The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_lcap81%Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_lcap19%Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Кристиан Озера

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 6:35 pm

-О!-възкликнах.Бях изненадам.Това не било обикновен камък или кол,а демонично нещо си..
-Да щяха да я убият,но аз глупакът я спасих!-последва мълчание.
-Хей малък вампир..ти ми каза,че още ме обичаш.Дори след всичко което ти причиних..наистина ли?-попитах Алекса и я погледнах в очите.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 6:42 pm

Извъртях очи колко пъти колко пъти трябваше да му го козвам.
- Да да и пак да - казах. -За това взимам това - казах и показах стъклото.
- Както те знам ще направиш нещо с него - корема доста ме болеше.За това предположих и че него го боли.
- Нека отидем до лечебницата. Аз само леко те закърпих.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 7:28 am

-Супер!-казах и се усмихнах.Алекса се държеше за корема.
-Казах ти малък вампир!Нетрябваше!Хайде да отивам в лечебницата за теб .Ти взимаш болката от мен.-заявих и и станах от леглото.Облякох една сива блуза и целунах Алекса по бузата.
-Благодаря малък вампир!
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 4:46 pm

След като влезнахме в стаята му той легна на леглото.
- Искаш ли нещо да ти донеса не за ядене пиене?
Попитах и го погледнах. Ох тези сини очи направо да се изгубиш в тях. Чудех се какво да кажа как да подхвана темаза разгвор.
- Не ти харесва да сме обвръзани нали? - опс.. това ми се изплъзна от устата. А и без това ми беше интересно.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 4:54 pm

-Как можа да си помислиш,че не ми харесва?Харесва ми!Пък и това..може да е ъм..стипка да те имам отново малък вампир.-казах
-И не благодаря.Не искам нищо.Така съм добре.-усмиханх и се.Исках да съм с нея отново.
з искам.Ама като казвам искам имам предвид наистина искам да съм с теб.Съжалявам за всичко малък вампир!Моля те прости ми.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 5:04 pm

- Кристина моляте спри да се извиняваш. Простих още щом те видях на пода. Целия в кръв. И като си помислих че ще те загубя.
Казах и го целунах. Наистина от доста отдавна копнеех пак даго целуна да съм в прегъдките му. Устните ми се движеха в такт с неговите, а езицете ни сесплетоха в танцна страстта.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 5:32 pm

-Добре спирам малък вампир!-казах през целувките.Притиснах я към себеси.Езиците ни се преплитаха,устните ни се докосваха,а телята ни бяха като едно.
-Обичам те малък вампир!Наистина!-завих и.Нямах намерение да я чукам в това състояние пък и тя можеше и да не иска.


П.п:Незнаех какво да пиша,а и каква усмивка грейна на лицето ми от онова твоето с езиците...ама ти си знаеш ^^
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 5:40 pm

Леко възседнах и продължих целувката. След малко продължих надолу по врата. Така се сетих че съм малко жадна. Но прогоних тези мисли. сега имах по-приятни занимания. Пръстите бавно се плъзнаха под тениската му.
Изправих се леко и съблякох мойта като останах по сутиен. И продължих да го целувам.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 5:46 pm

-Малък вампир..ти..наистина ли го искаш?-попитах я.
-Като питам наистина имам предвид не да е да отбиеш номера или за да се почуствма по-добре,а наистина!-казах и и я погледнах изпитателно.Ах..Алекса..по сутеин лежаща върхо мен!Какво по-хубаво!Въздъхнах.Лека болка ме разряза в корема.Погледнах Алекса за да се усигоря дали тя е добре.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 6:01 pm

Почти не усетих болката в корема. Усмихнах се дяволито. Наведах се и прошепнах в ухото му.
- Въпрос не е дали аз искам, а дали ти искаш? - леко гризнах ухото му. Ръката ми се плъзна надолу по корема му. И откопчах дънките му .

П.п. Не мога да измисля повече Целувка
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 6:22 pm

Дали го исках?Да исках го!
-Естествено,че го искам.-усмихнах се дяволито.
-Но ти май имаш твърде много дрешки.Не мислиш ли?А и имаме друг проблем..мойре дрехи са все още на мен.-намигнах и и се ухилих още повече.Не исках този момент да свършва!Никога!

П.п:И аз неможах,но ги давах повечко от 5 реда,че нашите любими админи..;д не,че ти не си от тях ама..и аз те обичам!
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 6:36 pm

Надигнах се и му помгнах да съблече тениската. Изведнъж се оказах от долу. Той прокара ръка под полата ми и махна бикините ми.Той продължи целувките по врата ми докато събуваше дънките си. След това проникна в мен, а аз извиках от удоволстние. Бяхме толкова плътно един до друг ченезнаех къде свършва тялото ми.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 7:09 pm

Проникнах в нея,а тя изпищя от удоволствие.Засилвах със всеки тласък на тялото си.Тя викаше,охкаше и стешене от възбуда,болка и удоволствие.Свърших в нея след което двамата лежахме на леглото преплели крайници и пръсти.Дишахме тежко.
-Това беше страхотно.-заявих и.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 7:21 pm

Почнах да се смея, а тоймегледаше все едно съм полудяла.
- Ти поне имаш думи да опише станалото -казах и го целунах. ЛегнаХ донего и поставих глава на гърдите му. Слушах как сърцето му бие бързо и ритмично. Можех да го слушам вечно. След малко почнах да се унасям заспивайки в дълбок сън...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 9:12 pm

Такам такам ! Не ми е проблем, че Крис тича по всяка срещната жена, а че дори вие не пишете по 5 реда ! Хубаво извинявате се, ама така не давате хубав пример !? За бога, няма да ви банна, ама хайде де, пишете няк'ви глупости, за да го удължите, дори използвайте номера с центъра ! Ще си поговорим хубавично на скайп и не си мислете, че ще се измъкнете ! Ясно ?! Лек смях

ПП: Не се тревожете, продължавайте ! Смях
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 5:47 pm

Тя постави глава на гърдите ми и почти веднага заспа.Гледах я как спи и се любувах.Накрая реших да взема пример от нея и аз заспах.На кръгал час се будех за да проверя как е Алекса.Щом се уверявах,че е добре заспивах отново.

Сутринта се сабудих и се изнизах от леглото.Оставих Алекса да спи и слезнах до общата кухня и направих сандвичи.Взех две пликчета кръв и ги смесих с вино след което се качих в стаята.
-Хайде малък вампир ставай!-казах на Алекса.

П.п:Да,да Елинор и аз те "обичам"
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 5:53 pm

-Хайде малък вампир ставай!-каза някой.
Обърнах се и се завих през глава. Не ми се ставаше. Мразя да ме будят. Толкова ли не може човек да спи толкова колкото иска. А и днес май нямах ме часове май... Както и да е мен мисе спи и мислех ощи да спя. След малко пак се унесох в сън надявайки се да не ме будят.



П.п. И аз те "обичам" Елинор Прегръдка
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 6:01 pm

Тя се зави през глава.Явно мразеше да я будят.Изядох сандвича си и изпих кръвта на един дъх.Отидох до банята и си взех душ.Изсуших косата си и я сресах небрежно.
-Хайде!Оставих те да поспиш..ставай вече.-дръпнах завивките от нея и ги оставих на един далечен стол.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 6:21 pm

- Уфф... - станах и гоизгледах гадно отидох до банята.
- Мамка му - изпсувах. - Коя кокшко е спалана главата ми.
Казах и опипах косата си. Вързах я на опашка да не си личи много. Яднотрябваше да се прибера до стаята си. Отидох в стаята и видях сандвич и кръв смесена с вино.
- Ей закуска - казах аз и налетях на сандвича. Вчера от Тайлър не бях яла нищо. Изядох сандвича иизпих виното и кръвта.
Облякох се набързо.
- Трябва да отида до стаята си да се оправя. И пак ще дойда целунах Крис и излезнах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 8:25 pm

Ей, ама страхотно семейство ! "Пълно е с обич !" Смях
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeПет Юни 03, 2011 5:50 pm

Тя изяде доста бързо сандвичите и изпи кръвта смесена с вино.Каза ми,че трябва да отиде до стаята си и след това ще се върне.Целуна ме и излезна.
-Супер Кристиан!Запозна с дългоочакваното момиче след което и разби сърцето,а после каза на някаква кучка,че я обичаш,а тя те наръга с кол в корема и дългоочакваното момиче чието сърце разби те спаси от сигорна смърт твърдящо,че още те обича и тя обичаш.И това само за няма и една седмица!Кой е като теб?-измрънках аз.Станах от леглото си и излезнах от стаята си.

П.п:Да Елинор и аз те обичам!
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeВто Юли 26, 2011 4:15 pm

Поведох Сандра към стаята си.Щом влезнахме вътре хванах момичето и я занесох до леглото.Поставих я леко върхо матрака сякаш е от стъкло или порцел и всеки момент ще се счупи.
-Мммм...-изрекох като отделих устни от нейните.Едната ми ръка се плъзна по бедрото и,а другата се плъзна под потничето и опипвайки гърдите и през сутиена.Отново целунах вратът и,а после бързо махнах потничето от нея както и дънките.
-Не мисля,че са ти нужни!
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeВто Юли 26, 2011 4:35 pm

Той ме занесе в леглото му и докато ме обсипваше с целувки и едната му ръка опипваше гърдите ми,а другата ловко махна дрехите ми оставяйки ме само по бельо.изкисках се и започнах да разкопчавам копчетата на ризата му докато и той не остана само по боксерки.
- И на теб също няма да са ти нужни.
Целувах го страстно и ръката ми бавно се понесе към единствената дреха останало по тялото му.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeВто Юли 26, 2011 6:24 pm

Ухилих се като пълен идиот.Ръката ми се плъзна под бикините и и почнах да прокарвам пръсти междо устните и.Целуна хя по вратът,а после и надоло и надоло докато не целуван гърдите и.Плъзнах свободната си ръка под нея и разкопчах сутиена и.С зъби го издърпах нагоре и го метнах на някъде.Извадих ръката си и махнах бързо бикините и.Още една глупава усмивка цъфна на лицето ми.Плъзнах се по тялото и.Стигнах интимните и части и почнах да прокарвам език по тях.Целувах ги,облизвах ги и дори ги засмуквах на моменти.Вкарвха език в нея,а после го изкарвах.
-Ммм казвал ли съм колко си сладка...-изрекох.Надигнха се и почнах да целувам гърдите и.С език облизах околностао коло зърната и които бяха потъмнели от възбуда.Проникнах в Сандра с пръст,а тя изстена.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 8:44 am

Изстенах от удоволствие.Всичко ,което правеше, беше извратено,но ме възбуждаше.Той ме подлудяваше.Изглежда Елинор и Алекса не оценяваха какво съкровище имат.Успях да се измъкна от позицията ,в която бях и застанах отгоре му.Сега беше мой ред.Целувах го страстно като постепенно се насочвах надолу и му направих свирка.Отново се върнах нагоре и го целунах страстно.Забих нокти в кожата му и щях да го ухапя,когато се сетих.
- Изглежда ще се разминеш без хапане Озера - усмихнах се глуповато.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Кристиан Озера - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Кристиан Озера
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Фен клуб на Кристиан Озера ♥♥♥ ;д
» Джейс Уейлънд/Кристиан Озера
» На "Горещия Стол" е Кристиан Озера
» Стаята на Тео
» Честит Рожден Ден Вив (Ребека) и Крис (Кристиан Озера)!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Тунелите-
Идете на: