The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Езерото в края на града - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Езерото в края на града - Page 2 I_vote_lcap81%Езерото в края на града - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Езерото в края на града - Page 2 I_vote_lcap19%Езерото в края на града - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Езерото в края на града - Page 2 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 2 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Езерото в края на града - Page 2 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 2 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Езерото в края на града - Page 2 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 2 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Езерото в края на града - Page 2 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 2 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Езерото в края на града - Page 2 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 2 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Езерото в края на града - Page 2 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 2 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Езерото в края на града - Page 2 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 2 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Езерото в края на града - Page 2 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 2 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Езерото в края на града - Page 2 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 2 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Езерото в края на града - Page 2 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 2 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Езерото в края на града

Go down 
+11
Avery Vanille
Годрик
Ериса
Силвия Томсън
Ферис Комън
Сандра Питърс
Кристиан Озера
Алекса Рен
Талия Кейс
Джейсън Локлууд
Клеър Монгомъри
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:08 pm

Изенадах се.Явно малкия вампир имаше елемента земя.Усмихнах се.
-Е честито малък вампир явно тукощо се сдоби с елемент земя,а си само на 16.Мойте поздравеления-бях седнал на земята и се бях облегнал на едно дърво.Станах и се приближих към нея.
-Е този път признавам,че ти спаси моя задник-ухилих се и я целунах по бузата.
-Добре ли си?-попитах и погледнах към корема и който до преди малко кървеше обилно.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:15 pm

- Добре съм спокойно. И благодаря.
Усмихнах се и го погледнах в очите не можех да кажа какво мисли или чувства. Изведнъж се сетих обаче, че само сплитеме ръце и се прегръщаме и тук таме се целувяме. И както бях усмихната така и усмивката бавно слезе от лиците ми. Стане ми някак празно и тъпо. Крис се беше загледал в мен и затова се усмихнах леко и казах.
- Айде да се махаме оттук - тръгнах към гората и той ме последва.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 10:33 am

Доведох Сандра при езерото.
- Харесва ли ти ? - Усмихнах се и огледах наоколо. Отметнах коса назад и се облегнах на едно дърво. Прииска ми се да плувам, но бързо се отказах...
- Не съм идвала тук... скоро... - Обърнах се към Сандра и й се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 10:39 am

- Доста е мрачно - възкликнах и се засмях. - Не е зле.
Огледах се и усетих нечии присъствие.Не бяхме сами , определено.Появиха се група силни момчета, върколаци.
- Сандра - каза водача им. - Не очаквах да те видя пак.Вчера отказа да се забавляваш с нас.
- Не ми допадна часта с убиването.Нищо лично - отговорих му и скръстих ръце пред гърдите си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 10:45 am

Засмях се...
- Тя е най-забавната... - Усмихнах се дяволито.
- Разбрах, че сте се занимавали с Наташа... и Крис. - Очите ми почервеняха... Отметнах коса назад и пристъпих напред.
- Смачкали са ви !?! - Наклоних глава наляво, а дяволската ми усмивка стана още по-дяволска...
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 10:53 am

Изкашлях се опитвайки да прикрия смеха си."Не ги ядосвай менторке" предадох й телепатично съобщение, но вече беше малко късно.
- Внимавай какви ги говориш - водачът им се обърна към нея.Изглеждаше раздранен и с право.После се усмихна самодоволно. - не се знае какво може да ти се случи в близките дни.
Оф започваше се.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 11:01 am

- Секси върколак ме заплашва... Яко ! - Изкисках се. Изправих си главата и се доближих до него. Скоро се бяха преобразили отново в хора и имаха само панталони. Сложих ръка на голото тяло на водача.
- Мога да се защитавам ! - Усмихнах се ръката ми се плъзгаше по корема му, надолу и нагоре.
- Другия път ще се справите по-добре, всеки има лоши... пълнолуния. - Пак се изкисках, след което се отдалечих от него с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 11:13 am

- Демоничката ми менторка открито флиртува с върколак и то пред мен.Това не се вижда всеки ден - повдигнах вежда и се изкисках.Беше ми много забавно, но върколака не изглеждаше особено щастлив, а направтив - беше по-раздранен от преди малко.С доста голяма бързина се доближи до нея и я хвана за китките.
- Май обичаш игричките , а ? - беше доста раздразнен и си личеше , че силно я стиска.Целена я и аз възкликнах.
- О, моля ви наемете си стая - седях все така със скръстени ръце.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 11:16 am

Изкисках се.
- Не се пени сладурче ! - Усмихнах му се и измъкнах ръката си.
- Спокойно Сандра няма да е нужно... - Отново се изкисках и се подпрях на едно дърво.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 11:26 am

Изкисках се, а върколака вече беше ядосан.Неговите другари седаха до мен и заедно се кискахме.
- Винаги ли е такъв? - обърнах се към едно от момчетата.
- Абсолютно. - отговори ми.
Отново насочих вниманието си към Елинор и върколака.Той я притисна към дървото.
- Признай си , че ти хареса - на лицето му се появи самоговолна усмивка.Не се отказваше лесно."Ей менторке нима смяташ да го отхвърлиш?" предадох й телепатично.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 11:29 am

"Няма шанс да изпусна секси върколак !" Отвърнах й телепатично. Върколака ме бе притиснал към дървото :
- Признай си , че ти хареса - на лицето му се появи самоговолна усмивка.
- И още как ! - Отвърнах му и се усмихнах дяволито, допрях устните си до неговите...
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 11:35 am

Отиде та се невидя.Започнха да се целуват страстно.Той прокара ръката си по бебедрото й , целуваше врата й и беше готов да го направят тук.Явно съвсем беше забравил , че има публика.
- Ей влюбените гълъбчета наемете си стая.
Върколаците до мен се кефеха и даже подсвиркваха.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 11:41 am

Отдръпнах де от него...
- Не тук ! - Усмихнах се.
- Ще се видим пак, сладурче... - Целунах го страстно, но Сандра ме хвана за ръката и ме издърпа. Искаше да се махаме от тук.
- Добре де... Тръгвам. - Обърнах се към върколака и му изпратих въздушна целувка и намигване, докато Сандра ме дърпаше към гората...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:28 pm

Реших малко да се поразходя. Чудя се какво толкова харесвах на тази природа че постоянно искам да се разхождам около нея. Погледнах назад и видях града.Беше дълеч, виждаха се милионите светлини идващи от какви ли не згради или от преминаващи коли. Стигнах до едно езеро. Тук всичко беше спокойно...може би защото нямаше никого. Седнах на една пейка и се полюбувах на луната отрязяваща се във водата.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:34 pm

Знам че е вечер но не ми се спеше и реших да се поразходя.Дойдох тук,при езерото.Огледах се и забелязах някой на една от пейките.Вгледах се още и видях че това е един от учителите.Отидох при него и какзах:
-Здрасти,много хубава вечер нали?-усмихнах се мило.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:37 pm

Обърнах се по посока на приближаващия се глас.
- Да, така е.Цялата е потънала в мрак. - погледнах наоколо,но после погледът ми се спря на момичето. Вгледах се внимателно, но нещо ми беше познато в нея. Какво ли бе то?
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:45 pm

-Можели да седна?-питах посочквайки пейката с пръст.И пак се усмихнах.Вечерта беше прохладна и много-много хубава.А аз не исках да излизам....оххх.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:51 pm

- Да, седни. - казах и се усмихнах. Наистина беше по-добре ако си с някой а не сам в тишината. Лек ветерец задуха и аз побързах да дръпна ципа на якето си.
- Е, ти по какво преподаваш? - най сетне се сетих от къде я познавам.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:56 pm

Седнах.и се загледах в езерото.- Е, ти по какво преподаваш?-попита ме той.-Изобразително-усмихнах се-Ти си Ферис,нали така?-И преди да отговори добавих-Ти по какво преподаваш?-погледнах го.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 6:05 pm

- Да и преподавам по фехтовка. - усмихнах се и погледнах към отражението на луната във водата.
- А ти си? Извинявай,но съм нов и не познавам почти никого тук. - казах докато продължавах да гледам отражението.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 6:10 pm

-Аз съм Силвия.Приятно ми е.-Усмихнах се и се огледах.Нямаше никой.Оу супер.Как ми се искаше да литна.-Нали нямаш нищо против да те оставя за минутка?-Станах и добавих-Аз съм фея а ти?
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 6:22 pm

- Паднал ангел - казах го с така гордост.Макар и да нямаше нищо гордо да си "паднал" и то англел.
- тръгвай,няма проблем. - засмях се леко.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 22, 2011 6:46 pm

Отидох при езерото изправих снежно белите и пухкавите си крилата и полетях нагоре,не много висохко.Точно над водата,имаше прекрасен лек ветрец.Докато бях над водата докоснох с пръст водата,беше прохладна.Направих кръг над езерото и се върнах при Ферис.Въздъхнах с облекчение,погледнах го и казах:-Искаш ли да се порасходим до езерото?
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 12:12 pm

- Хайде! -казах и станах от пейката като дръпнах якето надолу.
- Е,как се чустваш сега след полета? - засмях се и погледнах към небето където преди няколко минути Силвия бе летяла.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 3:30 pm

-Супер!-усмихнах се.-Хей.-Леко го бутнах с пръст по рамото-Като гледам, ти си фен на метъл.-Не беше въпрос,така че и не чаках отговор,а добавих.-А какво е да си ангел?-Това вече определено беше въпрос.Погледнах небето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото в края на града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото в края на града
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Планини в края на града
» В края на тунелите
» Вълшебното езеро в края на водопада
»  Езерото
» Гората до езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: