The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Зала за ученици - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Зала за ученици - Page 4 I_vote_lcap81%Зала за ученици - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Зала за ученици - Page 4 I_vote_lcap19%Зала за ученици - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Зала за ученици - Page 4 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 4 I_voting_barЗала за ученици - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Зала за ученици - Page 4 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 4 I_voting_barЗала за ученици - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Зала за ученици - Page 4 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 4 I_voting_barЗала за ученици - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Зала за ученици - Page 4 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 4 I_voting_barЗала за ученици - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Зала за ученици - Page 4 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 4 I_voting_barЗала за ученици - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Зала за ученици - Page 4 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 4 I_voting_barЗала за ученици - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Зала за ученици - Page 4 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 4 I_voting_barЗала за ученици - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Зала за ученици - Page 4 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 4 I_voting_barЗала за ученици - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Зала за ученици - Page 4 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 4 I_voting_barЗала за ученици - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Зала за ученици - Page 4 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 4 I_voting_barЗала за ученици - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Зала за ученици

Go down 
+11
Ванеса Паркър
Сандра Питърс
Саманта Такър
Кристиан Озера
Дмитрий Беликов
Роуз Хатауей
Анджела Даркгърл
Лукас Скот
Алекса Рен
Бъфи Гилбърг
Клеър Монгомъри
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Алина Рен

Алина Рен


Брой мнения : 132

Зала за ученици - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 6:01 pm

След като си тръгнах от онова проклето парти и оставих сестра ми със секси гаджето и се върнах в това училище.За моя жалост още не ми бяха казали къде ми я стаята и такива глупости.Нещата ми бяха пратени някъде.Бях доста бясна....и имах нужда от храна.Някои хора си ядяха ноктите,другите мятаха столове по стената,а аз..аз ядях всичко което става за ядене.
Отидох в столовата.Огледах се...нямаше много хора,но всички погледи бяха вперени в мен.Естествено...сигурно ме мислиха за новачка или за Алекса...пфуу!
- Алекса! - чух глас,но не се обърках.Просто се усмихнах самодоволно и продължих напред.Знаех,че сестра ми тук беше представяла елемента земя...е браво на нея.Сигурно се беше издигнала доста,но...мен щяха да ме бъркат с нея докато тя си живее в онея проклети тунели с онзи сексафил Кристиан Озера.
Взех си спагети и седнах на една празна маса.Навих спагети на вилицата си,а после ги изядох....Тук беше такава скукааа...
Върнете се в началото Go down
Адам Блек
Students
Students
Адам Блек


Брой мнения : 68

Зала за ученици - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 6:09 pm

Беше ми много тъпо,а и бях страшно гладен.Трябваше да ям нещо,дали щеше да е обикновена храна или кръв..не знаех.В това училище бях нов и затова постоянно спирах да питам някой на къде е стола.Странното беше,че като питах някое момиче тя първо започваше да ме оглежда,а като бяха няколко даже ме коментираха.Всички тука бяха наистина откачени.
Когато най-накрая стигнах до стола си взех просто един сандвич.Гледах,гледах и се чудех къде да седна.Погледът ми се спря на една маса,която бе празна,а на съседната седеше едно много красиво момиче.Отидох там и седнах.Започнах да ям от сандвича,но имах чувството,че ям гума.Беше ми тъпо..
Върнете се в началото Go down
Алина Рен

Алина Рен


Брой мнения : 132

Зала за ученици - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 6:23 pm

Докато си ядях спагетите в столовата влезна една двойка.Долових разговора им.Момичето твърдеше,че обича момчето,че не му изневерява и какви ли не глупости,а той беше намусен и вървеше напред.Едно гадно чувство се появи в устата ми.Бутнах спагетите напред.Тая го лъжеше,а от нейните лъжи страдах аз.Направих кисела физиономия.Изправих се и тръгнах към нея.Всички погледи се впериха в мен....е сега щяха да мислят,че откачената ми сестра има и друг елемент освен земя...Нищо чудно да помислят,че има и петте елемента.
- Хей ти! - извиках по момичето.Тя се обърна и повдигна вежда като ме изгледа злобно.Имаше машина с минерална вода.Погледнах натам,а после към момичето.
Вода..ела при мен.
Голямата бутилка избухна буквално и опръсна момичето...тя стана мокра като кокошка.Засмях се.
- Следващия път мисли преди да лъжеш! - изсъсках и.Обърнах се и се върнах на мястото си като си пропърморих "Кучка" под носът.
Върнете се в началото Go down
Адам Блек
Students
Students
Адам Блек


Брой мнения : 68

Зала за ученици - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 7:39 pm

Това момиче много ме изненада с действието си.Определено не обичаше хората да лъжат и добре владееше водата.След скарването тя отново се върна на масата.Беше наистина хубава..имаше дълга кафява коса и тъмни очи,а тялото и беше готино.Е колкото и да беше сладка мислех да се разходя,затова станах и се запътих към изхода.Както винаги обърках посоките и се наложи да се върна.Този път пътят ми минаваше през нея.Още от по-далече видях,че тя ме гледа.
Защо ме гледа така?Толкова ли съм готин?
Задавах си тези въпроси през целия път когато минавах пред нея.Очаквах,че тя ще ми каже нещо или..не знам.
Върнете се в началото Go down
Алина Рен

Алина Рен


Брой мнения : 132

Зала за ученици - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeПет Ное 18, 2011 2:12 pm

Покрай мен мина едно момче което ме гледаше...дали и той ме мислише за сестра ми?Най-вероятно да...
Въздъхнах и го огледах.Беше сладък и това можеше да му се признае.Изправих се.И без това нямаше да ям повече - май - тъйкато в устата ми беше онази гадна горчивина...
Запътих се към момчето и му пресяко пътя.Мисля,че все знаеше какво ще стане ако черна котка му мине път - не,че аз вярвах в това - ,но по-лошо беше аз да ти се изпреча на пътя или по-точно ти на моя.
- Здравей сладурче.Как се казваш? - изрекох набързо.Не ми пукаше какво говоря,а и тук всички можеха да ме объркат със сестра ми.
Върнете се в началото Go down
Адам Блек
Students
Students
Адам Блек


Брой мнения : 68

Зала за ученици - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 22, 2011 6:15 pm

Момичето застана пред мен и ме нарече сладурче.
Защо забога всички ме наричат така?Явно съм много готин..
Мислех си аз и я погледнах с усмивка.
-Аз съм Адам..А ти си?
Наклоних леко глава,а гласът ми беше безизразен и студен.Усмивката изчезна от лицето ми,но не спирах да гледам красивите `и очи.Усещах,че тя е специална,но може би красотата `и ме заблуждаваше.
-Аз съм нов тука и се надявам,че ще ме разведеш,за да не се лутам повече като че ли съм в лабиринт.
Казах и се усмихнах съвсем леко.
Върнете се в началото Go down
Алина Рен

Алина Рен


Брой мнения : 132

Зала за ученици - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 1:37 pm

Заек значи...дори по-нов от мен.
Подсмихнах се и повдигнах вежда.
- Моля?Шегуваш ли се?Да ти приличам на екскурзовод? - попитах го като приковах очи в неговите сякаш всеки миг ще почнада мятам мълни по него.Но не беше той виновен,че аз си бях в такъв характер,а и тук не познавах никой,а мисия "Приятели" не ми беше от любимите защото беше трудничка въпреки,че аз лесно уж си намирах приятелчета.
- А и защо мислиш,че аз мога да те разведа наоколо?Замислял ли си се,че не познавам мястото,Адамчо? - отново се подсмихнах.Сетих се,че той беше питал за името ми...
Да...името ми.
Зачудих се дали да се представя за Алекса или да си се представя за Алина....е този беше много хубав,че да го лъжа така...туковиш после види Алекса и и извика името и ще стане една....
- Аз съм Алина. - казах накрая.Просто,кратко и ясно.
Върнете се в началото Go down
Адам Блек
Students
Students
Адам Блек


Брой мнения : 68

Зала за ученици - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeНед Ное 27, 2011 4:19 pm

Боже,тя нещо не е добре!
Казах си наум,защото тя просто говореше по един много емоционален начин.Беше ми странно да я слушам.
-Да,за мен си екскурзовод!
Погледнах я с лека усмивка и тръгнах напред.От една страна не ми беше притрябвала,но ако още веднъж се залутах в това даскало,просто щях да полудея.Мислех,че тя няма да ме последва,но Али бързо се беше домъкнала до мен и ходехме заедно.
-Е,май ще ми покажеш даскалото все пак..
Усмихнах се самодоволно,като я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Алина Рен

Алина Рен


Брой мнения : 132

Зала за ученици - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitimeНед Ное 27, 2011 4:31 pm

Той тръгна на някъде,а аз тръгнах след него.Думите излезли от устата му обаче малко ме подразника.
- Тръгнах с теб защото обърка вратите.Излиза се през тази,а не през онази... - засмях се.Е нямаше лошо да му покажа и училището.Поне ако ще се губим ще се губим заедно.Макар и да не умирах да съм с него въпреки,че беше красив. - И така...къде искаш да отидем?Опиши мястото...а аз...може хъм да ни заведа....
Подсмихнах се.Знаех на къде е плажа,знаех на къде е гората...знаех на къде е градът.Щях да се оправя някак си,но не гарантирах,че нямаше да ни изгубя.Все пак не бях нито екскурзовод,нито карта,нито компас нито джипиес.Аз си бях аз.
- Е сладурче..харесва ли ти тук? - попитах го.Ако излъжеше аз щях да избера,но не ми пукаше дали ще излъже.Това място си беше скука....,но пред някой учител и аз бих излъгала.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зала за ученици - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зала за ученици
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Бар(забранен за ученици)
» Ритуална зала
» Кино зала (2)
» Волейболна зала
» Билярдна зала (1)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Столова за учениците и учителите-
Идете на: