The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Парк"Ривърти" - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Парк"Ривърти" - Page 4 I_vote_lcap81%Парк"Ривърти" - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Парк"Ривърти" - Page 4 I_vote_lcap19%Парк"Ривърти" - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Парк"Ривърти" - Page 4 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 4 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Парк"Ривърти" - Page 4 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 4 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Парк"Ривърти" - Page 4 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 4 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Парк"Ривърти" - Page 4 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 4 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Парк"Ривърти" - Page 4 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 4 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Парк"Ривърти" - Page 4 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 4 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Парк"Ривърти" - Page 4 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 4 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Парк"Ривърти" - Page 4 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 4 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Парк"Ривърти" - Page 4 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 4 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Парк"Ривърти" - Page 4 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 4 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Парк"Ривърти"

Go down 
+19
Алдур
Katherine Elizabeth Smith
Nathan Reed
Даниел Лолвър
Amaranth Barrett
Силвия Томсън
Морган Рийд
Бони Морган
Ферис Комън
Анна Келсон
Тейлър Адамс Кингстън
София Мерсер
Том Милс
Алекса Рен
Ериса
Дмитрий Беликов
Наташа Фицрой
Хиро Акира
Клеър Монгомъри
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:03 pm

- Ами да. - засмях се. Незнам защо се беше развълнувала толкова мнгоо за мен не беше кой знае колко.Просто нещо с което живея и се ограничавам да използвам. Погледнах я в очите и се усмихнах. Обичах зеленото, беше толкова успокояващо....можех да го гледам вечно. Макара и да не ми се нравеше много да седя на едно място,за да гледам нещо зелено. Странен човек бях.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:07 pm

Растоянието междо нас се скъси и аз отново разбрах,че тялото ми действа без да му нареждам.Отдръпнах се в другия край на пейката.Едва не си бях легнала върхо него и се надявах Морган да не го е видяла.Докато гаджето ми е бог знае къде с момичето което го харесва и той имаше чуства към нея моето тяло се натискаше на учителя ми по фехтовка и мой ментор.Направо върховно а?Съдбата има страно чуство за хумор.
-Съжалявам аз..-изрекох и се отдалечих още повече.В скоро време щях да падна на земята ако продължавах да се местя към края на пейката в същия дух.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:14 pm

Когато се отделечи нещо ми стана и направощях да откъча.
- Не...- казах бързо и я хванах за ръката и я дръпнах леко към мен. Бях го казал все едно не исках да я загубя дори и да знаех,че тя просто отива на другия край на пейката, но нещо не ми даваш сили дори и с толкова да се примиря. "Божи какво ми става!!" усъзнах се и я пуснах веднага. Отдръпнах си ръката и отместих поглед от нея.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:18 pm

- Не...-каза той и хвана ръката ми като ме дръпна леко към себе си.После ме пусна и се отдръпна от мен като отмести поглед.Какво беше станало по дяволите...реших да направя нещо..измрънках магия под носът си и двамата бяхме като изолирани от цели свят.Виждахме всичко и всички,но те не ни виждаха..или поне не нас,а нещо като наши холограми докато ние можехме да правим какво ли не.Страна магия.
-Защо..защо се отдръпна?-попитах тихо докато още седях в другия край на пейката.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:24 pm

- Не просто не мога. - измрънках под носа си. В този момент хиляди образа ми минаха пред очите. Ами...Силвия? Директорката на училището. За бога та аз съм и учител а тя ми е ученичка. Колкото и да усещах че започвах да имам някакви чуства към нея просто трябваше да ги отблъсна. Не беше така лесно колко изглеждаше. А може би не е изглеждало никак лесно. Преглътнах тежко. Да знам,беше гадно,но това беше единственото нещо което можех да направя.
- Аз съм ти учител.Не можем...- замълчах си и тръснах глава докато отново изместих погледа си към лебедите.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:51 pm

Не можем?Той какво..трябваше да се разровя в главата му.Така и направих..след известно времене открих нещо...
-Ти имаш чуства към мен?-ококорих очи.Не знаех какво да кажа...аз,аз..и Тран беше с мен,но харесваше и обичаше Ейми..сега какво означава,че ако аз имам чуства към Ферис ,Тран ще го пребие както преби бармана в бара?Още бяхме скрити зад моята магия.Приближих се и го целунах по бузата,а после се отдръпнах в другия край на пейката мълчаливо.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:02 pm

- Не...- казах бързо. -...да...може би. - изпелтечих и накрая и погледнах сигурно. - да...- казах накрая и се приближх до нея. Някак си не ми стигаше само една целувка по бузата исках нещо повече,но явно и тя го искаше иначе нямаше да го направи това. А може би аз просто се влюбвах прекалено силно и бързо,но винаги знам че това което чуствам е истинско.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:27 pm

"Не..да..може би..да.."-каза той и се премести по-близо до мен.Та той ми беше учител и едва ме познаваше.Погледнах го и ококорих очи. "Ти си с Тран!Нали?Това,че той харесва и обича Ейми не означава ,че на пук трябва да се влюбиш в някой дру!"-каза вътрешния ми глас,но се опита хда го изблъскам отново към задъненара част на съзнанието си.
-Ти...ти..ама как.Ти едва..едва ме познаваш.-изрекох едва,едва.Преместих сепо-близо до него..ето,че и аз ставах кучка като Тран..е не той не е кучна,но се пак обичаше и мен и Ейми..значи и аз можех да съм с двама..ух!Ама това е единия да ти е резервен план..
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:32 pm

Спрях да се приближавам до нея и се отдръпнах като попарен. Какво за бога правех?
- Да, права си.Извинявай. - изпелтечих и станах. - няма да се повтори...извинявай. - смъмрих под носа си и тръгнах на някъде из парка. Не ми се седеше на пейката и определно не исках да виждам на Бони обърканото лице.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:39 pm

-Ферис!-извиках.Още не бях свалила заклинянието.Затичах се след него.
-За бога..аз..нямах това предвид!-намръщих се."Тран!Имаш Тран"-крещеше нещо в главата ми.Идеше ми да извикам в отговор "ИмаХ,но скоро ще го изгубя!Млъкни и ходи да направляваш някой друг",но нямаше как да стане това.Надигнах се и долепих устни до неговите.Бързо обаче се отдръпнах.
-Аз..аз съжалявам!-изрекох и се обърнах като се оптавих към пейката.Мислех да свалям заклинанието и с Морган да се махаме.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:44 pm

Незнаех какво да направя.Седяях скован посередата на пътеката и гледах Бони как се отдалечава. Да не би така да свършва всичко? Едва ли...
- Бони!! Защо си играеш така с мен? - зададох тъп въпрос на който дори не очаквах да ми отговори. Тръснах глава. Явно няма да ме чуе. Обърнах се и тръгнах с бавни стъпки по пътеката като оглеждаах всичко зелено наоколо.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:49 pm

Ако бяхме в нормална обстановка нямаше да направя това което направих сега.
-Не си играя с теб!-извиках му.Той,той..тези очи.Да не би да ми беше направил нещо с дарбата си..не не мисля.Чуудех се дали да сваля заклинанието..да!Измрънках други думи и всичко стана като преди.Седнах на пейката и гледха повдата мълчаливо.Изолирах светът от ушите си.Виждах Ферис как гледа зелените дървета,а аз гледах синята вода. "Ферис..не си играя с теб"-изпратих му мисъл чрез телепатия.Поне богинята ми беше дала хубав елемент.Чудех се дали да пратя мисъл на Тран,но щом е с Ейми..,а и туковиш доло в пещерата може и да "няма обхват".
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:54 pm

Чух я как вика зад мен ,но аз не се обърнах прсото продължих да си ходя по пътеката. Опитвайки се да обмисля каквко всъщност беше станало сега и защо си причинявам това. Тръгвам си макар и нещщо да ме спираи да ми казва да се обърна и да се върна отново при Бони,но аз просто не го слуша и продължавах да вървя втренчен в зелените дървета. Поне те можеха да ме успокоят поне и малко. Чух още нещо в главата ми.Или беше викнала още веднъж или несъзнателно си повтарях думите и...
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:05 pm

Той се отдалечаваше,а аз се облегнах на пейката и поставих ръка на корема си.. "Тран!"-извиках сякаш да му пратя мислено съобщение,но сякаш беше издъгнал бариера около съзнанието си..или бях твърде изморена..или обърканите му чуства за притъпили отпечатъка ни?Дали да тръгна след него..все пак трябваше да изясня чуствата си с този тип.Тран често тичаше след Ейми..уф!Сравнявам се с него..май наистина правя всичко на пук на Тран..за бога обичах го,но ревнувах от Ейми и исках и той да ревнува..по дяволите."Защо все на мен?Защо?И на неделните ти сбирки ще ходя ако щеш ама не ми отнем всичко..става ли?"-заговорих аз мислено на Всевишия.
-Бони!-чух глас.Обърнах се по посока на гласа.Дух.След духовете в пещерата не исках да виждам такива..за години напред.Измрънках заклинанието отново и пак никой не виждаше и мен и Ферис..да щях да го догоня.
-Какво?Бързо,че бързам.Като се замислиш звъни и на Дженифър Лав Хюит.Сещаш се онази от "Щепот от отвъдното" ще ти помогне повече!-казах на духът и станах от пейката като тичайки тръгнах към Ферис оставяйки духът да ме гледа сякаш съм луда.Е аз си бях луда!
-Ферис!-насгинах го и му препречих пътя.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:12 pm

Чух глас зад мен а след няма и една минута вече виждах и Бони седяща пред мен. Наистина ли бе пробягала толкова път само и само....всъщност на знам за какво бе пробягала толкова много път.Спрях се пред нея и я погледнах леко нямусено, с мааааалки и мнооооого незначителни частици тъга. Какво ли искаше? Не казах нищо просто продължих да я гледам.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:17 pm

Не трябваше да се напрягам кой знае колко..не знам дали това беше вярно,но или лекаря или Морган рано или късно ще ми го каже.
-Онова на пейката..-изкашлях се веднъж.Може и да бях вампир,но бях изморена и това разстояние..той как може да ходи толкова бързо.
-Бони!-каза духът.
-Казах ти!Ходи при Мелинда..или там каквато е или си намери друг който да говори с теб!Аз-съм-заета!-развиках се на празното пространство,а после се обърнах към Ферис.
-Съжалявам за онова..не съжалявам,че те целунах,а ,че се отдръпнах.Наистина ..аз..дори и едва да те познавам мисля..знам,че те харесвам и..просто..-едва говорех.Не знаех какво да кажа,не ми достигаше въздух-страно-и лицето на Тран излизаше в главата ми."Стрхотна комбинация!"-измрънках си.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:22 pm

- Виж и аз не съжелявам за целувката. И да, имам чуства към теб,но...просто незнам какво ще стане. А и ти сигурно си имаш приятел...на него няма да му хареса много ти да се виждаш с учителя си. - усмихнах се тъжно и направих една несигурна крачка към нея. "Какви ги дрънках за бога.Не можеше ли просто да си затворя остата и да спра да мисля за Силвия и за всичко останало?"
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:35 pm

Да имах си приятел..който обичаше още едно момиче.Виждах го ка кя гледа..и сърцето ми се късаше.Та аз бих умряла за него..,но и Ферис си имаше приятелка.
-Да..,а и ти имаш онази фея!-изпуфтях недоволно.Той се приближи несигорно към мен.Чудех се да отсъпя ли назад или да направя крачка напред..реших да остана на място."О Никс!Много ти благодаря!Толкова много,че направо не знам от "щастие" от къде да се метна!"-мислено "благодарих" на Богинята.Днес като мрънках в стаята си,че има само двама души които ме обичат не мислех,че Богинята ще е толкова добра да ми даде трети,но....щеше да ми отнеме Тран..по дяволите!
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:43 pm

Спрях се. Не знаех какво да кажа сега. Имах чуства и към двете. Всичко ми беше толкова объркано,че едвам се здържах да не побегна на далеч и да зарежа всичко и всички. Реших да си замълча по този въпрос и тоново пристъпих несъгурно към нея като едната ми ръка се уви около лицето и. Палеца ми погали бузата й и докато се усетя устните ми вече притискаха нейните. Не ми се искаше да спирам,но все пак трябваше да спра поне колкото за едно поемане на въздух.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:49 pm

Той ме целуна,а аз отвръщах на целувките му.Защо го правех?За да ревнува Трян някога..или защото харесвах Ферис.Или защото просто се радвах,че има още някой на този свят който ме обича..."О Тран.."-помислих си и леко се откъснах от Ферис.
-Ти..ти си със феята..-изрекох разбивайки всякаква надвиснала романтика във въздуха.Нямаше нужда да споменавам за мен и Тран и нашето..бебе.Колко страно,че преди две години едва не забеменях от Едуард и бях готова да направя аборт ако бях бремена,а сега исках да задържа бебето..е като се замисли човек не е страно.Тогава съм била на 16,а сега съм на 18....когато съм на 36 детето ми ще е на 18..напраов върховно.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:56 pm

- Да....но имам чуството,че ти си ми по близка. - казах почти шепнешто. Незнам даже как успя да ме чуе. Отдръпнах се леко от нея и я погледнах в очите.
- Но ако обичаш повече гаджето си разбирам те.Няма нуждад а късаш с него зариди учителя си по фехтовка. - усмихнах се тъжно и се приближих,за да я целуна по челото а след това да си продължа по пътя. Беше ми маллко гадно,но така седяха нещата. Отново я погледнах в очите и очаквах това което щеше да предстои.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 7:07 pm

Тран или Ферис..по дяволите.Ето на какво е бил изправен Тран и ето защо не е можел да избере..в сънят си бях изправена междо избора-Адам или Тран.Избрах Тран без да се замислям.Но сега..сега как по дяволите да избера.Ферис се отдалечи натъжен.Отново се затичах към него.
-Стига..спри!-извиках му.Не можех да го гледам тъжен,но...ако гледах и Тран тъжен..не можех..не можех.Обичах Тран признавам.Обичах го ужасно много,но той обичаше и Ейми,а аз ревнувах от нея.Дали и на мен ми е позволено да обичам двама..или може просто да стоя да гледма Ферис тъжно от страни.
-Аз,аз..да обичам гаджето си..съжалвам Ферис..-изрекох.Отидох до него.Надигнах се на пръсти и го целунах след което бързо се отдалечих.Избрах Тран пред Ферис.В очите ми напариха сълзи.Искаше ми се да избягам..искаше ми се да отида някъде и..по дяволите искаше ми се да скоча от някой мост.Бях бремена,бях на 18,гаджето ми обичаше още едно момиче..живота ми е каша.Напуснах парка съвсем забравила,че Морган е при пейката.Исках да намеря Тран..трябваше да му кажа за бебето..,но нещо ми подсказваше,че вече не са в онази пещера,а и нямах никакво намерение да слизам доло.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 7:15 pm

Още преди да мога да кажа нещо тя вече беше избягала. Чуствах се много ужасно. Чуствах се ужасно защото я бях накрал да се чуства така и най важното че бях накарал себе си да се чуствам така ужасно. Преглътнах тежко и се обърнах на другата страна. Не исках да я гледам как тича далеч от мен и как се отдалечава. Тръгнах с наведене глава из парка. Коасата ми скриваше цялото лице и така и предпочитах.Не искам никой да ме видеше колко тъжен бях,но все пак не бех сам. Имаше и още някой за който ми пука,още някой към който имам чуства. Може би просто трябваше да забравя Бони.Може би наистина така щеше да е по-добре. Само с Силвия...без Бони.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 4:00 pm

След гората и моето "усамотение" с което така и не успях да се сдобия,дойдох тук.Някакси успях да намеря пътя за да излезна от гората.Дълго се мотах къде ли не мислейки за последните дни.Вървях и гледах напред,някъде в пространството...Но нещо ми беше привлякло вниманието,погледнах натам и видях...Някой без който просто не можех да живея...Усмихнах се.
-Ферис...-извиках.Отидох при него.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 4:06 pm

- Хей. - усмихнах се. Бях радостен да видя Силвия точно сега...когато ми беше малко гадно. Хванах я за ръката и я дръпнах към мен и я сложих така че да седне в скута ми.
- Как си? - попитах я все така усмихнато и я целунах.Как бих се разделил с това. Беше ми много приятно с нея. Вдъхваше ми спокойствие и че всичко е наред.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк"Ривърти" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парк"Ривърти"
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Парк
» Парк дьо ла Вилет
» Парк '' St. James '' преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: