The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Езерото в края на града - Page 6 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Езерото в края на града - Page 6 I_vote_lcap81%Езерото в края на града - Page 6 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Езерото в края на града - Page 6 I_vote_lcap19%Езерото в края на града - Page 6 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Езерото в края на града - Page 6 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 6 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 6 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Езерото в края на града - Page 6 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 6 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 6 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Езерото в края на града - Page 6 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 6 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 6 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Езерото в края на града - Page 6 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 6 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 6 I_vote_rcap 
Том Милс
Езерото в края на града - Page 6 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 6 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 6 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Езерото в края на града - Page 6 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 6 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 6 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Езерото в края на града - Page 6 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 6 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 6 I_vote_rcap 
Selene
Езерото в края на града - Page 6 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 6 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 6 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Езерото в края на града - Page 6 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 6 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Езерото в края на града - Page 6 I_vote_lcapЕзерото в края на града - Page 6 I_voting_barЕзерото в края на града - Page 6 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Езерото в края на града

Go down 
+11
Avery Vanille
Годрик
Ериса
Силвия Томсън
Ферис Комън
Сандра Питърс
Кристиан Озера
Алекса Рен
Талия Кейс
Джейсън Локлууд
Клеър Монгомъри
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 8:48 pm

Изпуфтях.
-Да,мерси!Нямаше нужда.-Станах и махнах снегът от мен.Добре ако щеше да е лято, но сега беше зима!Можех да стана цялата в сняг и след това как щях да стигна до училището?Цялата мокра, а не... Обърнах се заходих с няколко крачки напред без дори и да обръщам на мъжа внимание.Наведох се и събрах много сняг направих го на една го ляма снежна топка.Бързо се обърнах и я хвърлих по мъжа.
-Следващият път ще си отваряш очите!-усмихнах се самодоволно след като го уцелих.Сега до някъде бяхме квит.Не само аз бях в сняг.
Върнете се в началото Go down
Анджело
Graduates
Graduates
Анджело


Брой мнения : 27

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 8:57 pm

Снежната топка така се заби в мен и то даже в главата ми. Влезе ми даже във врата. Как не харесвах чувството на нещо мокро. Уф, може би трябва да внимавам повече къде вървя, че да не става като сега. Да гътна някой в сняг или нещо друго и после той да ми го връща. Но аз съм доста заядлив. Нямаше ей така да се размине това. Тази топка във врата бе доста гадничко връщане. В умът м иведнага се зароди нещо. Щтракнах с пръсти и ит тях излязоха леки свръхзвукови вълни, които вдигнаха част от снега и то точно срещу момичето. Позатрупа я снега и това почна да ме забавлява.
- А може би ти следващият път да не седиш на едно място. Може цял ден да се замеряме със сняг да ти кажа честно. - засмях се малко след това.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:06 pm

-Цял ден?-намръщих се и пак започнах да махам снегът от дрехите си.Не, май щях наистина да стана мокра.Но, без бой нямаше да се откажа.Аз не се отказвам!Мисленно вдигнах сняг, така че да си получи своето.Нямаше да седя просто да го гледам и да му се усмихвам.Все пак, не бях невинно и добро същество.Снегът за секунди се премести във въздуха и му падна върху главата.Засмях се и докато той си махаше снегът.Се оказах за секунди зад него и малко по далече.Нямаше толкова лесно и трети път да стана в сняг.
Върнете се в началото Go down
Анджело
Graduates
Graduates
Анджело


Брой мнения : 27

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:16 pm

Ужас. Целият бях във сняг. Значи бях прав, че може и цял ден да се занимаваме с тази глупост. Изтръсках снега от себе си бързо. Погледнах, но момичето не бе пред мен. Завъртях се рязко назад. Погледът ми вднага я видя. Сложих едната си ръка зад гърба и започнах малко по малко за вдигам снаг чрез телекинезата си.
- Това няма да те спаси. - казах това.
Снегът, който бях вдигнал на не много голяма височина, го придвижих зад нея доста бързо. Обичах да играя мръсно без равила. Усмихнах се самодоволно. По нищо не си личеше да съм се навеждал за сняг или да правя каквото и да е друго движение. Заблуда на врага. Изчаках малко.
- Добре, отказвам се. И двамата сме почти мокри. - направих се че вече не искам да се занимавам след последното затрупване със сняг.
Но точно в този момент топката сняг, която си бе големичка я запратих в гърба й чрез телекинезата. Самодоволната ми усмивка се появи на лицето и се отдалечих с няколко бързи крачки.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:22 pm

Отново се намръщих.Е, игра без правила.Че кой играеше по правила.
-Знаеш ли?...ужасен си.-оплезих му се и без дори и да е прикривам започнах да изпрашам към него топче след топче сняг.Спрях се защото вече просто неможех.Не защото бях уморена и нещо такова.Не напротив бях препънена от енергия.Просто...не се сдържах и се засмях.На него вече сухо място не оставаше.За секунди се окзах зад него.
-А, някой каза че това...-прошепнах тихо, но бях сигурна че ме бе чул.За секунди се отдалечих пак.-...няма да ми помогне!-и поредна снежна топка го уцели.Пак се засмях.
Върнете се в началото Go down
Анджело
Graduates
Graduates
Анджело


Брой мнения : 27

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:36 pm

- Ох, заболя ме. - извиках нарочно след поредната тока сняг по мен.
Просто не е за вярване, че бях попаднал на човек, който не се отказва лесно. Точно това търсех, за да се забавлявам по някакъв начин. Бах голям купонджия и се забавлявах със всичко.
- Не само ти можеш да хвърляш толкова сняг. - усмивката м иседеше на лицето.
Използвах вампирската си бързина и за нула време изпратих около десетина снежни топки по нея. Дори не си бях съобразил силата. Че трябваше ли да я съобразявам? Така е по забавно. След секънда хвърлих още няколко топки сняг.
- А сега какво? И двамата сме мокри. - вдигнах си рамената.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:41 pm

Да наистина мокри...подгизнали от всякъде...
-Сигурен ли си?-надигнах едната си веда и го погледнах, нещо липсваше...Ах, да!За секунди се оказах точно пред него.Бутнах го в снега той се олюля и падна.Засмях се.-Вече...вече да...-казах едвам едвам от този смях.Завртях се и паднах на снегът до него.Чесно вече и не ми пукаше така или иначе бях мокра, по мокра нямше на къде.Само че можеби щях да замръзна?Е, какво толкова.
-Е вече сме мокри, достатъчно.-погледнах го без да ставам от снега.
Върнете се в началото Go down
Анджело
Graduates
Graduates
Анджело


Брой мнения : 27

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:59 pm

Не можеше всичк ода спре до тук. Бях инат и доста вироглав. Нямаше точно тук да спрем със снежната война. Вече бяхме във снега и прогизнали. Щяхме да замръзнем хубаво, ако седяхме в снега.
- Не е достатъчно. - тъкмо го казах и изсипах едно огромно кличество сняг отгоре й.
Сега аз се засмях на това. Как да не се засмееш като заринеш човек целият в сняг. Изправих се до седнало положение и се смеех. Изтръсках си косата от снега. Изправих се отдалечих се няколко крачки и казах.
- Ето сега е достатъчно. А ако не е ще изсипя оше сняг и ще стане. - пъхнах ръце в джобовете си, но те бяхя мокти.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeСря Дек 07, 2011 9:19 pm

Станах и започнах за пореден път да си махам снегът от себеси.Нямаше да се разберем така!Нямаше да стане!Щом аз щях да съм цялата в сняг, той какво?Щеше да седи от страни и да ми се хили ли?Ааа, не!Няма да стане!Не и с мен!Бързо и незабелижимо...защо незабилижимо?Еми очевидно исползвах невидимоста...Барзо и незабелижимо с промъкнах до него.Отново го съборих във снега и започнах буквално да го заравям със снега.Със мен нямаше да стане, щях да си го върна.Еми ето!Отдалечих се без още да се издавам къде съм.


п.п.Сори че днес не писах неможех >.<...
Върнете се в началото Go down
Анджело
Graduates
Graduates
Анджело


Брой мнения : 27

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 12:46 pm

Не успях да се усетя какво стана. За секунди се озовах във снега. Усетих как няколко студени трупки не прокраднаха по тялото ми, заради това, че бях в снега, а и бях мокър целият. Сега аз бях затрупаният. Е, не този път нямах късмет. Бях попаднал на човек, който не оствъпва лесно. Изпънах ръце нагоре и разчистих снега от себе си. Надигнах се и усетих как потрепнах. Не бе нормално толкова бързо да ми стане студено. Но както и да е. Станах и доизчистих следите от сняг. Огледах се наляво на дясно, но не виждах момичето никъде. Сега се сетих, че не я видях и като ме събори на земята в снега. Сто процента съ мсигурен, че притежава силата да става невидима. Това си е голямо предимство. Сега ня можех да направя своят ход. Понеже бях доста вироглав и досаден, нямаше да остая нещата така. Щом така трябваше да стане. Не ми пукаше в този момент дали нещо би станало просто умът ми постоянно измисляше шатави идеи.
- Хубаво. Крий се, но ще те намеря. - усмихнах се отново както винаги.
Размахах ръце и създадох доста силни звукови вълни. Наоколо всичко се проглуши. Нямаше начин момичето да изтърпи този силен шум. Макар аз да го правеш и себе си да не засягах чувах колко силно бе. От близките дървета поизпада снегът от клоните от звуковите вълни.
- Хайде, покажи се. Няма дълго да издържиш на звука. - позасмях се леко.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 5:49 pm

Нямах представа колко път съм минала , пък и нямаше значение защото се трансформирах. Тя ме преследваше , не ми даваше минута почивка. Острите й зъби искаха да ме разкъсат и пратят в отвъдното. Или в ада... и в двата случая напусках този живот. Вятърът брулеше козината ми и не след дълго установих ,че съм някъде към края на града. Спрях се и се огледах. нямаше я . подуших въздуха. Липсваше злокобна миризма.
Бях в безопасност поне за сега. Въпреки това продължих да бъда във формата на вълк. Преди три месеца всичко беше много трудно. Едвам понасях това състояние , но сега противно на тогава го харесвах. Караше ме да се чувствам свободна , силна , а кой не обича това?
Изведнъж го забелязах. Тъмна фигура ,но не беше преследвача ми . Беше някой друг, зооморф може би. Застанах в позиция и изчаках непознатия да се приближи.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 6:02 pm

Не ме свърташе на едно място.Исках да се разходя някъде.Да подишам чист въздух.В онова училище направо лошо ми беше станало.Още с излизането си и стигането на гората придобих формата на пума и тръгнах сред дърветата.Разхождах се величествено,а от време на време тичах.Минах през един поток и си намокрих лапите,но това не ме интересуваше.Всъшност обичах водата въпреи,че формата ми на зооморф беше пума.Дори тогава обичах водата.
Вървях бавно когато подуших нечий страх и сравнително позната миризма във въздуха.Не бях сам.Обаче преди да се приближа напред нещо сякаш ме удари вътре в мен.Главата ми се размъти и се почувствах странно.Сякаш не бях тук.Сякаш мен ме нямаше и някой друг контролираше тялото ми.
Въвях напред към жената и изревах насреща и.Не бях аз този който контролираше тялото на пума,а не можех да стана отново човек.Нещо ме възпираше.Не можех да позная жената,а сега и миризмата и въобще не ми беше позната.Още повече се очудих от себе си когато тялото ми се стовари върхо нея и изревах в лицето и.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 7:33 pm

Всъщност се оказа животно. За жалост се доверих прекалено бързо и минахна човешка форма. Тогава ме връхлетя пумата. Беше зооморф както предполагах , но си няма идея ,че може да нападне.
- Хей спри , моля те , аз не съм враг - говорих леко накъсано. Сърцето ми биеше лудо подобно на подплашено зайче. Имах чувството ,че ще излезе от гърдите ми .Пумата не се махаше ,а напротив. Продължаваше да реве в лицето. Злокобният мирис се завърна. О Боже. Бях в капан. Безплътният ми мистериозен нападател използваше чуждо тяло ,за да ме убие.
- Не - изкрещях, а това вбеси животното. - слушай който и да си там вътре бори се. Умолявам те с цялото си сърце и душа. Не позволявай на злото да те надвие.
В този момент сякаш се връщах три месеца назад със случката с Арчър. Същият страх , но той поне ме спаси. Нападателят нямаше да го стори. Знаех го.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeНед Мар 11, 2012 11:13 am

Иска ми се!
Казах си докато слушах какво говори жената,но тялото ми не ме слушаше.Беше оправлявано от нещо друго.Отново изревах в лицето и с ноктите на дясната си лапа я удрах по ръката от където потече алено червена течност - нейната кръв.
Това предизвика радост в този който използваше тялото ми,а в мен гняв.Опитвах се да се боря с онова нещо,но колкото пъти бях близо до това да си върна тялото сякаш някой ме удряще по главата с тежък предмет и ми се появяваха звезди посред бял ден.
Още веднъж ноктите ми се забиха в нея,но в другата и ръка и то доста по-дълбоко.Усещах,че скоро зъбите ми ще се включат в тази игра на живот и смърт,а не исках моето тяло да е отговорно за нечие убийство,но не можех да направя нищо.
Иска ми се да го спра!
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeНед Мар 11, 2012 11:51 am

Извиках от болка.
- Моля те - сълзи се стекоха по бузите ми. Бях безсилна отново. Или пък не. Размърдах се под масивното тяло на пумата. Езерото беше наблизо , а аз все още притежавах елемента вода. Размърдах по-малко разкървавената си ръка и повиках одата.
Масивна вълна заля пумата, а после използвах другата си дарба и замразих раздразненото животно с колкото се може по дебел лед. Недостатъка беше ,че сега животното беше по-тежко от всякога.
- Мамка му - изругах.Ледът запозна да се пропуква.
Мисли, мисли , мисли.... лесно беше да се каже ,но е доста трудно за изпълнение.. Вече изпитвах доста голяма слабост заради използването на силите и кръвозагубата. Не се предадох.
Щом очите на животните се освободиха от леда направих очен контакт и запознах да му говора с хипноза.
- Ти ще слезеш от мен, бъди добро момче и слез от мен. ..Да... ти си добро момче и ще ме освободиш. ще прибереш тези нокти и няма да ме закачаш - живтоното се беше втренчило в мен объркано. Аз междувременно се молих на всички всевъзможни сили и богове да се поддаде на хипнозата.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeНед Мар 11, 2012 3:47 pm

Жената се опита да въздейства на това което оправляваше тялото ми,но то беше по-силно.Дори не трепна.А когато водата се изсипа отгоре ми и после замръснах....тогава това нещо оправляващо тялото ми го беше разбило.
О Богиньо!
Почувствах се изгубен.Съвсем не в тялото си.Като затворен в черна стая.Ноктите пак се забива в ръката на жената правейки раната още по-дълбока.Кръвта и течеше и то на големи количества.Тя нямаше да издържи дълго.Бях сигурен в това.Искаше ми се да направя нещо.Да помогна,но не можех да мръдна дори.
Контрольора ми накаа зъбите ми да се стрелнат към рамото и.След малко жената извика при болезненото ухапване.
Не!
След малко ноктите минаха и през вратът на момичето.От там също щурна кръв.Наистина нямаше да отнеме много време да изтече цялата през такива рани.Като за финал - о молех се да е финал - ноктите се забиха още по-дълбоко в ръцете и и после в корема.Контрольора отдалечи тялото ми от нейното,а тя се гърчеше на земята от болка.Аз само можех да стоя и да гледам.Изведнъж това нещо напусна тялоото ми и аз станах човек като се сгромолясах на колене и се подпирах с ръце на земята.Чувствах се толкова изтощен.Вдигнах глава и някаква черна сянка с дълги нокри стоеще пред мен.Изведнъж просто ми стана мрак и всичко ми се изгуби пред очите.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeНед Мар 11, 2012 4:16 pm

Като всеки "нормален" човек бях решила да се разходя в гората.Реших да почна "обиколката" от началото на гората при училището на сестра ми.От там минах през една голяма слънчева полянка и после навлязох в някаква тъмна част на гората.Там беше мрачно и дсота гадно.Усещах мрака по себе си.Как ме докосва и се просмуква в мен.Тръпки ме побиха и побързах да се махна от това място.
Чух вода и се запътих натам.Мястото което стигнах ми беше познато.Въздъхнах и седнах на един от камъните на водопада и погледнах във водата.Постоях така известно време и после се изправих.Тръгнах по една пътека която пък ме отведе до една река която пък ме отведе до едно езерче.С една дума май обиколих всичко наоколо.
Малко се отчаях,че гората - май - е толкова малка.Огледах се.Намирах се до някакво доста старо дърво и имше четири пътечки по които можех да тръгна.По едната бях дошла,а в края на другата - която беше доста къса - виждах онази слънчева полянка.Обърнах се и тръгнах по онази която беше по-мрачна.Да си призная мислех,че тя ще ме отведе до гъстите дебри на гората с онзи гадне мрак и онази тъмнина...онова проклето място,но не.Озовах се до някакво голямо езеро.Тук не беше също особено приятно.Беше мрачно сякаш е привечер,а беше ден.Езерото беше мътно и някак злокобно.Въобще не исках да се потапям във водите му някога.Настръхнах и се огледах.Тръгнах напред и стигнах едно сравнително осветено място и тогава видях две тела лежащи на земята.Едното тяло ми беше познато - Талия.Вещицата която ме върна към живота и ми даде медальончето с което всъшност си пожелах и на порастна,а другото тяло беше на някакво момче.Момчето лежеше неподвижно,а талия леко се гърчеше.Изпищях и се затичах към тях.Първо коленичих до приятелката си която беше ранена.От всякъде и течеше кръв.
- Талия!Талия!Какво стана? - почнах да я зова по име.Сълзи напариха в очите ми,но премигнах няколко пъти за да ги пропъдя.Бързо се изправих и отидох до момчето.Той също кървеше,но дишаше и това беше важното.Леко го разтърсих,но нищо.А какво беше станало с тях?
Чух шумолете в храстите и бързо се изправих.Да си призная си умирах от шибан страх.Отварях очите си и ушите си на четири като се оглеждах.Пристъпих бързо до талия и пак клекнах на земята която беше пропита с кръвта и.
- Чуваш ли ме!Моля те.... - изрекох тихичко.Не можех да позволя тя да умре.Тя беше втория човек на който се бях явила в това училище.Първия беше Анна,но тя ме остави..никога повече не я видях,а Талия направи толкова много за мен. - Талия!
Отново чух шум в храстите,а страхът загнездил се в мен стана още по-голям.
Мамка му!

Пп:Нали тъй се бяхме разбрали ;д
Върнете се в началото Go down
Нейтън Монгомъри
Graduates
Graduates
Нейтън Монгомъри


Брой мнения : 103

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeНед Мар 11, 2012 4:23 pm

Както си стоях у нас усетих нещо.Талия.Бързо се изправих и излезнах без да казвам нищо на Алисън.Не и трябваше да знае.После щеше да ме обезглави...Тръгнах към гората или по-точно към езерото което се намираше близо до гробищата които пък бяха в края на града.Навлязох в гората и подуших въздуха.Имаше още няколко миризми,но това не ме интересуваше.Придобих вълча форма и тръгнах бързо натам.Не след дълго стигнах и мястото.Изкочих от храстите и във въздуха придобих човешката си форма.
- Талия! - извиках и я погледнах.Тя кървеше,а до нея стоеше някаква блондинка която ме погледна сякаш съм паднал от Марс.Аз също я погледнах и това което видях ме учуди до такава степен,че почвах да мисля,че санувам - М-маги?
- Татко?! - тя изрече несигурно,а после се намуси. - Какво правиш ти тук по дяволите?
Не можех да си обесня нищо.Как беше възможно всичко това?Маги..моята Маги беше починала от болест когато беше на пет,а сега...сега беше на около осемнадесет.Тук беше намесена магия.
- Това не е важно.Какво се случи? - не можех да разкрия нищо на дъщеря си.На всичкото отгоре на дъщеря си която до преди известно време беше на пет!ПЕТ!А сега...мамка му!Защо не знаех,че е жива?Въобще някой знаеше ли? - А ти как?
Мисля,че тя ми беше разбрала въпроса.Но направо не беше истина.Талия умираше,а и сигурно онова момче намиращо се малко по-далеч,а ние си говорехме.

Пп:Ъм..да..уговорката.Дъще извини ме ,че те контролирах
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeПон Мар 12, 2012 7:26 pm

Това беше краят. Всичките ми опити бяха разбити ,а гърлото ми прерязано. Чувствах вкуса на собствената си кръв , не.. давех се в нея. Бавно и мъчително светът се размазваше , въздухът не ми достигаше. иамх чувството че следващите две фигури бяха провидение.
Маги... ех как ми се искаше да я прегърна , да пия по кафе с нея . Беше използвала медальончето си и тов аме правеше повече от щастлива. Сълзи закапаха от очите ми ,което замъгли всичко допълнително. понечих да кажа нещо , но е можех. Чувах думи , но не ги различавах. Тогава се появи и той.
Нейтън... с всички сили надигнах ръката си към него и с устни исках да му кажа нещо , нещо ,което той трябваше да знае преди да загина.
От устата ми излезе само кръв кръв и пак кръв... ужасена и без дъх ръката ми се свлече на земята и всичко потъна в мрак.
Името си беше последното ,което чух.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitimeЧет Мар 15, 2012 10:13 am

Очите на Талия почнаха да се затварят.И аз и баща ми я зовяхме по име,но нищо.Тя отвори устни ,но от там излезна само кръв.
- Талия! - извиках,но ръката и - която държах и се беше вкопчила в мен - се отпусна.Сълзи напариха в очите ми отново и заплашваха да рукнат всеки момент.Това не можеше да е истин.Не исках да вярвам,че е истина. - Не!Талия!
Баща ми дойде до мен и ме хвана кето ме изправи,а аз се сгуших в него и почнах да плача.Тази жена беше един от малкото близки ми тук,а сега я нямаше.Беше мъртва....
- Хайде.Знам къде ще я заведем,а ти провери момчето. - каза баща ми,а аз се отделих от него и кимнах.Той вдигна Талия на ръце,а аз отидох до момчето на земята.Леко го подритнах за да проверя дали е жив,а той изстена.
- Извинявай. - изрекох и коленичих до него.Той се надигна и ме погледна.Беше красив макар и лицето му да беше изкривено от болка.Помогнах му да се изправи и го крепях докато ходише.Беше доста по-висок от мен и беше малко трудно,но накрая му хванахме цаката. - Къде отиваме?
Попитах,но баща ми не каза нищо и аз само го последвах.Искаше ми се да се прибера и да се свия в леглото и да остана така до края на живота си.За мой късмет бях обикновен човек и живота ми щеше да свърши...след няколко години,а може би и по-скоро.
Не исках да приема това,че Талия я няма.Не можех да го приема.Дали сега и тя е някъде наоколо?Все пак след като аз умрях бях станал дух...
- Ти направи всичко за да ме върнеш.Сега аз ще направя всичко за да върна теб. - казах тихичко и погледнах към небето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото в края на града - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в края на града   Езерото в края на града - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото в края на града
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Планини в края на града
» В края на тунелите
» Вълшебното езеро в края на водопада
»  Езерото
» Гората до езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: