The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Езерото в края на града Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Езерото в края на града I_vote_lcap81%Езерото в края на града I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Езерото в края на града I_vote_lcap19%Езерото в края на града I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Езерото в края на града I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Езерото в края на града I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Езерото в края на града I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Езерото в края на града I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Езерото в края на града I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Езерото в края на града I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Езерото в края на града I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Езерото в края на града I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Езерото в края на града I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Езерото в края на града I_vote_lcapЕзерото в края на града I_voting_barЕзерото в края на града I_vote_rcap 
Саманта Такър
Езерото в края на града I_vote_lcapЕзерото в края на града I_voting_barЕзерото в края на града I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Езерото в края на града I_vote_lcapЕзерото в края на града I_voting_barЕзерото в края на града I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Езерото в края на града I_vote_lcapЕзерото в края на града I_voting_barЕзерото в края на града I_vote_rcap 
Том Милс
Езерото в края на града I_vote_lcapЕзерото в края на града I_voting_barЕзерото в края на града I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Езерото в края на града I_vote_lcapЕзерото в края на града I_voting_barЕзерото в края на града I_vote_rcap 
Алекса Рен
Езерото в края на града I_vote_lcapЕзерото в края на града I_voting_barЕзерото в края на града I_vote_rcap 
Selene
Езерото в края на града I_vote_lcapЕзерото в края на града I_voting_barЕзерото в края на града I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Езерото в края на града I_vote_lcapЕзерото в края на града I_voting_barЕзерото в края на града I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Езерото в края на града I_vote_lcapЕзерото в края на града I_voting_barЕзерото в края на града I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Езерото в края на града

Go down 
+11
Avery Vanille
Годрик
Ериса
Силвия Томсън
Ферис Комън
Сандра Питърс
Кристиан Озера
Алекса Рен
Талия Кейс
Джейсън Локлууд
Клеър Монгомъри
15 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 7:42 am

Края на града беше мрачно място.Легенди и митове се носеха за гората и езерото.Тук цареше вечен мрак.Рядко някой идваше в тази част на града.А ако някой идваше той рядко се връщаше..или поне така гласеше една от легендите.Пиянски банди,наркомани и какви ли не идваха тук,но дори те бяха рядкост.Ледената вода на езерото,хлаадния въздух,мъглата и страните звуци плашеха почти всички.Няма друго такова място според простосмъртните.


Езеро 1

Езеро 2

Гора 1

Гора 2
Върнете се в началото Go down
Джейсън Локлууд
Students
Students
Джейсън Локлууд


Брой мнения : 18

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 5:57 pm

Гората, която беше като дом за мене беше покрита с мрак и магла. Чувствах се там всеедно си бях удома. Луната грееше ясно и беше единственотонещо което,
осветяваше поне малко гората. Видях групичка хора-най вероятно пияници или наркомани но се отделечих и тотидох към по - спокойно местенце край езерото. Седнах и си почивах от дълготрайният ми лов. Беше ми самотно и чаках само някои да дойде да си бъбрим.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 6:02 pm

Незнайно защо отидох до езерото в края на града.Просто нещо ме влечеше там , въпреки че знаех колко е опасно.Навлязох по- навътре и зърнах в далечината група пияници или наркомани не знаех точно пък и нямаше значение.Погледът ми се спря на момчето до дървото.Изглеждаше ми познат.Приближавайки към него го разпознах - беше новия ученик на Наташа.
- Здрасти - поздравих го с лека усмивка - Нещо против да седна до теб?
Върнете се в началото Go down
Джейсън Локлууд
Students
Students
Джейсън Локлууд


Брой мнения : 18

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 6:11 pm

-Здравей, казвам се Джейсън - казах с лека усмивка втренчен в моичето.
-Разбира се, седни до мен ще е весело.- отговорих с леко трапчинкова усмивка и се подместих малко, за да седне до мен. Тя беше много красива, както с още по красивите си сини очи.
-Какво ще кажеш да се опознаем малко повече - не се вздържах и казах
-Кажи нещо за теб самата.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 6:17 pm

Седнах до него без да откъсвам очи от него.Бях толкова запленена както никога досега.
- Аз съм Анастасия - отговорих му. - Ами какво да ти кажа за себе си.Първо аз съм магцосница и има различни дарби една , от които е че виждам и разговарям с духове.Като гледам тук - вперих поглед в пространството и зърнах неколцина духове , предимно тинейджъри , които веднага изчезнаха - има доста. - отново погледнах Дженсън в очите. - А ми ти?Кажи ми нещо за себе си?
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 6:19 pm

Господи тук има каквили не хоразащастиевече не съм човек. Тук ще ше да е по-приятно и спокойно без тези пияници и наркомана. Разхождах се и зиведнъж усетих някаква миризма, която ме накара да насстръхна и да застна в отрбранителна поза. Какволи бешеогледах се ивидях, че на една пейка седят професор Анастасия и някакъв нов. Той беше ученик на Наташа. Бях чувала,че върколак. Но защо се притеснявах от върколак.
Все едно ще отида да ги поздравя.
- Здравейте - казах и и се усмихнах. - Можели да седна?
Върнете се в началото Go down
Джейсън Локлууд
Students
Students
Джейсън Локлууд


Брой мнения : 18

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 6:37 pm

-Емии... какво да ти кажа, върколак съм. Дарбата ми да виждам бъдещето когато докосна нещо или някого. - отговорих. Седях до нея, а тя беше много красива магьосница с много красиви очи. С една дума харесах я.
-Ще ти кажа че си хубава защото немога да се въздържа да ти го кажа. - казах и го и се зачервих поне малко. Станах раздвижих се и пак седнах до нея гледайки я в сините й очи и я попитах:
-Извинявай че те питам така, но ти имаш ли си приятел? - попитах този път без да се зачервявам
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 6:45 pm

Значи виждаше бъдещето.Много се радвах , че не чете мисли като Клеър и Хера.Доближаваше се до мен все повече до мен и ме гледаше право в очите.Аз от своя страна отвръщах на погледа му.Изчервих се след комплимента и признанието му , че ме харесва.Усещах нарастващото напрежение между нас.Може би щяхме да сем се нахвърлили един върху друг , ако Наташа , третокурстничката, не беше дошла.
- Здравейте - казах и и се усмихнах. - Можели да седна?
Погледнах я.
- Ами... - не знаеха какво да кажа.Отново погледнах него , чудейки се какво да отговоря.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 6:51 pm

- Да не прекъсвам нещо?
Попитах притеснена. Ме така се гледаха все едно ще си се напвърлят ей сега леле. Всички се намипат гадже само аз не. Хм тъпа му работа.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Локлууд
Students
Students
Джейсън Локлууд


Брой мнения : 18

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 6:55 pm

-Да ела седни при нас - казах на момичето.
-Тъкмо си говорихме с Анастасия.-разясних й.
-Тъкмо я питах дали иска да си станем нещо повее от приятели - изпуснах се
неочаквано без да помисля че и се нахвърлям на Анастасия така но въпреки това чаках положителен отговор.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 6:59 pm

За малко бях в шок за малко не зяпнах, но се съвзех и казах.
- Хубаво само гледайте да не ви хванат, че няма да е хубаво.
Седнах на пейката и се отпуснах на зад.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 7:01 pm

Стъписах се.Явно Наташа също беше.
- Хубаво само гледайте да не ви хванат, че няма да е хубаво.
Седна на пейката и се отпусна назад.
- Да - отговорих след малко като вече едвам сдържах вълнението си - Съгласна съм да сме повече от приятели.
След това му се усмихнах широко.Щях да мисял затова дали ще ни хванат после.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Локлууд
Students
Students
Джейсън Локлууд


Брой мнения : 18

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 7:30 pm

-Суууупер - викнах от радост. Всичко беше наред но се притеснявах малко
да не ни хванат но беше малко вероятно. Прегърнах и я целунах.
Бях много зарадван че тя каза Да. Усмихнах се и казах:
-Това ще бъде нашето тайно място за срещи.- казвах вълнувайки се че имам такова страхотно момиче до себе си Любов
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 7:35 pm

"Тайно място за срещи" я по-добре да се изнизвам оттам и даги оставя да си "поговорят". Ще си мълча и толкоз няма да казвам. Станах и сеизнизах. Все едно тъкмо не се чувствах конфортно в негонат компания и тогава се сетих да го питам:
- Джейсън ти си върколок нали?
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 7:44 pm

Бях толкова развълнувана от неговата реакция.А когато топлите му устни докоснаха моите , сърцето ми биеше по-лудо от всякога.
-Това ще бъде нашето тайно място за срещи - каза все още развълнуван.Споделях радоста му и не можех да спра да се усмихвам.
- Джейсън ти си върколок нали? - каза Наташа.Съвсем бях забравила за нея.Тя бе станала свидетел на случилото се.Засрамих се и се изчервих.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Локлууд
Students
Students
Джейсън Локлууд


Брой мнения : 18

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 7:46 pm

-Да Наташа, Върколак съм - отговорих и.
-Защо питаш?-учудих се.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 7:49 pm

Трябва да питам Клеър защо се чувствам така около върколак.
- А питам просто така. Ей и внимавай менторката ни да не те хване. Чао и приятно... е каквто ще правите там.
Отделичих се и почнах да се разхождам.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Локлууд
Students
Students
Джейсън Локлууд


Брой мнения : 18

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 7:59 pm

-Даа, разбира се ще внимаваме- казах и държейки за ръка Анастасия.
-Ан, ще тръгвам че много се изтощих от лова преди 2 часа утре ще се видим ли? Чакам с нетърпение!
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 8:06 pm

През времето, докато разговаряше с Наташа , ме държеше за ръка.Не можех да опиша щастието си.
-Ан, ще тръгвам че много се изтощих от лова преди 2 часа утре ще се видим ли? Чакам с нетърпение!
Сърцето ми продължаваше да бие лудо.
- Добре.Чао - казах му и останах сама.
Реших да отскоча до сладкарницата.повода си заслужаваше.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:07 am

Въпреки че не познавах никого тук, бях дочула някъде за "Прокълнатото езеро в края на града" поне така го наричаха. Това събуди интереса ми и накрая реших да отида да видя какво толкова има там.Когато пристигнах вече се беше стъмнило. Беше доста страшно, но аз не се уплаших. Всичко беше потънало в мрак и постоянно се чуваха някакви странни звуци. Само луната осветляваше малко езерото. Там не беше подходящото място за една фея, все пак там идваха и вампири. Седнах на брега на езерото. Изведнъж чух как някои се приближава, опитах се да си запазя спокойствието но постоянно се чудех кой ли идваше...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 4:04 pm

Тук бях идвала 1 път и това беше когато Джейсън и професор Анстасия си станаха гаджета. Тогава не можах да остана за по-дълга : 1-защото тук беше заето от две влюбени гъллъбчета и 2-настръхвах в присъствието на върколаци.
Седнах до езерото и докоснах водата беше ледено студена. Бързо дръпнах ръкота си и я скрих на топло, после обаче я върнахи почнах да я мокря исках да свикна малко с водата. Тук наистина беше зловещо. Тъмно мрачно по земята имаше нещо като мъгла а дърветата бяха голи и сухи нищо, че бе средата на Май. И като споменем езерото в което е тъмно като рог. Става още по-зловещо. Липсаваше само воя на вълци и тук си ставаше като място от филмите на ужасите. Изведнъж чух воя на вълк... по точно вълци и ме побиха тръпки. Подуших въздуха навсякъде бе изпълнен със смраднята на върколаци. Станах и бързо се огледах. Видях как нещо мърдаше из дърветата.
Изведнъо оттам излезна един мъж само по панталони. Огледах беше висок с мускули. С коса до раменете лео русолява и права и червени очи. Върколак. незнаех дали разбра, че съм вампир. надявах са да не разбере.
- Здравей - казах и се усмихнах мило. Без да показвам зъбите си. - Какво правиш тук?
- Разхождам се малката, а ти? - каза той и се усмихна. Толкова зловещо, че изтръпнах. И на всичкото отгоре лъжеше. Не се разхождаше...
- И аз нещо подобно - казах и се огледах.
Из дърветат още нещо мърдаше. Не беше сам мамка му.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 4:59 pm

Разбрах,че малкия вампир е дошла тук и реших за нейна безопасност да я следя докато се крия в сенките незабелязано.Езерото в края на града..хъм страно място.Наташа Тук не беше много приятно.Мрачно и зловещо,но на мен ми допадаше.Забелязах нещо да мърда из дърветата,а малко след мен и Наташа го забеляза.Оказа се някакъв тип-върколак.Те се заговориха,а от мястото където бях долавях идеално разговора им.Тя го поздрави и го попита какво прави тук,а той отговори,че се разхожда,но според мен беше дошъл на лов.Е явно си е намерила нова дружка като гледам.Ще си остана тук да ги наблюдавам,а ако нещо стане щях да се намеся.После щях да слушам,че можела и сама да се спасява и нямала нужда от помоща ми което не ми се вярва тъйкато често и спасявах задника от такива неприятности,но и тя беше нова и и се иска да се докаже,но е по-силно от колкото мисли.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:21 pm

Чух още един вой на вълк и направо се вцепених. Колко бяха мамка му? Както този стоеше на три метра от мен се озава на сантимтри от мен. Наведе се прошепна в ухото ми.
- Спокойно ще гледаме да е бързо и безболезнено.
Изсмя се злобно и тогава инстинктът ми за самосъхранение наделя. Изведих конжала и прерязах гърлото му той въобще не го очакваше. Това ми хареса и се усмихнах. Затичах се към гората. пред ман изкочи един върколак вече трансформиран. Беше точно на метър от мен озъбихи тръгнах назад, но той веднага ме удари с големте си мотирали лапи и огромни нокти. Изхвърчах назад и усетих прерязваща болкъ в корема. погледнах го и... леле беше станал на.... иаз незнам на кво, но кървеше много. Огледах се и от гората излезнаха още върколаци. Аз се опитах да стана, но някойме блъдна на земята и то доста силно и грубо.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:30 pm

Дружката на Наташа не беше много мила.Тя преряза вратът му,но нещата излезнаха изън контрол.Мястото беше пълно с върколаци.Тя кървеше и това ги припамваше.Един от тях я блъсна на земята.Изритах го от нея и го изпепелих с едно движение.
-Малък вампир добре ли си?-попитах я аз.Очевидното беше,че не е добре.Няколлко върколаци се насочиха към нас и станаха на пепел.Други почнаха да отстъпват,а трети искаха явно да се докажат.Изгарях гги един по един,но накрая и аз щях да остана без сили.Ритниците,юмруците и хипер бързината ми можеха да ми помогнат,но не бяха толкова ефектно оръжие като това да ги изпепеля.Един от върколаците се насочи към Наташа и го изритах настрани.Тя стискаше кинжала си с едната ръка.С едно движение стигна хдо нея и го взех.Отново се озовах до върколака и забих кинжала в гъркото му.От него бликна кръв и той почна да се задушава след което умря.Учудените погледи на върколаците се спряха над нас.Върнах се пред Наташа за да я паза,но върколаците бяха твърде много.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:04 pm

Бях по корем на земята и доста ме болеше. Огледах се и видях че са много. Наобиколили ни от всякъде. А Крис беше уморен. Тъй като огъня не му даден като елемнт той се изтащава кото го ползва. Виждах как върколаците ни наобикалят и се приближават към нас да не би съдбата да ми е отредила да бъда изядена от мутрали вълци. Ужас.
Изведнъж усетих как раните ми се затварят и че се изпълвам със сила. Непозната и магична сила. Толкова радостна и състрадателна. Усимихнах се и се езправих без проблем. Усетих, че силата ми идва от Земята. Супер притежавах елемента Земя. Крис ме погледна с ококрени очи.
- Остави на мен и си почини - казах и се усмихнах. Помолих се на Земята тихо. - Земя моляте помогни ми и ще ти бъда благодорна вечно.
Тогава погледнах върколаците. Те ме гледаха като някакво чудо. Тогава един върколак се хвърли към нас. Вдигнах ръката си и я насочих към него. Тогава еин къс земя се стовори върху него. Тогава предизвикахедно заметресение, така че да стоя стабилна, но върколаците да изпопадат на Земята. Те така се стреснаха, че избягаха за по-малко от секунда. Обърнах се към Крис. Той гледаше ту в очите ми ту в корема ми където бяха раните.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото в края на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото в края на града
Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Планини в края на града
» В края на тунелите
» Вълшебното езеро в края на водопада
»  Езерото
» Гората до езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: