The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Зала за ученици - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Зала за ученици - Page 2 I_vote_lcap81%Зала за ученици - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Зала за ученици - Page 2 I_vote_lcap19%Зала за ученици - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Зала за ученици - Page 2 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 2 I_voting_barЗала за ученици - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Зала за ученици - Page 2 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 2 I_voting_barЗала за ученици - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Зала за ученици - Page 2 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 2 I_voting_barЗала за ученици - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Зала за ученици - Page 2 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 2 I_voting_barЗала за ученици - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Зала за ученици - Page 2 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 2 I_voting_barЗала за ученици - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Зала за ученици - Page 2 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 2 I_voting_barЗала за ученици - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Зала за ученици - Page 2 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 2 I_voting_barЗала за ученици - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Зала за ученици - Page 2 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 2 I_voting_barЗала за ученици - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Зала за ученици - Page 2 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 2 I_voting_barЗала за ученици - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Зала за ученици - Page 2 I_vote_lcapЗала за ученици - Page 2 I_voting_barЗала за ученици - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Зала за ученици

Go down 
+11
Ванеса Паркър
Сандра Питърс
Саманта Такър
Кристиан Озера
Дмитрий Беликов
Роуз Хатауей
Анджела Даркгърл
Лукас Скот
Алекса Рен
Бъфи Гилбърг
Клеър Монгомъри
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 3:18 pm

Кристиан Озера?!Познато им е, но в момента не ми говореше нищо.Загледах се в една точка, като прелиствах на ум "папките с информация", за да се сетя какво толкова странно имаше около него.А сетих се, фамилията му бе Озера.Онези Озера, убийците.И какво от това, голяма работа.Все едно всеки вампир не е убиец, просто те са имали куража да не правят мили очички и да не се крият.
-По дяволите, толкова ли беше трудно?-изсмях се накрая аз.После погледнах към тавана и се загледах натам, а после преместих очи на китката на ръката ми, все едно там имаше часовник.
-Я виж ти, тавана не пада, не се задушихме или пък не ни нападнаха стадо скакалци, нали?-сега го погледнах и избухнах в смях.Толкова ми бе смешно, голяма тайна, няма що.Но пък другите май бяха впечатлени от нея, а?Че какво толкова, а може би има нещо което аз не знаех?
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 3:23 pm

-Ама какво толкова има специално в името ти. Че ще се забъркаме в проблеми не разбирам защо някой хора трябва да са толкова потайни - след като казах всичко това на един дъх пийнах от виноти ги погледнах.
- Е с защо не трябва да се забъркваме с теб?
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 3:45 pm

-Наташа..специалното ми е,че родителите ми са убийци.Това пренесе на името ми лоша слава.Хората ме мразят защото ги е страх да не стана като тях и да не изтребя всички-засмях се
-Хей Озера-казах едно момче
-Я виж ти кой се появи!Тайлър!-ухиих се злобно
-Хей Озера не ми се отваряй за да не си изпраиш-изръмжа Тайлър и метна поглед на едно момиче.Явно искаше да се подмаже.Вдигнах ръката си и от нея избухна огън.Той се вцепени и се обърна подплашен при приятелите си.Засмях се
-Хората се плашат лесно от мен.Както казах мислят,че ще стана като родителите си и ще ги убия.Жертвите които те донесоха не бяха приятни.Знатни родове и какви ли не още.Много жертви,а не какво вие мислите по 50,60 на месец.Избивах по цели родове.-изгледах Саманта.
-Така,че най много после дави питат "О боже!Ти си говорила с Кристиан Озера.Той е опасен.Ще те убие.Не знаеш ли за това което са направили родителите му"-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 3:59 pm

-Колко хубаво, познавам истинска звезда!Каква късметлийка само!-съркастичко и дори много цинично казах аз като отново се разсмях.Наистина не ми пукаше какви са родителите му или пък какъв може да е той.Не ми приличаше на опасен тип, виждала съм опасни типове, но той определено не бе от тях.Или така просто изглеждаше.
-Стига си се перчил с родителите си!Не си чак такава голяма работа!-започнах по-сериозно аз.
-Това са постижения на родителите ти, не е много похвално да се хвалиш с тях.-отново се усмихнах и станах от стола си.Отидох зад него и поставих ръце на раменете му.Наведох се и прошепнах в ухото му.
-Ти не си опасен дори и на половината на родителите си.-отново арогантна усмивка и тръгнах отново към мястото си.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 4:06 pm

Почнах да се смея на глас. Господи той май се мислеше за много важен само защото родителиту са му убийци. Той ме изгледа учудено.
-Виж не си мисли чекато ми каза, че родителите ти са убийци и че ти можеш да станеш като тях ще ме изплаши. Дори и не ми пука какви са родителитети и ти какъв ще станеш, но съм впечетлена че контролираш огъня.- казах тово по най-гадния начин който можех. Без последното тва че контролира огъня си е яко . До изпих си виното и кръвта и станах. Ма йтук щях да стана голяма кучка.
- Сега акоме извините отивам да на лов за свежа кръв. Тази замразина кръв от хладилниците е ужасна - станх и излязох от столовата.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 4:10 pm

Станах от мястото си бесен.
-Аз не се фукам с тях.Мразя ги.Неискам да имам нищо общо с тях.Разбирша ли ме-изкрещях и хората в залата се обърнаха към мен.Разнесоха се тихи щепоти,че ще нападна Сам.Бях ужасно бесен.Хванах кенчето и го стиснах.Метала му се огъна и аз го метнах в близката кофа.
-Озера и нея ли ще убиеш-попита ме някакъв глас.Беше Тайлър отново.Без да мисля шракнах с пръсти и той избуха в пламъци.Около него се събраха хора и почнаха да шищят и викат,но Тайлър викаше най-много.Молеше ме да спра огъня.Штракан хс пръсти още веднъж.По кожата му нямаше и драскотина.Всички ахнаха.
-Е Тайлър внимавай!Не се закачай с мен.Другия път може да е наистина-изсмях се и напуснах помощението.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 8:23 am

След като Озера си беше тръгнал. Бях Заспала почти веднага. Не помня какво сънувах. Помня сама онези червени очи. Толкова диви, живи, гневни... гладни. Потрепнах. Нямаше да мисля за това сега иках да хапна нещо на спокойствие.
Влезнах и там имаше само 2-3 човека. Огледах се и не видях Тайлър. Супер щеше да ми е спокойно. Взех си палачинки със шоколад и банан и едно кафе седнах там където вчера бяхме аз, Самана и Озера. Дорикато си помислех за него се изчервявах и усмихвах.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 8:42 am

Вече се бях наяла и риших да се разходя из града. Можех да намеря някой познат. Можеше д мина и приз Тъмните улички... без да убивам или хапя никого. Щях да се въздаржам. И щях да бъда добра.
Излезнах ото столовата и тръгнах към града.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 12:35 pm

Бях доста гладна след като се потрудих при Аморе. Скоро мислех пак да го навестя. Но сега щях да хапна нещо. Влезнах в столовата и видях Тайлър. Погледите ни се кръстосаха. Аз му се усмихнах мило и му махнах, а той ме изгледа сякаш съм някой сериен убиец... за малко де изсмея на глас.
Взех си къртофено пюре и пиле. саднах на една, маса сама в центъра на столовата. За да можех да чувам какво си говореха.
Май бяха чули за боя ни с върколаците. Чух даже и да говорят, че и Джейсън (който също е върколак) е замесен. Не бях сигурно, но веднага щом го видех щях да разбера.
Ядях бавно и спокойно. Надавях се никой да дойде да побъбрим. Разбира се само да не е Тайлър.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 3:46 pm

След като хапнах и то обилно реших да се поразходя да ми слегне малко храната и после да потренирам.
Защастие Тайлър не беше дошъл да ми досажда.
Щях да се разходя и аз парк Ривърти някъде където е спокойно и няма много хора. напоследък имах много време да мисля и щях да използвам това време колкото се можеше повече.
Върнете се в началото Go down
Анджела Даркгърл
Students
Students
Анджела Даркгърл


Брой мнения : 18

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 4:33 pm

След часовете бях много гладна и реших да отида да се навечерям.Влязох в сотоловата за учениците и всичко беше препълнено.Аз си взех една табла и си сложих в чинията от вечерята,една филия хляб и една диетична кола.Намелих една свободна стая и седнах.Започнах да се храня,а до мен имаше някакви други момичета.Те си говореха за някакво ново момче.Аз не им обърнах внимание и се нахраних.Когато приключих върнах таблата и излязох от столовата.Мислех да се насоча към общежитията.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 1:42 pm

Отидох в столовата.Нямаше много хора , даже никакви.Взех си салата и от пилето с ориз.Седнах на първата маса препречила се на пътя.Започнха със салата и най-накрая стигнах и до пилето с ориз.Сладко сладко си похапвах докао не изядох всичко.Допими се нещо , затова си взех кола.След като свърших и с нея останах за малко в столовата и после си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 8:42 am

Влезнахме в столовата с Крис прегърнати. Дори незнам защо всички ни зяпнах и почнаха да шушукат разни глупости. Идеше ми дакрисна "Какво гледате бе!!!" или да направя някое заметресение. Но вместо това. Вдигнах високомерно глава и отидохме да се вземем нещо за ядене.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 8:48 am

Влезнахме в столовата и се бяхме прегърнали с което си спечелихме шушукане и погледи.На лицето ми се появи самодоволна усмивка.Взех си една кола и седнах на една маса чакайки Наташа да си вземе нещо за храна.
-Хей Озера да не би да ходиш със това сладкишче Наташа?-чу се дразнещ глас зад гърба ми.Е някои хора явно обичаха да ги подпалват.Но някой ден наистина ще го оставя да изгори.
-Не си си научил урока,а Тайлър?-казах аз.-Не е твоя работа какво правя и какво не..или чакай завиждаш,ревнуваш..кое от двете е?-той не каза нищо и се отдегли в другия край на помещението с "приятелчетата" си,а аз метнах поглед на Наташа.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 8:56 am

Разкисках се тихо. Хубаво го насмете. Метнах един поглед на Тайлър. И после на Озера, който също ме гледаше. Бях чувала, че хората който владеят елемента Земя. Могат да изпращат различни съобщения чрез земята. Незнаех да ли мога това отскоро имах Земята. Но това не ми пречешеда опитам някой път.
Взех си само салата. А уж бях много гладна. Всъщност скоро не съм пила кръв. Сигурно скоро ще ме налегне жааждата.
Взех салата и седнах при Крис. Почнах сладко сладко да си хрупам.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 9:02 am

Тя почна сладко да си хрупа салата,а аз се усмихвах,но една се сдържах да не се разсмея.Сдържането ми беше провалено когато се изкисках.
-Съжалявам,но ядеш толкова сладко..като зайче.-не можах да сдържа усмивката си.Отпих от колата си докато оглеждах залата.Хората ни зяпаха доста страно.
-Брей..ама тез наистина май си нямат друго занимание.Май очакват да станем като *Бони и Клайд.Тъйкато и без това аз съм самата сатана..нищо чудно да се присъединиш.-размишлявах си на глас.


*Бони и Клайд
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 9:07 am

Слязох в столовата и веднага се запътих да си взема нещо.Взех си портокалов сок и макарони.След това се огледах за свободна маса.Видях Натша да седи на една от масите с едно момче.
- - Здравейте - поздравих ги като се доближих до тях. - Нещо против да се присъединя към вас?
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 9:17 am

- Разбира си - казах аз и й направих място да седне.
- Как си след... ам... трансформацията.
Попитах малко не сигурно. Все пак едва ли е било много приятно. Усмихнах се за да.... ами... и аз неднам защо.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 9:21 am

- Ами супер съм, но съм много гладна - седнах до нея и лакомо заядох макароните.Когато преполових чинията се обърнах към момчето срещу нея.
- Аз съм Сандра.А ти си.. - погледнах го очаквателно.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 3:34 pm

Към нас се приближи върколачката зареди която Наташа ми изкопа гроба..или по-точно ме закопа живт.
-Да знам.Аз съм Кристиан.-казах и без дори да я поглеждам.Доста неприлично,но какво да се прави.
-Вчера наистина ли мислеше да ни нападнеш?-попитах я и си спечелих един неодобрителен поглед от Наташа.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 3:42 pm

- Тя е върколак дори незнаем да ли тя самата помни какво е правила?
Погледнах го неодбретиелно. Понякога се държи гадно. Обърнах се къв Сандра.
- Спокойно не се сърдим за вчера. Разбирам те - усмихнах се окуражително.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 3:50 pm

Гррр..мразех , когато хората говорят за мен все едно ме няма.
- Ехо аз съм тук , няма нужда да говорите вмето мен - намусих се.Натша искаше да ме защити , но можех да се справя сама.Погледнах момичето с поглед казващ "Мерси , но мога й сама да се справя".Леко и се усмихнах после се обърнах към момчето.
- Много добре помян какво стана вчера.Просто щом съм вълк и надуша вампир ми става малко трудно да се контролирам.Пък и както виждаш все още си цял целеничък. - засмях се на последното.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 4:12 pm

-Да.И слава на бого.Иначе щеше да загазиш.-казах и.Се пак ако ме беше убила..щеше да загази.Не ми пука вълк или не.Отново гадната част на Кристиан излизаше на яве.Се пак тези дни се бях запознал в еидн куп хора и това не ми допадаше.Предпочитах да си остана инкогнито-скрит в сенките или който както иска да го приема.Чух леко шушукане и се обърках.Видях Тайлър и приятелката му.Приятелка!?А сваля моята..кучин син!Забелязах,че и Наташа го гледа.
-Малък вампир!-казах строгот и с по-силен тон за да ме чуе.Да това определено си беше ревност,но Тайлър се мислеше за велик,а сега и ако моето гадже..така да се каже..го зяпаше..
-Трябва да поговрим после.-казах и.Нямаше да говорим за това как зяпа Тайлър,но тя явно се изплаши.Усмивката на лицето ми и подсказа,че не е нищо страшно което може да ни попречи и тя ми се усмихна в отговор,но очите и ми казваха да извиня на Сандра.Ооо тези нейни очи.
-Ъм..Сандра..аз..извинявай.-казах накрая и си спечелих една усмивка от Наташа,а сигорно по-кусно и нещо повече.
-Понякога съм голям глупак.-Тя ме изгледа с поглед който сякаш казваше "понякога?винаги!",но немисля..тъйкато не ме познаваше много добрре..същност тя тукощо се беше запознала с мен и въобще не ме познаваше.Аз знаех за нея тъйкато винаги разбирах най-важните неща и какво поискам благодарение на връзките ми.Е,но се пак когато си отблъснат от половината свят ако не и повече от половината..трябва да си намериш забавление.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 5:06 pm

Намусих се малко, но после като се изивни му се усмихнах леко.
- Няма проблем - казах му и погледнах в посоката , ев която преди малко гледаха.Момче и момиче очевидно гаджета , но момчето гледаше Наташа.Оооо интрига.Хехе определно ще е голямо шоу ако се сбият дввете момчета.Видях , че отстрани в столовата имаше училищни вестници.
- Ей сега идвам - казах на Натша и Крис.Отидох до мястрото с вестниците и си взех един.Седнах отново н амасата и погледнах първа стрнаица.Отпих от сока си и едвам не се задавих.Какво????Как по дяволите са разбрали ,че съм спала с Доминик???Добре , първо трябваше да се успокоя.Наташа изглеждаше любопиотна заради реакцията ми и понече да вземе вестника , но аз го дръпнах на другата старна так а, че нямаше достъп до него.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 6:28 pm

-Нищото ново а?-попитах я и се усмихнах.
-Е момичета ще ви оставям.Чао-казах и станха от мястото си.Целунах Наташа по бузата и излезнах бързо от стаята под погледите на съоучениците ми.Боже!Толкова ли бях интересен?Знах,че съм красив,но инетересн?!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зала за ученици - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зала за ученици
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Бар(забранен за ученици)
» Зала за хранене
» Зала "Кентън"
» Билиярдната зала
» Кино зала (1)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Столова за учениците и учителите-
Идете на: