се в него. Докоснах с пръст печета. Наистина ми беше много познато, но...никакъв спомен о това къде го виждах.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 7:39 pm

Хибрид?
Точно това не го очаквах,но все пак си замълчах и кимнах само на въпроса му дали съм вампир.Той огледа писмото което държах и докосна печата.Не пропусна да каже,че му е познат,но не знае от къде...е хубава работа.На мен не ми беше никак познат и още по-малко знаех от къде е.
Докоснах печата и усетих огън и елекричестов по цялото си тяло.Главата ме заболя отново.Изпищях и метнах писмото надалеч.Погледнах ръката си.Имах чувство,че гори,но нищо и нямаше.
- Какво му е на това писмо?Докоснах печата и сякаш се опарих... - изрекох тихо.Не ми се искаше отново да докосвам писмото. - Май е за теб..щом ти си го докосна без проблем.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 8:01 pm

-Добре ли сте? -подскочих към Клеър.-Ще ми позволите ли?...-изрекох и докоснах леко ръката и, исках само да погледна дали не я е наранило. Погледнах ръката и пръста с който беше докоснала писмото.
-Нищо няма, всичко е наред.- леко се усмихнах от това че е наред и че не е пострадала.
Станах отидох няколко крачки навъртре в библиотеката. Взех писмото и се върнах.Пак докоснах печата за всеки случай. Не се знаеше какво може да стане след това. Но, не нищо.
-Магия..-коментирах в слух. Не се знае какво можеше да има вътре. И без това бях останал единственният Флориан и ако и аз щях да умра. Но пък ако умра можиби животът ми ще е по-добър отколкото тук на земята, докато съм жив. Огледах се.Тук ножче или нещо подобно едва ли щях данамеря. Въздъхнах и започнах да отварям бавно писмото така че печата да остане цял. Исках да разбера от къде ми бе толкова познат. От напрежението, и чуството че сега ще стане нещо не забелязах как листче хартия изпадна от плика.Вдигнах го.
-Бял лист?!? - учудих се.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 1:55 pm

К'во?Бял лист?Това някаква шега ли е?
Огледах листа от разстояние.Обикновен - на пръв поглед - бял лист.Нямаше и едно черно или някакъв друг цвят петънце.
- Дообре.Това някаква шега ли е? - изръмжах.Нямах много намерение да докосвам листа.Не исках пак да усетя ,че горя...въпреки,че можеби листа беше нормален,а не омагьосан.
През главата ми мине и мисълта,че листа също е омагьосан да не се вижда написаното.Въздъхнах и се изправих като седнах наблизката маса и огледах листът,а после плика.Просто нещо не ми се връзваше...кой щеше да остави празен лист в плик запечатан с такъв печат и с магия...тук имаше нещо което не беше на мястото си.
- Може посланието да е скрито...такаче да не се вижда...
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 2:28 pm

Кимнах.
- Точно това сигурно е и направено. - усмихнах се леко и пак се загледах в листа. Не нямаше нищо по него, беше абсолютно бял.
- Къде намерихте писмото? - попитах оглеждайки се из всичките вестници които лежаха тук. Възможно беше че в този който лежеше писмото се и криеше отговорът? Ако не... поне трябваше да опиташ.
Сложих листа върху плика и ги оставих върху старата книга, която щях да взема да я прочета докато щях да съм тук...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:11 pm

Слязох от масата и отидох до кашона.Извадих най-горния вестник и му го подадох.След като беше изпаднало писмото бях прибрла весника.
- Ето.От тук изпадна. - докато той гледаше писмото аз гледах другите неща в кутията.Имаше една фотогафия....на която двама от присъстващите ми бяха познати,но другите не.
Тези две познати лица бяха майка ми и баща ми.Странното беше,че те се...усмихваха.Майка ми изглеждаше щаслива както и баща ми.Е естествено...все пак сигурно тогава още ни е нямало...На снимката ясно се виждаше,че е есен.
Оставих фотографията настрани и взех следващата снимка.Същите четирима души.Майка им и баща ми отново се усмихваха,но там ясно се виждаше,че майка ми е бременна.
Тя е била щаслива?
Мислех,че живота и винаги е бил Ад...още от както е разбрала,че съм бременна,но тук тя беше сложила ръце на корема си и се усмихваше.Едната ръка на баща ми също беше на корема и.Погледнах снимката отзад "Нашето първо бебе Алисън. - Нейтън". Имаше и дата..тогава сигурно е била към петия месец...тоест това първо бебе съм била аз.
Уау!
- Тя някога е била щаслива...това просто не мога да го повярвам.И то щаслива когато е била бременна с мен... - изрекох думите на глас гледайки двете снимки.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:32 pm

Взех вестника и го разгледах набързо, както и предполагах, клюки.
Погледнах към дамата когато заговори. Отидох до нея и погледнах снимката.
-Това са родителите ви?...- не беше въпрос но го казах с такава интонация. По скоро го казах като за свое си утвържедие на мислите. Усмихнах се гледайки снимката и погледнах към лицето на Клеър.
- Мдаа, незнаех че може да са останали толкова много неща. - Казах обръщайки се назад. Върнах се към кутията със още многото вестници и какво ли не. - Мислех че са ги уништожили ... - Добавих. Наведох се и извадих още един. Разгледах го, нищо интерестно..След това още няколко но и в тях съвсем нищо интерестно. Освен това че във всеки се мяркаше знаменитата фамилия "Флориан"... Взех ненужните вестници, които с нищо няма да ми помогнат и тъкмо реших да ги връщам обратно когато в дъното на кашона забелязах нещо тъмно. Оставих вестниците на пода и го извадих. Беше снимка, черно - бяла снимка. Седнах на пода и тежко въздъхнах когато различих онези които бяха на снимката. Родителите ми - толкова щастливи, доволни. Всичко щеше да е наред ако... хвърлих снимката обратно в кашона, защото ръката ми започна да трепери...сякаш не съм я и виждал. Взех ненужните вестници и ги върнах на мястото им.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 4:23 pm

Наистина не се вярваше,че това са мойте родители.Някак си не можех да ги позная....Когато се изправих и реших да върна снимките на мясото им - според мен там им беше мястото - една книга излетя от близкия рафт и се озова на масата.
- Уау! - изрекох учудено като си подчертах на ум ,че трябва да звънна на родителите си.Отидох до масата и оставих снимките на нея като издухах прахта от книгата.Беше тежка и голяма и сякаш я бях виждала преди.Корицата беше дебела,но сравнително запазена.Беше с кожена каишка,но нещо ми подказваше,че няма да се отоври така като обиковенна книга.
След малко още една книга цъфна на масата.Огледах я.И нея бях виждала...,но след секунда стоварилата се книга пред мен ми беше непозната.Ококорих очи на трите книги.Отворих двете по-малки книги.Всъшност не бях много сигурна,че са по-малки....всички бяха огромни
- Гримоари. - ахнах.Знаех,че тук има гримоари,но...тези...едното беше на моя род,а това беше малко невъзможно тъйкато родителите ми бяха нормални човешки същества...Отворих на една от крайните страници на книгата и се изненадах....беше празна.Когато разлистих няколко страници напред видях сестра си...голяма както я бях видяла на партито.Преди това имаше и за Виктория части и за мен....
Какво по дяволите е това?
Нали това трябваше да е гримоар...защо имаше информация за нас...,а и това беше старо,а аз бях само на двадесет за Бога...
Отворих и другата книга.Разлистих страниците и там пишеше нещо за Дмитрий.
- Хей...тук има нещо... - подаодх му книгата и взех дугата като почнах да я разлиствам и да разглеждам заклинанията и историята на Монгомъри.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 4:40 pm

Отидох при Мис Клеър. На масата до която стоеше имаше три гниги. Две отворени е една затворена. Като едната от тях я разглеждаше тя. Взех другата отворена книга и огледах няколко от страниците.
-Какво е това ? - попитах учудено. Много странно, кой я пишеше тази книга? Сама ли?!Отново магия? Но, тази книжка изглеждаше не като онези стари, тази беше по-нова. Какво ли се учудвах, магия...това е нормално!
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 5:49 pm

Интересен въпрос!Какво е това?!
Продължавах да разлиствам книгата докато едно име не привлече вниманието ми - Нейтън Монгомъри.
Баща ми..
Ококорих очи и почнах да чета написаното под портрета на баща ми.
Принуден да се ожени за Алисън.....тя взема неговата фамилия....имат три дъщери....син....
К'во?
Реших да не чета само откъснати думи и между редовете ,а внимателно.Това,че видях думата син направо ми изкара ангелите.Това да имам брат...още едно дете за което няма да знаят как да се грижат.Сигурно ското и то ще е тук.
Нейтън Монгомъи е син на Карина и Ейдриън Монгомъри.Върколаци от доста известна глутница която обаче вече не съществува.Принуден е да се ожени за Алисън за да процъфти повече бизнеса на родителите му и нейните.Тя взема неговата фамилия.Имат три дъщери.Нейтън има и син.
Ококорих очи насреща на книгата.Направо не можех да повярвам на очите си....Просто това нямаше как да е истина.
Син?Върколак?
Изведнъж всичко ми се завъртя пред очите.Почувствах се зле...подпрях се на масата...или поне се опитах.Не знам какво стана.

П.п:Музата ми избяга...буквално...
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 6:13 pm

Погледнах към Мис Клеър която не изглеждаше никак добре. Май това посещаване на библиотеката...странно и повлия.
Тъкмо беше тръгнала да пада, когато се обърнах и я хванах. Погледнах към лицето и, май и стана лошо.. Вдигнах я и я оставих да седне на един стол до масата. Сложих я внимателно на стола и докоснах лицето и колкото да махна няколко от кичурите на костата и нападали по лицето. Застанах до нея и я погледнах. Извадих телефона от джоба и набрах номерът на главната ми охрана.
- Fabien.. Je suis de l'ecole au premier etage. Venez-vous!- казах обърнах се и отидох при кашона с вестниците. Събрах онова което ми беше нужно криейки писмото така че нямаше да могат да го докоснат, все пак кой знае как може и на тях да им повлиае..
След малко дойде един от охраната.
-Един? -учудих се. Мислихх че ще прати повече... - Добре, онзи кашон го сложи тамм, а онова го вземи..- посочих му мястото където трябва да остави кашона, а след това и вестника, нещото подобно на книга където лежеше писмото. Когато той направи всичкотовдигнах Мис Клеър...
- Няма ли да е по-добре...- започна да говори...
- Не, аз ще я нося. Ти вземи онова, добре? - прекъснах го аз и посочих с глава нещата които исках да взема. Той само кимна и скоро излезнахме навън...
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeВто Фев 07, 2012 7:29 pm

След като обиколих коридорите на общежитията на трети курс и питах някакво момиче къде се намира библиотеката, точно на там се запътих. Ако щях да разучавам това училище, то първото място, което исках да разуча беше библиотеката. От малка обичах да чета. Винаги се пренасях напълно в съдържанието на книгата,а времето минаваше неусетно и, докато се осъзная вече я бях прочела. Обичах и да пиша разкази и истории, правех го, когато ми беше скучно, за да запълня времето.
Влязох в стаята и останах леко разочарована. Беше доста по-малка, отколкото предполагах. Но миризмата на книги и прах ме караше да се чувствам като у дома. Беше толкова хубаво.
Стаята беше празна, доколкото виждах, затова изобщо не се притесних, когато затворих очи и застанах на средата, наслаждавайки се, на мириса. Стоях така около минута и после реших да си намеря нещо интересно за четене. Минавах с пръсти през всичките рафтове и четях заглавията на кориците, но нищо не ми хващаше окото. А и някои от книгите бях чела.
Не знам колко време съм си търсела книга, но бях толкова отнесена в това да си намеря перфектното заглавие, хващащо окото, че не разбрах кога някой е влязъл. Разбрах го чак, когато се обърнах, за да се преместя на лавиците от другата страна. Блъснах се в някой.
- Ох, съжалявам, наистина съжалявам. - започнах с извиненията. Хвърлих и' притеснен поглед. Тя кимна и аз побързах да се представя. - Аз съм Луси. Приятно ми е. - последва чаровна усмивка (моя запазена марка)
Върнете се в началото Go down
Vasilisa"Lissa"Dragomir

Vasilisa


Брой мнения : 316

Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitimeВто Фев 07, 2012 7:57 pm

Стоях на вратата и се взирах в момичето пред мен.За пръв път я виждах.Веднага предположих,че е от по-долните курсове.Изглеждаше унесена...Изобщо не ме забелязваше.Търсеше книга,може би определена.Беше в някакъв свой свят.
Обичах да идвам в библиотеката,за да оставам сама.Нарочно избирах тази по-малка стая,за да не бъда обезпокоявана докато подреждам мислите си.Днес това нямаше да се случи.
В първия момент изпитах раздразнение,но тъкмо когато мислех тихичко да се изнижа и да потърся усамотение на друго място,тя се обърна.Малко по-бързо от обичайното.Блъсна се в мен.Нямаше вече как да се измъкна незабелязана.Усмихна се и се предтсави.Мислено въздъхнах...след това отговорих:
-Аз съм Лиса.И на мен ми е приятно да се запознаем.-на свой ред се усмихнах,но не подадох ръка.-Нещо определено ли търсиш?
Тя ме погледна загадъчно...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Библиотеката - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Библиотеката
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Библиотеката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Други стаи в училището.-
Идете на: