The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_lcap81%Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_lcap19%Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_voting_barСтаята на Кристиан Озера - Page 5 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Кристиан Озера

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 9:02 am

Тя пое члена ми,а после се върна към устните ми.Заби нокти в кожата ми и явно щеше да ме захапе."Какво пък бях умрял веднъж.Още веднъж няма да е голяма загуба"-казах си.
-Изглежда ще се разминеш без хапане Озера-каза Сандра и се ухили.На свой ред и аз се ухилих като идиот.Хванах я и я извъртях под себе си.
-Надявам се!-прошепнах тихичко в ухото и.Проникнах в нея с мощен тласък,а от устата и се откъсна писък.Не знаех дали е от болка или удоволствие,но и да си призная не ми пукаше.Засилвах с всеки тласък на тялото си,а стонове и викове излизаха от устата на Сандра и това ме възбуждаше още повече.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 10:04 am

Първоначално стенех от удоволствие,но после беше от болка.Той ми причиняваше такава болка както никой друг до сега.
- Крис.. - исках да спре ,но то й продължаваше и продължаваше , докато най-накрая свърши.Цялото ми тяло ме болеше,бях задъхана и уморена.Момента , в който той отдели тялото си от моето,изглеждах като труп.Единственото движение ,което извърших преди да заспя мигновено,беше да се завия...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 10:45 am

През стоновете и виковете тя изрече името ми,но аз не спрях,а продължавах и продължавах докато не свърших в нея.Мисля,че бях прекалил,но преди да кажа нещо Сандра вече спеше.Легнах до нея.
-Съжалявам...-измрънках тихичко.Завих се и последвах примера и-потънах в сън

***

Сабудих се по някое време,а Сандра още спеше.Станах от леглото и обух боксерките си и отидох до кухнята.Отворих хладилник,а вътре имаше кръв.Взех една бутилка и я изпих на един дъх,а после отново се върнах в стаята при Сандра която продължаваше да спи като пън.Мушнах се отново под завивките загледан в тавана.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeСря Юли 27, 2011 11:30 am

По-здрав сън скоро не съм имала,но както винаги едно поместване беше достатъчно за да ме накара да отворя очи.Така и стана.Отворих очи и се обърнах към Крис.Той беше буден и гледаше тавана.
- Вече си буден - казах леко сънено и разтърках очи.Прозях се и оправих завивката си като се завих по-добре.Все още усещах умора и на места болки по тялото си ,но бях значително по-добре.
- За какво си мислиш?
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 4:33 pm

Сандра се сабуди и попита за какво мисля.
-Аз да мисля?Сигорно се шегуваш.-отговорих на въпроса и и после се засмях.Тя разтърка сънено очи и се ови още повече в чаршафа като го издърпа леко от мен.Беше толкова сладка когато е сънена,но както и да е.
-Съжалявам за това вчера...,че бях така де..груб...-измрънках тихо.Не беше мой стил да се извинявам пък особено за това.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 4:41 pm

Засмях се леко,но после смехът ми секна.Той ми се извини ,което си беше уоу.
- Няма нищо - казах.Започвах да го разбирам.Не му беше никак лесно ,особено и като ще става баща,освен ако Елинор не направи някоя глупост ,ако вече не е направила.В момента нямах намерение да упреквам когото и да е било.
- Пък и беше хубаво - добавих и станах от леглото - отивам да си взема душ.
Без да дочакам да каже нещо отидох в банята.Пуснах топлата вода и започнах да се къпя.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 4:54 pm

Тя стана и отиде в банята да си вземе душ.Чудех се дали да нахълта мвътре с предтекст,че и аз искам да се изкъпя,но не.Останах в леглото загледан в тавана.Превъртах всичко случило се през последните два дни.Умрях,възкръснах,правих секс...главно това беше.Другите неща не бяха чак толкова важни...Елинор се опита да убие бебето,а Алекса го спаси.После пък си говорих с Ериса на по огънче..като подпалвахме дърветата.Нищо интересно.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 5:02 pm

След като се изкъпах взех първата кърпа ,която видях, и увих тялото си.Излязох от банята и Крис все още лежеше в леглото.
- Оставих ти топла вода - изкисках се.Тръгнах към леглото и огледах обстановката около него- дрехи навсякъде.Добре сега идваше трудната част - да намеря моите.Засмях се при тази мисъл и започнах с бельото си.Тръгнах да търся и попаднах на сутиена си.Страхотно!За щастие намерих и бикините си.
- Знаеш ли - заговорих докато обличах бельото си. - винаги ми е ставало смешно ,когато тръгна да търся дрехите си.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 5:14 pm

Надигнах се от леглото.
-И защо така?-попитах я.Станах от леглото и извадих чифт боксерки.Обух ги,а после си обух дънките отгоре.Прозях се въпреки,че бях спал и после се засмях.Сандра вече беше обула бикините си и сложила сутиена.
-Предпочитам те гола...-смигнах и,а после се ухилих.Бях спал с върколачка.Колко хубаво а?
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 5:23 pm

Засмях се.
- Просто ми е забавно.Дрехите ми винаги са били в безпорядък и това си е като приключение.
Вече бях облякла бельото си и посегнах към току що откритото потниче.Засмях се на казаното от Крис.
- За жалост вече съм облечена - ухилих се и нахлузих потника.Гледайки го си дадох сметката ,че бях спала с вампир и то мъртъв вампир.Почнах да се изненадвам от себе си.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 5:42 pm

Ухилих се отново.
-И облечена си секси.-смигнах и.Отново се проснах върхо леглото.Включих телевизора и се учудих,че има доста канали.Тези червени..неща си бяха направили доста хубаво местенцето тук.Имаха си кухня,бани с топла вода,стаи с какви ли не технологи.Доста хубавичко си беше та направо да ти се прииска да умреш и да станеш...такова червено нещо си там.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 1:25 pm

Обух дънките и обувките си.Погледнах часовника.Вече трябваше да тръгвам ,за да имам време да се приготвя за бала.
- Аз ще тръгвам - казах му като се приближих до него и го целунах. - Може да се засечем на бала.
Тръгнах към вратата и преди да изляза добавих още нещо:
- И Крис моля те ,когато си с Елинор да избягваш да мислиш за случилото се между нас- усмихнах му се. - Чао
След това затворих вратата след себе си и излязох от тунелите.Насочих се към училището....
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 3:39 pm

Тя се облече и каза,че трябва да тръгва за бала.Преид да излезе обаче каза пред Елинор да не мисля за това което се случи междо нас.Кимнах и тя излезе.Хванах телефона си и драснах есемес на Елинор "Ще те взема за бала!" .Надявха се да го е видяла и да не ме посрещне с ритници.Станах от леглото и отидох в банята.Взех си душ ,а после излезнах и извадих един костюм от гардероба.Обялкох се и се огледах в огледалото.Усмихнах се самодоволно и излезнах от стаята си като се запътих към училището и по-точно стаята на Лин.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitimeНед Фев 12, 2012 9:05 pm

Целунах я по блузата и се усмихнах леко дяволито. Тръшнах ръката си през вратът ти и тръгвайки й казах спомняйки си преди време:
- Слушай,поне този път няма да ти се усмихне късмета като ме събудиш през ноща.. и то когато не съм сам Мейс - казах и аз ,и се засмях тя знаеше ,че се шегувам с нея така,че не ми пукаше какво говоря,стига да не се развика.
- И на мен ми е приятно ,когато си на около малчо.Хайде ела да ми разкажеш какво е станало - сигорно освен Клари и няколко други хора,Мейс ме познаваше доста добре,и пред нея нямаше как да се скрия ,кой съм всъщност..Тръгнахме през гората и не след дълго бяхме през тунелите,а след това и в мойта стая. Като се замисля така сигурно Алкса спеше ,така че нямаше да я будя ,а и исках да се видя с Мейси от доста отдавна не се бяхме виждали като хората.. Влезнахме в стаята , а аз извадих от шкафа една бутилка уиски ,без да обяснявам на госпожицата,да се настанява тя и сама можеше..Сипах в две чаши и й подадох едната усмихвайки й се.
- Хайде говори ми пиленце - казах и аз сядайки до нея и намигвайки й, а след това метнах едната си ръка през рамото й ,отпивайки от чашата..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Кристиан Озера - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кристиан Озера   Стаята на Кристиан Озера - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Кристиан Озера
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Фен клуб на Кристиан Озера ♥♥♥ ;д
» Джейс Уейлънд/Кристиан Озера
» На "Горещия Стол" е Кристиан Озера
» Стаята на Тео
» Честит Рожден Ден Вив (Ребека) и Крис (Кристиан Озера)!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Тунелите-
Идете на: