The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
    Кафене - Page 7 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
    Кафене - Page 7 I_vote_lcap81%    Кафене - Page 7 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
    Кафене - Page 7 I_vote_lcap19%    Кафене - Page 7 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
    Кафене - Page 7 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
    Кафене - Page 7 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
    Кафене - Page 7 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
    Кафене - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
    Кафене - Page 7 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
    Кафене - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
    Кафене - Page 7 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
    Кафене - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
    Кафене - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
    Кафене - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
    Кафене - Page 7 I_vote_lcap    Кафене - Page 7 I_voting_bar    Кафене - Page 7 I_vote_rcap 
Саманта Такър
    Кафене - Page 7 I_vote_lcap    Кафене - Page 7 I_voting_bar    Кафене - Page 7 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
    Кафене - Page 7 I_vote_lcap    Кафене - Page 7 I_voting_bar    Кафене - Page 7 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
    Кафене - Page 7 I_vote_lcap    Кафене - Page 7 I_voting_bar    Кафене - Page 7 I_vote_rcap 
Том Милс
    Кафене - Page 7 I_vote_lcap    Кафене - Page 7 I_voting_bar    Кафене - Page 7 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
    Кафене - Page 7 I_vote_lcap    Кафене - Page 7 I_voting_bar    Кафене - Page 7 I_vote_rcap 
Алекса Рен
    Кафене - Page 7 I_vote_lcap    Кафене - Page 7 I_voting_bar    Кафене - Page 7 I_vote_rcap 
Selene
    Кафене - Page 7 I_vote_lcap    Кафене - Page 7 I_voting_bar    Кафене - Page 7 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
    Кафене - Page 7 I_vote_lcap    Кафене - Page 7 I_voting_bar    Кафене - Page 7 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
    Кафене - Page 7 I_vote_lcap    Кафене - Page 7 I_voting_bar    Кафене - Page 7 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Кафене

Go down 
+18
Ейми Джонсънс
Ванеса Паркър
Бони Морган
Тран Дюбос
Лиса Лъндорс
Кристиан Озера
Джейсън Локлууд
Наташа Фицрой
Талия Кейс
Алекса Рен
Анна Бъкстоун
Хелена Батлър
Рика Казуки
Силвия Томсън
Бъфи Гилбърг
Кристофър Рандал
Самър Бел
Клеър Монгомъри
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 4:01 pm

Наистина бех много очарован когато не спомена парка или бара. Нищо че в главата и се въртеше точно това. Замислих се за басейна. Не беше кой знае колко зле. Можеше да се ореди. Само че трябваше да се преоблека с банския. А това със сигурност щеше да отнеме време. Като се има на предвит,че трябва да си стигна до стаята и да го намеря от купищата дрехи,които все още не бях подредил в гардероба си.
- Ами...добре. Става,но трябва да ида все пак да се преоблека. Също както и ти сигурно. - засмях се и я погледнах. - Зависи ако не искаш да плуваш по сутиен и бекини. - усмивката ми наподоми повече на смях отколкото на усмивка. Дано да само да не се засегнеше.
Върнете се в началото Go down
Изабел Дориан
Students
Students
Изабел Дориан


Брой мнения : 39

    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 4:09 pm

- Да.Може и така да бъда...,но ако аз съм по бикини и сутиен значи и на теб не ти е нужен бански... - ухилих се.Отпих от кафето си което беше на привършване.Басейна...интересно.Пак ми беше чудно какво ще правим там,но какво и да е.
- Ако държиш да си с бански...добре...отиди и се преоблечи..и аз ще обида... - въздъхнах.Отпих за пореден път от кафето си.Не,че бях фенка на кафетата,но като почна и не мога да спря.Огледах отново кафенето.
- Тук винаги ли е толкова пусто?
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 4:37 pm

Засмях се. Връзваше ми се на акъла и това ми харесваше. Отпих от кафето като не спрях да я гледам.
- Ами на мен не ми пречи да се покажа на обществено място по слипове и да плувам в басейна. - засмях се. Стана малко като игра на предезвикателства. Нямаше да възразя ако играехме на точно такава. Не ми пречеше да се правя на идиот пред някой който не познавам. Никога не ми е било пукало какво ще си помислят хората за мен. Пука ми само когато въпросните хора бяха причтели или просто някой на който държа.
Върнете се в началото Go down
Изабел Дориан
Students
Students
Изабел Дориан


Брой мнения : 39

    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:00 pm

- Слипове?А гол не става ли? - ухилих се като малко дете.Само дето малко дете нямаше да се зарадва много ако види гол мъж/момче.Ще се разпищи и нещо подобно.Не бях от най-големите фенки на децата.Ревящи и какви ли не.Имаше обаче и сладки хлапета.Отпих последната глътка от кафето си.Допи ми се кръв.Изведнъж ей така ми се допи кръв.
- Ще тръгваме ли сладурче?Да ти кажа...мен малко ме мързи да минавам през стаята си,а докато намеря банския ще стане утре...въпреки,че аз имам цяла вечност... - усмихнах се палаво.Наистина аз имах цяла вечност,но той - не.Трябваше да правим глупости докато можем!А аз можех да го правя вечно...докато не ме убият естествено.Но кой е казал,че е задължително да ме убиват?Никой..,а аз нямах намерение да умирам.
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitimeСъб Сеп 17, 2011 11:18 am

- Става,но няма само аз да съм гол. -засмях се и ми хрумна една доста откачена идея,но нали си бях откачен по природа.
- Какво ще кажеш да се поразходим докато се стъмни а след това ще идем в басейна. Знам че ще е затворил,но така ще е по интересно. - повдигнах вежди нагоре и я изгледах с очакване. Не я познавах много добре,но сигурно щеше да се съгласи. Кой би отказал на промъкване в басейна и среднощно плуване. Отново част от мислите й ми влязоха в главата,но аз не ги изкоментирах на глас,защото наистина щеше да ми се ядоса. А това хич намя да е добре ако реши да ми изпие кръвта.
Върнете се в началото Go down
Изабел Дориан
Students
Students
Изабел Дориан


Брой мнения : 39

    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 4:21 pm

Усмихнах се.
- Добре... - съгласих се.Той изведнъж някак си проемни настроението.Виждаше се в очите му..."О господи!Ако е прочел мислите ми?" - запитах се.Това щеше да е ужасно.Аз...нямах намерение да му пия кръвта.Просто ми се допи кръв..това беше.Бях добро...дете...нямах намерение да го нападам.Беше твърде секси за да го нападам.
- Прочел си мислите ми за кръвта нали...личи си..по изражението ти...спокойно..няма да пия от теб.. - казах му студено.Понякога се държах като пълна кучка.Това понякога проваляше и "мисия приятел" ,но наистина мразех да ми четът мислите.В миналото училище имаше една дето ми ги четеше..едва не я убих..случайно.
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 9:57 am

Кимнах в отговор на въпроса й. Мислех отново да се защитя с това,че те сами идват при мен а не ги търся. Но така става като се загледам в нечии очи. Несъзнателни му прочитам мислите.
- Спокойно, вярвам ти. Все пак ако го направиш без мое разрешение считай че тъмен облак постоянно ще виси над главата ти и ще те залива с мълни и пороен дъжд. - засмях се. Е,нямаше точно да е тъмен облак,но може и да е нещо друго. Макар и да не ми се иска да и правя нещо лошо.
- Какво ще кажеш да отидем някъде и да...похапнеш. Аз ще ти хвана някой ако искаш. - усмихнах се леко злобничко и едновременно хитро. Само аз си знаех как да извадя такива погледи. Та, дори и аз не знаех като се замисля.
Върнете се в началото Go down
Изабел Дориан
Students
Students
Изабел Дориан


Брой мнения : 39

    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 1:29 pm

Той привлече вниманието ми и аз повдигнах вежда.
- Ммм и къде? - огледах го подозрително.Не,че и сама не можех да си хвана вечерята,но щом предлагаме услугите си...защо да отказвам?Въпреки,че малко не ми беше на кеф след като беше ми прочел мислите и дето си беше помислил,че ще го "изям".
- Хайде да...тръгваме..на някъде...ти водиш... - усмихнах се чаровно и запърхах с мигли.Не познавах мястото,но и той не го познаваше много...зачи можеше да се загубим заедно.
- Дани..нали може да ти казвам така?Ммм обичаш ли животни? - попитах го с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 2:04 pm

- Аз знам едно място. - усмихнах се и и намигнах. Станах от стола и и подадох ръка. Дано да я поеме а не да седя като пълен идиот чакащ да ми хване ръката и да я дръпна към изхода.
На скоро бях видял едно много хубаво,тъмно местенце. Където можеше да си купиш или да си хванеш каквото си искаш.
- И не....предпочитам Дан.А за животните....незнам. - вдигнах ръмене. Не знаех какво да кажа. Някой животни вопще не ги понасях а пък други... - някой да,като кучетата - казах накрая след дълго размишляване и й се усмихнах чаровно.
Върнете се в началото Go down
Изабел Дориан
Students
Students
Изабел Дориан


Брой мнения : 39

    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 2:10 pm

- Добре Дани! - усмихнах се дяволите.Той ми беше подал ръка.Определено не очаквах това,но я поех.Двамата се запътихме към изхода на кафенето като оставихме и някакви пари на масата. - Та къде каза,че отиваме ?
Задаодх въпрос като излезнахме от заведението.Подуха лек ветрец и това ми хареса.Погледнах "Дан" в очакване на това на къде ще ме поведе.Да си призная...малко ми беше чудичко.Любопитстово ми беше..ами голямо.
- Еее тръгваме ли Дани? - запитах и двамата тръгнахме на някъде като аз въвях до него като послушно кученце.
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 2:19 pm

Усмихнах се в отговор. Нямах намерения да го пазя в тайна до самото ни пристигане там,но защо пък да не и кажа още сега. Спрях се и я погледнах съвсем сериозно.
- Отиваме....в тъмните улички. - казах със зловещ глас,но сериозния ми вид не се задържа много на лицето ми и аз избухнах в смях. Хванха по здраво ръката и и я дръпна на някъде без дори да я оставям да ми отговори или да ми противоречи.
- Нали си гладна? Там ще ти намерим някой. - казах леко задъхан от многото бързане и продължавах с опорита крачка да вървя напред.
Върнете се в началото Go down
Алина Рен

Алина Рен


Брой мнения : 132

    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitimeНед Яну 08, 2012 4:41 pm

Кимнах на идеята на Адам.Първо минахме през моята стая,а после през неговата след което тръгнахме на някъде из училището.Нямах намерение да излизам на вън.Предпочитах да съм тук уж на безопастно място,но само при мисълта за онова езеро и онези червени очи ме побиваха тръпки.
По пътя който изминахме с Адам не си бяхме казали и дума.Излезнахме от училището като отидохме към едната част на кампуса където имаше кафене.Имах нужда от някаква топла напитка след висчко това.
Влезнахме вътре и се настанихме на една маса сравнително в ъгъла.Сервитьорката дойде,а аз се зачудих чай или кафе да поискам.Накрая се спрях на чай.Тя ме попита какъв и аз се зачудих.Не бях фен на чая,но още от малка обичах от онези в кафе машините.Имаха много хубав вкус.
Обесних и както точно искам и тя каза,че имат в наличност което ме изненада и се усмихнах леко.Жената се обърна и зачака поръчката на Адам,а аз погледнах през прозореца какво се случва на вън.Валеше сняг.С всяка минута почваше да вали все повече и повече.Гледах снежинките...бяха красиви и хипнотизиращи.Как си играеха във въздуха и накрая падана на земята.Доста от тях ставаха на кал,а други правеха купини сняг с които новаците си играеха.Де да си играеха само новаците....Тук учителите бяха доста печени - поне повечето - забелязах един от менторите да се замеря със снежни топки с няколко ученици и те се смееха.Явно им беше забавно.
Върнете се в началото Go down
Адам Блек
Students
Students
Адам Блек


Брой мнения : 68

    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitimeПет Яну 27, 2012 3:20 pm

Беше ми доста студено и затова реших и аз да си поръчам чай.Сервитьорката ни донесе чая и аз отпих от него,като с периферното си зрение видях,че тя ме оглежда.Започнах да се чувствам малко неловко,защото все пак бях с Али.След малко видях,че тя си бе тръгнала.Това ме успокои.
-Е,какво ще правим сега сладурано?
Оставих я тя да реши,защото точно в момент си нямах и на представа какво да правим след като си изпием чая.Харесваше ми,когато тя ми се усмихнеше по един привлекателен начин,а тръпчинките и се появяваха.Беше много сладка.
-Имаш прекрасна усмивка..
Не спирах да я гледам,а тя да се усмихва.Имах чувството,че участваме в някакъв любовен филм,но не знаехме как ще свърши.
Върнете се в началото Go down
Алина Рен

Алина Рен


Брой мнения : 132

    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 1:01 pm

Какво ще правим,какво ще правим...
Думите се въртяха в главата ми,а Адам ми каза,че имам хубава усмивка и това ме сепна.Погледнах го сякаш тукощо ме е ударил с пацал през лицето и после пак се усмихнах като отпих от чая си.
- Благодаря ти. - промълвих тихо.Сервитьорката не спираше да ни поглежда или по-скоро да поглежда към Адам.Извъртях очи и захапах долната си устна.Прокарах пръст по гърлото на чашат и въздъхнах.Нямах си и на идея какво да правим,а ми беше толкова скучно. - Може да отидем в басейна в училището....или аквапарка...,но да ти призная хем ми се ходи и хем не.След онова езеро не исам да влезна във вода или да отида в някоя гора...
Потръпнах при спомена за онея червени очи и всичо в онова езеро.Онова нещо не мисля,че щеше да е приятелски настроено,а и то ме докосна..мамка му!Беше гнусно...много гнусно и гадно и всичко!Леко се разтреперих.Вдигнах чашата с чая и отпих.Слава Бого не го разлях.
Върнете се в началото Go down
Адам Блек
Students
Students
Адам Блек


Брой мнения : 68

    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 4:47 pm

Винаги имах щури идеи и никога не бях седял просто така в едно кафене.Обаче точно днес,точно в този момент,когато имах най-голяма нужда от идеите ми за лудеене,тях ги нямаше.Не можехме вечно да седим тук.Все щяхме да отидем някъде другаде,но въпроса беше къде?
- Честно и на мен не ми се ходи много в басейна или в аквапарка.Стига ми толкоз вода за днес!
Усмихнах и се леко и се облегнах на стола,като изпънах краката си напред.Изведнъж усетих,че чувствам празнина в корема си.Отново бях гладен и като се замислях тази сервитьорка щеше да излезе хубав обяд,а и без това малко ме изнервяше.
- Е не знам за теб,но аз огладнях.Предлагам да отидем да хапнем пък после ще мислим къде да ходим.
Изчаках отговора `и.След малко се изправих и сложих на масата парите за питиетата.Подадох ръка на Али да стане и после двамата излязохме от кафето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





    Кафене - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене       Кафене - Page 7 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафене
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Кафене "Magic"
» Кафене "Desayuno"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Закрити забавления-
Идете на: