The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Езерото в края на града - Page 5 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Езерото в края на града - Page 5 I_vote_lcap81%Езерото в края на града - Page 5 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Езерото в края на града - Page 5 I_vote_lcap19%Езерото в края на града - Page 5 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Езерото в края на града - Page 5 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 5 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 5 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Езерото в края на града - Page 5 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 5 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 5 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Езерото в края на града - Page 5 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 5 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 5 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Езерото в края на града - Page 5 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 5 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 5 I_vote_rcap 
Том Милс
Езерото в края на града - Page 5 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 5 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 5 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Езерото в края на града - Page 5 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 5 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 5 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Езерото в края на града - Page 5 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 5 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 5 I_vote_rcap 
Selene
Езерото в края на града - Page 5 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 5 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 5 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Езерото в края на града - Page 5 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 5 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 5 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Езерото в края на града - Page 5 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 5 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 5 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Езерото в края на града

Go down 
+11
Avery Vanille
Годрик
Ериса
Силвия Томсън
Ферис Комън
Сандра Питърс
Кристиан Озера
Алекса Рен
Талия Кейс
Джейсън Локлууд
Клеър Монгомъри
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 9:26 am

Кимнах и казах.
- Да трябва да поемеш отговорност. Сигурна съм че Али доста ти го е натяквала. И заради това ти се е развикала.
Свих рамене. Погленах на долу. Не беше толкова високо ... май. е най - много да си счупя нещо. отлепих се от дървото и скочих. Когато стигнах земята ами... Ох!!! Болеше си а ибях на токчета. Изръмжах тихо, но съм сигурна че Кристиан ме е чул. Погледнах на горе.
- Ако искаш мога да те телепортирам в тунелите.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 9:31 am

Скочих след нея и нямах нейната съдба да си счупя нещо..и слава на бого не бях в токчета.
-Добре ли си?-попитах я като я огледах.Вдигнха поглед където беше седяла тя.Ами...не беше много високо,а тя беше сукуба,а не вампир за да е опитна в тази му работа.
-Мм да.Много мило от твоя страна.Ако може...-смотолевих след удмите и за тунелите.Щеше да е по-добре да ме телепортира там отколкото да ходим под това слънце.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 9:37 am

- Да добре съм просто съм малко отвикнала от одавна на съм го правила.
Той не беше чак толкова гаден. Е или просто го правеше за да го телепортирам. Е не го правех заради него, а заради Алекса. Отлепих се от дървото и се изправих. Опашката ми се беше разхлабила затова я стегнах.
Обърнах се към Кристиан и се усмихнах.
- Е дръж се червено момче.
Сложих ръка на рамото му и изчезнахме.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 3:04 pm

Последните няколко дни постоянно обикалях и събирах души, затова дойдох тук за да си почина малко. Езерото беше потънало в мрак и задушаваща мъгла.. Дърветата се полюшваха от вятъра, валеше обилно и имаше гръмотевици, които правеха мястото по-страшно.. но би изплашило само човек.. Харесваше ми. Седнах близо до езерото и го огледах, поне до колкото можех в този мрак.. Дрехите ми бяха подгизнали и изкаляни. Бялата риза която носех вече не ставаше за нищо. Дънките ми бяха по-изцапани от всякога, да не говорим за маратонките.. Събух и ги хвърлих настрана заедно с белите чорапи.. Скръстих кака като за йога и потопих ръката си във студената вода..
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 4:08 pm

След като Елинор ме заряза в уличките просто нямаше какво да правя.Емо момичето каза,че тя не помни нищо,а това ме учуди и все пак не тръгнах след нея,а мисля,че трябваше.Бях се върнал в тунелите и се бях наливал с какъв ли не алкохол.Най-сетне реших да изляза,а мястото където отидох беше пусно.Поне до колкото знаех.Почти никой не идваше в тази част на града.Вървях из гората която беше потънала в мрак.Духаше студен вятър който можех да усетя чак в костите си.Знаех,че наближавам езерото и затова можех да затворя очи и просто да вървя воден от носът си и слухът си,но нямаше смисал защото то беше пред мен.То или тя?!Една жена която ми беше толкова позната седеше край езерото.Отне ми по-малко от минута да разбера,че това е Елинор.
- Лин! - може да е прозвучало като въпрос ,но не беше.Бях убеден,че това е тя.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 4:18 pm

Докато се наслаждавах на дъжда и обгърналата ме мъгла някой извика името ми. Обърнах се рязко и го видях.. Крис.. или поне за такъв се бе представил когато бях в тъмните улички.
- Крис? - попитах учудено. Едва го познавах, но какво пък? Усмихнах му се. - Нали така се казваше.. или те бъркам с някой? - продължих и преди да дочакам отовора му отново се обърнах към езерото..
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 11:39 am

Почувствах се като малко дете,но дори не знам защо.Приближих се до нея.
- Не ме бъркаш.Аз съм Крис. - изрекох като пълен идиот какъвто и Елинор би казала,че съм.Е би го казала ако беше Елинор която помни всичко.Зачудих се дали ще ми позволи да седна до нея.Все пак тя една ме познаваше въпреки,че аз я познавах много добре.Този Луцифер да ми падне!!!
- Може ли да седна до теб? - реших се да я попитам и си лепнах една самодоволна усмивка на лицето която обаче по-скоро беше глупава.Човек щеше да каже,че съм се надрусал,но за мое съжаление бях тотално трезв от всичко.Никакъв алкохол,никакви цигари,никаква дрога.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 12:00 pm

- Може ли да седна до теб? - попита Крис.
Кимнах му одобрително и погледнах към езерото. Оставаше ми малко време за почивка, след това трябваше да се върна да събирам души.. Не спираше да вали и двамата вече бяхме подгизнали..
- Какво те води насам? - попитах го.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 7:36 am

Какво ме води насам?Интересен въпрос.Какво?
- Проблемите. - казах и аз и седнах до нея.Бяхме целите мокри,а вече и кални.Беше си идеалната среща.Зачудих се нея пък какво я води тук.Определено не беше "йогата" .
- А теб?Какво те води тук? - подсмихнах се.Задуха силен вятър,а дъждът се усили. - О хъм..искаш ли якето ми ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 3:36 pm

- Благодаря. - казах и взех якето. Загърнах се с него и продължих. - Просто си почивам.. Имах доста работа.. - "..или по-точно събирах душите на хората." - помислих си. Това определено беше изтощително, да не говорим, че включваше обикаляне по всякакви долнопробни барове.. - Все още не ми е ясно от къде ме познавате.. - казах му без да откъсвам поглед от езерото.. Искаше ми се да поплувам, въпреки бурята.. Пък и демоните не се разболяват..
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:54 pm

Слушах я какви ги дрънка и кимнах.Тя попита от къде я познавам.
- От...минал живот.Или преди да си загубиш панетта по-точно. - изрекох без да се съобразявам.Не ми пукаше много,че ще ме помисли за луд.Преди да си загуби маетта искаше да ме разреже на малки парченца и да постави всяка частица от мен в бурканче.Най-веорятно.А сега...сега щеше да ме мисли да присопат който я преследва.Страхотно!Няма що!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 7:15 pm

"За какво ми говореше? Не съм си губила паметта.. Но ако наистина съм си загубила паметта нямаше да помня, че съм я загубила нали?" - помислих си..
- И, ъъ, при това положение, ще ми разкажеш ли.. за случилото се преди да изгубя паметта си.. и най-вече как се случи това.. - казах най-спокойно, сякаш не е нищо особено, но беше.. Не ми се искаше да му вярвам.. Нямаше защо да му вярвам, но просто имах чувството, че е прав..
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:21 am

Въздъхнах.Това беше сложна история.И аз дори не знаех как точно стана.

- Ами...сложен въпрос.Луцифер ти изтри паметта и така... - обесних.Човек ще каже "Баси обеснението!Много помогна" и аз щях да съм на негова страна.В обеснения или нещо подобно никакъв ме нямаше.Задуха още по-силен вятър.

- Преди да изгубиш паметта си....ти....ние щяхме да имаме бебе. - почна хда и припомням всичко.Не знам защо почнах от тук.С тези думи щях да я шокирам....мамка му.Защо все на мен?
Върнете се в началото Go down
Годрик
Graduates
Graduates
Годрик


Брой мнения : 34

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 6:02 pm

Реших да се поразходя из гората в края на града.Ходех там доста често тъйкато нямаше почти никой.Наскоро беше валяло и наоколо беше мокро и кално,но това не ме интересуваше.Долових разговори някъде навътре в гората.Реших да стана клюкарка за момент и да ги подслушам.Струваше ми се интересно на къде бие разговора на...съществата.Приближих се тихо и ги погледнах.Мъжът беше вампир,а жената -демон."Мммм" - помислих си.Тя веднага привлече вниманието ми,а и демонките бяха секси.Направих крачка към тях и нарочно гледах да съм шумен.Исках да ме усетят.Все пак ги бях наблюдавал известно време и никой не ми обърка внимание.Нямаше да стоя и да махам като луд викайки "ехо..аз съм тук..знам,че ме виждаш" или нещо подобно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 6:09 pm

Засмях се.
- Да бе да, сега ти повярвах! - засмях се още по-силно, докато не чух шум. Огледах се и чак сега усетих присъствието на друг вампир. Не на кой да е, а на Годрик, най-стария вампир.. поне такива бяха слуховете.
- Какво искаш? - казах съвсем спокойно, въпреки че лесно можеше да ни разкаже играта и на двамата.. Сръгах Крис. Той още бе вцепенен от реакцията ми, което ме разсмиваше още повече..
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 6:17 pm

Лин направо избухна в смях.Намусих се,но намусването ми беше прекъснато от някакъв си джадай.Е така де не знам защо ама го свързах с Люк или Анакин Скайлокър.Изправих се и се обърнах,а Елинор го попита съвсем спокойно какво иска сякаш бяхме седнали на кафенце.
- Ъъъ?Вие се познавате?Ще е хубаво да ни запознаеш,но...мисля да си тръгвам... - изрекох.Озъбих се на Елинор.С памет или без тя си беше същинска Сатана.Даже Сатаната беше по-мил.Обърнах се пак към мъжът.Беше вампир,но не го познавах.Повдигнах рамене и тръгнах през гората.
- Сбогом Елинор... - продумах студено и изчезнах сред дърветата.
Върнете се в началото Go down
Годрик
Graduates
Graduates
Годрик


Брой мнения : 34

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 6:31 pm

Учуди ме начинът по който ми говорише демонката.Тя се обърна към мен и я огледах.Дестани.Бях чувал за нея,а и явно тя за мен.Момчето което беше с нея си тръгна намусен."Деца" - помислих и извъртях очи.Приближих се към Дестани.
- Нищо.Просто да си поговорим. - повдигнах рамене.Да,да да ги поговорим.Та аз не бях от най-разговорливите,а и почти на всеки особено младите вампири като им кажеш,че Годрик иска да говори с тях се напишкваха.Тц,тц.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 6:51 pm

Учудих се.
- За какво искаш да поговорим? - казах и се усмихнах дяволито. За какво му е на Годрик, точно той - Годрик, да поговорим? Интересно.. Всички изпитваха страхопочитание към него.. Дори и аз. Все пак да живееш толкова дълго си е за почит..
Върнете се в началото Go down
Годрик
Graduates
Graduates
Годрик


Брой мнения : 34

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeСъб Авг 20, 2011 10:06 am

Боже тази жена се държеше по-студен ои от Снежната Кралица.Повдигнах рамене и пристъпих още една крачка към нея.За какво наистина щяхме да говорим?Демон и вампир.И то като аз мога да съм и пра дядо.Направо си живеехме в различни епохи.
- Не знам. - признах си и я огледах от главата до петите.Подсвирках и,а това не беше много в мой стил,но аз си бях странна птица.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 2:07 pm

Изправих се и се доближих до него. Обвих ръце около врата му.
- Годрик, давай направо. Искаш да правим животински секс в гората. - казах и доближих устните си до неговите. Прокарах пръсти през косата му докато го обливах със страстни целувки..
Върнете се в началото Go down
Годрик
Graduates
Graduates
Годрик


Брой мнения : 34

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 2:43 pm

Дестани спомена за животински секс,а аз само се ухилих като пълен глупак.Устните и срещаха маойте,а езикът ми навлезе в устата и.Обвих ръце около нея и я вдигнах без проблем.Опрях я в едно дърво такаче да не докосва земята.
- Животински секс значи?Ммм добре...Дестани. - плъзнах ръка по бедрото и,а после нагоре.Устните ми се спряха на вратът и.За всички тези години можех да се контролирам.

П.п:Ама ти сериозно го направи много смях ,а аз не знаех какво да пиша.. plache
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 8:05 pm

Годрик ме вдигна и опря в едно дърво, така че да не докосвам земята. Разкопчах ризата му и я захвърлих настрана. Отлепих устни от неговите и продумах:
- Готини татуировки. - казах и се изкисках. Продължих да го обсипвам със страстни целувки. Прокарах пръстите си по извивката на врата му. След по-малко от секунда ноктите на пръстите ми се удължиха и пробиха артерията. Доближих устните си до врата му и започнах да пия. Кръвта се разтече навсякъде по нас. Не можех да се наситя..

ПП: Ми ти съмняваше ли се? хд Съж. че толкова се забавих.. ;х
Върнете се в началото Go down
Годрик
Graduates
Graduates
Годрик


Брой мнения : 34

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeПон Авг 29, 2011 5:25 pm

Тя махна ризата ми и направи комплимент за татутировките.Направих се - донякъде - ,че не съм го чул.Тя проби дупи на вратът ми и почна да пие от кръвта ми.Оставих я да пие,но не задълго.Тя прекаляваше.Избутах я леко.
- Не ставай алчна! - заявих и.И аз исках да пробвам нейната кръв.Но..след малко.Избутах я малко по-грубо към дървото.Целунах я грубо,но настоятелно.Ръката ми се спусна по тялото и и се озова межо краката и.С бързо движение я саблякох и пак я избутах.После щеше да и е нужен облиен душ.На мен също.Плъзнах се надоло по тялото и държейки ръцете и.Все пак не исках големите мамчета - ноктите - да излезнат наяве - отново.Целунах едното и бедро,а после другото.След по-малкото от минута прокарах език по интимните и часи.Тя изстена.Това ми хареса.Почнах да изучавам Дестани с език.Беше сладка...харесваше ми.
- Ммм... - измърках сладко и продължих с това ми занимание.

П.п:Бууу забравих си думите ;х
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 8:24 pm

Беше ми ужасно скучно.Не че по принцип имах с кого да си "играя" но нямаше нищо интересно в училището нито пък во общежитията.Облякох се по топло, все пак навънка беше зима а не май месец и излезнах навън.Валеше сняг, колко обичах сняг.Да,нищо странно и аз обичам природата!Тръгнах из града без определена посока.Къде да отида?Бар,дискотека?Не...Е, щом вече ме е прихванала темата природа.Значи някъде на по-тихо място.Където само на мен от целото училище щеше да ми хрумне да отида.Сега по това време сигурно всичи си бяха на топло.Е, аз нямаше да съм като другите.Горе-долу се разхождах дълго докато не стигнах едно езеро.Зсатанах млко по далече от него и загледах гладката му повърхност покрилата се с лед...
Върнете се в началото Go down
Анджело
Graduates
Graduates
Анджело


Брой мнения : 27

Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 8:38 pm

Търсейки поредното предизвикателство тръгнах от вкъщи. Облечен с дебело яке и шал тръгнах из улиците, на където ми видят очите. Имах намерението да направя нещо интересно и също така забавно. От толкова време не се бях забърквал с неприятности, че сега само да мернех някой може би щеше да ми хруне нещо странно. Валеше сняг навън, е все пак бе дошъл първият зимен месец декември и също така моят месец. Имах рожден ден през него, което ми навяваше стра спомени, но на кой му пука за това.
Вървейки с бързи темпове и обикаляйки навън като някой бездомник накрая стигнах до едно езеро. Бе хубаво признавам, но не можех да се правя като другите и да викам "О, колко е прелестно." и да се усмихвам посточнно. Тръгнах пак по пътя си замислен над това какво да правя през следващите часове. Неусетно се блъснах в някой, който бе тук. Не мога да повярвам, че когато търся някой не намирам, а сега се блъснах дори без да искам. Вдигнах погледа си и видях едно момиче паднало на земята.
- Брей. С каква сила съм се блъснал. - каза на глас като се бях загледал към момичето и даже не посегнах да й помогна да стане, а се изправих и седях с ръце в джобове.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото в края на града - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото в края на града
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Планини в края на града
» В края на тунелите
» Вълшебното езеро в края на водопада
»  Езерото
» Гората до езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: