The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Зала за ученици Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Зала за ученици I_vote_lcap81%Зала за ученици I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Зала за ученици I_vote_lcap19%Зала за ученици I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Зала за ученици I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Зала за ученици I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Зала за ученици I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Зала за ученици I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Зала за ученици I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Зала за ученици I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Зала за ученици I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Зала за ученици I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Зала за ученици I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Зала за ученици I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Зала за ученици I_vote_lcapЗала за ученици I_voting_barЗала за ученици I_vote_rcap 
Саманта Такър
Зала за ученици I_vote_lcapЗала за ученици I_voting_barЗала за ученици I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Зала за ученици I_vote_lcapЗала за ученици I_voting_barЗала за ученици I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Зала за ученици I_vote_lcapЗала за ученици I_voting_barЗала за ученици I_vote_rcap 
Том Милс
Зала за ученици I_vote_lcapЗала за ученици I_voting_barЗала за ученици I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Зала за ученици I_vote_lcapЗала за ученици I_voting_barЗала за ученици I_vote_rcap 
Алекса Рен
Зала за ученици I_vote_lcapЗала за ученици I_voting_barЗала за ученици I_vote_rcap 
Selene
Зала за ученици I_vote_lcapЗала за ученици I_voting_barЗала за ученици I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Зала за ученици I_vote_lcapЗала за ученици I_voting_barЗала за ученици I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Зала за ученици I_vote_lcapЗала за ученици I_voting_barЗала за ученици I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Зала за ученици

Go down 
+11
Ванеса Паркър
Сандра Питърс
Саманта Такър
Кристиан Озера
Дмитрий Беликов
Роуз Хатауей
Анджела Даркгърл
Лукас Скот
Алекса Рен
Бъфи Гилбърг
Клеър Монгомъри
15 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeСря Мар 23, 2011 7:54 pm

Зала за ученици 3127378P


В тази зала закусваха, обядваха и вечеряха учениците. Залата доста приличаше на ресторант, но бе с далеч по – приятна обстановка. Беше много красиво, така направено, че да ти доставя удоволствие да се храниш вътре. От другата страна в залата имаше място от където учениците си взимаха каквото си харесат за ядене и после сядаха на една от многото маси. В помещението се носеха тихи приказки, кикотения и доволно премляскване на фона на приятната тиха музика, която винаги звучеше тук.
Върнете се в началото Go down
Бъфи Гилбърг
Helpers
Helpers
Бъфи Гилбърг


Брой мнения : 89

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 9:15 am

Отидох в столовата и седнах на една от масите. Сервитьорката дойде, аз се засмях широко и казах - "Имате ли кръв? - разбира се шегувам се". Тя също се засмя и ме попита "Какво ще обичате?", а аз поръчах спагети Усмивка Бях меко казано, гладна като вълк! Скоро ми донесоха храната,наядох се и се почувствах по-добре. Явно не е било заради слънцето Усмивка Излязох от столовата и започнах да кроя планове за ново 'приключение'.. Намигване
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 5:42 pm

Бях доста гладна взех си табла и отидох да си избера нещо за ядене. Взех си едни спагети една салатка и един портокалов сок. Хапнах на бързо исках защото бях пешила да отида пак в Бар найт. Дано стане нещо интересно. Нямаше никои в столовата. От кухнята миришеше приятно исках да си взема още нещо ама са не ми се надебеляваше. Изядох всичко и излезнах от столовата.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 9:30 am

Лелел трябва да ми дадат награда затова стигна от бара до тук без да язям никои това е суперско. Сега трябваша да намеря хладилниците с кръв. А ето ги отворих единия... Йеей рай толкова много кръвна на едно място. Взех едно пликче ръзкъсах единя крайи почнахда пия. Уау беше вълшебно направо нямам думи тази течност се разливаше в мен като енергийна напитка. Напитка от която ми беше жизнено важна, но едно плипкче не ми стигна изпих още едно. Изхвърлих ги в кошчето. Чувствах се пълна с енергия и се усмихнах щастливо. Тръгнах да излизам и се сетих че ще е по-добре да си взема няколко пликчета в стая там имах малак хладилник ще ги сложа там. Взех пликчетата и тръгнах към общежитето...
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Апр 08, 2011 12:12 pm

Небях много гладен,но се запътих към залата за хранене.Влезнах вътре и няколко любопитни погледни се извърнаха към мен.Е ново училище нови хора.Взех си спагети и седнах на една закътана маса.Погледните които ме гледаха се увеличаваха.Почнах да я мспагетите си."Преместиха ме от HeyHood тук в ShadowHood защо ли?" питах се постояно.Любопитните погледни намаляха и на лицето ми се изписа усмивка.Този път наистина исках да създам приятелство,а може и нещо повече.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Апр 08, 2011 12:18 pm

На път за общежитието да пийна алкохол. Влезнах в столовата имаше няколко човека огледах се и видях няква ново моммче ядеше спагети беше сладък можеше да се запознаем.
Отидох до хладилниците с кръв взех едно малко пликче изсипах го в чаша за вино и допълних с червено вино. пропрцията беше 40 на 60 за виното, но нямаше да се напия. Новак или вампир трудно могат да се напият.
Отидох до момчето и казах:
- Здравей, може ли да седна?
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Апр 08, 2011 12:28 pm

Въобще не очаквах някой да ме заговори,но еточе младо момиче дойде към мен."Здравей,може ли да седна?" каза тя с мелодичен глас.Кимнах в знак на съгласие и се усмихнах.Известно време мълчахме и ми стана неудобно.Дори не я бях поздравил.
-Здравей-казах с безгрижен тон и се облегнах на стола си.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Апр 08, 2011 12:34 pm

- Ти май си нов кой ти е ментор?
Попитах на един дъх иот пийнах малко от виното и кръвта и ми стана много приятно. Вкусът и беше страхотен.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Апр 08, 2011 12:40 pm

-Да позна.Нов съм.Ментор ми е Наташа Фицрой.Знам,че е и твоя менторка-усмихнах се.-Как се казваш?Кой курс си?-опитвах се да завържа някакъв разговор.Тя беше приятно момиче или поне така ми изглеждаше.Кафевите ми очи срещнаха нейните.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Апр 08, 2011 12:44 pm

Усмихнах пре един ментор сме еми хубаво кво до направя.
- Казвам се Наташа, 3курс, вамапир. Твой ред е.
Усмихнах се мило и го погледнах. Имаше хубави очи харесваше ми. Можеше да стане нещо като приятелство или повече...
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Апр 08, 2011 12:52 pm

Хъм казваше се Наташа като менторката ни.Хубаво име.
-Аз съм Давид.От 6 курс.Ти си вампир като гледам.Аз съм зооморф.-усмихнах се.Беше добро момиче.Поне за сега.Помня аз какъв бях в трети курс.Засмях се наум.-Неискам да прозвочи нахално от моя страна,но ти си единствения човек..така да се каже който познавам тук псвен Наташа-менторката ни.И бих искал да ме разведеш из училището и да ме запознаеш с дриги магически създания.Ако неискаш ..няма проблем и сам ще се оправя-усмивката ми помръкна чакайки отговора и.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Апр 08, 2011 1:03 pm

- Хубаво, но изчакй малко тук ей сега идвам.
Отидох в кухнята изпих виното на бързо пъхнах няколко пликчета кръв чантата и се върнах при него.
- Съжалявам трябвае да свъпша... нещо. трътваме ли?
Усмихнах се мило и наклоних глава на дясно.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Апр 08, 2011 1:17 pm

Изядох спагетите си и станах от стола
-Да.Да тръгваме.-момичето беше приятно.Определено исках да станем приятели,но дали не и досаждах.Незнам.Поехме към вратата която аз отворих и и направих път да излезе.
Върнете се в началото Go down
Анджела Даркгърл
Students
Students
Анджела Даркгърл


Брой мнения : 18

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 7:15 pm

Когато влязох в залата бях много гладна и първото нещо което направих беше да си напълня таблата с каквото има.Накрая си взех една малка диетична кола и седнах на една от масите.Столовата беше доста пълна,но аз не заговорих никой.Когато се нахраних,си изхвърлих боклуците,върнах таблата и излязох от залата.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Students
Students
Роуз Хатауей


Брой мнения : 11

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 8:44 pm

Влязох в столовата за учениците и се отправих към бюфета.Преди малко бях в лечебницата за да ми превържат китката,която изкълчих докато тренирах в салона.Не знам защо,но докато удрях боксовата круша се раздразних и ударът ми излезе "златен".Знам,че беше късно,но бях много гладна и за това не ме бъркаше какво беше останало за ядене.Взех си сандвич,зелена салата и някакъв сок за пиене.Седнах на една самотна маса и започнах да се храня.Не бях виждала Дмитрий много отдавна,но едва ли ще избяга без мен...надявам се.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 3:03 pm

Намерих Роуз в столовата на една отдалечена маса.Доре,че беше сама.Седнах при нея и свалих качулката си.
-Хей...-казах и очите ми плъзнаха по другите маси за да се уверя,че никои не ме е видял.-Виж...знам,че не съм...много постоянен и ти ще го потвърдиш,но се забърках в нещо в което незнам как да изляза,а най-лошото може би е че тя ще разбре преди да съм успял да й обясня.
Тя ме погледна недоверчиво и ме накара да се усмихна.
-Роза,трябва да ми помогнеш.Не ме гледай така ще ти обясня всичко,но..не тук.Ще те изчакам да си довършиш обяда.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей
Students
Students
Роуз Хатауей


Брой мнения : 11

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 3:10 pm

Дмитрий дойде и седна при мен.
-Здравей и на теб...-казах с полу пълна уста и ой ми се засмя.За което изяде един юмрук в рамото.Ни ми беше много ясно за какво ми говори,но щом той иска помощ значи той се е забъркал или направил нещо сериозно. Преди с него почти имахме нещо... една нощ ласки и това беше.Сякаш нещо като магия ни подтикна онази нощ да направим онова което направихме.
-Виж...каквото и да е...-казах докато ставах от масата.-Можеш и сам да се справиш.
Оставих празната табла на една маса и тръгнах към вратата.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 3:18 pm

Станах от масата и тръгнах след нея.Няколко крачки след като излезнах от столовата я хванах за ръката и я обърнах към мен.
-Виж,не знам защо ми се сърдиш,но ти говоря сериозно...
Замълчах докато две момичета минаха зад нас по коридора и влезнаха в столовата.Направих й знак да запази тишина и я поведох на някъде.
-Ще ти обясня когато стигнем някое тихо място...

ПП.Пиши някъде тихо...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeЧет Май 05, 2011 2:44 pm

След тъмните улички реших да се върна в училището.Колко страно.Влезна хв залата за хранене,но не бях никак гладен.Взех си диетична кола..да вампирите трябваше да подържаме форма и затова пием диетична кола или поне повечето.Седнах на една от масите и огледах залата.Беше савнително празна.Няколко любопитни погледи се спраха въхо мен и самодоволна усмивка се появи на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeЧет Май 05, 2011 8:11 pm

От последното пиене до сега бях ожадняла. Тъпа му рабато жажсата си идва когато си поиска. Влезнах и видях някакво момче което не бях виждала до сега. Беше горе-долу 18 годишен. Взех кръв и вино и ги смесих. Видях няколко учудени погледа. Какво бя все пак вампир. Взех чаша и спагети и отидох при момчито сиднах и казах.
- ЗДравей аз съч Наташа. А ти ?
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 8:43 am

Не знам как се озовах тук, до последния момент не знаех къде се намирам, но когато видях две познати лица не ми и пукаше.Момчето без име и момичето вампир, страхотно.Просто нямаше начин как да не им се натреса на седянката, която си бяха направили и да им разваля кефа.Приближих се до масата и дръпнах един стол за да седна.
-Свободно ли е?-попитах, но не им предоставих възможността да ми отговорят и седнах.Усмихнах се арогантно и местех погледа си ту към нея, ту към него.Май не бяха очаквали точно мен, но пък си струваше само и само да видя израженията им.Но сега не можех да мисля за това, исках само едно питие.Нещо силно, което да ме отнесе от тук, не исках да мисля.Трябваше ми алкохол!
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 1:35 pm

-Наташа повярвай ми със Саманта неискате да знаете как се казвам-на лицето мми се появи самодоволна усмивка,а почти всички ученици ни зяпаха.
-Но ако толкова искате да знаете ще ви каже и след това сигорно ще побегнете-изсмях се и отпих от колата си.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 2:10 pm

-О, я стига, господин потаен!-изсумтях аз.Това взе да ми писва.Той въобще знаеше ли през какво съм минала, че да ме е страх от него.
-Ставаш смешен, не интересен!-повиших тон, това момче ме изнервяше само с няколко изречения.Какво ли щеше да е ако така продължавахме още дълго.
-Просто кажи как се казваш и спокойно, няма да бягам-устните ми се изкривиха във същата онази арогантна усмивка от одеве, която бе изчезнала за момент и отново продължих.-не бягам бързо с тези обувки, няма да успея да избягам.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 3:08 pm

-Искаш да знаеш името ми ли.Добре.-ухилих се самодоволно.Хората още ни сяпаха.Явно не им се вярваше,че те говорят точно с мен.
-Името ми е Кристиан Озера.Знаете историята предполагам защо не обича мда говоря с хора и защо те не обичат да говорят с мен-отпих от колата си и се усхилих самодоволно.Метнах един поглед на едно момче което ме зяпаше.Той веднага се обърка и заяде спагетите си.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 3:15 pm

- Кристиан Озера. Обоже ти си Кристиан Озера... никого не съм чувала за теб - Кристиан Озера наистина незнам кой е той. Боже той за кой се мисли че.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зала за ученици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала за ученици   Зала за ученици I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зала за ученици
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Бар(забранен за ученици)
» Зала за хранене
» Зала "Кентън"
» Билиярдната зала
» Кино зала (1)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Столова за учениците и учителите-
Идете на: