The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Пейката до лампата. - Page 6 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Пейката до лампата. - Page 6 I_vote_lcap81%Пейката до лампата. - Page 6 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Пейката до лампата. - Page 6 I_vote_lcap19%Пейката до лампата. - Page 6 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Пейката до лампата. - Page 6 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 6 I_voting_barПейката до лампата. - Page 6 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Пейката до лампата. - Page 6 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 6 I_voting_barПейката до лампата. - Page 6 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Пейката до лампата. - Page 6 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 6 I_voting_barПейката до лампата. - Page 6 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Пейката до лампата. - Page 6 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 6 I_voting_barПейката до лампата. - Page 6 I_vote_rcap 
Том Милс
Пейката до лампата. - Page 6 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 6 I_voting_barПейката до лампата. - Page 6 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Пейката до лампата. - Page 6 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 6 I_voting_barПейката до лампата. - Page 6 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Пейката до лампата. - Page 6 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 6 I_voting_barПейката до лампата. - Page 6 I_vote_rcap 
Selene
Пейката до лампата. - Page 6 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 6 I_voting_barПейката до лампата. - Page 6 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Пейката до лампата. - Page 6 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 6 I_voting_barПейката до лампата. - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Пейката до лампата. - Page 6 I_vote_lcapПейката до лампата. - Page 6 I_voting_barПейката до лампата. - Page 6 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Пейката до лампата.

Go down 
+11
Кристина Алварадо
Арчър
Елизабет Алварадо
Хиро Акира
Лиса Лъндорс
Бони Морган
Силвия Томсън
Саманта Такър
Ферис Комън
Рика Казуки
Наташа Фицрой
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeВто Сеп 27, 2011 4:28 pm

Чух някой да ме поздравява и обърнах главата си по посоката от където идваше гласът.Беше момиче.Обикновенно момиче.Не стоп!Не беше обикновенно...беше вампир.Поредният вамир...
-Здрасти.-казах мрачно като продължавах да я гледам.Сякаш преди не бях виждал вампири.Чаках, какво щеше да направи.Да ме продължи нататък решавайки че съм един откачен метъл( какъвто си и бях) или щеше да поеме риска и да остане...
Върнете се в началото Go down
Santana Lopez
Students
Students
Santana Lopez


Брой мнения : 189

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeВто Сеп 27, 2011 4:46 pm

Приближих се ..усетих че е вампир..е жалко ще намеря друг за вечеря.
Минах покрай него и го загледах беше странен. Реших да остана. Седнах на пейката до него и кръстосах краката си.
-Надявам се нямаш против да остана?! -засмях се леко.
Огледах го и той беше от онези метъли.. Как могат да я слушат тази противна музика... Ненавиждах я!
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeВто Сеп 27, 2011 5:09 pm

-Не.-казах все така безразлично.Не ми пукаше много дали щеше да остане или не.Ако щеше ми щях да си имам няква компания.Ако нямаше щях да продължавам да си мисля.Нищо нямаше да загубя и в двата варианта.Погледнах земята и се замислих...Настъпи мълчание...дълго тягостно но много тихо...
-Ти си?-попитах, колкото да премахна тишината.Вдигнах главата си и погледнах момичето седящо до мен.
Върнете се в началото Go down
Santana Lopez
Students
Students
Santana Lopez


Брой мнения : 189

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeВто Сеп 27, 2011 5:42 pm

-Сантана! -отговорих.
-Ами ти? -попитах.
Започнах да си играя с кичур от косата си..
-Какво правиш тук..сам?-попитах и се засмях леко. Станах от пейката и започнах да си подритвам някакво невинно и маловажно камъче.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeВто Сеп 27, 2011 5:51 pm

Отговори на въпроса ми и зададе същия кам мен.
-Роджер.-казах бързо.Последва въпрос още един въпрос.На нея какво и пукаше какво правя тук при това и сам.Да неби да си наемах бавачка?!?"Добре Роджер успокой се" казх си.
-Не съм сам.-отговорих, колкото и да е странно - спокойно.Погледнах в нейната страна.Подсказвайки че наистина не бях сам а си имах нещо наподобаващо компания.
Върнете се в началото Go down
Santana Lopez
Students
Students
Santana Lopez


Брой мнения : 189

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 7:33 am

-Е РоджЪр..-Погледнах го.По очите му установих,че компанията мине му е приятна...Но реших да му досаждам още малко.
-С кой си тук?-огледах наоколо не виждах никой..
-С дрехите си?-погледнах го в очите и направих опит да повдигна вежда.Не беше от най-сполучливите,но се подразбираше.
-О чакай загрях-възкликнах.Повдигнах пръст и казах
-С мееееееен-погледнах го самодоволно-той не направи никаква реакция.Сръгах го с лакът
-Защо си толкова намусен?Не ти ли е приятна моята компания?Ако е така,просто ще си тръгна и няма да ти досаждам повече-повдигнах рамене и се излегнах назад
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 10:40 am

Ха-ха-ха...не беше смешно!Никак даже...То май тя го смяташе за смешно...пфу.
-Защо си толкова намусен?Не ти ли е приятна моята компания?Ако е така,просто ще си тръгна и няма да ти досаждам повече-каза Сантана.Можеби щеше да е по-хубао да си тръгне.Но все пак...
-Не, остани.-казах.Беше по-добре с някой от колкото без никой, нали?Но понякоге се нуждаеш и от усамотение...Е, все пак не исках да плаша никой, така че ще е по-добре ако прявя учтивост...
-Ъм...на колко си?-зададох въпроса който първия ми дойде.Не че ми пукаше много на колко е.Но не можех да мълча щом и казах да остане.
Върнете се в началото Go down
Santana Lopez
Students
Students
Santana Lopez


Брой мнения : 189

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 6:01 pm

Разбира се че ще ми каже да остана..не е учтиво кавалер да каже "тръгвай си" на дама.
-Едно до седем..-засмях се.
Не ме свърташе на едно място затова станах от пейката и започнах да обикалям около нея като някое куку. Изведнъж ми хрумна нещо и се спрях до лампата. Погледнах към Роджър и въздъхнах..
-Ако ритна лампата какво ще стане?-попитах и я огледах внимателно. Не ми изглеждаше много здрава и при един вампирски ритник щеше се огъне.
-Не не звучи прекалено глупаво и детинско!-направих намръщена физиономия.
Седнах на пейката.
-Уу тук е доста хладно..-естествено че на вампирите не можеше да им е студено просто исках да го тествам дали е истински кавалер и дали щеше да ми предложи якето си.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 6:27 pm

Значи 17 ако правилно разбрах.Сантана стана и започна да обикала около пейката.Сдържах се много на на извикам "седни" защото скоро щеще да ми се завие свят като я гледах...Но не ми потрябва тя се спря.
Ако ритна лампата какво ще стане?-попита момичето.Обърнах си главата и огледах лампата.Надигнах си раменете и ги пуснах.
-Най много да се срути...-отговорих на въпросът и.Лампата не беше от най здравите или поне така ми изглаждаше...
-Уу тук е доста хладно..-Чух да казва Сантана.Хъм хладно ли?Никак не беше хладно...
-Според мен не е хладно, никак даже...-казах.Хъм хладно ли на мен ми беше дори малко топло.Щом си вампир не ти е хладно а аз и яке си взех.Макар и не дебело но все пак...Огледах я, тя беше без яке, е не изглеждаше като някой който умира от студ.
-Следващият път си вземи яке щом ти е хладно...-дадох и нещо като съвет.Май бях сгрешил като и казах да остане.Но какво миналото си е минало...А може пък и не, кой знае...
Върнете се в началото Go down
Santana Lopez
Students
Students
Santana Lopez


Брой мнения : 189

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 6:29 pm

-Ти не издържа теста ми!-скръстих важно ръце и направих намусена физиономия. Той изобщо знае ли как да се държи с дама.
-Някога имал ли си гадже?-попитах. Явно не беше възпитан добре..
Погледнах напред в тъмнината просветнаха нечий очи..там имаше котка. Как мразя тези космати торби с бълхи! Станах от пейката и хвърлих най-близката пръчка по тях. Започнах да ги гоня..толкова са гнусни..мразя ги!
-А така махнаха се!-изтупах ръцете си и си лепнах една доволна усмивка на лицето. След това седнах обратно на мястото си.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 4:55 pm

Тест ли, да не бях на изпит?!?Тая нормална ли беше??...Започнах да се нервя.
-Някога имал ли си гадже?- този въпрос ме вбеси ама напълно.Какво и пукаше по дяволите?!?Не ми беше никва че да се интересува от личният ми живот.Скръстих ръце пред гърдите си...
-Какво ти пука?!?-изсъсках.Единственната лампа която осметяваше пейката започна да мига..."Роджер успокой се..." казах си като се опитах да се успокоя.Ако нямаше да успея скоро щях да повредя нещо, най малко беше лампата да падне върху главите ни...Докато се успокоявах Сантана стана и започна да гони някакни котки или котка...
-Бедното животно...-казах когато тя се върна и седна на пейката.
Върнете се в началото Go down
Santana Lopez
Students
Students
Santana Lopez


Брой мнения : 189

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 02, 2011 4:17 pm

-Бедното ли?! Толкова са досадни и космати...-направих физиономия.
Гробна тишина...любимата ми обстановка, но днес нещо ми беше леко скучно. Исках да подразня Роджър някак, но как?! Замислих се..огледах се наоколо нямаше много неща за трошене освен мигащата лампата,която всеки миг щеше да поддаде и да се срути. Защо ли да не и помогна?!..Повдигнах леко вежди и се засмях. Станах и ритнах със всичка сила лампата.
-Упс!-сложих ръка пред устата си и се засмях. Личеше си че Роджър се ядоса.
-Много си сладък като се ядосваш!-направих комплимент за да не ми крещи че съм угаснала единственото светещо в парка.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 02, 2011 4:48 pm

Лампата изгасна наплно...тъмно, много тъмно.Това беше хубаво.Мигащата светлина която не преставаше дразнеше ужасно много бих и казал "мерси" на Сантана ако нямаше да се засмее.Какъв беше смисълът на този смях?Че счупи една лампа...уау!Направо да и дадем златен медал.Смях без причина...това бе тъпо.Пък и това "упс" сякаш го бе направил случайно.На интересна ли се правеше?
-Много си сладък като се ядосваш!-чух да казва, но го игнорирах.Бях сигурен, че просто искаше да си поиграе или се правеше на интересна...
Добре, щом щеше да е така...
-Мерси че "изгаси" лампата.-казах с благодарен тон.
Върнете се в началото Go down
Santana Lopez
Students
Students
Santana Lopez


Брой мнения : 189

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 02, 2011 5:00 pm

-Моля, пак заповядай!-засмях се леко.
Ами явно не можех да го ядосам някак.
Тогава какво да правя?! Беше ми скучно.
Обожавам да досаждам на хората ,но тук нещо с ядосването май не се получаваше. Върнах се обратно на пейката с отегчена физиономия.
-Добре щом не ти е забавно..-измънках..-да говорим за нещо което на теб ти допада?!-предложих и се облегнах назад.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 02, 2011 5:07 pm

Тя седна на пейката с отегчена физиономия.Усмихнах се злобно, макар едва ли тя би могла да види усмивката ми в тъмното.
Щом тя щеше да се забавлява с мен, защо аз неможех?
-Успях да те успокоя, а?-казах хитро и на свой ред се засмях.Нямаше да си играе с мен безнаказано.Нямаше да стане не и с мен.Помислих да добавя още нещо към това.Но май щех да стана прекалено гаден.А това не го исках нали?
Върнете се в началото Go down
Santana Lopez
Students
Students
Santana Lopez


Брой мнения : 189

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 02, 2011 5:19 pm

-Не си ме успокоил...изчерпа ми идеите!-засмях се и го сръчках с лакът.
Мисли Сантана мисли все ще има нещо дори дребно което с което да го дразниш.
Нищо.. сериозно ли?! Нищо не ти хрумна.
Загубила съм си "способностите" да дразня невинните души.
И сега какво да правя?! Ами явно ще си остана на пейката бездействайки.
-Кажи някаква интересна тема за говорене?!-започнах да говоря..поне нямаше да ми е скучно.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 02, 2011 5:50 pm

-Щом ти се изчерпаха идеите...-казах с загадъчен глес,след секунди бях зад пейката, точно зад Сантана.-...сега е моят ред да ти досаждам...-прошепнах на ухото и.
След секунди пак бях на мястото си.Като се засмях...Бях си на мястото сякаш нио не се бе и случило, сякаш си седях тук без да помръдна...
Продължавах да се усмихвам злобно, макар и да знаех че тя не виждаше дяволитата ми усмивка.
Върнете се в началото Go down
Santana Lopez
Students
Students
Santana Lopez


Брой мнения : 189

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:01 pm

Изправих се и застанах пред него, наведох се леко и попитах:
-И как по точно ще ми досаждаш?-засмях се.
Какво ли си мислеше?!
Защо по дяволите нямам способността да чета мисли?!
Добре както и да е..Сега трябваше да кроя "планове"
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:22 pm

Продължавах да се усмихвам злобно.
-Ще намеря начин...-казах можеби донякъде и самодоволно.След секунди се оказах от лявата страна на Сантана.-...не се...-вече бях от другата и страна-...притеснявай.
Как ли изглеждаше това за нея.Глас от едната страна...следващият миг от другата...Сякаш ти говори някой отгоре?или пък има много хоря навсякъде?- това ми харесваше в дарбата ми, можех да заблудя някой с нея.Всичко зависеше от това как щях да я исползвам...
Реших че няма смисъл да сядам обратно на пейката.Да поиграем малко на криеница...В тъмното не се виждаше и тя нямаше да види къде съм.А аз се бях облегнал на единственната и не светеща лампа.
Върнете се в началото Go down
Santana Lopez
Students
Students
Santana Lopez


Брой мнения : 189

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:28 pm

Много се дразнех когато някой си играеше с мен!
-Оо на криеница ли ще си играем?!
Започнах да се озъртам наоколо правейки се че не го намирам. Изведнъж с вампирска скорост го хванах и го съборих на земята..Беше се скътал под загасналата лампа.
-А ето те!-засмях се леко.
-А сега какво?
Чудех се какво ли още щеше да прави..
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 02, 2011 7:33 pm

Хъм, откри ме...браво.
-Браво на теб, откри ме...-прошепнах закачливо.Защо прошепнах ли?Ами така или иначе тя си беше близо така че щеше да ме чуе.Хъм да близо, направо върху мен...А сега, какво?-хубав въпрос...
Надигнах се и доближих лицето си до нейното.Погледнах я в очите.След няколко секудно гледане леко си наклоних главата.Залъгвайки я за целувка...Аууу колко романтично...Как пък не!
В следващият миг исползваки дарбата си бързо се отдръпнах, станах и седнах отново на пейката.Всичко стана наистина много бързо.Щом исползвах вомпирското в мен при това и дарбата всичко ставаше наистина много бързо за няколко секунди.Зачудих се дали Сантана вобще беше почуствала нещо?...
Върнете се в началото Go down
Santana Lopez
Students
Students
Santana Lopez


Брой мнения : 189

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 03, 2011 12:37 pm

Той беше толкова близо до мен.Когато наклони главата си помислих,че ще ме целуне,но бързо се отдръпна и седна отново на пейката.Скръстих ръце и извъртях глава към него.С бавни стъпки се приближих към пейката,застанах пред него и се наведох.Приближих към лицето му.Напревих се все едно нищо не бе станало преди малко.Погледнах го в очите и се усмихнах.
-Не ти ли се играе вече?Тъкмо стана интересно.-казах и се отдръпнах като седнах на пейката и скърстих крака..Погледнах нагоре докато чаках да видя какво ще реши.Погледнах към лампата,която счупих..Усмихнах се самодоволно.И като малка и като голяма си оставам същата пакостница..Поклатих глава като изкарах мислие си от глава и се върнах отново на темата с криеницата
-Е измисли ли го вече?-погледнах любопитно и пригладих късата си рокля,защото при сядането се бе образувало ръбче.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 03, 2011 12:48 pm

Подсмихнах се и погледнах Сантана.
-Играе ти се на криеница?-попитах повдигайки едната си вежда.След момент бях зад момичето.Наклоних си главата и шепнешком добавих.-Щом е така...-Сега бях малко по назад, пак се облегнах на лампата.-...ме открий!-довърших.
С дарбата си бързо се премистих на срещуположната страна на пейката.Наблюдавах Сантана.Какво ли щеше да направи сега.Едва ли се виждах.Наоколо всичко бе потънало в мрак а единственното светещо нещо изгасна...
Върнете се в началото Go down
Santana Lopez
Students
Students
Santana Lopez


Брой мнения : 189

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 03, 2011 12:59 pm

Те първа започваше да става интересно.Той се скри.. с вампирските си способности веднага улових движението му и разбрах къде се е скрил,но за да е по интересно се направих,че не знам къде е .Започнах да обикалям наоколо
-Роджър,къдее сии?-попотах и с вампирска скорост застанах зад него.Потупах го по рамото и се усмихнах.
-А ето те.-засмях се..
-Мой ред е да се крия..-едва довърших думите си и се шмугнах в храстите,обикалях наоколо,за да го заблудя.Седнах на земята и се свих на топла в една пролука.Имаше толкова много клони,че при най-малкото движение,щях да се закача и да скъсам роклята си.Притаих дъх и започнах да го наблюдавам.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 03, 2011 1:17 pm

Започнах да се обръщам на различни страни.Като всеки път когато се обръщах заставах без да мардам, сякаш се вглеждах и се опитвах да видя къде е.Но всъщност не бе точно така.Опитвах се да я чуя как диша.Само с това можеше да се издаде.Все пак неможеше да не диша нали?
Скоро вече знаех къде е."Да действам ли с изненада?"попитах се.И май отговорът на този въпрос бе да...Едно,две,три...и на гърбът ми се появих криле в следващият миг литнах бързо на горе и се скрих зад едно дърво.Нямаше шанс да ме види.Съвсем бавно започнах да се спускам от там където нямаше да ме забележи.Леко си помръднах ръката и околната растителност до главата и изчезна...Подлетях към нея също бавно.
-И аз те открих...-прошепнах и станах на земята като си прибрах крилете, скръстих ръце пред гърдите си и се усмихнах самодоволно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пейката до лампата. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейката до лампата.   Пейката до лампата. - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пейката до лампата.
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Пейката под дървото в парка.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Парк-
Идете на: