The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
(+18)Стаята на Силвия Томсън Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_lcap81%(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_lcap19%(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_lcap(+18)Стаята на Силвия Томсън I_voting_bar(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_rcap 
Саманта Такър
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_lcap(+18)Стаята на Силвия Томсън I_voting_bar(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_lcap(+18)Стаята на Силвия Томсън I_voting_bar(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_rcap 
Тран Дюбос
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_lcap(+18)Стаята на Силвия Томсън I_voting_bar(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_rcap 
Том Милс
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_lcap(+18)Стаята на Силвия Томсън I_voting_bar(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_rcap 
Харпър Дейл
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_lcap(+18)Стаята на Силвия Томсън I_voting_bar(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_rcap 
Алекса Рен
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_lcap(+18)Стаята на Силвия Томсън I_voting_bar(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_rcap 
Selene
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_lcap(+18)Стаята на Силвия Томсън I_voting_bar(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_rcap 
Силвия Томсън
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_lcap(+18)Стаята на Силвия Томсън I_voting_bar(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_lcap(+18)Стаята на Силвия Томсън I_voting_bar(+18)Стаята на Силвия Томсън I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 (+18)Стаята на Силвия Томсън

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:38 am

прекрасен апартамент!!! :P Смях

Стая:
(+18)Стаята на Силвия Томсън 3149151N

Хол:
(+18)Стаята на Силвия Томсън 3149136f


Баня:

(+18)Стаята на Силвия Томсън 3149145X

Кухня:(+18)Стаята на Силвия Томсън 3149140I


Последната промяна е направена от Силвия Томсън на Съб Юли 16, 2011 1:13 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 10:36 am

след като си изпих кафето се прибрах. прибрах рисунката. седнах на дивана в хола и започнах да слушам любимата си группа Nightwish ! освен рисуването тя също ми действаше добре. и се отпусках. суперрр.!
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 12:34 pm

Вече беше обяд а аз все още лежах в леглото,голяма поспаланка съм.Станах от леглото облякох се отидох до хола и пуснах Jedward,не съм чувала за тази група преди да се появят във Евровизита със готината си песен Lipstick.На мен мноого ми хареса песента им и косите също,затова сег ги слушах,исках да я слушам и да я слушам....песента си беше супер.Отидох до кухнята (музиката се чуваше прекрасно,беше силна.) и си зех бутилка бира ...- оххх крилата-прошепнах аз и веднага ги разперих-а така,по добре е.-изхилих се.Беше си тъпо да говоря сама но когато нямам какво да правя...запътих се към хола.Седнах на пода,въпреки че точно до мен беше диванът.Облегнах се върху него и се загледах в прозореца.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 2:05 pm

Докато вървях,пак видях сянката да ме следи.Прибрах се и веднага легнах на лееглото.Забелязах скицник и молив да лежат на леглото,надрасках някакви две рисунки набързо и веднага заспах.Бях ужесно уморена.Дори нямах сили да мисля за днешната вечер.Нямаше да се учудя че когато се събудя се окаже че спах цели два дена. Смях Спах и не чувах нищо...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 7:02 pm

Събудих се от това че нещо ме докосна.Когато отворих очи не видях нищо...нищо освен сянката.Мигнах и тя вече беше изчезнала.Видях че хвярчаха някакви листа,веднага станах.Огледах се.На пода имаше две бели лисчета.Сабрах ги от пода и видях че бяха рисунки.Едната рисунка приличаше на сянката,която видях.Рисунката беше нарисувана с молив така че не се виждаше точно какво представлява тази сянка.Погледнах другия лист.Също беше рисунка и също беше нарисувана с молив.Но...какво беше нарисувано...Сганах лисчето и го зарових някъде в чантата си,след гова сложих и другата рисунка вътре.Сетих се за гарвана,Ерик и Клеър.Клеър,да точно,Клеър.Възползвах се от дарбата си и изпратих нещо като писмо до Клеър"клеър,спешно е,сега ще дойда в стаята ти,ако не си там моляте побързай да се прибереш" Надявах се да стигне до нея.Хванах чантата си излезнах от стаята си и се запътих кам тази на Клеър.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 11:53 am

След,разходката от лечебницата,и засичането с Ферис...и...ох Ферис.Влезнах в стаята си.И легнах на дивана.Бях ужасно уморена.Сега още и Том трябваше да дойде.Би трябвало вече да пристигне в Града.Е не ми оставаше нищо освен да го чакам.Легнах на дивана и затворих очи.Бях толкова уморена че едва не заспах.Пуснах някаква музика за да не заспя.И зачаках Том да дойде.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 12:14 pm

Софи,ни заведе до сградата на учителите.Докато се качвахме на горния етаж казах:
-Софи,никакво тайни.Ние сме приятели.Което е минало е минало.-усмихнах се и я целунах.-Сега с Силвия сме просто приятели.-Качихме се.Аз бързо открих стаята и.С Софи вече стояхме пред стаята на Силвия.От там се чу музика,което означаваше че не сеше.Почуках на вратата и зачаках докато Силвия отвори.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 12:16 pm

-Хм...Добре...да се надяваме ,че няма да се сърдиш,но да те предупредя,че вече съм имала много сериозни вързки и хм аз..Ами вече не съм девствена.
Усмихнах се ,за да смекча гнева му,ако се ядосаше.
-Моля те ,не се сърди.Тогава незнах и..Аз връзката беше една и двегодишна.Съжалявам.Знам,че съм хм ..Няма да го казвам.
Малко й беше старнно да не употребява думите,които обикновенно говори,но заради него.И преди да ми се е разсърдил го целунах.не чухме шума от отварянето на вратата.

Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 12:35 pm

Чух че някой почука на вратата.
-Том.-помислих си.Нямаше кой друг да е.Отидох до вратат и отворих.Видях да се целуват двама Том и някакво момиче..Не я познавах.
-Е,Том...още първия ден си тук а вече?!?-помислих си.
-Здраси,Том.-усмихвах му се.-И на теб,аз съм Силвия.А ти?И,влизайте.-Поздравих момичето което стоеше до него и й се усмихнах също.Те влезнаха.-Седнете.-Посочих им дивана.И седнах.


Последната промяна е направена от Силвия Томсън на Съб Юни 04, 2011 1:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 12:38 pm

Малко се притесниха да не ни е видяла,но пък нещо май хич не ми пукаше-само да не ми се сърдеше том.
-Аз съм София.но те умолявам да ми казваш Софи или Соф.Другото го мразя.
Тя беше учител,но й говорех на ти.Е,голяма работа.Така си бях.
-Проблем ли е,да ти говоря на ти?Малко съм..Хм...
Предпочитах да остана права.
-Не сямтам да сядам,но бих пийнала нещо-жадна съм.Без алкохол,моля.
Бях много нахална,но не ми пукаше.


Последната промяна е направена от София Мерсер на Съб Юни 04, 2011 1:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 12:44 pm

Седнах на дивана.И погледнах първо Софи след това Силвия.
-И аз съм жаден.-реших да потдържам разговора.-Искам,бира.Това ти точно трябва да имаш.-засмях се.Толкова добре ли я познавах?Сигурно,да.Не беше от онези които се напиват.Но задължително трябваше да има бира в хладилника.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 12:47 pm

Добре,че Том не успя да ми отговори иначе можеше да ми се разкрещи.Голяма грешка бях направила,но почувствах,че не мога да го крия.Усмихнах се плахо.Силвия излезе от стаята и аз попитах:
-Хм,ще ми отговориш ли?Ядосан ли си?
И за всеки случай усетих магията да ме облива-ако ме нападнеше.Не исках да го наранявам,но не искахи да умра.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 12:50 pm

-Добре Софи.Не,няма проблем да ми говориш на ти.Така е дори още по-добре.Отидох до хладилника.
-Том,имам бира.-засмях се.-А без алкохол,само вода.искаш ли?-попитах Софи и разклатих шишето с вода.Взех бирата и я подхвърлих на Том.Взех и на себе си.Стоях до хладилника и чаках Софи да ми каже дали иска вода.Освен вода и бира нямах нищо друго в хладилника.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 12:57 pm

Силвия се появи и ми подаде шишето.И пак изчезна някъде.
-Не не ти се сърдя,няма за какво...-засмях се.Станах отидох при Софи и я целунах.Усмихнах се.Ипак седнах на дивана.Отворих бирата и отпих от нея.Силвия,от другата стая се провикваше и питаше Софи дали иска вода.Ех,аз как знаех че Силвия ще има бира.Наистина я познавах добре,и чак сега го забелязах.Софи все още стоеше.
-Софи,защо не седнеш?-питах я.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 1:01 pm

-Хм,не предпочитам да съм права.-усетих,че магията ме напуска-разочарована.-Знаеш ли,че помислих,че ще ми се ядосаш?Вода -в никакъм случай.Тя не освежава при мартини.Добре-бира.
Хванах подхвърлената ми бира.Отворих я и недоверчиво я погледнах.
-всъщност не разчитам много-много на питиетата си.Но са ми нужни.
Силивя хич не ми се нравеше.може би ,защото беше учител.
-Хм,да еминавал оттук Сам?Доколкото разбрах си хвърляла шишета по нея.Не е много добра постъпка,но както ида е.Не мога да говоря така,защото си имаш страхотен и страшен пазител и хм си учител и като нищо ще ми треснеш наказание.ти и том кога ще тръгвате?-опитах да залича копнежа си да не е скоро,но май не се получи.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 1:08 pm

Седнах на дивана.
-Не няма...никакви наказания.-засмях се.-Сам?!?Така ли се казва?Не,не съм я виждала,откакто си тръгна.-Ох,тази Софи ми развали спомените с Ферис.Какъв гаден ден!!!
-Тогава не бях много на себеси...-не продължих,дори не си спомнях как се оказах там при Ферис и непознатото момиче.
-Защо трябва да тръгваме някъде?-попитах.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 1:25 pm

Силвия влезна в стаята.Слушах какво говорят Софи и Силв.
-О,супер,сега ме изкара много страшен.-засмях се.-аз все пак няма да ям никой.-добавих.Изглежда че на Софи не и харесваше много Силвия.Ох,Силв,понякога е ужасно сложно да я разбереш.Тя винаги е искала да се сприятели,с повече хора но колкото да се опитва.Понякога не ставаше.Ами,Софи данеби ревнуваше??Ами,аз...толкова добре ли познавах Силвия??Толкова въпроси...
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 1:30 pm

-Лично аз смятам да тръгвам.-ама хич не ми се нравеше тая.Знаех,че явно между нея и Том е имало нещо,от което в момента аз ревнувах.
Оставих бирата и продължих:
-Чувствам се неудобно и хм няма да провалям..Но както и да е.
Опитах се да се усмихна,но вътрешно изгарях.Тръгнах с твърда крачка навън.Затворих вратата и се подпрях на стената.Зачудих се дали Том ще дойде.Ако идваше и оная си тръгвах.Смятах да отивам в бара.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 1:37 pm

-Силвия,ще излезна.-усмихнах и се и побързах да излезна.Надявах се Софи да не си е тръгнала напълно,ако щеше да си тръгне...къде щях да я търся?Излезнах навън.Софи се беше подпряла на стената.
-Софи?-стоях пред нея.-Ревнуваш ли?!?Софи,няма от какво...-Подпрях си ръцете на стената и погледнах Софи в очите.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 1:40 pm

-О,няма така ли?!?-избухнах аз.-За какво изобщо дойдохме?Да си говорим и да ипем бира?!?Явно я познаваш много добре,като знаеш какво има в хладилника!Може би идваш тук всеки ден!
Просот беше толкова ядосана.
-Смятам да отивам в бара.Там е по-интересно отколкото...
Тя млъкна и го изгледа ядно.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 1:52 pm

-Софи,престани!Да,познавам я много-много добре!Но това не е причина за ревност!Бяхме много близки преди.Но то беше ПРЕДИ!Миналото си е минало!А това че тя още значи нещо за мен,да така е!Но ние сме просто приятели!Това че я познавам по-добре от теб,незначи нищо!Аз,те харесвам Софи!С Силвия сме само приятели!Между мен и нея всичко свърши!-успокоих се и казах с по тих глас.-Казах всичко,ако искаш ми вярвай,ако искаш недей.-Отдалечих се от Софи опрях се на стената.И не поглеждах Софи.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 1:56 pm

Погледнах го.Цупехме се като две деца.бях си ревностна и преди.Въздъхнах.Знаех,че може би съм прекалила.Не смятах да видгам бяло знаме ,но тялото ми смяташе друго.Оритах се да се спра,но нещо ми ставаше.Приближих се към него и го погледнах в очите.
-Вярвам ти,но не мисля,че знаеш колко е гадно така.
Леко се надигнах и го целунах.Той ме прегърнаи така стояхме според мен доста дълго.
-Къде да отидем?Не ми се стои тук.-успях да поршепна преди да потъна пак в неговите целувки.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 2:06 pm

-Незнам.-спряхме да се целувахме-Но искам да знаеш.Колокото и да не ти е приятно,аз ще съм пазител на Силвия.И колкото и да не ти е приятно ще трябва да се сприятелиш с нея.Нямам намерения да гледам как се карате или нещо подобно.-Казах.-Трябва да отида и да кажа на Силвия чао,ако ти не искаш недей,тя сигурно си помисли че си си тръгнала.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 2:15 pm

-За нищо на света освен за теб няма да съм приятелка с нея.Ще й говоря,но нищо повече.-троснах се аз.-Влизай да й казваш чао и да решаваме къде да ходим.
Когато той влезе се подпрях по супер сладък и секси начин.Вродено ми беше и го правех без да искам.Просто никое момче не издържаше на тази поза и исках да видя и неговата реакция,когато излезе .Зачаках мълчаливо мислейки си за Силвия.Надявах се тя да ни го харесва,защото за него бях сигурна,че е бил искрен с мен,но всяка жена ревнува малко или много.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 2:27 pm

Мигнах,и сякаш се събудих.
-Добре,сега да тръгваме.Само да питам...защо не харесваш Силвия?Какво толкова е направила?-питах я отидох при Софи.Целунах я.Сложих ръката си на ръста и ние потеглихме.
-Ъм,аз тук незнам нищо,ти водиш!-засмях се.Незнаех какво има в това училище,някое хубаво място?Но освен в стаята на Силвия,Софи и при фонтаните.Не съм ходил.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(+18)Стаята на Силвия Томсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Силвия Томсън   (+18)Стаята на Силвия Томсън I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
(+18)Стаята на Силвия Томсън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 12Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Къщата на семейство Томсън.
» Бара "Night" след като Силвия разбра че Ферис има 3 годишно дете XD
» Стаята на Ани.
» Стаята
» Стаята на Тео

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Стаите на учителите-
Идете на: