The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_lcap81%Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_lcap19%Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Къщата на Джеймс Ричърдсън

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 21, 2012 8:19 pm

- Дa, но не съм им фен. Пушa когaто не ми е много хубaво, не смятaм дa си тровя оргaнизмa.- Усмихнaх се. Пушех нaистинa сaмп когaто ми беше лошо, но не в буквaлен смисъл a лошо душевно. Товa е нещо кaто вместо дa плaЧa, aз плaЧеa рядко, нaистинa много-много рядко и зa дa ме рaзплaЧеш трябвa нaистинa дa се постaрaеш.
- Мaлко ншудaЧен въпрос но все пaк.. Ето, aз си нямaмсемейство и aко бихa ти кaзaли би ли ме убил? aко нямaше дa ме познaвaш..? - Погледнaх Джеймс с зaмислено изрaжение. Незнaм от къде ми изникнa този въпрос, но aз просто се опитвaх дa го опознaя повеЧе.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 21, 2012 8:25 pm

- При жените факторът ми не е парите които ми дават, а причината за която искат да убия жена. Не ми се е случвало да убивам жени, няма и да ми се случи. А точно теб не бих те докоснал, дори да не те познавам. Аз убивам само хора, не убивам други магически същества. Имам нюх и ги усещам от далеч. Мога по снимка да позная дали си човек или нещо друго. Никога не докосвам магически същества.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 21, 2012 8:51 pm

- Ясно.- усмихнaх се исе зaвъртях тaкa Че дa лежa по корем зa дa могa дa виждaм Джей по-добре.Протегнaх ръкa към него и зaпоЧнaх дa го гaля по лицето. Незнaм зaщо и кaквa силa ме притегляше към него, но ми хaресвaше товa Че сегa бях тук с него a не някъде другaде. Можеби беше този когото търсих толковa дълго? Този който ще ме рaзбере или поне ще се опитa..
- Ей! Къде е усмивкaтa?! - кaзaх строго когaто си помислих зa товa йоето си говорихме преди мaлко. Зaщо тогaвa бе сменил темaтa? Кaквaто и дa е приЧинaтa нямaше дa се оттърве толковa лесно..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСря Май 23, 2012 5:26 am

- Искаш ли да излезем из града? Имам много да ти показвам. Ще се поразходим из любимите ми места, а после ще отидем да хапнем някъде. - Джеймс се усмихна само заради Авери иначе не му беше до усмивки. Да, той я обичаше с цялото си сърце, но все още не можеше да свикне напълно с нея. Джеймс започна да я целува по устните докато прекарваше пръстите си през косата й и галеше лицето й. Харесваше му да е до нея.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСря Май 23, 2012 11:09 am

- Нали не искаше да се разхождаш.. - повдигнах вежда. Много бързо и неочаквано му се сменяха желанията. Това беше доста интересно, обичах изненадите, ако са хубави де. Хубава черта на характера на Джей.
- Трябва да се усмихваш по-често, отива ти. - прошепнах нежно. Обвих ръцете си около вратът му когато започна да ме целува и като по чудо дори за самата мен, отговарях на целувките му. Харесвах го, но май напълно не можех да си призная това.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСря Май 23, 2012 11:59 am

- Щом казваш. - Каза Джеймс между целувките. Той беше прав, Авери го държеше за врата, а той за кръста. Двамата отново влязоха в къщата. Джеймс притисна Авери до една от стените и започна да я целува по врата, а ръцете му бяха около кръста й. Докато я целуваше той леко си плъзгаше ръцете нагоре и надолу по гърба й, а на нея това очевидно й харесваше. Джеймс я искаше, но нямаше да го прави ако тя не го искаше. Какво му ставаше?! Винаги е взимал каквото иска без да пита, но сега беше различно - Авери беше различна.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСря Май 23, 2012 4:56 pm

Зарових пръстите си в косата му и наклоних леко главата си на една страна като охвърлих косата си назад. Плъзнах едната си ръка по гърба му и го притиснах по силно към мен. Бих искала да сме заедно, винаги ей така притиснати един в друг. Харесвах го и ми харесваше това което прави.. но
- Джей.. - казах с нежен глас и докоснах лицето му с ръка. Вдигнах го към моето лице така че да мога да го погледна в очите. Усмихнах се и го погалих по бузата. Доближих устните си до неговите и го целунах, хубава дълга целувка.. След това без голямо желание се откъснах на няколко милиметра от Джей все така галейки го по бузата. - Джей, не ме разбери погрешно и аз го искам, но ..още е раничко. - Усмихнах се сякаш казвах "Извинявай". Поставих пръст на устните му сякаш да мълчи и отново го целунах.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСря Май 23, 2012 6:04 pm

- Няма нищо. - Каза Джеймс и продължи да я целува все едно нищо не е казала. Да, той нямаше да спре с целувките, но нямаше да продължи натам. Щом Авери не искаше сега, Джеймс можеше да чака. - Е.. искаш ли да излезем някъде? На среща. - Каза той между целувките им. Харесваше му да са двамата. Двамата се искаха, но и двамата усещаха, че е рано, колкото и Джеймс да не го признаваше. Двамата бяха притиснати силно един към друг и не искаха да се пускат. Искаха да останат в прегръдките си за винаги, а Джеймс нямаше да има против ако светът свършеше точно сега.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСря Май 23, 2012 7:32 pm

- Мммм, на среща.. - усмихнах се и го погледнах така сякаш не му вярвам. - Аз съм съгласна.. Но ти нали не искаше да излизаш? - Номожеше той постоянно да мисли за мен, а за него кой ще мисли?
Хубаво беше че не реагира със злоба на това че отказах, реагира толкова спокойно сякаш нищо не бе станало. Май бях почнала да се привързвам към него, което преди никоа не съм си го позволявала, не и след всичко което се случи. И се надявах много да не се окаже от онези които лъжат за да постигнат нещо само и само за тяхно удоволствие, макар че всичкото това изведнъж изглеждаше ужасно странно. Имах чуството че се боря с две аз, едната се предпазва и другата казва че е добър и не е такъв. Но и двете ми половинки го харесваха и това беше най важното.
Отхвърлих мислите си на страна и устните ми пак докоснаха неговите.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСря Май 23, 2012 7:40 pm

- На мен доста бързо ми се сменят настроенията. Хайде избирай преди да съм размислил. - Усмихна се Джеймс и продължи да я целува. Притисна я още повече до себе си. Усещаше всяка част от нейното тяло сякаш двамата бяха едно цяло. Авери му харесваше и очевидно и Джеймс й харесваше. Той продължаваше да я гали и да прокарва пръстите си през косата й. Двамата се усещаха по-близки от всякога. Когато Авери си взимаше дъх, Джеймс гледаше да се усмихва. Все пак му било отивало.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСря Май 23, 2012 7:57 pm

Засмях се.
- Нямаш си представа какъв сладуран си когато се усмихваш. - наклоних леко главата си и го целунах по "адамовата му ябъка"
- Мисля че ще е по-хубаво да си имаме среща тук, заедно. Без никой, само ние двамата. А и аз не съм поклонник на големите копании.. - намръщих се. Поведох го към дивана и леко го бутнах да седне като седнах върху него.
- Надявам се да не съм много нахална? - попитах имайки предвид това че си седнах върху него.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСря Май 23, 2012 8:01 pm

Джеймс се облегна назад и притисна Авери до себе си.
- Няма да се отървеш толкова лесно, мъник. - Каза Джеймс целувайки Авери. Той усещаше, че за него тя от просто познато момиче се превръща в любимата жена. Двамата можеха да прекарат много време заедно притискайки се един друг и целувайки се. Това им беше достатъчно за да са щастливи въпреки че можеха да напреднат и още напред, но да наистина беше рано за тази крачка. - Съзнаваш ли, че дори и годините си не знаем?!
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСря Май 23, 2012 8:37 pm

- Кой е казал че искам да се оттърва от теб? - притиснах се към него и го целунах.
- Хм, незнaм зa теб но aз своите си ги знaм. - пошегувaх се нaискaзвaнето му зa годините. - Добре тогaвa, щом тaкa хaйде дa поигрaем нa еднa игрa. Ще си познaвaме годините и или този който първи познaе ще имa едно желaние или всеки път кaто не уцелиш другият имa желaние. Смисъл aко aз не уцеля ти имaш едно желaние, aко ти не уцелиш aз имaм едно и aко aз пaк не уцеля ти вече имaш две. Aмa без мaмене и без четене нa мисли.- погледнaх го сериозно. - Е, съглaсен? Aко дa избери един от двaтa вaриaнтa..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 24, 2012 10:33 am

- Окей. Ти според мен си на 17. Изглеждаш малка, прекалено малка за да си минала двадесет, но пък и не изглеждаш като петнадесетгодишно хлапе. Така че според мен си на седемнадесет. - Каза Джеймс и целуна Авери. Името й точно подхождаше на личността й. Ако се казваше по друг начин, тя щеше да загуби част от своя чар. - Е, познах ли, дребосъче? - Каза той с насмешка и я целуна още веднъж.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 24, 2012 1:04 pm

- Не!.. - казах радостно и се засмях. Не познааа, макар че .. ужас толкова малка ли изглеждах?..
Леко се одалечих от Джей и ог огледах след което отчаяно изпуфтях.
- Ох, незнам.. - замислих се. Понякога беше доста сериозен, но не изглеждаше на възръст за голямата сериозност. - Ммм, някъде около двадесет, двадесет и две.. - двадесет и три точно не му давах, не няма как да е на двадесет и три тогава.. - Двадесет и две? някъде.. - казах макар че бях сигурна че греша или не.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 24, 2012 1:39 pm

- Близко беше, но не позна. Еми според мен щом не си на седемнадесет, нямам право да ти дам повече от осемнадесет. - Джеймс я целуна и се усмихна още веднъж. - Не, не изглеждаш толкова малка. - След строгия поглед който Авери му хвърли Джеймс се извини.
- Хеей, бяхме се разбрали да не си четем мислите само за годините. И не съм ти ги прочел, няма и да го правя. Ще попиташ как знам какво чета ли?! Всяко нещо има своята тайна.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 24, 2012 2:14 pm

- Поравка, аз немога да прочета твоите мисли само ти моите. Нищо, на мен можеш да ми кажеш аз пазя тайни. - намигнах му и се подсмихнах. Сложих ръката си там където е сърцето, колкото да му покажа че не лъжа.
- Е ти позна, на осемнадесет съм.- кимнах и се замислих отново. - Добре тогава.. двадесет или двадесет и една? Май по-скоро ти давам второто. И е по близко към двадесет и две. - вдигнах рамене.
- Имаш едно желание. Слушам те - усмихнах се и обвих ръцете си около вратът му като се доближих повече към него.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 24, 2012 2:24 pm

- Искам...искам...какво да искам от една красавица?! Реших, искам... просто искам да си щастлива - това е желанието ми. А сега твоето?! - Каза Джеймс и я притисна до себе си. Двамата все повече и повече се чувстваха като едно цяло. Той имаше чувството, че ще умре ако Авери не е покрай него. - Колкото до тайната, бих ти казал, но просто не мога, повярвай ми. Всичко бих ти казал, стига да не е за способностите ми.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 24, 2012 3:08 pm

- Единственното което искам е ти да си до мен. - казах. За мен това си беше най-важно и бе напълно достатъчно за да се чуствам щастлива.
- Аз имам повече от колкото бях мечтала, щастлива съм. Давай друго желание. - засмях се. - Все пак това си е изпълнено благодарение на теб. - докоснах с пръст устните му и плъзнах ръката си на долу по тялото му, врата, гърдите и когато стигнах някъде до корема леко я отдръпнах. Докоснах ръката му и пръстите ни се преплетоха. Наклоних се леко на пред и започнах да го целувам по врата, целувка след целувка.. Колко беше хубаво когато бях до него.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 25, 2012 4:35 pm

- Нямам друго желание. - Каза Джеймс и я целуна. Обичаше тези моменти и се радваше, когато се случваха често. Това, че той е част от щастието на Авери го караше да се чувства щастлив и значим. Джеймс знаеше, че е значима личност, но го усещаше само когато беше около нея - любимата жена. Тя му даваше всичко което не е имал досега, любов, искреност и още много. Той знаеше, че може да й довери всяка тайна без да се страхува от това, че тя може да стане явна на целия свят.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 26, 2012 10:49 am

- За сега нямаш, а като се сетиш нещо ми кажи. - намигнах му и се засмях. Поставих главата си на рамото му и си затворих очите. Не съм се чуствала толкова хубаво колкото сега, никога.
- Когато бях в детският дом, доста деца ги взимаха а аз се криех с пециално да не ме вземат. Знаех че родителите ми не бях изчезнали безследно но точно какво се б случило също не разбирах и мислех че ще дойдат да ме веземат. Един ден бях взела някаква книжка в която прочетох че има такива птици които преди са изпращали писма и имах мечта да си взема такава птица и да испратя на родителите си едно писмо. - усмихнах се. - Да ги питам защо толкова се бавят, кога ще се върнат. А ако няма да ги пуснат от там където бяха поне да ги питам как са.. - Вдигнах си главата и погледнах Джеймс. - Незнам защо ти го казвам, може би и не ти е интересно, просто след толкова години имах нуждата да го кажа на някой. Извинявай ако говоря глупости..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 26, 2012 2:42 pm

- Имам само едно желание. Да спреш да си мислиш, че това което говориш за миналото си на мен не ми е интересно. Съгласна ли си? И да си и да не си, искам да не го правиш повече. Когато казваш, че нещо около теб не ми е интересно аз имам чувството, че не ми вярваш достатъчно. Винаги когато става дума за теб, мила, аз просто слушам с интерес и бих направил всичко за да те предпазя. Разбери го и не говори, че нещо около теб може да ми е безинтересно.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 26, 2012 2:55 pm

Усмихнах се. Беше толкова мил.
- Добре. Просто го правя защото не смятам че живота ми е интересен. Някои имат наистина интересен живот, пътешестват, правят нови открития. Ето това е интересно. А моето единственно откритие и пътешествие беше как и къде успях да избягам от детския дом. Ама едва ли това ще го знае някой освен мен, вече и теб. - въздъхнах тежко и погледнах настрани, навън вече започнада се стъмва. Колко бързо лети времето.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 26, 2012 8:27 pm

- Интересно е не това, което правиш за да те забележат другите, а това, което правиш за да се усъвършенстваш сама без чужда намеса. Така че, споделяй с мен когато искаш. Но не сега. - Каза Джеймс и започна да целува Авери. Точно сега чувстваше, че ако говори ще оплеска цялата магия. - Покрай красавица като теб, не усетих кога стана вечер. Гладна ли си?! Ако да, ще направя нещо набързо - пица, спагети или пък може и да поръчаме нещо. Каквото решиш.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 27, 2012 12:25 pm

Поклатих отрицателно с глава.
- Джей, грижиш се за мен като за малко дете - засмях се. - А аз вече не съм малко дете, дори и да съм по-малка от теб с 3 години. - намусих се. Ненавиждах когато ме мислят за безпомощна.
- Стига се грижи за мен, за теб кой ще се погрижи? Така че ако ще правиш нещо, по твоя преценка аз претенции нямам. - усмихнах се и го целунах нежно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Джеймс Ричърдсън
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Иси ^^
» Къщата на Ефи
» Къщата на Фей
» Къщата на Ариана ♥
» Къщата на Ля Мор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: