The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Парк"Ривърти" - Page 6 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Парк"Ривърти" - Page 6 I_vote_lcap81%Парк"Ривърти" - Page 6 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Парк"Ривърти" - Page 6 I_vote_lcap19%Парк"Ривърти" - Page 6 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Парк"Ривърти" - Page 6 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 6 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 6 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Парк"Ривърти" - Page 6 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 6 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 6 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Парк"Ривърти" - Page 6 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 6 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 6 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Парк"Ривърти" - Page 6 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 6 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 6 I_vote_rcap 
Том Милс
Парк"Ривърти" - Page 6 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 6 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 6 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Парк"Ривърти" - Page 6 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 6 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 6 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Парк"Ривърти" - Page 6 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 6 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 6 I_vote_rcap 
Selene
Парк"Ривърти" - Page 6 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 6 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 6 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Парк"Ривърти" - Page 6 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 6 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Парк"Ривърти" - Page 6 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 6 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 6 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Парк"Ривърти"

Go down 
+19
Алдур
Katherine Elizabeth Smith
Nathan Reed
Даниел Лолвър
Amaranth Barrett
Силвия Томсън
Морган Рийд
Бони Морган
Ферис Комън
Анна Келсон
Тейлър Адамс Кингстън
София Мерсер
Том Милс
Алекса Рен
Ериса
Дмитрий Беликов
Наташа Фицрой
Хиро Акира
Клеър Монгомъри
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Nathan Reed
Graduates
Graduates
Nathan Reed


Брой мнения : 209

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 6:46 pm

Както си седях, наслаждавайки се на гледката, изведнъж усетих остра болка във връта. Рязко станах и се обърнах.
-Какво по... Докоснах връта си с дясната ръка и видях че тече кръв, а и го усещах.
-Ау, защо го направи?! Попитах я възмутен, държейки се за връта.
Имаше нещо специялно в тези светло-кафеви очи. Какво се криеше зад тях? В този момент нямах представа, но наистина се случи нещо странно.
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 9:39 pm

Това негово поведение леко ме раздразни. Не бях никак доволна от въпроса му и от това, че вече не пиех от кръвта му.
- Млъкни! - заповядах му аз и отново се приближих до врата му. Захапах го и отново усещах вкуса на кръвта му, но явно на него не му беше приятно. Одръпнах се и погледнах към него.
- Боли ли? - попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 10:24 pm

Колкото и се опитвах да си спомня какво беше станало преди не успявах.Тази кръв по ръцете ми когато се събудих в хотела, беше ужасно.Нито си спомнях нито имах най-малка представа от къде е.Е естественно преди да излезна се измих.Но раните по ръцете останаха.И защо като се опитвах да си спомня нещо започваше да ме боли глава?И чуствах че нещо липсва.Неможех да го опиша но нещо...не беше както трябва.Вървях незнаех на къде вобще просто вървях загубила ориентация във времето...Различих доста позната фигура дори две.Една малка и една по висока.Спрях ей така изведнъж като опарена.Без да мърдам...
-Ферис...-казах тихо вглеждайки се във фигурата.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 10:34 pm

Вървяхме из парка а Настасия се любуваше на всичко което видеше било то птичка,листо паднало на земята,кученци водено от стопанина си. Отхапах част от кифлата си и погледнах Настасия,тя вече беше изяла нейната,както обикновено правеше и сега тичаше и се радваше на всичко. Но както си тичаше се затича още по бързо към няква определена фигура.
- Мама! - извика тя и се спусна към фигурата. Намръщих се и тръгнах към Настасия. Нещо в мен се надяваше пона мъничко това да е Силвия,но друга моя част просто не го вярваше и отказваше да приеме,че това може да е тя. Сигурно щеше да е наистина добре да я видя,да я прегърна и със сигурност да не я пускам повече. И точно когато се приближих видях,че това наистина е Силвия а в прегрътките и беше Настасия. Не можех да бъда по щастлив от това. Една широка усмивка се изписа на лицето ми и се спуснах към Силвия. Прегърнах я силно до колкото беше възможно,тъй като Настасия беше между нас а аз не исках да си смачкам детето.
- Боже, колко много ми липсваше! Никога,ама никога повече няма да те пусна да си идеш. - казах го и я притиснах по-близо до себе си. Наистина имах нужна точно от това,да я притисна към себе си и да не я пусна повече.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 10:44 pm

Убедих се че беше той когато след няколко минути до мен дотича Настасия, след което дойде и той.
-Боже, нямаш си представа колко ми липсваше.-пуснах Настасия и прегърнах Ферис.Момичето малко се отдръпна и застана на страни гледайки ни.Притиснах се повече към Ферис.Имах толкова много да му кажа.И особенно най-важното...Но ме беше страх как ще реагира.След всичко случило се, незнаех в какво да вярвам...Наистина незнаех.Но, трябваше да му кажа.Трябваше...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 12:04 pm

Настасия вече не беще в ръцете на Силвия и спокойно можех да я притисна още повече. Толкова много ми липсваше,че направо не ме свърташе на едно място. Но сега когато е до мен няма да я пусна да се отдалечи дори и на сантиметър от мен.
- Напротив, имам! - казах в отговор на въпроса и я целунах нежно и продължително по устните. Тези устни не ги бях вкусвал от една седмица и наистина имах нужда да си взема наркотика. Бях забравил какво е да е в прегрътките ми и да я притискам по близо до себе си.

П.П - сори,че е толкова малко,но нещо няма много голямо действие в самото РП и незнам какво да пиша.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 12:19 pm

Обвих ръцете си около вратът му и отговорих на целувката му.Тези устни, колко ми липсваха.След тази не много дълга раздяла която за мен течеше като вечност неможех да повярвам че сега бях до Ферис.Пак се притиснах към него.Ох, трябваше да му щажа.Трябваше да знае.Вдигнах си главата и го погледнах в очите.Боже тези негови прекрасни очи...Захапах долната си устна гледайки го в очите.Трябваше, трябваше...
-Ферис...-казах тихо.-Тряябва да поговорим на саме.Много е важно.-добавих вече по високо.

п.п.Нп.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 1:24 pm

Погледнах я в очите и видях,че не е много добре и сякаш нещо я мъчеше,но сега тя беше в прегрътките ми и колкото исках да узная какво се върти в лавата й и защо е в такова настроение не ми се искаше да развалям този момент.
- Пак ли онова нешо което те преследва? - попитах я и я погледнах в очите. Не можех да и помогна,но поне можех да я успокоя.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 8:04 pm

-Не...-поклатих с глава.-По-важно.Наистина много по-важно.-казах сериозно.Майка ми сега нямаше никакво причастие към това и наистна беше по-важно.Това което щях да му кажа.
-Ама на саме...-погледнах ъм Настасия.Знам можеби беше странно.Но наистина трябваше да пооворим на саме.Само аз и той.Само ние двамата.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 8:18 am

Повдигнах вежди въпросително и я погледнах в очите. Какво има толкова важно,че дори да е по важно от онова нещо което е преследваше. Погледнах към Настасия която си беше вдигнала главата и ни гледаше и двамата. Усмихнах и се и се наводох,така че да съм на нейната височина,почти.
- Ще идеш ли да си поиграеш малко на люлките там? - попитах я и и посочих детската площатка на която си играеха много деца. Тя погледна към площатката а след това мен.След малко размишляване кимна и се затича натам,махайки за довиждане. Махнаха и пак и се надигнах като кванах Силвия. Задършпха я към една пейка пред детската площатка и седнах,като я дръпнах да седне в скута ми. Боже,как ми липсваше да я прегръщам. Може и да беше една седмица,но беше ужасно много време за мен. Целунах я по устните и и се усмихнах.
- Кажи какво те мъчи,кажи какво е толкова спешно,че дори е по спешно от онова нещо? - попитах я и с усмивка на лицето я гледах в очите,чакайки да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 1:38 pm

Погледнах го в очите и за малко се загледах.Боже, наистина ме беше страх да го кажа.Макар и едва ли...ох, незнам вече.Облегнах главата си на рамото му.
-Трябва да ти кажа нещо, но преди...Искам да те питам...-казах тихо.Беше ми интересно, исках да знам...
-Ако Анна би се върнала, да, да знам можеби е невъзможно.Но...Ако би се върнала.Щеше да отидеш при нея или щеше да останеш с мен?-попитах и си вдигнах главата за да го погледна.
-Помисли добре преди да отговориш.Нали каза че ще казваш истината каквато и да е...-усмихнах се леко и пак облегнах главата си на рамото му.Каквото и щеше да каже нямаше да му се разсърдя.Просто исках да знам...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 5:56 pm

Намръщих се и когато тя се надигна я погледнах въпросително в очите. Какво имаше под предвит с това "ако Анна се върне". Беше невъзможно да се върне,но иначе ако се бешв върнала,може би щях да остана при Силвия. Все пак Анна е останала в миналото. Намръщих се отново. Беше ми трудно да се поставя в тази ситуация,но все пак казах:
- Ами,малко ми е трудно да вляза в тази ситуация.И Анна няма как да се върне. - размишлявах на глас,макар и вече да го бях сторил на ум. - Ами,щях да си остана с теб,защото Анна вече е в миналото ми. Макар и тя да е майка на Настасия,но тя просто няма как да се върне. Но...да,бих останал с теб. - казах накрая уверено,след дългото размишление.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 6:14 pm

Прегърнах го силно.Наистина такъв отговор не очаквах.
-Ферис...-прошепнах притискайки се в него.-Обичам те...много, много те обичам!-продължавах.Несках да го пускам никога.Никога!Винаги, винаги да сме заедно и да не се разделяме.Исах да съм с него и само с него.Никой друг не ми беше нужен.Никой.Само той...той беше...прекрасен...друг като него няма.Продължавах да го притискам в към мен.Дано не го убия така...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 6:18 pm

Едвам си поех въздух от прегрътките и,но това ми харесваш.Прегърнах я силно и аз,като не пропуснах да я целуна по устните.
- И аз те обичам,мило. - казах и тихичко в ухото,нашата малка тайна. Макар че исках да извикам високо и всички да разберат че я обичам. Но нещо не беше наред с нея,като че ли този въпрос който ми го беше задала не беше този за който искахме да поговорим насаме. Отдалечих се леко от нея,за да мога да я погледна в очите.
- Но все още не ми каза,за какво искаше да говорим насаме. - подсетих я и плъзнах ръка леко по лицето и.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 6:26 pm

-Ам...-казах тихо и наведох леко главата си на долу.Беше...странно...и някак си ме беше страх да му кажа.Незнаех как ще реагира.А ако няма да е положително, просто незнам какво щях да правя.Но, тряваше да му кажа.Неможех да крия а и нямаше как.Боже!Да крия ли?Не!Трябва да му кажа!Вдигнах си главата и го погледнах в очите захапах леко долната си устна.Пак погледнах на долу.
-Аз...Ферис...ъм...-боже, незнаех как да го кажа.Не, само две думи са.Трябваше да го направя, трябваше да се реша...Поех си выздух и пак го погледнах в очите.
-Ферис, бременна съм.-казах.Най-накрая.Успях...Гледах го в очите в очакване на реакцията му.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 6:34 pm

В първия момент не чух какво точно ми каза или просто го бях чул,но не можех да го усмисля. Трябваше ми малко време,да реагирам. Една усмивка се появи на лицето ми и погледнах Силвия. Оле ако се шегуваше,заслужаваше си да я хвърля в близото езеро.
- Наистина ли? - попитах я невярващо и повдигнах вежди.Със сяка измината минута в която си повтарях изречението което тя ми каза,усмивката ми сетаваше от голяма по-голяма. Не можех да повярвам на ушите си.
- Това е,чудесно! - усмихнах се широко и я притиснах силно към себе си.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 7:01 pm

Прегърнах го и аз.
-Боже...Ферис..обичам те!Ако щеше да реагираш малко по друг начин...просто незнам какво щях да правя.Притиснах се силно в него.Сега вече всичко беше наред.Бяхме заедно, казах му.Освен това че преди седмица умря онзи който за мен беше много скъп.Всичко беше наред.Дори отлично!
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 7:55 am

Незнам как искаше да реагирам на това. Но едва ли щях да реагирам по друг начин освен този,та товае моето дете. Колкото и страно да беше отва замен.Да се чувам как казвам "моето дете" дори и в мислите си.
- Не бих реагирал по друг начин дори и да исках. - казах с голяма усмивка на лицетоси. Усъзнах се че тази усмивка въобще не е слизала от лицето ми,откакто ми казаха новината и можеби няма и да слезе от там с дълго време.
- Толкова много те обичам! - Прошепнах и и продължих да я прегръщам. Имах чуството,че ако я гуша толкова силно и не я пускам дори и за миг,няма да и се случи нищо и няма да се отдалечи от мен.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 1:06 pm

Притиснах се в него по силно.
-Ферис...-прошепнах и си затворих очите.Толкова бях щастлива,сега в този момент.Преди няколко дена дори неможех да си помисля че слуд няколко дена ще съм щастива както никога до сега.Вдишах бавно ароматът който се излъчваше от тялото на Ферис.Отворих си очите и го погледнах.Протегнах ръка и докоснах устните му с пръст.
-Ти си ми единственното най-скъпо нещо на този свят...-усмихнах се леко и се надигнах да го целуна.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 1:24 pm

Усмихнах се когато го каза това. Нямаше просто как да не се усмихнеш когато чувеш тези думи да излизат от устата на любимия ти човек. Извъртях глава леко и я погледнах в очите. Ръката ми леко отиде на корема и се усмихнах.
- А това тук няма ли да е най-скъпото ти нещо на света? - попитах я и повдигнах вежди въпросително. Нямаше да се обидя ако кажеше че е ,дори и повече от мен и тотално го разбирах и подкрепях. Погалих я нежно по лицето като не свалях тъпата усмивка от лицето си. Трудно щеше да я сваля след това което се случи днес.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 1:43 pm

Прехапах долната си устна и кимнах.
-И то...-усмихнах се глупаво и облегнах главата си на рамото му.-Двете ми най скъпи същества на света...-добавих.Но май някой още лепсваше...Обърнах се към мястото където играеше Настасия.Макар и да не беше мое дете, но вече успях да се привържа към нея...
-И тя.-добавих и се усмихнах.Поех си дълбоко въздух и пак облегнах главата си на рамото му...
Изведнъж почуствах странна болка по ръцете си.Намръщих се леко.Отдръпнах се леко от Ферис за да видя какво има.Погледнах едната си ръка.Раната която се беше взела от незнам си къде и на която и беше останало съвсем малко за да заличи присъствието и на ръката ми започна да боли.Гледах я и не вярвах на очите си.Вместо да заздравява с всяка болка тя ставаше все по-голяма и по-голяма...Какво ставаше?
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 2:00 pm

Кимнах одобрително и погледнах към Настсия което си играеше с децата. Тичаше около люлките и се гонеше с едно момченце и се смееше сладко. Усмихнах се и се насладих на момента в който Силвия беше толкова близо до мен че можех да усетя как сърцето и биеше заедно с моето. Както всичко беше спокойно забелязах как Силвия се напряга и не след дълго тя се изправи. От нея не можех да видя какво точно гледа,но след като я поместих малко я видях да си гледа ръцете. Хванах ги и я погледнах.
- Мило,какво има?Защо гледаш ръцете си така? - попитах я бързо и я погледнах в очите. На тях се беше изписъл ужас и до някъде неразбиране. Погледнах отнвоо ръцете и,но нищо не видях,нищо необичайно случващо се.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 2:21 pm

Погледнах го учудено.
-Не виждаш ли?-попитах и пак погледнах ръката си.Раната беше изчезнала напълно.Погледнах другата си ръка и там ни следа.Седнах на пейката гледайки като обезумяла ръцете си.
-Какво,какво стана...?- попитах по-скоро себеси от колкото Ферис.Докоснах челото си с ръка, не всичко беше наред.Не бях болна.Можеби полудявах?Какво ставаше с мен и с всичкото наоколо.Погледнах Ферис и се загледах в очите му.Сякаш търсех отговор там...Някъде от храстите зад мен се дочу шум обърнах се рязко.Но пак нищо...Можеби наистина полудявах?
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 5:30 pm

Гледах ръцете и стреснато,може би даже по стреснато и от нейния поглед. Хванах я за ръцетеи я придърпах към себе си. Нямах представа какво се случи,защо е толкова стресирана или какво въобще и се превижда.
- Какво има мила? Какво видя? - попитах загрижено. Ужасното беше че нямах представа какво виждаше тя и не можех да и помогна. Отново се чуствах безпомощен. Докоснах челото й,но нямаше признаци за температура,но нещо не беше наред. Усещахх го.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 5:48 pm

Поклатих с глава.
-Незнам, нищо май...Всичко е наред.-казах, но самата не вярвах на казаното.Имаше нещо...или не?И полудявах?Боже...Огледах се, но не забелязвах нищо странно.Всичко беше наред.
-Да,всичко е наред.-добавих и погледнах към Ферис.Прегърнах го и се притиснах силно към него.Не защото ме беше страх, или нещо такова.Просто исках да го прегърна, нуждаех се от това.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк"Ривърти" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парк"Ривърти"
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Парк
» Парк дьо ла Вилет
» Парк '' St. James '' преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: