The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Библиотеката - Page 7 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Библиотеката - Page 7 I_vote_lcap81%Библиотеката - Page 7 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Библиотеката - Page 7 I_vote_lcap19%Библиотеката - Page 7 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Библиотеката - Page 7 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 7 I_voting_barБиблиотеката - Page 7 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Библиотеката - Page 7 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 7 I_voting_barБиблиотеката - Page 7 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Библиотеката - Page 7 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 7 I_voting_barБиблиотеката - Page 7 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Библиотеката - Page 7 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 7 I_voting_barБиблиотеката - Page 7 I_vote_rcap 
Том Милс
Библиотеката - Page 7 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 7 I_voting_barБиблиотеката - Page 7 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Библиотеката - Page 7 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 7 I_voting_barБиблиотеката - Page 7 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Библиотеката - Page 7 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 7 I_voting_barБиблиотеката - Page 7 I_vote_rcap 
Selene
Библиотеката - Page 7 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 7 I_voting_barБиблиотеката - Page 7 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Библиотеката - Page 7 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 7 I_voting_barБиблиотеката - Page 7 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Библиотеката - Page 7 I_vote_lcapБиблиотеката - Page 7 I_voting_barБиблиотеката - Page 7 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Библиотеката

Go down 
+7
Тран Дюбос
Талия Кейс
Ерик Найт
Сандра Питърс
Кристиан Озера
Алекса Рен
Клеър Монгомъри
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Библиотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeВто Фев 07, 2012 8:16 pm

Струваше ми се мила, но сякаш и тя не очакваше да види някой тук. Може би през повечето време тук беше толкова пусто.
- Не. Всъшност не търся нищо определено, просто разглеждам. - усмихнах се и продължих да търся перфектното заглавие. Можех да прекарам така часове наред. Започнах да се чувсвам леко неловко, сякаш я игнорирам, затова реших да подхвана разговор или поне да се опитам да разбера нещо за училището. В момента всякаква информация щеше да ми бъде полезна. Кофти е да си заек.
- От колко време си тук? - започнах с нещо съвсем просто, не исках да се натрапвам, да изглеждам прекалено любопитна, уплашена или невъзпитана.
Върнете се в началото Go down
Vasilisa"Lissa"Dragomir

Vasilisa


Брой мнения : 316

Библиотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeВто Фев 07, 2012 9:04 pm

-От скоро-отговорих и се вгледах в очите й.-Преди бях на други места,но се случиха някои неща и...,ами ето ме тук.
Леко се усмихнах,но почувствах притеснението й.Просто струеше от порите на кожата й.Дали тя усещаше моето?Не исках да я карам да се чувства излишна.Не понасях това.Вътрешните ми щитове започнаха да се издигат.Разума ми нашепваше да се обърна и да си тръгна,но аз самата не исках.Подпрях се на касата на вратата и се вгледах в нея.Какво пък,ако се окажеше неподходяща компания лесно можех да я игнорирам.Щях да постъпя против принципите си,но обстоятелствата щяха да го налагат.Или поне така щях да си мисля...
Отхвърлих всякакви предразсъдъци и топло се усмихнах.Пристъпих към нея с думите:
-А ти как попадна тук?
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Библиотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeВто Фев 07, 2012 9:37 pm

Преплетох нервно крака и продължих да се взирам в книгите. Истината е, че в този момент дори не гледах кориците, просто си мислех как може да ми е толкова притеснено. Може би се дължеше на това, че никога досега не съм се местила някъде далеч от семейството си и никога досега не съм била със себеподобни или други видове ... същества.
- Силите ми започнаха да се проявяват все по-често и започнах да правя някои... не толкова хубави неща. Хората започнаха да се усъмняват, а майка ми не искаше да рискува. Освен това сестра ми също учи тук. - обърнах се към нея и осъзнах, че е доста неловко да стоим на средата на стаята и да си говорим. Личеше си, че и тя е нервна, така че поне не бях единствена. - За жалост в момента е в Ню Йорк при мама на нещо като ваканция и... кофти за мен. Щеше да е добре да имам поне един познат тук.
Много се разприказвах, но на нея не и' пречеше.
- Тук има ли къде да се седне? - попитах, защото вече не ми се стоеше права. Не само, защото беше неловко, но и защото ме заболяха краката.
Върнете се в началото Go down
Vasilisa"Lissa"Dragomir

Vasilisa


Брой мнения : 316

Библиотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 7:30 am

-Разбира се-отговорих аз и кимнах с глава в дясно от нея.Там имаше малка масичка с три стола.Вероятно не беше забелязала.-Можем да седнеме и да си поговориме.
Първоначалното притеснение започна да се топи.Реално двете нямаше от какво да се притесняваме чак толкова.Вярно,че ситуацията в която се запознахме не беше по наше желание,но това нямаше значение.Разбирах я много добре,знаех какво е да си различен и да се чувстваш самотен.
Двете седнахме една срещу друга.Прокарах пръсти през косата си и сложих ръцете си една върху друга.Вгледах се в нея.Чудех се от къде да започна и какво точно да кажа.Реших да не мисля и за това.
-Е,не се притеснявай,че си сама тук в момента-казах аз.-Предполагам сестра ти скоро ще се върне и двете ще бъдете заедно.Освен,ако както често става между сестри,не се карате постоянно.-Усмихнах се.-Пък и както сама каза тук има и доста други същества.Едните са добри,други не чак толкова.Може да се сприятелиш с някои от тях,но е добре да си внимателна.
Тя се усмихна.Ледът между нас вече почти се бе стопил.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Библиотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 9:37 am

Сложих единия си крак върху другия, просто не можех да седя по различен начин. Докато се чудех какво да и' отговоря и каква тема да подхвана, махах с ръце невидими прашинки от дънките си.
- Предполагам си права.
Започнах да си играя с кичур коса и да махам от косъмчетата цъфналите краища.
- Ти от къде идваш?
Чудех се какво същество е тя, но щеше да е доста глупаво да я попитам ''Ти какво си?'', а в момента нищо друго не ми хрумваше.
Върнете се в началото Go down
Vasilisa"Lissa"Dragomir

Vasilisa


Брой мнения : 316

Библиотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 10:07 am

-Родом от Русия-отговорих аз.-След смъртта на семейството ми бях из различни училища,но в момента тук ми е най-спокойно.Поне не се чувствам застрашена.
Не знам как точно тя щеше да изтълкува тези думи,но скоро щях да разбера.Изострените ми сетива следяха всяко нейно движение и жест.Разбрах,че не е вампир.Това още повече ме успокой.В себе си таях надежда да съм намерила приятелка,след като загубих единствената която имах.
-Мисля,че все още си малко притеснена.Защо не се отпуснеш?Няма да ти сторя нищо лошо.
Погледнах я топло и приветливо.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Библиотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 10:15 am

Погледнах я и отвърнах на усмивката и'.
- Не съм притеснена. Поне не толкова колкото в началото. Просто понякога, докато говоря трябва да се занимавам с нещо, дори и да не се чувсвам нервна.
Съчувствах и' за загубата на семейството. Не знаех кога се е случило, нито какво, но не исках да я разпитвам. Едва ли щеше да и' е много приятно да говори за това.
- Аз съм вещица, всъшност. - казах в случай, че не се е усетила, когато и' говорех за начина по който съм попаднала тук. - Ами ти? - вече изгарях от любопитство и не можех да не я попитам.
Върнете се в началото Go down
Vasilisa"Lissa"Dragomir

Vasilisa


Брой мнения : 316

Библиотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 10:47 am

-Ти си вещица?-усмихнах се леко.Не знаех много за света на вещиците,но не можех да съм толкова любопитна за сега.-Аз съм вампир,но не в общоприетия случай.Морой съм.-Вероятно знаеше какви видове вампири има,но ако не беше чувала можех да й обясня.-Нуждая се както от храна,така и от кръв.Не се плаши.Няма да те ухапя.
Тя се вглеждаше любопитно в мен.Казах й какво същество съм,но не и какво мога.За сега по-добре да не знаеше.Възможно беше да си помисли какво ли не.Харесваше ми да общувам с нея.Държеше се непринудено и не слагаше маски.Дори можех да я взема за съквартирантка,ако не беше разликата в годините.Продължих разговора.
-Какво мислиш за обстановката тук?Харесва ли ти?
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Библиотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 11:03 am

- Не знам все още. Просто оставих нещата си, попитах едно момиче къде е библиотеката и дойдох тук. Понякога спасението е в четенето на книги. А аз се чувствам спокойно, дори когато съм сред тях. Самата миризма ми носи приятно чувство на уют.
Не знаех какво да попитам без да прозвучи твърде грубо и да изглежда така, сякаш съм голяма любопитка. Случваше ми се да не успея да намеря думи, просто понякога не ми беше до разговори. И сега усетих как вълната на мълчание ме удря малко по малко. Вече не ме свърташе на едно място. Исках да се разходя нанякъде. Може би да остана сама или просто да се махна, да изляза навън, някъде на чист въздух. Мамка му, отново онези странни настроения и състояния в които ми ставаше лошо без причина.
- Ще ми покажеш ли интересни места в двора или някъде навън? Ако не искаш мога да се разходя и сама. Просто започнах да се задушавам тук.
Изведнъж чувството на уют, което ме беше обвззело досега, се изпари. Настъпи голяма промяна в настроението ми, сякаш обстановката се беше променила, но всъшност всичко си беше същото. Обичайно за мен. Отдавне не се беше случвало.
- Съжалявам, трябва да изляза. - станах може би прекалено рязко. - Понякога имам някакви пристъпи на промяна в настроението. Не знам какво се случва, но не мисля, че е от притеснение. Помага ми единствено разходката и въздуха. - обясних и' набързо, но не съм сигурна, че ме разбра, прекалено бързо изстрелях думите.
Не знаех как ме гледа в момента или какво си мисли, но започна все повече да ми призлява.
Върнете се в началото Go down
Vasilisa"Lissa"Dragomir

Vasilisa


Брой мнения : 316

Библиотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 11:37 am

Заля ме вълната на обърканите й чувства.Явно да си вещица не беше лесно.Не че аз нямах подобни настроения,но се справях някак.Може би тя още не можеше да се владее.Най-доброто което ми идваше на ум в момента беше да я заведа в парка или в гората.Спомена,че обича чист въздух,но дали искаше да е с мен или сама?Дали аз не я обърквах по някакъв начин?
Тя забързано мина покрай мен.Трябваше да реша сега или да я оставя да излезе.Реших да се доверя на бързината си,тъй като тя много бързо наближаваше вратата.Сигурно щях да я стрестна,но какво пък...,трябваше да свиква.За част от секундата се озовах в рамката на вратата пред нея.Усещах как се бори със себе си.
-Добре ли си?-погледнах я загрижено.-Искаш ли да отидем в парка или в гората?
Не знах дали се натрапвам.Може би сега щеше да стане груба,но вече бяхме пред свършен факт.Чаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Библиотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 7 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 11:44 am

Аз също не знаех дали искам да остана сама или да съм с някой друг в момента. Не исках да се притеснява за нещо или пък да я обърквам. Но щом тя изяви желание, явно нямаше нищо против. А и исках да се измъкна от сградата на училището колкото може по-бързо, затова просто кимнах и тя тръгна по мен, като ме попита дали имам нужда от помощ, но аз отказах. Краката все още ме държаха, нищо, че ми се гадеше, виеше ми се свят и изобщо не ми беше добре. Чувството беше, сякаш си лепнал някой гаден вирус. Обикновено това ми състояние продължаваше от 15 минути до половин час. Спомням си, когато сестра ми беше колкото мен. Тя също имаше такива пристъпи. Мама го смяташе за нормално, както и аз, защото вече бях свикнала.
- Накъде отиваме? - попитах, въпреки че за мен нямаше абсолютно никакво значение.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Библиотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката - Page 7 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Библиотеката
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Библиотеката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Други стаи в училището.-
Идете на: