The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Кристиан Озера Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Кристиан Озера I_vote_lcap81%Стаята на Кристиан Озера I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Кристиан Озера I_vote_lcap19%Стаята на Кристиан Озера I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Кристиан Озера I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера I_voting_barСтаята на Кристиан Озера I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Кристиан Озера I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера I_voting_barСтаята на Кристиан Озера I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Кристиан Озера I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера I_voting_barСтаята на Кристиан Озера I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Кристиан Озера I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера I_voting_barСтаята на Кристиан Озера I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Кристиан Озера I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера I_voting_barСтаята на Кристиан Озера I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Кристиан Озера I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера I_voting_barСтаята на Кристиан Озера I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Кристиан Озера I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера I_voting_barСтаята на Кристиан Озера I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Кристиан Озера I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера I_voting_barСтаята на Кристиан Озера I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Кристиан Озера I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера I_voting_barСтаята на Кристиан Озера I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Кристиан Озера I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера I_voting_barСтаята на Кристиан Озера I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Кристиан Озера

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeЧет Май 05, 2011 1:19 pm

Стаята на Кристиан Озера Black-stained-oak-leather-bed-from-boconcept-bedroom-furniture-collection

Стаята на Кристиан Озера Bathroom2
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 7:54 am

Бях изтощен и се прибрах в стаята си.
-Защо съм я целунал..защо де.За да спре да циври като малко дете.Те нищо не разбират.Никой нищо не разибра-извиках и саблякох дрехите си за да си взема душ.След ободряващия душ реших да си легна и така и направих,но една заспах.Случките от деня се въртяха в главата ми.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:10 pm

Някаква силна музика ме сабуди,но и без това трябваше да ставам.Станах и се облякох.Както обикновено в черно-черна тениска,черни дънки,черни обувки и черно дълго сако.Влезна хв банята да се измия и се усмихнах на отражението си.Бях си красавец признавам.Излезнах от общежитията и се запътих към луната поляна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 7:27 pm

С Озера влязохме в стаята му. Проължих да го целувам страстно. Отново отлепих устните си от неговите и тихо промълвих :
- Това е просто секс ! - Усмихнах се самодоволно и продължих да го целувам, отново махнах тениската му, хвърлих я накъде на земята...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 7:35 pm

-Просто секс?Та ти май мислиш,че е нещо повече.-казах и повдигнах едната си вежда.Тя свали тениската ми и я метна на земята.Хванах я и я занесох до леглото.Бутках я леко и легнах върхо нея,но такаче да не и теча.Свалих блузата и и я метнах на земята.Целувах врата и.Осипвах с целувки всяка голя частица от тялото и.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 7:40 pm

- Не не мисля, но не знам какво ще си помисли Наташа... - Той ме занесе на леглото, а после свали блузата ми. Започнах да разкопчавам черните му дънки, не спирах да го целувам.
- Защо така бързо си промени решението ?!? - Усмихнах се самодоволно... Не ми пукаше как ще реагира Наташа, но Крис май обичаше да й кръшка...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 7:44 pm

-Изнерви ме как тя гледа Тайлър днес.-казах аз и я целунах след което впих пръсти в косата и.Тя свали дънкитеми след което и аз свалих нейните.То се е видяло,че сутиена и няма да се свали сам.Повдигнах я леко и го разкопчах докато целувах врата и.След по-малко от минута и той беше на земята при останалите ни дрехи.
-Нетрябва Наташа да разбира!Ясно?-казах и докято я целувах.Езика ми срщаше нейния докато се целувахме,а накрая моя обиколи тялото и.Плъзнах глава междо крката и като свалих бикините и.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 8:12 pm

- Значи отмъщение, сега разбирам. - Усмивката ми изчезна. Можеше да е просто секс, но това не означаваше, че трябва веднага да тича при мен, след като знае, че бих се любила с него. Вече ме беше разсъблякъл, целунах го отново.
- После пак ще дотичаш при нея ! Нали ? - Вече не бях толкова доволна, обичах мъжете да идват при мен заради удоволствието, не заради отмъщението... Намръщеното ми изражение издаде недоволството ми, но не ми пукаше. Избутах го и легнах отгоре му.
- Аз ли съм утехата ти ?!? - Целунах го по врата, изкушавах се да го пробода с шиповете на пръстите си и да започна бавно да източвам кръвта му, опитах се да се въздържа, но глада и жаждата надделяха. Пробих сънната му артерия, доближих устни до врата му и започнах да пия. Отново преместих вниманието си върху Крис и продължих да го целувам страстно.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 6:46 am

-Утеха?Немисля.Просто така се получи Елинор.Ти го искаш и аз..
това в най-важно.-тя спря да пие от мен,но продъжи да ме целува.
Наместих я на леглото такаче да ми е удобно и след по-малко от минута проникнах в нея.Тя извика от болка и удоволствие.Забавях и засилвах движенията си,а тя стенеше,викаше и охкаше.
-И всъщност този път тя ще ми дъжи извинение!Не ми хареса как
зяпаше онзи тип,но това не е отмащение.-промълвих в ухото и докато забързвах тласъците на тялото си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 5:13 pm

Щом казваш завъртях очи недоволно. След като проникна в мен изпитах неописуемо удоволствие.
- Сега сте квит ! - Засмях се, след което продължих да го целувам нежно.
- Обичаш ли я, та само й изневеряваш ? - Усмихнах се лукаво и погалих лицето на Крис, беше красив и секси... Наташа не знае какво губи, а пък онзи Тайлър...
- Нали знаеш, че това не е правилно... технически погледнато... - Целунах го отново и изчаках отговора му...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 5:31 pm

-Обичам я!-казах и.
-Но..тя така го гледаше...ще ме убие ако разбере,но ако някой ни е видял сто процента вече знае и ме считай за мъртав.Би трябвало да сме квит-измръкнах аз.Тя и Тайлър?!Как го гледаше днес..направо..идеше ми да го подпаля,но неможех да планя хората наляво и надясно.Всъщност можех,но се сдържах зареди нея.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 5:36 pm

Завъртях Крис, той легна по гръб, а аз отгоре му.
- Това е отмъщение. - Изкисках се доволно, в същия момент имах видение.
- Наташа вече знае... - Усмихнах се дяволито и отново го целунах страстно.
- Има ни във вестника... на първа страница ! - Отново се изкисках, Крис беше отгоре ми. Бързо отиде в банята, започна да се къпе, за да отмие силния ми аромат на демон.
- Какво ?!? Така ли ще ме зарежеш ?!? - Бях надигнала глава, рязко я подпрях на възглавницата недоволно...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 5:46 pm

-Да!Разбрахме се никой да не знае,а сме на първа страница
на весника.Мамка му!-изругах.Говорех с висок тон.
-Трябва да намеря Наташа.-измърморих аз и почнах да се обличам,но Елинор ме хвана и ме блъсна на леглото.
-Хей пусни ме!-казах и аз,но тя ме притискаше.Избутах я от себеси.Хванах телефона си и пратих СМС на Наташа.



П.П:Сори,че така стана..ама наистина ще ме убие ;х,а ако ни завари в стаята в ..кофти поза..;х драма!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 6:02 pm

- Хайде де... - Намръщих се недоволно и седнах на леглото.
- Тук ли да те чакам ? Щом зависиш от това кой заглежда не я обичаш толкова... - Погледнах го дяволито, притиснах го към стената и го целунах.
- Ще се видим по-късно... - Започнах да събирам дрехите си и да се обличам.
- Чао. - Усмихнах се доволно и излязох от стаята му.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 6:28 pm

- Хайде де...Тук ли да те чакам ? Щом зависиш от това кой
заглежда не я обичаш толкова...-каза тя.
-Не..напусни!-изрекох строго.Обичах Наташа,а
сега..сигорно съм и разбил сърцето.Казах и,че
няма да се повтори..и наистина го мислех,но Елинор..аз...
май наистина исках да си отмъстя затова,че тя гледаше Тайлър!Голям съм идиот!
-Ще се видим по-късно...Чао-каза Елинор и се у
смихна доволно като излезна от стаята ми.Седнах на леглото и прокарах пръсти през косата си.Искаше ми се да изгоря нещо и да убия някой!Исках да се самоубия!
-Малък вампир,малък вампир.-излезна от устата ми и стиснах телефона си.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:35 am

Станах от леглото и се преоблякох.Беше рано сутрин и реших да отида
да видя какво прави Наташа.Очаквам да ме посрещне с викове,ритници и
може би дори да ми изкопае гроба,но ще я разбера.Бях направил голяма глупост!Облякох типичните черни дрехи-черна тениска,черни дънки,черни обувки и черното си дълго сако.Сресах косата си в стил Кистиан което означава както си я харесвах и излезнах от стаята си.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 2:14 pm

Влезнах в стаята си бесен.Метнах палтото си на леглото и избутах една маса по която имаше една стъклена ваза.Вазата падна и се разби на марченца.
-Мамка му!-изрекящх и взех една стъклена чаша която метнах по вратата.Бях ядосан!Обичала ме е друг път!Направо..какви ги дрънка..не съм виновен!Мислех да за нея!Исках тя да е добре.Бях забравил телефона си на секцията в стаята.Хванах го и го метнах към вратата.Той се разглоби на парченца.До леглото ми имаше ваза която беше лека за мен тъйкато съм вампир.Хванах я и я метнах.Тя се счупи.Идеше ми да убия някой.На стаята се почука и аз веднага разбрах,че е Елинор от самото почукване.Отворих вратата.
-Какво искаш?-излаях в лицето и.Направих и място да мине.Седнах на леглото след което хванах една от възглавниците и я метнах по вратата която Елинор беше затворила.Огледах се за нещо което става за мятане.Като се огледах всичко ставаше особено в това мое състояние.Взех нощната лампа и я метнах по едната от стените.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 2:22 pm

Той замеряше вратата, едва не ме уцели с възглавницата и нощната му лампа.
- Хей, по-леко. - Отидох към него и седнах на коленете му (обърната към него). Бутнах го на леглото и се озовах над него, след това започнах да говоря...
- Защо мислиш, че не те обича ? - Усмихнах се дяволито. След което го целунах.
- Успокой страстите ! Ще хапнем... нещо като за нас... Предполагам ме разбираш ! - Целунах го пак и започнах да събличам тениската му.
- Или ам-ам или това. - Ухилих се доволно, вече бях махнала тениската му...
- Да знаеш, че няма да ти кажа за върколаците... Обвързана съм с тях, за да издам тайната им... - Ухилих се доволно и продължих да го целувам страстно...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 2:51 pm

-Защото е така!-казах и я избутах леко от мен.Взех тениската си и я облякох.
-Не ми е до това съжалявам.Хайде..към тъмните улички...не одобрявам метода за убиване,но малко прясна кръв ще ми дойде доста добре.-бях ядосан и си личеше по гласът ми.Усмихнах се мило сякаш да замажа цялата тази работа.Станах от леглото и отидох в банята.Погледанх огледалото и вдихя образа си.Бях се променил.Не бях предишния Кристиан Озера.Искаше ми се да разбия това огледало.Върнах се при Елинор която май се беше понацупила защото неисках да спя с нея.
-Навита ли си да ..похапнем нещо в тъмните улички?-извъртях очи.Да похапнем..е аз ще си пия кръв и ще оставям хората да живеят,а тя..ще ди убива.Направо супер комбинация.Половината живи,другата половина мъртви.
-Пък и ако искаш ми казвай вече ми е все едно!-изпуфтях накрая.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 2:59 pm

- Помисли си ! - Останах си нацупена, приближих се към него и пак го целунах. - Ъх, ясно, ще ядем ! - Завъртях недоволно очи и минах съблазнително покрай него. Излязох от стаята и Крис ме последва... Запътихме се към тъмните улички...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 3:50 pm

Крис ме домъкна в стаята си и ме остави на леглото. Бях бясна, усещах как кръвта се стича.
- Извинявай ! - Промълвих тихо.
- Не бях на себе си... Нека просто забравим... - Усмихнах му се.
- Ще се оправя... При това не трябва да те е грижа за мен, а за Наташа... - Привих се от болка и паднах на колене. След няколко минути ми мина и се подпрях на стената, за да мога да стана.
- Ще се оправя, не се тревожи ! - Повторих, за да го накарам да ми повярва, въпреки, че аз самата не си вярвах...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 4:00 pm

-Аз не се трвожа.-казах и и я хванах тъйкаот тя отново се свлече на земята.
-Пий от мен!Ако не за друго поне да ти даде сила.-извъртхя очи.Какво се беш случило.Тя изглеждаше слаба и беше мила?!
-Ъх добре ли си?-попитах я.Хванах китките и отново прокарах език по тях за да спра кървенето.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 4:07 pm

- Няма да пиеш от мен ! Обещаваш ли ?! - Попитах, а той само ми кимна. Отново прехапа китката си, а аз започнах да пия жадно. Даде ми достатъчно сили. Станах и се приготвих да изляза от стаята.
- Благодаря ти ! - Усмихнах му се, но той ме хвана.
- К-какво за бога ?!
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 4:10 pm

-Оставаш тук!-казах и.
-Може..нещо да стане с теб през ноща.Знам ли.-казах и повдигнах рамене.
-Ще спиш на леглото,а аз на диванчето.-нямаше да я пусна да си тръгне.
-А и трябва да ми кажеш за групата на гаджето ти.-обичах да наричам онзи върколак нейно гадже тъйкато това я дразнеше.Усмиханх се самодоволно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 4:29 pm

Опитах се да се усмихна, но не ми се получи много добре.
- Добре, ще ти разкажа, но не е мое гадже... - Изкисках се леко и болезнено. Отидох на леглото му и седнах, след това се преобразих в нощницата и забелязах, че белезите не са само по ръцете и гърба. Имах и по краката, то не беше точно рана, а като, че ли духа е издълбал символ в крака ми.
- Ъх ! - Опитах се да не му обръщам внимание...
- Седни до мен. - Усмихнах му се...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Кристиан Озера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Кристиан Озера
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Фен клуб на Кристиан Озера ♥♥♥ ;д
» Джейс Уейлънд/Кристиан Озера
» На "Горещия Стол" е Кристиан Озера
» Стаята на Тео
» Честит Рожден Ден Вив (Ребека) и Крис (Кристиан Озера)!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Тунелите-
Идете на: