The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Зала за ученици - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Зала за ученици - Page 3 I_vote_lcap81%Зала за ученици - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Зала за ученици - Page 3 I_vote_lcap19%Зала за ученици - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Зала за ученици - Page 3 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 3 I_voting_barЗала за ученици - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Зала за ученици - Page 3 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 3 I_voting_barЗала за ученици - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Зала за ученици - Page 3 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 3 I_voting_barЗала за ученици - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Зала за ученици - Page 3 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 3 I_voting_barЗала за ученици - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Зала за ученици - Page 3 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 3 I_voting_barЗала за ученици - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Зала за ученици - Page 3 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 3 I_voting_barЗала за ученици - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Зала за ученици - Page 3 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 3 I_voting_barЗала за ученици - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Зала за ученици - Page 3 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 3 I_voting_barЗала за ученици - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Зала за ученици - Page 3 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 3 I_voting_barЗала за ученици - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Зала за ученици - Page 3 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 3 I_voting_barЗала за ученици - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Зала за ученици

Go down 
+11
Ванеса Паркър
Сандра Питърс
Саманта Такър
Кристиан Озера
Дмитрий Беликов
Роуз Хатауей
Анджела Даркгърл
Лукас Скот
Алекса Рен
Бъфи Гилбърг
Клеър Монгомъри
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 11:47 am

- Какво видя Сандра нещо интересно ли има?
Попитах я след като не ми даде да взема вестник. Пак посегнах, но тя пак го дръпна.
- Виж каквото и да е ще разбера. Така че няма смисъл да го криеш - тя поклати глава. Тогава се сетих защо крие нестника от мен. - Ей ако зардаи статията за теб Домник знам. Ти май си нацелила стал вестник - казах аз и се усмихнах.
Взех по нов и почнах да го разглеждам. Видях статия за доминик и някакво друго момиче Ериса... чакай малко ЕРИСА това да не е тази Ериса за която си мисля. Разгледах още малко и се натъкнах на... Какво ?!?... Кристиан Озера и Елинор Кейн са забелязани да влизат в стаята на Озера. Зяпнах каво за бога са правели там. Веднага изхвърчах от залата за хранене.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 3:05 pm

Погледнах я учудено.Тя изхвърча от столовата и аз останах сама.Получих няколко погледа , но не им обърнах внимание.За щастие Наташа остави новия брой и аз се зачетох.Я явно Доминик наистина всчки ученички ще ни мине.Направих гримаса.Продължих надолу и осъзнах нещо.Момчето с Натша беше Озера.Онзи Озера , за който чух от Елинор и са спали заедно.Леле нищо чудно , че Наташа беше така разстроена.Оставих вестника настрана и си доизядох яденето.Станах и напуснах столовата.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 10:20 am

Е това е-първия ми ден тук.Влезнах в залата за хранене за ученици и се огледах.Не познавах никого,но се надявах да се запозная с някого.Доста погледи бяха вперени в мен.Бях облякла сиви дънки и едно бяло потниче,а отгоре черен суичар както и черни кецове.Косата ми беше пусната и тъйкато наскоро се постригах тя беше дълга го раменете ми.Въздъхнах и отидох да си взема нещо за ядене.Взех си кола и салата и седнах на една от масите.Почнах да си хрупам салатата,а после отпих от колата.Е малко страна комбинация,но самата аз си бях страна.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 10:29 am

След като изядох салатата си и никой не реши да говори с мен реших да си тръгна.На вън валеше доста силно,но аз обичах да се разхождам под дъжда.Тъкмо и малко да опозная мястото.Станах от масата си и се запътих към изхода на стаята със колата в ръка.Изпих я и я метнах в една от кофите.Отворих голямата врата и излезнах в коридора.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 7:23 pm

След като се събудих реших да отида да похапна.Бях наистина много гладна и много добре щеше да ми дойдат едни спагети.Минах покрай учениците.Някои от тях ме погледнаха , но аз не им обърнах внимание.Взех си спагетите и седнах на вчерашната маса.Започнах да ям.Не си мислех за нищо , но усещах болка, заради думите му.
Върнете се в началото Go down
Кейт.
Students
Students
Кейт.


Брой мнения : 109

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 7:54 pm

Денят ми започваше добре,но съм гладна и отидох да хапна нещо.
Днес съм в много добро настроение и се надявах да се случи нещо хубаво.
След ката се оправих отидох в соловата и седнах на една от крайните маси.
Струва ше ми се че никой не ме забелязва но пък не ми пукаше.
След като поседях отидох и си взех един хамбургер с картофки и пак се върнах на масата.
Както си ядях картофките се оглеждах насам натам.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 8:02 pm

Похапвах си спагетите и забелязах едно момиче.Не я бях виждала преди.Очевидно беше нова.Видях къде седна и след като си доизядох спагетите отидох при нея.
- Здравей - поздравих я - ти явно си нова тук.
Седнах срещу нея и й подадох ръка.
- Аз съм Сандра.

П.П Сега лягам утре ще ти отговоря Усмивка
Върнете се в началото Go down
Кейт.
Students
Students
Кейт.


Брой мнения : 109

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 8:06 pm

Както си ядях картофките изведнъж едно момиче дойде при мен и ме заговори.
Разбира се се зарадвах
-Здравей,да нова съм.
-Аз се казвам Меган.
-Отдавна ли си тук?-реших да продължа разговора.Все пак беше мило че дойде при мен.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 8:36 am

- Ами отскоро, но реших , че се нуждаеш от компания и реших да седна при теб - леко се усмихнах и повдигнах рамене.Това си беше вярно , но пък и исках да се разсея.
- Е ти кой курс си? - продължих разговора.
Върнете се в началото Go down
Кейт.
Students
Students
Кейт.


Брой мнения : 109

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 6:21 pm

-От пети.
-А ти.
Радвах се че се заморих с някой.Това момиче ми изглеждаше доста мило и добро.Ще се радвам да се разбираме за напред.
-Харесва ли ти училището?
-И как са учителите тук.

Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 6:29 pm

- Аз съм шести курс - усмихнах се мило.При въпроса за учителите малко помръкнах вътрешно , но с нищо не го показах.
- Ами училището си го бива.Учителите са готини.Ще ти допадне определено - усмихнах се отново.
Върнете се в началото Go down
Кейт.
Students
Students
Кейт.


Брой мнения : 109

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 7:31 pm

-Ти си доста мила и честна сигурно имаш куп приятели.
И и се усмихнах леко.
Надявах се щом започнах да си говоря с някой няма да остана без приятели.
-Жалко е че си в по горен курс.Но това не ни пречи да се виждаме нали?
И търпеливо зачаках отговора.От този отговор щя да разбера всичко.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 8:53 pm

- Ами не точно - завъртях очи.
- Разбира се , че можем да се виждаме смисъл курса не пречи - повдигнах рамене.Тя изглеждаше развълнувана.Разбирах я.И на мен да ми беше първи ден тук щях да се радвам на първия заговорил ме.А относно комплимента,че съм добра и честна така ли беше наистина.Малко се поотнесох , но се съвзех и продължих разговора.
- Ти какво магическо същество си и какви дарби имаш ? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Кейт.
Students
Students
Кейт.


Брой мнения : 109

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 27, 2011 7:29 am

Стори ми се че май не и допадна въпроса ми но се направих че не съм обърнала внимание.
-Аз съм вещица.
-И дарбата ми е телекинеза и проекция.
-А ти каква си и каква дарба имаш?
Реших да попитам и аз,защото ми беше любопитно да разбера.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 27, 2011 6:37 pm

- Ами аз съм върколак - усмихнах се широко.Не беше обичайно момиче да е върколак , но аз бях. - Дарбите ми са телепатия , телекинеза и видения.
Погледнах към чинията на момичето.В нея имаше картофки наполовина изядени.Изглеждаха много вкусни и бих си взела , ако преди малко не бях яла спагети.Е , по-късно щях да си поръчам.Получаването на смс ме изтръгна от мислите ми.Извадих си айфона и съобщението наистина ме изненада.Беше от непознат номер и пишеше някакъв адрес и отдолу "Ела, спешно е... ".Бях крайно учудена.Кой ли ми го пращаше?Дали някой мой близък или приятел не беше в опасност?Заля ме вълна от притеснение.Да не би да бяха сбъркали номера?не знаех със сигурност , но за всеки случай щях да проверя.Нищо нямаше да ми стане ако отскоча нали?Ако беше някой психопат можех да се защитя.Погледнах Меган и й казах.
- Виж Меган , беше ми приятно да се запознаем и да си побъбрим - усмихнах й се мило. - но изскочи нещо и трябва да вървя.Чао
След тези мои думи станах от масата и тръгнах към адреса.
Върнете се в началото Go down
Кейт.
Students
Students
Кейт.


Брой мнения : 109

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 27, 2011 9:25 pm

След като Сандра си тръгна си доядох картофките и хамбургера.
След това си тръгнах и се прибрах в стаята си.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 28, 2011 5:31 pm

Влезнах в столовата. Всички ме погледнаха после почнаха да шушукат.Най-често чух думите "Кристиан Озера" "изневяра" "Елинор" "скасаха"...Идеше ми хда изкопая на всеки поотделно гроб. Отидох и си взех една салата. Седнах на една маса и почнах да ровя в салатата си вместо да я ям. Мислех за съня. И най-много за кристала...
- Оооо Алекс как сме? - вдигнах глава и видях Тайлър.О , не само не и той.
- Разкарай се не ми е до теб - казах и му махнах с ръка.
- Чух че си скъсала с онзи убиец Озера - каза той и седна до мен. Ама как си се настани все едно сместари приятели.
- Той не е убиец - казах през зъби. Дори незнаех защо го защитовам. - Но ако не се разкараш аз скоро ще стана.
- Адеде не се сърди - каза той и с наперан усмивка. - Ела в моята стая и ще ти оправя настроението.
Той прокара ръка по бедрото ми.
-Ох разкарай се - казах ядосана и го бутнах. Станах и тръгнах към изхода.
Той ме хвана за ръката и ме дръпна.
- Не идваш с мен - каза той наперено.
Изведнъж толкова се ядосах че едва се сдържахда него ударя, но изведнъж той падна и почна да се гърчиот болка. Виждах всички цветове премесенис червено. Усетихчесе усмихвам загледах се ипочна да ми олеквакато го гледам...
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 28, 2011 5:49 pm

Вече бях в столовата.Явно нещо се беше случило малко преди да дойда.Жалко пропуснала съм шоуто.Наташа .тоест Алекса стоеше там и някакво момче се гърчеше от болка в краката й.Какво?Я явно не бях изпуснала цялото шоу.Приближих се до Алекса.
- Алекса какво става тук?
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 28, 2011 5:52 pm

Нечувах нищо и никого. Само виковете на Тайлър. Беше ми забавно и притно. Дане кажа успокояващо. Някой ме попита какво става тук. Ного чух сякаш някъде от много много далеч и ни обърнах внимание...
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 28, 2011 6:01 pm

Тя продължаваше да го гледа и той се гърчеше от болки.Погледнах я в очите.Ирисите й бяха червени.Разтревожих се.трябваше да е спра преди да го убие.
- Алекса спри , моля те!Моля те Алекса! - хванах я за раменете ио я разклатих.Никаква реакция.Тя беше напълно облдана от това , което правеше.Беше глуха за всичко и не ми оставаше избор.Ударих й един шамар.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 28, 2011 6:04 pm

Изведнъж нещоме удари имеизмъкнаот унеса ми. Огледах се ивидях Сандра домен още виждах в червено. И разтърсих глава примигваки.
- Саднра защоме удари по-дяволите?-разтъках бузата си.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 28, 2011 6:14 pm

Защо ли?По дяволите това беше единствения начин да те изкарам от този транс.Та ти щеше да го убиеш - посочих гърчещото се момче ядосано. - вярно сигурно е негодник , но все пак не заслужава да умре.
Направих усилие да се успокоя.Поех си дълбоко въздух и застанах със скръстени пред гърди ръце.Погледнах я леко намръщено.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 6:57 pm

-ЗабогаСнадра това е илюзия заболка дори не гоболи наистина - казах и зъвъртях очи от досада товаможеда е от таутировките- ТРябвада погледна книгата.
-Чао Сандра ще се видим дуг път.И прати поздрави на Елинор!!
Излезнах от столовата и тръгнах към стаята си.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 4:35 pm

-Чао - казах й троснато.
Какво й ставаше?Офф само ме ядоса.Явно нещо е станало.Погледнах към момчето.Изглеждаше по-добре , но явно е негодник щом тя го измъчваше.Огледах се и видях една самотна чаша вода.Усмихнах се дяволито.Въртеше ми се една идея или по-скоро щуротия.Грабнах чашата и се приближих до момчето.Клекнах до него
- Добре ли си ? - попитах го.
- Не точно - той потъркваше слепоочието си и после ме погледна.На лицето му се появи една перверзна усмивка. - Но със сладурче като теб бързо ще ми стане супер.Какво ще кажеш да дойдеш с мен в стаята ми.
Намръщих се.Сега напълно се убедих, че е заслужих измъчването.Изправих се и изсипах съдържанието от чашата върху главата му.
- Какво по дяволите - възкликна изненадано той.
- Това да ти е за урок сладурче - усмихнах му се злобно. - А следващия път , когато ми отправиш такова предложение , кой знае.Може да завършиш в разчленен в някоя канафка при следващото пълнолуние.
След тези думи напуснах столовата доволно.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 8:24 am

Дойдох тук . Седнах на една маса и зачаках сервитьорката , доколкото знам тя идваше,не беше на самообслужване , но не знам .. ще виидм . Да и наистина сервитьорката дойде :
- Какво ще желаете ?? - попита тя е се усмихна - Ами какво предлагате - казах аз и също се усмихнах. Сервитьорката ми каза някой закуски. - Една кифла с шоколад - казах аз и се засмях.Донесоха ми я и я иззядох .. поръчах си и един сок от партокал изпих и него и започнах да се оправям за тръгване .. не че имаше нещо за оправяне де ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зала за ученици - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зала за ученици
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Бар(забранен за ученици)
» Зала за хранене
» Зала "Кентън"
» Билиярдната зала
» Кино зала (1)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Столова за учениците и учителите-
Идете на: