The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
    Кафене - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
    Кафене - Page 2 I_vote_lcap81%    Кафене - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
    Кафене - Page 2 I_vote_lcap19%    Кафене - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
    Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
    Кафене - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
    Кафене - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
    Кафене - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
    Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
    Кафене - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
    Кафене - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
    Кафене - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
    Кафене - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
    Кафене - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
    Кафене - Page 2 I_vote_lcap    Кафене - Page 2 I_voting_bar    Кафене - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
    Кафене - Page 2 I_vote_lcap    Кафене - Page 2 I_voting_bar    Кафене - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
    Кафене - Page 2 I_vote_lcap    Кафене - Page 2 I_voting_bar    Кафене - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
    Кафене - Page 2 I_vote_lcap    Кафене - Page 2 I_voting_bar    Кафене - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
    Кафене - Page 2 I_vote_lcap    Кафене - Page 2 I_voting_bar    Кафене - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
    Кафене - Page 2 I_vote_lcap    Кафене - Page 2 I_voting_bar    Кафене - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
    Кафене - Page 2 I_vote_lcap    Кафене - Page 2 I_voting_bar    Кафене - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
    Кафене - Page 2 I_vote_lcap    Кафене - Page 2 I_voting_bar    Кафене - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
    Кафене - Page 2 I_vote_lcap    Кафене - Page 2 I_voting_bar    Кафене - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
    Кафене - Page 2 I_vote_lcap    Кафене - Page 2 I_voting_bar    Кафене - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Кафене

Go down 
+18
Ейми Джонсънс
Ванеса Паркър
Бони Морган
Тран Дюбос
Лиса Лъндорс
Кристиан Озера
Джейсън Локлууд
Наташа Фицрой
Талия Кейс
Алекса Рен
Анна Бъкстоун
Хелена Батлър
Рика Казуки
Силвия Томсън
Бъфи Гилбърг
Кристофър Рандал
Самър Бел
Клеър Монгомъри
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Рика Казуки
Teachers
Teachers
Рика Казуки


Брой мнения : 106

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 8:15 pm

Явно всеки до един в това влудяващо замиращо кафене беше безумно приятелски настроен. В това нямаше нищо лошо, но младия вампир ясно четеше във всеки жест престорените благопожелания. Събираха се от маса на маса и си говреха сладки приказки с личица наподобяващи на малки пухкави животинки. Отвръщаващо мило настроение. Можеха да разплачат всеки пъпчив тинейджър с подхилкванията си и злобните коментари за облеклото на околлните или за това, колко задръстени били другите. Само ако знаеха колко са задръстени в нейните очи! Изключения имаше и те рязко се набиваха на очи, но какво е една птичка сред ято проскубани врани.
Рейн стоеше и невярващо зяпаше в празното. Толкова и се искаше да си избосе очите, за да не гледа префърцунените лигли или малките пикльовци дето си слагаха ръцете по всичко ходещо. Може би само на една-две маси се водеше човешки разговор без лигли да се хилят истерично и да сочат с пръсти във всички посоки. Преди секунди си въобразяваше, че няма нужда от цигара, но сега убиваше просто да запали. Никога не изпитваше невъзможна за подтискане нужда освен жаждата. Сега просто това можеше леко да смекчи желанието й да се гръмне. Изправи се бавно и внимателно заметна кесите си назад. Иронична усмивка се прокрадна на лицето й." Колко злобно е нужно да гледам, за да не ме закачат докато си намеря огънче? Моля се само някой да си позволи да ме погледне на криво и ще го запозная с това, което трябва да бъде всеки вампир. нека после пак да си позволи дори да помисли за мен"
Мислите й продължавах да пораждат искри в стоманено сивите очи. Блестяха зловещо. Поне не бяха кърваво червени. тогава щеше да настане срахотен купон. За нея естествено.
Приближи се към единствената маса, на която виждаше учител и може би нямаше да има неприятности. твърде много привличаше такива ситуации. Сложи длан на масата, точно където косата й се свлече, и изчака секунда докато я забележат.
-Някой ще може ли да ми услужи с огънче? -лицето й за миг не трепна, но някак го нямаше онова напрежение сякаш всеки момент ще се нахвърли отгоре. изглеждаше спокойна и колкото беше възможно за нея мила.
Върнете се в началото Go down
Кристофър Рандал
Students
Students
Кристофър Рандал


Брой мнения : 18

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:06 am

Докато обмислях вариантите, как да разсаблека Сам по най-бързия и вулгарен начин. Тъкмо си мислих как ще си тръгнем и ще отидем в любимата ми стая, където много момичета преди нея са изпитали щастието истински. Хера стана, Бъфи отиде да види една нейна позната на бара, след това и двете дойдоха пак. Започнаха някакви тъпи женски разговори, от които си нямах никаква представа, затова върнах вниманието си към Сам.
- Не ти ли се иска да отидем на някое по-осамотено място? - попитах аз и под масата плъзнах глезена си по прасеца й, което за моя щастие убегна на Бъфи и Хелена.
В това време се появи още едно момиче, сякаш чуло че тези не ми бяха достатъчни. Попита за огънче, извадих запалката от джоба на якето си и й я подадох. Тя запали цигарата си и идиша кълбо дим. Сам, като че ли изпитваше никотинов глад, чертите на лицето и се измениха, а погледа й бе вперен в цигарата на новодошлата. Извадих моята кутия и й дадох да си вземе.
Върнете се в началото Go down
Самър Бел
Students
Students
Самър Бел


Брой мнения : 17

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:15 am

Няколко пъти "хората" на нашата маса се сменяха и не успях да запомня всички, но като цяло Бъфи и Ели ми допаднаха. Бях се включила в разговорите им, докато не усетих нещо да се плъзга по прасеца ми.
Вдигнах поглед и срещнах палавите очи на Крис.
- Не ти ли се иска да отидем на някое по-усамотено място? - попита ме той.
- Като например стаята ти, през която е минал народа? - ухилих се. - С удоволствие.
Кракът ми се озова в/у чатала му, но никой не забеляза.
Точно тогава към масата се приближи още едно момиче. Поиска огънче и Крис й подаде. Боже, яко й завидях за цигарата, но той веднага ми се подмаза, давайки ми една от своите...
- Е? - погледнах го. - Ще се ходи ли някъде?
Върнете се в началото Go down
Бъфи Гилбърг
Helpers
Helpers
Бъфи Гилбърг


Брой мнения : 89

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 11:33 am

Крис и Сам започнаха да кроят планове къде да ходят след това. Това ми припомни, че почти цял ден бях в кафенето :
- Е, аз ще трябва да тръгвам. - Казах да Ели, Сам и Крис с лека усмивка и излязох от кафенето.
Върнете се в началото Go down
Анна Бъкстоун
Students
Students
Анна Бъкстоун


Брой мнения : 37

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 5:58 pm

" Кафене ? Колко досадно . Но все пак ми се пие едно капучино , незнам дали ще мога търпя човешките мелези вътре ..." . Все пак влязох . Настаних се на една масичка в ъгъла , сервитьорката дойде при мен, усмихна се досадно и ми каза весело :
-Какво ще желаете ?
Тези долни нечистокръвни ги мразя . Толкова са жизнени , безпомощни и разговорливи ... Бляк , не мога да ги понасям. Но все пак наистина ми се пиеше , казах усмихнато , но достатъчно , за да не ми се виждат кучешките зъби :
- Едно капучино , моля !
- Ето сега ще е пред вас !
Най-накрая си тръгна . Сега имам време да се огледам . Нова съм тук , не познавам почти никой , но едни вампири веднага ми привлякоха вниманието .
- Вампири ? Тук ? Където мирише на кръв ? И дори се усмихват и то не на сила ??? Странно .
Шумът от сервитьорката ме откъсна от мислите ми .
- Заповядайте !
- Благодаря !
Добре , че имам слънчеви очила , защото мирисът на хорска кръв е наистина привлекателен . Пак се загледах в вампирите .


Последната промяна е направена от Анна Бъкстоун на Съб Апр 02, 2011 6:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 6:02 pm

Реших да пийна едно капучино (или може би две в краен случай три) за това отидох в кефенито нямаше никои зе това седнах на една от маси. Когато дойде сервитьорката си поръчах капучиното и зачаках да видя да ли ще дойде някои страшно би бе скучно днес.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 7:40 pm

след часовете исках да си почина и еших да се отбия в кафенето. когато влезнах видях че една ученичка Наташа седеше на една маса ...беше единственна в кафенето и аз реших да и правя компания за да не и е скучно. отидох при нея и и казах:
-здравей Наташа. как си? как мина денят?-помислих си че трябва да питам дали добре се справих с урока-добре ли се представих в часа по изобразително?
Върнете се в началото Go down
Анна Бъкстоун
Students
Students
Анна Бъкстоун


Брой мнения : 37

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 6:05 pm

След като огледах добре вампирите , допих си капучиното . Тръгнах към касата . Дадох 2 евро за капучиното и тръгнах към изхода . Мирисът на кръв ме подлудява , трябва да подишам чист въздух . Точно тогава започнах да кроя къде да намеря евтина кръв . Ама естествено ! Тъмните улички ! Побутнах слънчевите си очилата към очите , забързах крачка . Тъкмо отворих вратата и се блъснах в някого . Усетих неговите вени , явно бе човек . Казах набързо едно " Съжелявам " и забързах още повече своята крачка .
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 7:30 pm

С Наташа влязохме в кафенето.Настанихме се на първата маса , която видяхме и седнахме мълчаливо.Все още ме мъчеше въпросът , кой ни е спасил и още куп неща за вчера. Знаех , че и Наташа я мъчат същите въпроси .Трябваше да я разсея , затова се усмихнах с 24 каратова усмивка и погледнах менюто казвайки:
- Какво ще пиеш? Аз бих препочела чисто кафе или да си поръчам капучино?Май ще се спра чистото кафе. - продължавах да говоря с усмивка. - Мислиш ли, че трябва да си вземем и нещо допълнително към кафето като например бисквите , кроасанчета или може би понички?Не бих искала само кафе...
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 7:42 pm

- Анастасия....много говориш когато си нервна. - засмях се аз, но усмивката ми веднага се стопи.
- Смятам да си вземе една кафе. - казах аз и затворих менюто. Оставих го в страни на масата и се вгледах в Анастасия тя също беше уплашена и сигурно с хиляди въпроси като мен. След миг сервитиорката донесе напитките. Благодарих й и се заех мълчеливо да си разбърквам кафето. Погледнах Анастасия, но тя се беше вгледала в бисквитката до чашата с кафето.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 7:47 pm

Дойде ни поръчката.Бях напълно съсредоточена в бисквитите и кафето си , когато казах:
- Е , какво ще стане с нас? Всички вече шушукат за случката, която не помним, а знаем от някаква си репортерка и очевидци , които кой знае как са преувеличили или не са.- вдигнах поглед към нея и й леко й се усмихнах , макра въобще да не ми бе до това. - Което ми напомня следващият път когато ме видиш с алкохол, моля те избий ми го от ръката.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 7:51 pm

Реших да проверя дали Нташа е в кафенето незнам защо я търсех просто трябваше да я видя и да я прегърна ида питам как. Влезнах в кафенето и я видях да седят с професор Анстасия на една маса оклюмали и не говореха за малко да се разплача, но се сдържах отидох со тях и г поздравих:
- Здравей Наташа професор Анастасия-поздравих ги и прегърнах Наташа так вече бях по-спокойна и седнах до тях.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 7:52 pm

След дискотеката се отправих към кафенето за да отпочина. Тогава видях Анастасия и Наташа. - Здравейте. Какво става покрай вас ? Нещо ново след... случката...
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 7:56 pm

Въздъхнах, ситуацията беше много зле.
- Не ми се мисли, даже незнам какво стана - отново въздъхнах и направих тъжно-отекчена физиономия. Погледнах я. В главата ми беше такава каша,че ако успея да си спомня нещо това щеше да е супер! а може би дори и да ми спаси живота. Потънах в размисли...гледайки кафето. Лъжичката се въртеше и въртеше и образуваше в черното кафе малко торнадо. Вратата на кафенето се отвори и развали размишленията ми.
Здравейте. Какво става покрай вас ? Нещо ново след... случката... - каза Хера и дойде при нас. Погледнах я подозрително.
- От новините ли чу? - попитах и дръпнах стола до мен в знак на покана. Хера хич не се поколеба и седна до мен...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 8:02 pm

- Ъъъ, да ... - Погледнах я притеснено ... - По-зле на къде ? - Как можах да допусна да кажа това, за съжаление беше късно... - Извинявай, не трябваше да го казвам...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 8:02 pm

Реших да проверя дали Наташа е в кафенито и бях права беше там с Анастасия и Хера. След онази случка не съм я виждала и исках просто да я прегърна и да я видя, че е добре.
- Зравейте - поздравихвсички и прегърнах Нташа. - Може ли да седна? -но седнах веднага и не дочаках отговор малко ми беше конфузно между учителките ама те не бяха много по-големи от мен.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 8:05 pm

- Не ми се мисли, даже незнам какво стана - отново въздъхна и направи тъжно-отекчена физиономия.Наташа въртеше лъжичката в кафето си .Беше потънала в мислите си.Не я обвинявах.В Този момент дойде Наташа , Третокурстничка, поздрави ни и се присъедини към нас.Усмихнах й се в отговор.В този момент чух зад себе си гласа на Хера.
- Здравейте. Какво става покрай вас ? Нещо ново след... случката...
Страхотно !Ситуацията стана напечена.Изражението ми стана безлично и погледнах сериозно Хера.
- От новините ли чу? - попита Нат и дръпна стола до нея в знак на покана. Хера не се поколеба и седна до нея.
- Ъъъ, да ... - погледна я притеснено . - По-зле на къде ? Извинявай, не трябваше да го казвам...
- Но го каза. - срязах я. - Как се досети , че ства въпрос точно за нас Хера?Не като да носим табела "Ние бяхме там"


Последната промяна е направена от Анастасия Робъртс на Нед Апр 03, 2011 8:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 8:09 pm

- Всъщност някои е бил там и е убил някакъв човек. Знаетели кои, защото на мен ми е интересно - казах спокоино защото долових някакво непрежение във въздуха.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 8:11 pm

- Едно кафе моля. - Погледнах страшно сервитьора. След минута ми го донесе. - Благодаря. - Нека не ти напомням, че аз ви прибрах ! - Облизах лъжичката на кафето си. - Иначе щяхте да си седите там... пияни ! Така, че не е нужно да ми викаш... - Погледнах я сърдито и надуто.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 8:14 pm

Май никои не ми обърна внимание като попитах мразя да ме игнорират.
- Г-це Салватор вие сте били там -стаписах, защото не знаех. - Видяхте ли кои уби онзи чивек?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 8:16 pm

- Неее... - Опитах се да излъжа. - Не, не съм видяла.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 8:17 pm

- Успокой се !! - скастрих Анастасия и погледнах към Наташа което седна на масата. Усмихнах и се тъжно и пак се втренчих в кафето.
Нека не ти напомням, че аз ви прибрах ! - Хера облиза лъжичката на кафето си. - Иначе щяхте да си седите там... пияни ! Така, че не е нужно да ми викаш... - Погледна тя сърдито Анастасия. Погледът ми веднага се спря на нея.
- Чай ти ли си била. - очите ми се разшириха и ми се идеше да я прегърна, но вместо това си седях кротко и отпивах от кафето си. Наташа като че ли се стаписа и ни изгледа всички много странно. Сигурно имаше много въпроси...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 8:19 pm

- Е, не точно... Взех назаем... така да се каже... една банда ... - Погледнах ги ... - Защо се притеснявате ? Ще махнем следите и готово ... Никой няма да ни хване ! - Засмях се, сякаш е шега.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 8:22 pm

Онова чувство онва гадно чувство което ми казва когато някои лъже. Но защо лъжеше, защо въобще се опитваше да ме излъже... Но ако го е направила тя. пребледнях и я погледнах датя го беше направила. Замислих се да я питам ли пред всички или да я питам по-късно на саме. Но ако сме на саме ще се опита да ме убеди да не кажа на никого. О, Богиньо какво да правя?
- Значи вие сте убили онзи човек- и всичкиме ме погледнаха. Не беше въпрос бях сигурна в това.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 8:24 pm

- Успокой се !! - скастри ме Наташа.
-Нека не ти напомням, че аз ви прибрах ! - Хера облиза лъжичката на кафето си. - Иначе щяхте да си седите там... пияни ! Така, че не е нужно да ми викаш... - погледна ме сърдито.
Стъписах се.Тя ни беше прибрала и едва ли не беше спасиал живота.
- Е, не точно... Взех назаем... така да се каже... една банда ... - Погледна ни... - Защо се притеснявате ? Ще махнем следите и готово ... Никой няма да ни хване ! - Засмя се, сякаш всичко е шега.
- Значи вие сте убили онзи човек- каа третокурстничката и всичкиме я погледнхме.
- Наиситна ли си ги убила? - погледанах към Хера - Извинявай , че ти се сопнах преди малко.


Последната промяна е направена от Анастасия Робъртс на Нед Апр 03, 2011 8:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





    Кафене - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафене
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Кафене "Magic"
» Кафене "Desayuno"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Закрити забавления-
Идете на: