The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Парк"Ривърти" Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Парк"Ривърти" I_vote_lcap81%Парк"Ривърти" I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Парк"Ривърти" I_vote_lcap19%Парк"Ривърти" I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Парк"Ривърти" I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Парк"Ривърти" I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Парк"Ривърти" I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Парк"Ривърти" I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Парк"Ривърти" I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Парк"Ривърти" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Парк"Ривърти" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Парк"Ривърти" I_vote_lcapПарк"Ривърти" I_voting_barПарк"Ривърти" I_vote_rcap 
Саманта Такър
Парк"Ривърти" I_vote_lcapПарк"Ривърти" I_voting_barПарк"Ривърти" I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Парк"Ривърти" I_vote_lcapПарк"Ривърти" I_voting_barПарк"Ривърти" I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Парк"Ривърти" I_vote_lcapПарк"Ривърти" I_voting_barПарк"Ривърти" I_vote_rcap 
Том Милс
Парк"Ривърти" I_vote_lcapПарк"Ривърти" I_voting_barПарк"Ривърти" I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Парк"Ривърти" I_vote_lcapПарк"Ривърти" I_voting_barПарк"Ривърти" I_vote_rcap 
Алекса Рен
Парк"Ривърти" I_vote_lcapПарк"Ривърти" I_voting_barПарк"Ривърти" I_vote_rcap 
Selene
Парк"Ривърти" I_vote_lcapПарк"Ривърти" I_voting_barПарк"Ривърти" I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Парк"Ривърти" I_vote_lcapПарк"Ривърти" I_voting_barПарк"Ривърти" I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Парк"Ривърти" I_vote_lcapПарк"Ривърти" I_voting_barПарк"Ривърти" I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Парк"Ривърти"

Go down 
+19
Алдур
Katherine Elizabeth Smith
Nathan Reed
Даниел Лолвър
Amaranth Barrett
Силвия Томсън
Морган Рийд
Бони Морган
Ферис Комън
Анна Келсон
Тейлър Адамс Кингстън
София Мерсер
Том Милс
Алекса Рен
Ериса
Дмитрий Беликов
Наташа Фицрой
Хиро Акира
Клеър Монгомъри
23 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 5:12 am

Парк "Ривърти" беше наистина красиво място-спокойно и уютно.Едно от най-прекрасните места в парка беше езерцето с патиците.

Снимка


Друго хубаво места в парка бяха чистата зелена поляна която се намираше малко по-далеч от езерото.
Снимка
Върнете се в началото Go down
Хиро Акира
Students
Students



Брой мнения : 30

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 6:25 pm

Нямаше си ни най-малка представа дали езерото е красиво под слънчевите лъчи, но лунната светлина се вписваше съвършено. По водата се прокрадваха леки вълнения, който разлюляваха лунния силует. Имаше нужда точно от това. Малко спокойствие, за да помисли какво да прави. Съвсем мъничко време, за да реши. Принципно Хиро винаги решаваше инстинктивно и винаги си патеше след това. Сега можеше или да бъде себе си и да го кара, както знае или просто да стои и да почака. Нито едното нито другото бяха приемливи решения.
Сега просто имаше няколко мига спокойствие. Затишие пред буря.
И все пак прекрасно затишие. Лекия ветрец, който галеше кожата му и развяваше косите му. Можеше дори да повярва, че проблемите не съществуват.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 6:41 pm

Ноща беше хубава-прохладна.Реших да се поразходя в парк "Ривърти" .Облякох тесни джинси,черно потниче,късо дънково якенце и черни обувки на токчета.Радвах се,че е нощ и няма нужда да слагам слънчевит си очила.Стигнах до парка.Вятарът подухваше леко.Разхождайки се из парка видях един от мойте ученици Хиро беше шестокурсник.Облегнах се на едно дърво и го гледах.Беше доста замислен.Гледаше езерото.Някак не ми се искаше да го прекъсвам,но друга час от мен крещеше "кажи му здравей".
-Здравей.Преча ли?-преди да се осъзная казах това.Мразех тази моя уста.Пускаше врели некипели постояно.Усмихнах се като малко дете.
Върнете се в началото Go down
Хиро Акира
Students
Students



Брой мнения : 30

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 6:49 pm

Хиро се беше вглъбил в себе си. Искаше просто да не мсили, но беше постигнал точно обратния ефект. Съвсем не бе усетил жената, която се бе приближила до него.
-Моля?Отнесъл се бях. Да пречите? Не, съвсем не. Малко не ми се стои сам.
Отне му няколко секунди до познае лицето споящо до него. Учител? Можеше ли спокойно да говори с учител? Ама разбира се, че може. Можеше всико стига да не беше свързано с иналото му. Така, че подхвана някакъв идиотски разговор:
-Много е красиво! Харесва ли ти?- По тъп въпрос не можа да измили. Ами едва ли имаше и нужда от това.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 7:01 pm

Седнах до него.
-Да красиво е.Как си?-казах опитвайки се да завържа разговор.Хъм не бях говорила с Хиро досега дори в часовете.Беше сладко момче поне на външен вид.Не го бях опознала още,но би трябвало да е добър и по-характер.Погледнах го и му се усмихнах чакайки отговор.
Върнете се в началото Go down
Хиро Акира
Students
Students



Брой мнения : 30

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 7:10 pm

Хич не му се говореше как е. Ако трябваше да бъде честен чувстваше се ужано...объркан. И като цяло се чувстваше ужасно. Нямаше желание да занимава другите с проблемите си, които и без това трябваше сам да разреши.
-Добре съм, а ти! - изкуствената усмивка веднага блесна на лицето му. Може би този път беше малко по-несполучлива, но нямаше значение.
Може би можеше да бъде мил поне за малко. да изслуша спокойно чуждите проблеми. макар,че едва ли учител ще се изповяда пред ученик.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 7:16 pm

-Неможеш да ме излъжеш Хиро.Чета мисли.И твойте са много объркани.Пък за мойте проблеми..да бих ги споделила,но така ще създам още проблеми.Хайде да се поразходим?Искаш ли?Няма да те изям-казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Хиро Акира
Students
Students



Брой мнения : 30

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 7:22 pm

Погледа му можеше да разреже и стомана. Да му четата мислите? Ето нещо, което го плашеше повече дори от онази....Всъщност плашеше го точно заради това.
-Каде ще ходим. Всъщност не ми пука.-Така си беше. Искаше само да смени темата и да избута всичко от главата си. Не беше толкова лесно, колкото си мислеше. Все тая.
-Всъщност имам малко работа. Утре можем да поговорим.- Сега наистина смяташе да оправи всичко. Стана и се затича към училището.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 7:14 am

Дори неуспях да му кажа "чао" изчезна толкова бързо което не е кой знае какво.Разходжах се из марка и мислих по свойте си проблеми.Как щях да ги реша.И днес на плажа с Анастасия.Първите лъчи на слънцето проблясваха, аз бях без слънчевите си очила..най-добре ще е да се прибирам към училището.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 5:18 pm

След като се махнах от плажа се чудих къде да отида.Незнам защо,но дойдох в парка.Беше мрачен ден.Супер.Тъй като бях без слънчевите си очила.Гледах езерото и се усмихвах.Щеше да е по интересно да си говоря с някой,но..и сама ще остана да погледах хубавото езеро.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 5:28 pm

Денят беше мрачен което ме натъжаваше. Не обичах когато мрачните облаци скриваха хубавото и топло слънце. Стигнах до езерото и видх,че Клеър седи и го гледа.
- Здрасти. - казах аз и се приближ леко и несигурно до нея. Тя се обърна и се усмихна приятелски. Ох, как се радвам да я видя.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 5:39 pm

Много се радвах да видя Нат и да знам,че е добре.
-Здрасти-казах усмиханх и я прегърнах.
-Как си-усмихнах се отново.
-Нещо ново около теб-казах набързо.Нат беше като моя голяма сестричка.Винаги можех да споделя с нея.Въпреки,че от доста време небях говорила с нея и не бях и споделяла кой знае колко неща за мен.Тя винаги знаеше ако нещо с мен не е наред.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 5:49 pm

Ами...не все едно и също е.- усмихнах се и седнах до нея. Вгледах се в езерото. Взех едно камъче и го хвърлих то подскочи един път и потъна в дълбините.
- А при теб? - обърнах се към нея за да я видя по-добре. Усмихнах се и очаквах отговора й.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 6:01 pm

Хъм замислих се дали при мен има нещо ново.
-Ами не-казах безгрижно.Толкова неща се бяха случили.
-Пфу..дай някаква тема-избъбрих набързо.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 6:17 pm

Погледнах я отчаяно. Леле какво ни ставаше? нямаше за какво да си говорим а това беше ужасно. Лека ветрец подухна косата ми и аз настръхнах, загърнах жилетката около тялото си така че студения вятър да не проникне под нея и да ме накра да се прибера и да си облека нещо дебело.
- Незнам. - казах тъзно. Погледнах я въпросително сякаш ч питах " а ти да имаш някакви предложения"
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 6:25 pm

-Уф-казах и направих тъжна гримаса след което се засмях.
-Как...вървят уроците ти с..малките-казах и я повдигнах вежда.
-Амаче скучен ден ...каков да се прави в днешно време..-питах по скоро себеси..и отговора несмеех да кажа на глас..да се обръща резбата караше ме да се хиля,но знаех,че Нат може да прочете мислите ми или да почуства чуствата ми там каквото е..все го бърках ако вече не го е направила де..
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 6:29 pm

-Имам само един ученик. Иначе са добре. - засмях се аз но усмивката бързо се скри. Вече не ми беше и забавно. Какво ставаше ?!?
- А при теб ?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 6:36 pm

-Ъъъ при мен е..ъм..-замислих се тъй като и аз незнаех-учениците са..непослушни естествено..Бъфи не съм я виждала ,а разбрах ,че се сваля с някакво момче..и тъй като тя ми е като сестричка да се подсигуря,че той няма да я нарани-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 6:45 pm

Казаха ми къде да намеря Клеър.Когато я видях ми стана гадно,но знам,че Роза е с мен..поне духум и ме подкрепя.Клеър беше с Наташа,нямам време.Трябва да говоря с нея.
-Клеър...-казах
и я дръпнах за да се отдалечим малко от Наташа.-Трябва да ти призная нещо.Мрази ме ако
искаш,но го направих заради...заради момичето в което съм влюбен от две
години.Но за да разбереш защо го направих,трябва да узнаеш защо се
опитвам да намеря начин да се измъкна от това място.Преди година
разбрах,че Академията не е безопасното място за което всички го мислят.
Из кулите има тъмно заклинание което обладава всеки вампир с рядка дарба
и го кара да убива и разрушава всичко и всеки които се изправи на пътя
му. Момичето което обичам е с такава рядка дарба,дарба която може да
дава живот с докосване,както и да го отнема.Най-лошото е че когато те
завладее заклинанието,то убива душата ти и те превръща в
марионетка...Мислех,че ако немога да избягам сам,ти ще ме намразиш
толкова много,че да ни изгониш и двамата от
академията...Съжалявам,Клеър,не съм имал никакви намерения да те
наранявам.Не искам прошка,защото няма прошка за това което направих....
Говорех дълго,може би най-дългият ми разговор с някой,освен Роза.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 6:49 pm

Слушах го внимателно и приемах думите му..в главата ми отново стана каша.Погледнах Наташа натъжена,но и се усмихнах за да я успокоя.
-Аз..-казах и млъкнах.
-Остави ме-излезна от устата ми преди да се усетя..
-Какви заклинания какво чудо-казахъ набързо и ми се искаше да извикам на Нат да си ходим,но нещи ме спираше..неможех да помръдна..
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Беликов
Students
Students
Дмитрий Беликов


Брой мнения : 47

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 6:54 pm

Направих стъпка назад и направих тъжна усмивка.
-Странно,но точно такава реакция очаквах...
Въздъхнах тежко,но поне направих правилното нещо.Предупредих я,признах й всичко.Може да ме помисли за луд,но това е цялата истина,а с всяка минута с която Роза стоеше в Академията ставаше все по-опасно и по-опасно за нея,защото дарбата й се развиваше.
-Вече няма да ме видиш...
Обърнах се и тръгнах към общежитието на петокурсниците.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 7:00 pm

Гледах го как си тръгна.
-Ннн Наташа-излезна от устат ми и се свлекох на земята и почнах да плача при което тя дойде при ме н име прегърна.Казах си,че ще го забравя и ,че знам,че не ме обича!Знаех си!Казах си!Неможех да се изправя.Краката ми бяха омекнали..чуствах ги като ластик..или по-точно гума..седнях и плачех..накрая се усмихнах с цел,че живота продължава което казвах винаги...след като разбирах,че ОЩЕ някой не ме обича..кога мамка му ще намеря някой който да ме обикне..
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 8:54 pm

Прегърнах я по-силно и по-силно.
- Спокойно, всичко ще се оправи аз съм тук и няма да те оставя. Чуваш ли ме? - Тя седеше в прегрътките ми и я полюшвах леко сякаш беше малко дете което току що се беше събудило от поредния кошмар. Само че това не беше кошмар а истина. Чуствах болката й сякаш беше моята, което беше ужасно и за нея и за мен. Седяхме така....даже и аз незнам колко исках просто да я успокоя независимо колко време ще ми отнеме. Вече не ми пукаше за вятъра и за времето. Сега ми пукаше за Клеър която се беше гушнала в мен и не спираше да плаче.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 8:10 am

Плачех и неспирах,а Наташа ме беше прегърнала като чели беше моя майка.Наистина обичах Наташа като приятелка,колега,сестра.
-Хайде да се прибираме-казах и се опитах да стана от земята,но краката ми не го позволиха."Клеър" извика глас в главата ми..някой ме викаше и се опитваше да се свърже с мен.О супер!Само това ми липсваше.Усмихнах се на Наташа.
-Благоаря ти,че винаги си с мен в трудни моменти Нат.Ти си като моя по-голяма сестра и те обичам като такава-усмихнах се и успях да се изправя.
-Съгласна ли си да си тръгваме?-тази нощ се бе видяло,че няма да спя.Исках Нат да ми прави компания,но поне тя трябваше да поспи..както се казва и за двете ни.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 11:03 am

- Няма проблем - прегърнах я по-силно и и помогнах да се изправи.
- Хайде да се прибираме. - Тръгнахме двете из тъмната гора. Явно днес щях да спя при нея.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк"Ривърти" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парк"Ривърти"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 7Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Парк
» Парк дьо ла Вилет
» Парк '' St. James '' преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: