The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Парк"Ривърти" - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Парк"Ривърти" - Page 2 I_vote_lcap81%Парк"Ривърти" - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Парк"Ривърти" - Page 2 I_vote_lcap19%Парк"Ривърти" - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Парк"Ривърти" - Page 2 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 2 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Парк"Ривърти" - Page 2 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 2 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Парк"Ривърти" - Page 2 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 2 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Парк"Ривърти" - Page 2 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 2 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Парк"Ривърти" - Page 2 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 2 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Парк"Ривърти" - Page 2 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 2 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Парк"Ривърти" - Page 2 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 2 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Парк"Ривърти" - Page 2 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 2 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Парк"Ривърти" - Page 2 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 2 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Парк"Ривърти" - Page 2 I_vote_lcapПарк"Ривърти" - Page 2 I_voting_barПарк"Ривърти" - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Парк"Ривърти"

Go down 
+19
Алдур
Katherine Elizabeth Smith
Nathan Reed
Даниел Лолвър
Amaranth Barrett
Силвия Томсън
Морган Рийд
Бони Морган
Ферис Комън
Анна Келсон
Тейлър Адамс Кингстън
София Мерсер
Том Милс
Алекса Рен
Ериса
Дмитрий Беликов
Наташа Фицрой
Хиро Акира
Клеър Монгомъри
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:17 am

След посещението ми на езерото в края на града, реших да дойда на по приятно място. Езерото с патиците беше прекрасно. Там близо се продаваше храна за тях с която хората да ги хранят, купих и почнах да им давам. Бързо се насабраха доста патици около мен и чуството беше страхото наистина! Прекарах там поне 2 часа и после реших да отида в зелената поляна. Когато отидох наистина много се учудих. Нямаше нито един боклук доло и поляната беше толкова чиста! Седнах на тревата под сянката на едно дърво. Поуспокоих се и вдишах чист въздох.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 1:45 pm

Нат ме доведе тук. Тук беше мястото за един вампир. Интересно. Какзо искеше правим тук. С тия изгарения трябваше да се приберем и да ги намажем.
- Рен нека се приберем и да оправим тезе изгаряния.
Каза малко троснато. Тяседна на тревата.
- Ще оправя изгарията сега ще е по-бързо.
Седнах до така че да сме лице в ръце.
- Хвани ръцете ми - каза тя.
Хванах ръцете и тя почна да шепне нещо.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 2:06 pm

След като си хванахме ръцете с Ериса почнах да шепна молитва към Земята.
- Земя ти си наша майка и сестра. Ти си на тази коя то приютява след смъртта ти си тази от която взимам храната си. Ти ни пазиш и обичаш. з атова те моля излуквай мойте рани и тези на Ериса въпреки че тя няма връзка с теб.
После усетих как ме изпълва една подната сила. Толкова добра и чиста че нямам думи да я опиша. Ериса ахна когато изгарянията и болкат изчезнаха.
После тази тъй хубава сила ни напусна. Изправих ме се.
- Е по-добре ли си? - попитах Ериса.
- Как го направи? - попита тя учудено.
- Елеманта Земя е хубав - казах.
Тя рязбра намекя ми и само кимна после си тръгнах ме .
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 6:49 pm

-Софи!-едвам я бях нагонил.
-Софи спри!-Вече бяхме навлезли в някакъв прак.В който нямаше нито душа.Софи вървеше много бързо.И не казваше нищо.Нагоних я и я хванах за ръката.Погледнах я умолително.Може би беше по-добре да си тръгвам?Само влошавам нещата.Толкова ли зле се чуствах?Толкова тъп ли бях?В момента нищо не разбирах.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 6:54 pm

-Да?-попита тя ядосано.
Нещо й ставаше.Но и на Том му ставаше.Той я беше хванал за китката.тя с опита да се отскубне ,но той я държеше.Тя се извърна към него.Явно е бил близо до нея ,защото почти допряха устни,от което тя се ужаси.
-Виж,но защо трябваше да казваш,че не смве искали да говрим за Силвия и теб?!?Като аз дори не съм искала.-сега вече крещеше.
-Не си ти виновен.Но просто...Не и двамата сме...-прошепна тихо тя.-Извинявай,че избухнах..нещо ми става...
Тя усещаше дъха му...И в този миг искаше само едно...Бутна го..той се удари леко в едно дърво и тя започна да го целува..така,както целуваше само като се извиняваше...
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 7:16 pm

-Извинявай,моляте.Не сам на себеси,и нямах представа какво говоря...-Тя ме бутна към едно дърво.Аз отвръщах на целувките и.
-Простен ли съм?-питах я задъхано между една от целувките.Прегърнах я и я притиснах към себеси.Нямаше никой тук.Чуваха се в далечината кули.Но само и само това.Колко бях щастлив.Сигурно колкото никога...
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 7:19 pm

-Напълно...-задъхано отговори тя.
За малко се откъсна от него.
-Къде искаш да отидем?този път искам да сме сами.Искаш ли в къщата ти?
После пак потъна там...Където беше прекрасно..Потъна в целувки и прегръдки..
-Ох,моля те...Нека като отидем някъде другаде.-промълви тя.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 7:24 pm

-Добре хайде.-усмихнах се.Пуснах я,но не напълно.Ръката ми лежеше на кръста и.Откраднох още една целувка.И ние потеглихме.Запътихме се към къщата ми.Към голямата ми къща.Когато стигнахме там.Отворих вратата.И ние влезнахме в синият ми хол.
-Да знам много е синьо-засмях се.и оставих ключовете до едната ваза с цветя.Просто на пода.Нищо нямаше да им стане ако никой не стъпва там.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 5:23 pm

-Софи...-виках като тичах след нея.Стигнахме така до парка.Спомних си че вече се карахме тук,но всичко стана добре.Но сега всичко беше по-зле.Сложих пръста си на раничката която Сам успя да направи и избърсах кръвта.Тя скоро щеше да спре,но кога скоро?Това не ме интересуваше...Почти бях стигнал до Софи която се струполи на земята.Спрях се погледнах я и започнах да се приближавам по-бавно.
-Софи...-казах тихо и сложих ръката си на рамото и.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 5:27 pm

-Остави ме.Защо не отиваш при Сам?По-добре се бягай ,защото като нищо ще те убия.Да ти е ясно.
Опитах да се изпаряв,но краката ми изневериха и се строполих отново.
-Отивай при нея.И ми се махай от очите.-изсъсках аз.(
Гръм порази мястото до Том.
-Не се прицелих добре.-изръмжах аз.Блесна светкавица ирукна дъжд,но той явно реши да ми изчерпи силите и азтярбваше да го спра иначе като нищо можех да пирпадна или направо да умра.Явно здравата се бях разстроила.погледнах през сълзи Том и поршепнах:
-Аз си мислех,че ме обичаш!Колко съм се заблудила!!Как може да съм такава!
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 5:47 pm

-Ако исакш ме убий,но след това ще съжаляваш че го направи.-казах тихо.
-Софи,аз те обичам!-извиках и като ехо из целия парк се чу "обичам".Кое ли видя от игричките на Сам.Но което и да е видяла,от всичко това което се случи,нищо от това неисках да се случва.Съвсем неисках.Забравих за раничката и за кръвта която се стичаше от нея,която се стичаше с малка струйка надолу по шията ми.Софи сега не беше добре и не ми беше до това.Опитах се да я вдигна.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 5:54 pm

Надигнах се с помоща на Том и успях отново да се свлека на най-близката пейка.
-но ти я целуна!видях го с очите си.И каква е тази кръв?
Лека струйка кръв се процеждаше от врата му.Веднага се досетих какво естанало.
-Още е малка и няма да ти напарви нищо.Спокойно.
Осъзнах,че говоря нежно и ласкаво и замених този тон с твърд и сериозен тон.Погледнах го и сълзите пак рукнаха от очите ми.
-Няма да те убия.Но ти...Ти ми изневери.
И Софи се разхълца като малко дете.Това за нея беше голям удар.Просто за едни миг беше адски щастлива ,а сега момечта на мечтите й се беше целувало с друга.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:00 pm

Софи се беше успокоила или поне донякъде.
-Не съм я целувал!-Стоях пред Софи.Тя пак започна да плаче.Седнах до нея и я прагърнах.
-Не съм ти изневерявал и нямам намерение да го правя,заклевам се!-прошепнах.
-Обичам те теб,и само теб!-казах нежно.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:06 pm

-Но..но...
Заекнах и реших да млъкна.Погледнах го и се усмихнах лекичко.Сгуших се в него и прошепнха:
-Съжалявам за гръмотевицата.Добре,че не те уличих иначе щях да те изпепеля.Сега идвамата сме мокри като кокошки.Но ти си петела.
Усмихнах се и този път беше доста по-уверено.Надигнах се лекичко и го целунах.Тази целувка обаче беше обикновенно,но покрита с обичи нежност.
-Извиняай..Много извинявай.Просто..Аз толкова..Гадно ми беше..Съжалявам..Ще янауча аз Сам затова,че целува моето момче.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:16 pm

-Не се извинявай.-усмихнах се.Сега вече всичко беше наред.Сложих пръст на устните и като в знак да не се извинява а просто да мълчи.Махнах пръста от устните и.Наведох се и я целунах страстно и продължително и целувката казваше едно голямо и силно "ОБИЧАМ ТЕ!".След целувката си отдръпнах устните от нейните но все още бяхме много близко.
-Така и не успях да опитам питието което би трябвало да поръчаш.-какзах замечтано,сякаш си мислих какво би трябвало да е това загадъчно питие.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:20 pm

-В момента то лежи на пода в бара.Изпуснах го ,когато..Когато..
Не се насилих да довърша изречението.
-Така ли иначе-беше бира.видях,че при Силивя пийна и реших,че обичаш.За себе си бях взела мартини.Обичам мартини.А ицелвиката ти беше страхотна.Подаряваш ли още.
И макар да бях слаба се надигнах се настаних отново на коленете му.Започнах да го целувам.Между една почивка за въздух прошепнах на ухото му:
-Пак се натискаме.Явно не издържаме едни без друг и наваксаме за времето,когато не сме се познавали и когато няма да сме заедно.
Захапах лекичко ушенцето му,но така ,че да не го заболи.Бях сигурно,че хапеше по-добре от мени доста здраво.Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:31 pm

Засмях се леко.Това с хапенето започна да ми харесва.Засмях се леко.
-Да сигурно...аз немога без теб!-казах тихо и погалих с бузата си нейната буза.Прегърнах я,силно,силно.Сякаш казвах "няма да те пусна никога" но знаех че ранно или късно това трябваше да стане все пак нямаже как да седим под този дъжд вечно.Но сега неисках да се разделяме и не ми пукаше вали дъжд или не.Съвсем бях забравил за това случилото се преди няколко минути...
-Софи...-казах нежно и загрижено.-сего по добре ли си...-преди малко определено не беше,сигурно и сега също,трябваше да направя нещо.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:55 pm

Усмихнах се.
-Ами не съм перфектно.Явно доста си ми повлиял и това тичане...Хайде да се телепортираме някъде?Но нямам представа къде.Но може ида сотим тук.Да се гушкаме и ...
Млъкнах.Стига съм се натрапвала.
-Доста здраво стискаш,коте.Но не е проблем.добавих аз усмихнато.-Толков аси сладък когато си пиртеснен.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 7:04 pm

Усмихнах се.Допреди малко викаше че ще ме убие а сега съм сладък.Засмях се вътрешно.
-И ти си сладка!-Целунах я.
-Искаш ли в стаята ми?Или в твоята?-питах,доспа ми се.Вече сигурно беше полунощ.Не беше стратнно че чак толкова ми се спи.Сякаш ей сега ще заспя на пейката.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 7:08 pm

-О боже,коте,как може толлкова да ти се спи?Утре може и да не се видим,а на теб ти се спи.-шегувах се аз.-Разбира се,съгласна съм да спа с теб.
Пуснах поредната си шега и млъкнах.Възцари се неловко мълчание.Попритесних се.Зяпочнах страстна целувак,но побързах да я спра.мислех си за другите момечта ,с които ..Опитах са да ги изключа от ума си,но някакво инатливо гласче казавше,че искам да спас Том.Аз ис казвах,че докато не стане сериозна връзка няма.И го знаех,защото много момичета щяха да искат да ми го вземат.Аз щях да си го пазя със зъби и нокти.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 7:18 pm

Да спи с мен?Не прибързаваше ли малко.Само още един ден да я опозная,незнам дали толкова ми стигаше.
-Е къде отиваме?-казах сънено,но не чак толкова.Целувката и ме върна и се събудих до някъде.Станах от пейката и дръпнах Софи да стане.Тя сигурно все още не беше добре така че я задържах за да не падне.Целунах я.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 7:22 pm

Оттървах се доста леко.Не успях нито да си изкълча глезена нито да го счупя.Усмихнах се едва-едва.
-Уф!И дъжда и ъъ другите неща ми везха силити.Хайде,да се паркираме в моята сатя,а пък после ако искаш ще си ходиш във вкъщи.
Напарвих жалък опит за усмивка.
-Всъщност целувките ми едйстват по-добре.Тук се сдобрихме пак.-ще го запомня този парк.Още в първия дне от вързката си се скарахме,сдобрихме,скарахме и сдобрихме.Колко евълнуващо само!
И този път вече се засмях.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 7:43 pm

Засмях се и аз.
-Да,така е.-усмихнах се.Хванах я за ръката.
-Знаеш ли кое число е днес?-питах преди да се телепортираме.Тя ще трябва да ми отговори след като се телепортираме.Минаха няколко секунди и вече бяхме в стаята и.Задържах я за да не падне,на всички им прилошаваше.Но не и на мен аз бях свикнал.
-Добре ли си?-последва още един въпрос.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Адамс Кингстън
Students
Students
Тейлър Адамс Кингстън


Брой мнения : 34

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 8:46 pm

Парк"Ривърти"..."Тук е малко зловещо, помислих си, но продължих да тярся място, където да седна" Намерих пейка, намираща се до една лампа(казват, че вампирите не издържали на светлина, но примен не е така) огледах се, беше ми малко скучно, търсех си компания... Втози момент едно момиче седна да мен, обърнах се и й казах:
-Здравей!!!
Върнете се в началото Go down
Анна Келсон
Students
Students
Анна Келсон


Брой мнения : 38

Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 9:00 pm

Не ме свърташе бкъщи. Обичах да съм навън, независимо къде съм. Бях израснала в къща с двор, така че беше разбираемо.
Без да познавам околията, стигнах до тук. Кое беше това тук - нямаше значение. Фотоапаратът в ръцете ми заснемаше всяка подробност, която се покажеше пред мен - клонче, птичка и други, неуловими за човешкото око, неща. Така малко по - малко се озовах тук.
Когато най 0 сетне усетих умора в краката си и репих, че е крайно време да седна да почина, се заоглеждах за свободна пейка. Не ми се вървеше и се отбих при едно момиче.
- Здравей - поздравих пресилено. - Може ли да седна?
Още не ми беше отговорила и аз са натресох.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк"Ривърти" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк"Ривърти"   Парк"Ривърти" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парк"Ривърти"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Парк
» Парк дьо ла Вилет
» Парк '' St. James '' преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: