The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Пейката до лампата. - Page 7 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Пейката до лампата. - Page 7 I_vote_lcap81%Пейката до лампата. - Page 7 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Пейката до лампата. - Page 7 I_vote_lcap19%Пейката до лампата. - Page 7 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Пейката до лампата. - Page 7 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 7 I_voting_barПейката до лампата. - Page 7 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Пейката до лампата. - Page 7 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 7 I_voting_barПейката до лампата. - Page 7 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Пейката до лампата. - Page 7 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 7 I_voting_barПейката до лампата. - Page 7 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Пейката до лампата. - Page 7 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 7 I_voting_barПейката до лампата. - Page 7 I_vote_rcap 
Том Милс
Пейката до лампата. - Page 7 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 7 I_voting_barПейката до лампата. - Page 7 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Пейката до лампата. - Page 7 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 7 I_voting_barПейката до лампата. - Page 7 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Пейката до лампата. - Page 7 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 7 I_voting_barПейката до лампата. - Page 7 I_vote_rcap 
Selene
Пейката до лампата. - Page 7 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 7 I_voting_barПейката до лампата. - Page 7 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Пейката до лампата. - Page 7 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 7 I_voting_barПейката до лампата. - Page 7 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Пейката до лампата. - Page 7 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 7 I_voting_barПейката до лампата. - Page 7 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Пейката до лампата.

Go down 
+11
Кристина Алварадо
Арчър
Елизабет Алварадо
Хиро Акира
Лиса Лъндорс
Бони Морган
Силвия Томсън
Саманта Такър
Ферис Комън
Рика Казуки
Наташа Фицрой
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
Santana Lopez
Students
Students
Santana Lopez


Брой мнения : 189

Пейката до лампата. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 03, 2011 1:29 pm

Изправих се и въпреки по малката растителност около мен пак успях да се закача на някой клон.Не бях усетила и се мръднах рязко настрана чу се разпорващ звук и голямо парче от роклята ми остана на клона..
-Мамка му-изплъзна се от усмитата ми погледнах към него..
-Неговата майка-посочих храста и се усмихнах засрамено.Прикрих се с ръце и започнах да крача напред,не стига това,ами и се подхлъзнах на една кална локва и паднах...Чудесно,перфектно....Погледнах към Роджър..сякаш имах някаква идея и направих жалък опит да повдигна вежда.Дръпнах го за да падне в локвата..Не беше честно само аз да съм кална..Той падна и аз започнах да се смея..
-Сега се чуваствам малко по-добре.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 03, 2011 1:41 pm

Повдигнах едната си вежда.Тая вобще нормална ли беше?!?Май пак започнах да се вбесявам...
-Много умно...-казах като се обърнах към Сантана.Незнам защо но не успях да се отдръпна...Сетивата ми започваха с всеки ден да стават повече като на вампир.Кето беше ужастно!Сега какво?Започвах да губя едната си дарба ли?
Чу се едно силно "бум..." обърнах се по посоката му.Едно от всичките дървета беше на половина, втората му половина лежеше на зеята."Започна се" помислих си.Имах нуждата да се успокоя.Или това място скоро щеше да заприлича на нищо...
Върнете се в началото Go down
Santana Lopez
Students
Students
Santana Lopez


Брой мнения : 189

Пейката до лампата. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 03, 2011 1:54 pm

Видях разцепеното дърво,ако знаех,че толкова ще се ядоса нямаше да го бутам в калта.
-Плашиш ме-погледнах за миг назад..
-Маалко прекалих,съжалявам..ще ти се реванширам-казах,за да го успокоя-изправих се..и сложих кичур коса зад ухото си..Дръпнах го,за да се изправи.Беше толкова близо до мен..ДОближих се и добрях влажните си устни до неговите..Много бързо се отдръпнах..
-Не трябваше,съжалявам-бях толкова засрамена в момента..Обърнах глава на другата страна и побързах да се отдалеча от него..Може ли да съм толкова глупава?Седнах на пейката и сведох глава надолу,никога не съм се чувствала по засрамена..Първо скъсах роклята си, после паднах в калта и повлякох и него и накрая го целунах.Сега ако не ме изгори жива...то просто няма кога.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 03, 2011 2:17 pm

Плашех я.Хах, нищо особенно.Плашех почти всички.Е такъв си бях...
-Маалко прекалих,съжалявам..ще ти се реванширам-каза Сантана.Уоу, правилно ли чух.Тя ми се извини?Вместо да се засмяя се извини?Погледнах я учудено.Тя се исправи и ме дръпна и вече стоях.Тя се доближи и докосна с устните си моите.
Това, съвсем не го очаквах.Ама никак..съвсем!Тя се отдръпна пак се извини, отиде и седна на пейката.Не изглеждаше в най доброто си настроение...Мен тя също започна да ме плаши, първо вместо да се засмее се извини, след това и ме целуна.Това тя ли беше?Продължавах да стоя там където и стоях гледайки я като малаумен.
Тази целувка, какво беше?Само реванш нали?Бих се задоволил и с едно-две "извинявай"...
Тръгнах към пейката и седнах до Сантана.Облегнах се и си затворих очите.Като потънах в мислите си.еше настъпила пълна тишина...
-Незнаех че така се реваншират момичетата...-казах тихо.Все пак неможехме постоянно да мълчим, но и не ми се искаше да развалям хубавата тишина.Отворих си очите и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Santana Lopez
Students
Students
Santana Lopez


Брой мнения : 189

Пейката до лампата. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 03, 2011 2:31 pm

-Това не беше реванш,а беше много глупава постъпка от моя страна..
-свих рамене и обърнах глава към него.Погледите ни се срещанаха.
-Виж избери си ти как да ти се реванширам-смених темата с целувката,защото не ми се говореше за това.Погледнах надолу и чак тогава се осъзнах,че съм цялата кална..Определено имах нужда от душ сега.Мигновено се събраха облаци изгърмя се и започна да вали..
-Нямах това в предвид-извиках ядосано.-погледнах РОджър
-Виждаш ли колко е скапано времето?По-добре да отидем на сушина докато спре.-успокоих се и станах от пейката поглеждайки нагоре..
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 03, 2011 3:26 pm

-Хъм, да ще е подобре да отидем някъде другаде...-кимнах.
Валеше,валеше...валеше.На мен ми харесваше дъжда, но този беше наистина силен и не много приятен.Също станах от пейката погледнах Сантана.
-Предоставям ти отговорността да избереш къде отиваме сега...-казах.Стана малко като поезия, макар и да не исках да става такава.Просто си се получи...Засмях се на това.
Отново погледнах момичето, роклятата и бе скъсана.На и ли би било по удобно ако се преолече.
-Или...-Исках да попитам същото, но се отказах.Все пак тя не бе на място заради онази целувка или каквото и да е( нямах никаква представа защо изведнъж се промени).А и някои не обичаха да си осъждат олклото като например - аз.А не исках да и влошавам настроението.Така че си замълчах.

п.п. сори че не писах и ако искаш пиши направо някъде другаде ако не си решила да се разделим и да отидеш да се преоблечеш...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Пейката до лампата. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeНед Яну 29, 2012 6:25 pm

Вървях бавно по улицата, вече се свечеряваше и тъмнината около мен ме успокояваше.На лицето ми се бе появила малка усмивка и когато погледа ми падна върху пейката до уличната лампа, бързо седнах на нея, като вдигнах краката си и ги подпрях на пейката.тези токове ме убиваха и след като раздвижих стъпалата си отново ги свалих на земята и се загледах в обувките си.Бяха красиви...но пък за това доста неудобни.Откопчаха трите каиша които пристягаха изкуствената кожа към краката ми и скоро оставих обувките да паднат на земята, а краката ми докоснаха земята.Подпрях тялото си на ръцете хванали се за ръба на пейката и отново погледнах надолу...така бе много по добре.Жалко че след малко отново трябваше отново да ги убия...
затворих очи и се облегнах назад като се замислих къде всъщност отивах...да си призная нямаше къде и да ида...освен в онази празна стая в общежитието..освен ако не прекарах вечерта седнала на бара пиейки докато не ми свършат парите...а след това може би щеше да е добра идея да се нахраня с някой човек...а ако исках да ми е дори по интересно трябваше да си пробвам късмета в онази дискотека, където постоянно се навъртаха някакви върколаци.не се бях спречквала отдавна с други същества и не бе зле да се забъркам в още някоя бъркотия, за която след това щях да съжалявам...това започваше да ми липсва...
Изведнъж чух нечии стъпки да нарушават спокойствието ми и бързо извъртях глава в посока на звука.Не че не исках компания, просто се бях унесла в мисли и май изглеждах по враждебно настроена отколкото всъщност бях...е това щеше да се промени...говоря за изражението...да се надяваме...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Пейката до лампата. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 11:57 am

Стоях до късно в кабинета си в училището и не правех нищо.Буквално.Въпреки,че ме чакаха няколко есета на наказаните ученици,които да проверя.Не ми се правеше нищо такова,стоях в полутъмната стая и се взирах напред към стената,на която се виждаха само няколко портрета на някакви писатели и поети.
По принцип,когато ми беше скучно пишех и се отдавах на буквите и римите в главата ми,но днес всичко беше различно.Просто исках почивка и алкохол.Алкохол..Да,тази думичка отекна в главата ми и реших да се отдам на този ми порок.Защото го харесвах и извън тази стая,апартаментът ми беше пълен с него.Не,не си мислете,че съм някой пиянде,което пие по цял ден и стои в полуприпаднало състояние. Напротив обичах да пия,но напиването трудно ми се получаваше.
Станах от затопления стол,грабнах суитчера си и угасих единствената включена лампа на бюрото ми.Стаята изведнъж придоби по-зловещ и мрачен вид,а аз излязох и тръгнах нанякъде.Преди това минах през апартамента ми и си взех една бутилка скоч.
Навън беше студено,а а з не знаех на къде да тръгна.Чудех се дали да отида до някой бар или пък да се разходя,пък виж може там да срещна някое момиче.Труден избор,но накрая тръгнах към парка,който не беше особено далеч.
Вървях и пиех по малки глътки от бутилката,която държах в едната си ръка.Накрая стигнах стигнах до очакваното място. Изглеждаше по-пусто и от класната стая преди малко.Тръгнах по една пътека,която водеше до незнайно място и ми се видя един силует на жена.Беше точно под една самотна лампа,боса на пейка,а обувките й лежаха на пода.Какво пък,щях да я заговоря.Тръгнах в нейна посока и сложих една усмивка на лицето си.
-Здравей!Какво правиш толкова късно тук?-казах,продължавайки да се усмихвам леко.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Пейката до лампата. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 1:22 pm

Човекът нарушил спокойствието ми всъщност не бе много човек, по скоро вампир..мъж на около 24-25 години.И тъй като наоколо не се разхождаха много толкова годишни вампира, които да нямат общо с училището, реших че е някой учил.Но след като погледа ми падна на бутилката в ръката му, от която до преди момент явно е отпивал, се отказах от идеята да си го представям разхождащ се в коридорите на училището, носейки куп учебници и проекти на учиниците си.
приближи си усмихнах към мен и ме попита какво правя тук, след като ме поздрави.Реших да запазя същия тон на разговора ни и се усмихнах, като за разлика от него включих нотка арогантност в грамасата си.Не че бе толквоа нужна, просто не си се представях без нея....а това бе нещо важно, да изглеждам по определен начин в ума си...
-Аз почивам, а ти май отпускаш с тази бутилка, а?-засмях се леко и се дръпнах от средата на пейката където бях седнала.Погледа ми го подкани да седне до мен, като с единия си крак бутнах обивките към себе си и под пейката.
-Сам, приятно ми е...-казах аз и подадох ръката си напред за да се здрависаме.На лицето ми се бе изписала една от онези усмивки, които повечето наркомани имаха след като са пушили марихуана примерно.Не че бях от тези които никога не са я подушвали, но не пушех често, така че трудно я докарвах толкова изящно перфектно.
-Няма ли да споделиш питието си с мен?-попитах накрая аз, осъзнавайки че се бях втренчила в бутилката...май ми се пиеше...макар да знаех че няма да мога да спра лесно..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Пейката до лампата. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:44 pm

Тя ме огледа,след което се усмихна с някаква гримаса,даже не се и опитах да разчета лицето й.След това направи коментар за бутилката и се засмя.Толкова ли странно изглеждах с тази бутилка?!По-добре че не се и клатушках насам-натам и да пеех,фалшиво разбира се,някоя песен.Тогава вече щеше да е пълно шоу.
-Сам,приятно ми е-каза тя и отново някаква странна усмивка се изписа на лицето й.Момичето като цяла изгледаше странна,от добрата страна предполагам.Или просто беше добра актриса.
-Госпожице Сам,не сте ли малка да употребявате алкохол?-казах с "строг" глас,напомнящ на онези бабки,които на всеки срещнат четат конско за това как се облича,че пуши или други пороци.След което се засмях и в другата ми ръка се появи още една бутилка и й я подадох.
-Какво ще кажеш?Ако не го искаш..-казах и го дръпнах назад точно в момента,в който тя щеше да го вземе.На лицето й се изписа раздразнение.Жените бяха секси,когато се ядосат.
Тя протегна рязко ръка и я издърпа от ръцете ми.Аз на свой ред отпих от моята една глътка и пак се обърнах към нея.
-Чаша?-повдигнах една вежда и в ръката ми се появи чаша.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Пейката до лампата. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:53 pm

Не ми се представи, но пък шегата му с бутилката и възрастта ми ми се стори достатъчна че да не обърна внимание на името му, дори да го бе казал.Не ми допадаше да ме дразнят така, но в момента не бях на онова ниво в което показвах зъбките си на всеки срещнат погледнал ме накриво.Дори можех да кажа че бях в добро настроение...доколкото е възможно за мен, де.
Погледа ми се плъзна по чашата и за момент само я гледах, когато накрая реших да му отвърна на забележката за годините и алкохола, макар той да не целеше толкова да се заяде с мен, колкото да си направи шега.
-Мисля че съм достатъчно голяма че да си купувам от магазина.-намигнах му аз и надигнах бутилката като се сетих за чашата в ръката му.Всъщност ми бе много по приятно да усещам гърлото на шишето между устните си докато отпивах и бих отказала чашата на този етап...
-Ще се справя и без чаша, но мисля че на теб ти трябва една...или както си почнал повече от една.-засмях се, колкото да намекна че бе просто невинна закачка, която не мислех да прераства в нещо повече и се обърнах към него.Не ми се бе представил, а аз не харесвах да се моля за ничие име.
-Е, господинът без име ли ще си остане?Мога да те кръстя както на мен ми е удобно, но бих искала да знам твоят вариант за етикетче поставено на артикул като теб...-казах аз, докато плъзнах погледа си по тялото ми...може би на този етикет нямаше да му е толкова зле, все пак да покрива такова тяло...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Пейката до лампата. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeВто Яну 31, 2012 6:29 pm

-Чашите са за аматьорите,а като гледам тук и двамата май не сме такива-отвърнах на шегата й,въпреки че това си беше точно така.Не изглеждаше да е ученичка,или на мен така ми се струваше,но какво толкова ако малко се позабавлявахме.
Надигнах бутилката и течността се разля в гърлото ми, потушаваща жаждата и горещената в тялото ми.Още една глътка и шишето отново отиде на старото си място,в ръката ми и допиращо се до студената дървена пейка.На лицето ми се изписа една самодоволна усмивка,задоволил нуждата си от пиене,за момента,но чувството щеше да се върне само няколко секунди след това.
-Е, господинът без име ли ще си остане?Мога да те кръстя както на мен ми е удобно, но бих искала да знам твоят вариант за етикетче поставено на артикул като теб...-каза тя и отново ми хвърли поглед.
-Предпочитам първо да чуя твоите варианти,Сам,мисля че някой от тях може и да ми допадне-отвърнах и на свой ред също я огледах.Изглеждаше секси и нейното тяло също си беше ..привлекателно.
Стиснах бутилката по-силно,а след част от секундата вече я надигах отново към устните си в очакване скоро течността да свърши и да се задоволя с това.Но понеже се познавам прекалено добре,щеше да последва още една.Може би и друга ако нямахме вече по-интересни забавления.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Пейката до лампата. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 10:33 am

О, хич не си падах по онази игра с налучкване на имената на другите, но след няколко глътки може би щях да имам по добри идеи отколкото като дете...
Усмихнах се на мъжа до себе си и го огледах за някой отличителен белез по който да го назова...е жалко, че тялото му ме разсейваше толкова много...Но какво ли очаквах, все пак бях изпила половината бутилка в ръката си.Не че ме хващаше бързо, но се познавах много добре и само присъствието на алкохол в разговора ни ме прехвърляше на онази вълна в която дори да убиват някой до мен и това не ме влияе пряко щях просто да гледам и да се наслаждавам...А ако чашките ми бяха повече, щях дори да се включа...забавен живот си водех, нали...?
-Мисля да те кръстя Лъки.-усмихнах се аз, спомняйки си за цигарите носещи същото име.Приличаха си, нали...алкохол и цигари...Всичко от което се нуждаеше един човек...или вампир...а ако питате мен, бих добавила и него като бонус към цигарите.Или не, по скоро към алкохола...дори май той трябваше да си върви сам, отделно от двете.И така се справяше с възбуждането на любопитството..пък и не само на него..
-Е, сега ще ми кажете ли как се казвате?-попитах престорено аз и отпих от шишето, като ми се стори, че макар и с бутилка в ръка би могъл да бъде учител...ха, смешно, нали?Докато проверяваше контролни в голямото междучасие пийваше по едно, само колкото да не се отчая от живота.
Тази идея не бе от най възбуждащите, но защо по дяволите ми действаше така?не бях пък чак толкова пияна, а и бих разбрала кога се възбуждам заради алкохола и кога заради човека пред мен...грешка, вампира!
О, и какво правех когато исках да получа нещо?Ами разбира се, правех се на такава каквато ми харесваше...или харесваше на него.На лицето ми се появи малка лукава усмивка и се приближих към него.Лицето ми се изравни с корема му, като очите ми се спряха на неговите, а след това погледанх и надолу към ципа на панталона му.Ухилих се още повече и пак го погледнах, като след това се протегнах и ръката ми взе бутилката от ръката му и се върнах на мястото си.Отпих от нея и я оставих на земята.В моята също имаше достатъчно, но целта ми не бе точно алкохола...не и сега...
Изведнъж телефона ми звънна и когато погледнах дисплея, на него бе изписано името на Том.Явно трябваше да тръгвам вече и бавно станах от пейката, като преди това обух обувките си.Усмихнах се на мъжа до мен, извиних се и скоро след това тръгнах по пътеката по която бях дошла.Трябваше да тръгвам...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пейката до лампата. - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 7 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пейката до лампата.
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Пейката под дървото в парка.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Парк-
Идете на: