The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Джеймс Ричърдсън Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_lcap81%Къщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_lcap19%Къщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_rcap 
Саманта Такър
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_rcap 
Том Милс
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_rcap 
Алекса Рен
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_rcap 
Selene
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Къщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Къщата на Джеймс Ричърдсън

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Май 13, 2012 3:41 pm

Къщата е на един етаж, но е огромна, все пак парите, които изкарва не са малко.

Спалня

Стая за гости

Кухня

Хол

Баня

Басейн

Гараж
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Май 13, 2012 3:52 pm

Излезнах от кулата и погледнах към къщата.
- Отвън изглежда красиво, дори си има и басейнче. Сигурно и отвътре не е по-зле. - Усмихнах се. Това в стравнение с мястото където живеех аз беше същински дворец. От както се помня не съм имала своя собственна стая, пък камо ли къща. Можеби за това толкова седя навън на безлюдни места. Имаш чуството че си един, никой няма да ти пречи и никой не би отнел тази тишина и огромното пространство на някои големи безлюдни поляни. А и навън бе попринцип по приятно да седиш от колкото в някое помещение.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Май 13, 2012 4:08 pm

Джеймс натисна едно копче и точно където стоеше Авери, мястото се вдигна нагоре. Имаше празно място колкото за колата. Той я паркира и Авери пак се сниши. Джеймс го нямаше. Чу се глас:
- Влизай, отключено е. - След като Ав влезе, Джеймс я чакаше облегнат на една от стените. - Навън ще се стъмни след малко, така че ако искаш каня те да останеш тук, стаята за гости ще е на твое разположение. - Той изучаваше погледа й, докато тя оглеждаше къщата. - Имала ли си свой собствен дом? Ако не, можеш да се нанесеш тук и стаята за гости ще се преименува на стаята на Авери. И да сме наясно, не те каня тук, защото те харесвам, не че не е вярно, но не това е причината. Просто ми харесваш като човек и с твоето присъствие домът ми ще стане още по-красив и очарователен. Съгласна ли си?
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Май 13, 2012 5:00 pm

Изведнъж земята сякаш започна да се вдига, аз не можех да летя тъй че това не беше от мен. Погледнах към земята. Наистина се вдигна. Засмях се. Както неочаквано се вдигна така почна и да "пада" за малко да не падна.. Чух глас на Джеймс и влезнах вътре. Както и си мислих вътре бе много хубаво, както и вънка. Последните му изречения, ги чувах но имах такова чуство че това не е реалност а сън. Обърнах се към Джаймс и го погледнах невярващо.
- Ти, сериозно ли? - попитах гледайки го така сякаш ми предлага да прекосим целият тихи океан.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Май 13, 2012 5:33 pm

- Падам си шегаджия. - Каза Джеймс запътил се към кухнята, където от един от шкафовете извади едно уиски и си сипа. - Но с такива неща не се шегувам, така че, да, сериозен съм. - Продължи той след едноминутно, гробовно мълчание. - Е, съгласна ли си да се нанесеш тук? Обещавам да бъда добър...съквартирант така да го наречем. Ако се нанесеш тук, имаш си личният живот който си имала преди, водиш когото и когато искаш тук. Ще ти дам и ключ за да можеш да излизаш и да не оставяш вратата отключена. Все още не съм събрал пари за ограда и охранителна система. - Каза засмяно той.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Май 13, 2012 5:42 pm

Седнах на един диван, и се опитвах да си кажа че това е истина не спя, но нещо не ми се получаваше.
- Такива неща стават само по приказките, или във сънищата. - казах гледайки на там където изчезна Джеймс. - Да се срещнеш с човек и той в същият ден да ти предложи да се нанесеш у тях. Това за просто така не ... не става. - Казах с недоумение в гласа. Опитах се да се ущипя но никакъв резултат. Не това всичко не ми изглеждаше никак реално.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Май 13, 2012 5:47 pm

- Да, харесваш ми, но не е това причината, която ме кара да те поканя тук. Кажи ми да или не и после да размишляваме защо съм го направил, окей? - Джеймс се усмихна, погледна я в очите и Авери осъзна, че той е искрен и наистина иска тя да се нанесе при него. Той извади един ключ и го даде на Авери. - Ето ти доказателството - дори да кажеш не, ключа остава при теб за да ми идваш на гости.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Май 13, 2012 6:26 pm

- Джеймс.. - прошепнах някак си благодарно.Взех ключа и го погледнах. Усмихнах се и си прехапах долната устна. Очите ми леко се насълзиха, боже никой не е бил толкова мил към мен до сега. Станах и неочаквано дори за мен, прегърнах Джеймс.
- Да. - казах. Тогава се усетих какво правя и се отдръпнах. - Ам, мерси. - усмихнах се с прехапана устна сякаш нищо не бях направила и го погледнах в очите. Откакто се помня всички се страняха о мен, когато бях в кампанията на хората, дори и след това когато бях открила такива като мен магически същества. Но и тогава всички се страняха и се заяждаха. А той, не..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Май 13, 2012 7:02 pm

- Къде са ти дрехите? Не, не са на мястото където живееш, а са в гардероба на стаята ти, която е точно там. - Каза Джеймс сочейки я. - Огледах те обстойно и ти избрах гардероб спрямо стила ти и номера дрехи, който носиш. Отиди да видиш и ако не си доволна ми кажи. Все пак в един от шкафовете съм ти оставил една-две официални рокли за всеки случай. Всичко имаш, от бельо през дрехи и рокли до най-малките аксесоари. Има една уловка, ще трябва сама да откриеш кое къде се намира в стаята ти. - Той изпи уискито си и се усмихна. Беше седнал до Авери, гледайки я в очите. - Спокойно, не гледай като уплашено зайче. - Джеймс избърса сълзите й с една кърпичка. - Знам, че плачеш от радост, но не трябва да го правиш. Сега ако искаш отиди да разгледаш стаята си. Има страхотна гледка към целия ми голям двор.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Май 13, 2012 7:34 pm

- Кой плaЧе ? - взех еднa възглaвницa тaкa Че дa не го види и я хвърлих по Джеймс отхвърЧaйки по товa време в стaятa която ми беше посоЧил.Отворих гaрдеробa и му огледaх съдържaнието, имaше много и нaй рaзлиЧни дрехи, тук имaше толковa много рокли които едвa ли щях дa облекa. Открих и официaлните рокли, колко бяхa хубaви.. Зaтворих гaрдеробa и огледaх стaятa която бе също толковa прекрaснa кaкто и всиЧко остaнaло тук. Върнaх се и седнaх нa подa опирaйки се във врaтaтa нa стaятa от която току що излезнaх и погледнaх към Джеймс. - Толковa е хубaво, но..с кaкво съм зaслужилa всиЧко товa?
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Май 13, 2012 7:44 pm

- С това че си истинска красавица, Авери. Колко пъти трябва да ти казвам, че за мен човек е по-красив отвътре отколкото отвън?! Вземи за пример Стеф, тя не беше много красива като дете и преди да навърши двайсет и да разбере какъв съм и да поиска да е като мен. След като я превърнах, тя ме разбираше и освен че се разкраси за мъжете, за мен се превърна в истински приятел. И прави разлика между секси и красиво. Тя е секси, да, но не е красива. Ти си красивата. - Джеймс си сипа още едно голямо уиски и отпи глътка. - Искаш ли?
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Май 13, 2012 8:07 pm

- Боже когaто говориш тaкa имaм Чуството Че присъствaм нa някоя лекция в уЧилище. - кaзaх, изпрaвих се и поклaтих отрицaтелно с глaвa тaкa Че дa рaзбере Че не искaм. Животa ме е нaуЧил дa не вярвaм нa никого можеби зa товa зaдaвaм толковa много въпроси. Но според мен би било по-добре дa съм нa сто сигурнa от колкото дa се колебaя. Отидох към един от прозорците и погледнaх нa вън, веЧе се бе стъмнило. Виждaхa се звездите.. - Виж колко е хубaво нa вън- кaзaх и се усмихнaх.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Май 13, 2012 8:23 pm

- Да, красиво е. - Джеймс не настоя с питието и след втората чаша, я остави на плота. - Лягаш когато искаш, ставаш, когато искаш, ако спиш до късно като се събудиш ще ме намериш в басейна, а ако спиш малко и се будиш рано ще ме намираш всеки ден в кухнята да ям. Това е. Утре ще ти викна дизайнер и екип строители да направят стаята по твоя вкус. Не приемам не. Единственото нещо, което ще си остане същото е, че няма да можеш да сложиш леглото до стъклото-врата и че слънцето ще ти свети през прозореца по време на залез. Но все пак има пердета.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeНед Май 13, 2012 8:48 pm

- Ще хaрЧиш толковa пaри зaрaди мен? Стaятa и без товa ми хaресвa. Нaистинa нямa нуждa..-Опитaх нпкaк си дa го убедя Че товa не е нужно. Дa извикa дизaйнер товa сигурно е цяло състояние, нa мен тaкивa лукси не сa ми нужни, a и стaятa нaистинa ми хaресвaше. Товa което нaпрaви до сегa беше достaтъЧно зa дa се поЧуствaм щaстливa.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeПет Май 18, 2012 5:34 pm

- Няма не, със сигурност има какво да се оправи така че утре се събуждаме към девет и в десет идват да ти оправят стаята по твой вкус. Мебели, цветове и каквото друго искаш, дори и дрехите ако не ти харесат. Сигурен съм, че и така ти харесва, все пак в моя, така де, нашия дом си, но за да е наш дома трябва всичко да е по вкуса ни. - Джеймс взе телефона си и набра някакъв номер. - Искам утре в десет дизайнер, каталог с мебели за дамска стая, и готовност в рамките на 30 минути да ми се доставят мебелите, които поръчам, ще плащам кеш, когато ми пристигнат мебелите. Не искам закъснение. - Това бяха думите на Джеймс по телефона. Той се усмихна на Авери. - Спокойно, няма твърде скъпо за мен. Ако искаш даже и книжка ще изкараш, за шофьорска книжка говоря. Тепърва ще откриваш колко богат съм всъщност. Имам си и законен бизнес, не е много голям но ми стига за да успея да излъжа властите и всички други.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeПет Май 18, 2012 7:08 pm

Как ли щях да стана в девет, направо не ми се мислеше когато едвам ставах в десет, е май ще трябва да се постарая да не проспя.
- Джеймс, познаваме се.. едвам от един ден, харчиш толкова пари за почти не познат човек. - Е не точно човек но.. Странно бе че аз го познавах повече от колкото той мен.
- Можеш да четеш мисли? - погледнах го с повдигната вежда. Предположих, не знаех точно но така ми се струваше. Не намирах иначе логично обяснение да ми предложи ей така да се настаня у него.. Ибли нещо греших..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeПет Май 18, 2012 7:29 pm

- Да, мога го, но не съм го правил върху теб. Играя покер, трябваха ми курсове по психология и така се научих да познавам желанията и мислите на хората само по лицата им. Имам си трикове за да прикривам всяко едно мое умение, но давам ти думата си, не съм ти чел мислите. - Джеймс се усмихна и погледна Авери в очите за да може тя да се увери, че той казва истината.
- Какво ти се яде?
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeПет Май 18, 2012 7:56 pm

Как по случайност познах, ето сега знаех още повече за него от колкото той за мен.
- Няма нищо, дори и да ги прочетеш няма да те ям.Но все пак по-добре недей.. - усмихнах се.
- Ам.. имаш ли сладоред? - попитах малко неуместно за ядене. Но това беше единственното което ми се ядеше, а и обичах сладолед. Можех да го ям дори през най студената зима, колкото и да е странно..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeПет Май 18, 2012 8:08 pm

Джеймс отиде до хладилника и извади една доста голяма кутия сладолед, взе една лъжица и ги занесе на Авери.
- Заповядай. - Джеймс отиде до своята стая и се преоблече, сега беше с бели дънки и бяла тениска. Харесваше му да се носи така пък и бялото му отиваше. Рядко го носеше, но му отиваше. - Ако искаш нещо, аз ще съм в стаята си. - Каза Джеймс и остави Авери насаме със себе си.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeПет Май 18, 2012 8:51 pm

Погледнaх голямaтa кутия с слaдолет и се уЧудих, Джеймс беше кaто някоя фея която испълнявa желaния, нaпример кaто в пепеляшкa..Гледaх няколко секунди врaтaтa зaд която се беше скрил и въздъхнaх. Стaнaх, отидох в кухнятa и си взех еднa Чaшкa. Предполaгсм нямa дa е против, aко товa цялото го изям, късмет дa не се рaзболея.. Сложих си мaлко слaдолед в Чaшкaтa a остaнaлото го прибрaх в хлaдилникa. Тръгнaх дa излизaм от къщaтa но се спрях, върнaх се към врaтaтa нa Джеймс и поЧукaх.
- Ще си лягaш ли? - попитaх, нaдявaйки се Че не му преЧa, все пaк от къде дa знaм може би имaше някaквa рaботa..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeПет Май 18, 2012 9:02 pm

- Не, просто си лежах. Ще останеш тук, нали? Имам в предвид в къщата. - Джеймс гледаше Авери в очите. Искаше му се тя да остане колкото се може повече за да я опознае по-добре. - Искаш ли да поплуваш? В стаята си имаш няколко бански, ако искаш отиди и си избери. Това че съм тук не ти пречи да се забавляваш. Има храна, има пиене, има фитнес и стая с видео игри, но едва ли те влекат тези неща. - Джеймс се усмихна.
- Харесва ли ти стаята ми?
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 8:30 am

- Нее, взимам си чашката с сладоледа и офейквам.. - разклатих леко чашката. Казах го така сякаш наистина имах намерението да си тръгна. - Джеймс, да ти приличам на крадец на чашки? - попитах го и се засмях.
- Прав си не съм много по видеоигрите. - Огледах стаята му, когато ме пита за нея и кимнах. - Хубаво е, в точно съчетание с дрехите ти. - отбелязах и изядох една лъжичка сладолед, така де без лъжицата..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 8:35 am

- Да, радвам се, че ти харесва моето местенце. Какво ти се прави? - Джеймс се усмихна на Авери. Да, той обичаше да се усмихва особено на красавици като нея. Джеймс имаше една едничка цел, да превърне Авери в много самоуверено момиче, а за това щяха да са му нужни целият му чар и може би малко пари. Телефонът му звънна. - Стеф, кажи какво има. Кажи му, че ме няма, измисли нещо, все пак можеш да лъжеш много добре и това го знаем много хора. - Джеймс се засмя и след като се разбра със Стеф затвори телефона.
- Извинявай, трудно е да имаш и легален бизнес. Опитват се да ми пробутат малка компания за разработване на лекарства, но аз не се занимавам с това.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 9:03 am

- Незнам.. - казах и повдигнах рамене. Наистина нямах никаква представа какво да правя. Чашката със сладолед вече беше наполовина празна. Колко бързо се изяждаше, дори не се забелязва.
- Мдаа.. - въздъхнах. Нещо не ми се искаше много да завършвам училището, яркият пример беше Джеймс. Бизнес и подобни гллупости, пфф по- добре е да си мислиш как да си напише домашните и как утре да не ходиш на училище или нещо подобно. Жалко че няма как да се върне времето назад. А можеби пък да се отправя в някое пътешествие след като завърша, да довърша делото на родителите ми.. Ох, какво мисля за бъдещето когато настоящето още не ми е нормално. Развеях мислите си за бъдещето и се загледах някъде.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 9:23 am

- Нали не мислиш, че аз съм образован човек и знам много неща? - Джеймс си позволи да прочете мислите й и да го покаже. - Всичко започна когато започнаха да ме разпитват за необичайното ми богатство, подозираха, че имам незаконен бизнес. После случайно се намерих със Стеф в казината на Вегас и тя ми каза какво горе-долу ми трябва. Минах няколко курса, започнах да купувам акции от фирми и след като събрах достатъчно пари си направих компания и със Стеф започнахме собствен бизнес - търгуваме с оръжия. Всеки от нас има равен дял, но сме се разбрали аз да избирам с кого да търгуваме, а тя да движи нещата от там нататък. И за една година постигнахме много. Всеки е богат и всеки участва в бизнеса на другия, тя ми урежда мишените и преговаря за исканията ми. Знаеш ли колко много войни могат да се прекратят само с едно единствено убийство? И да прочетох ти мислите, извинявай.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Джеймс Ричърдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Джеймс Ричърдсън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Иси ^^
» Къщата на Ефи
» Къщата на Фей
» Къщата на Ариана ♥
» Къщата на Ля Мор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: