The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_lcap81%Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_lcap19%Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_voting_barКъщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Къщата на Джеймс Ричърдсън

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 2:20 pm

- Да не искаш да кажеш че си не образован? - повдигнах вежда.
- Не.. - .. и не искам да знам, довърших на ум. Не беше много удачна темата за убийствата, поне за мен. - Кажи ми че не си убивал хора които си имат семейство..? - казах с въздишка и погледнах Джеймс с едвам уловима надежда в очите. Може би на пръв поглед за някои и да изглеждах безчуственна, но щом се заговори за убийства.. Не че ме беше страх или нещо такова, не, имах си причини да ми се навяват не много приятни спомени със тази дума..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 3:28 pm

- Един от принципите ми, който не съм нарушил е точно този. Веднъж един искаше да убия човек със семейство и кариера, предложи ми акции от компанията си, предложи ми къща - дворец, кола и какво ли не, но не приех. Нямам такива убийства зад гърба си, успокой се. Сега ми кажи, защо гледаше така, когато задаваше въпроса си?! Ще започнеш да мислиш за това, така че ако не говориш ще разбера сам, моля те не ме карай, не ми е приятно да чета мисли. - Джеймс се усмихна и погали Авери по бузата. Беше необичайно мил с нея.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 3:59 pm

Усмихнах се когато каза че не е убивал такива хора. Но когато пита защо го гледах така усмивката ми изчезна. Толкова дълго се опитвах да избягам от това минало, и дори след толкова години все не успявах, сякаш то ме преследваше и не ми даваше да го забравя поне за един ден. Един ден, толкова ли е много? Затворих си очите за малко, болеше ме да мисля за това пък да го кажа..
- Родителите ми ги бяха убили. - казах със все още затворени очи. - Незнам, не мисля че ще ти е много интересно да чуеш цялата "история". - Погледнах Джеймс в очите.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 4:16 pm

Джеймс я погледна и седна до нея.
- Разкажи ми, Ав. Стига да не те наранявам, искам да знам цялата ти история. Ти знаеш много за мен така че искам и аз да узная твоето истинско аз. Правя го само за да те опозная. - Той отново я погали по бузата и прокара пръстите си през косата й. Толкова мека на допир. Нещо странно се случваше с Джеймс.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 5:10 pm

- Родителите ми много обичаха приключения, бяха обикаляли на всякъде и за тяхно нещастие в една книга прочетоха за един камък който давал някакви сили или нещо подобно, незнам точно. Знам само че са я търсили за да си върнат онова което са притежавали предците ни. Преди е имало много такива камъни и са се исползвали за различни неща и ние бяхме много по-силни. Но с времето силите почнаха да стават по-слаби и по-слаби. А тези камъни изчезнаха. Един такъв камък можеше да опази цял град от каквато и да била атака. Само тези които са така наречените "властелините на камъните" - тук се спрях, стиснах ръката си в юмрук и я протеглих към Джеймс, растворих я и сякаш от никъде във въздуха на ръката ми се показаха няколко камъчета. Те започнаха да се движат и скоро на тяхно място имаше нещо като статуйка на лодка. Усмихнах се и я дадох на Джеймс.След което продължих. - не се поддаваха на чарът им. Останалите които ги докоснат стават ужасни същества започват да правят какво ли не. Е, естественно ако камъкът още не е обработен. Когато е той само защитава и дава повече сили. Е, родителите ми бяха открили къде се намира и бяха тръгнали да го търсят. - В главата ми исплуваха думите на майка ми които никога няма да забравя.. очите ми леко се насълзиха, но аз ги прогоних така че Джеймс да не забележи нищо, не обичах да показвам слабите си страни на който и да било. - След няколко дена бях разбрала че родителите ми изчезнаха безследно. Но аз знаех че не бяха изчезнали, тях ги убиха аз тогава още нямах и годинка. Но имах някакъв много силен усет за лъжите. Единственното което ми остана от родителите е това. - Показах му гердана който носех постоянно. Пентаграмата във кръг. И като се загледаш в средата на пентаграмата има едно малко камъче е това беше малката част от такъв камък и дори да е толкова малък пак действаше. Тогава каква ли сила притежаваше един по-голям..? - Мен след безследното изчезване на родителите ми ме отпратиха в детски дом където всички ме избягваха. Когато разбрах че има такива като мен тук избягах, това беше лесно тъй като те дори не ме търсиха.. - подсмихнах се. - Сега ти го расказвам и сякаш това всичкото се беше случило вчера..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 5:48 pm

Когато чу историята на Авери, Джеймс я прегърна, сега след като знаеше историята й щеше да се грижи за нея като брат и щеше да й осигури много по-добър живот от предишния й. Само това бяха мислите му.
- Как да те предпазя? - Прошепна той тихо. Не очакваше отговор, сякаш задаваше този въпрос на себе си. Прегръщаше я и я галеше по косата. Единственото, което искаше сега беше Авери да е щастлива. Джеймс беше потънал в мислите си, когато телефонът му звънна. - Не сега, Стеф!!! - Бързо затвори телефона си и отново потъна в мислите си.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 6:05 pm

Останах малко изненадана от прегръдката му но го прегърнах също. Имах някакво чуство че мога да му вярвам..
Отдръпнах се леко от него когато зададе въпрос и го погледнах в очите.
-Джеймс аз съм добре, наистина. - усмихнах се. - Неискам да ме мислиш за безпомощна, до сега съм се справяла я..Всичко е наред. - от толкова години бях свикнала че на мен внимание почти не ми обръщат, а сега толкова внимание на веднъж беше някак странно и ново за мен. Телефонът му звънна.
- Ами ако беше нещо важно? - попитах гледайки телефона му.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 6:28 pm

- И важните неща могат да чакат. Просто не ми е до бизнес. Да, Ав, знам, че си се оправяла сама с всичко, но сега имаш мен, имаш едно същество, което се грижи за теб с цената на всичко и което ще се старае да те опази от каквото и да е било. Просто искам да ми казваш какво ти има и винаги ще намеря начин да те разсея от мислите ти. Можеш да ми вярваш и да си споделяш с мен. Не, не те купувам, нито аз съм такъв, нито ти. За един ден с теб осъзнах колко неща всъщност съм имал, а съм плакал, че живота е несправедлив с мен.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 6:47 pm

Усмихнах се.
-Просто всичко това изглежда нереално някак си сякаш съм в някой сън. Идва някакъв мъж и започва да ми дава какво ли не, да ми казва че той ще ти помогне каквото и да е. Малко е не реално. - казах и поклатих с глава. - Е, сега ти знаеш повече за мен от колкото аз за теб. Ще имаш ли нещо против да си раскажеш и ти историята? - попитах и го погледнах с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 7:00 pm

- Моята история е доста интензивна. Единствено дете съм, родих се в малко семейство в Ню Йорк. Майка ми работеше постоянно за да ме изхранва, а баща ми пропиваше всичко и постоянно я тормозеше. Точно когато навършвах петнадесет години, баща ми отново започна да бие майка ми, аз взех нож и го наръгах доста пъти в корема. Изпитах някакво удовлетворение, но все пак си тръгнах от града и започнах да скитам по горите. Там се запознах с един приятел, който ме превърна във вампир и от там нататък във живота ми настъпи възход. В Ню Йорк се завърнах като акционер в няколко фирми със стабилни доходи, а година след това управлявам бизнеса си от разстояние.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 7:19 pm

-Уоу.. - казах когато свърши с расказа си. Колко много и различни истории има.
- А майка ти? Защо не си се върнал при нея? - реших да попитам. - Тя може би щеше да те разбере.. - добавих. Незнаех точно но предполагах, незнаех какво е да имаш родители и си нямах ни най малка представа как би реагирали.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 7:22 pm

- Въпреки че я биеше, майка ми обичаше баща ми и след като го убих, тя не се отнасяше с мен като със свой син. Почувствах се нежелан, започна да ме гризе съвестта и си тръгнах, а след като станах вампир нямах никакви такива проблеми. Осъзнах, че трябва да помагам на хората. Започнах от себе си и след като се уредих започвам да помагам на теб. Ако има нещо просто ми звънкай, ако някой от нас е навън.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 7:35 pm

- Вампир се занимава с благородни неща, това е нещо ново. - подсмихнах се и поставих главата си на рамото на Джеймс. Погледнах кораба който направих преди малко, нещо не му достигаше.. Протегнах ръка към него, няколко движения и отгоре се виждаше един флаг и с много малки букви върху него името Джеймс. Единственното нещо което можех да му дам в замяна на това което правеше за мен, не че го заслужавах. Но той просто не ми оставяше право на избор..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 7:49 pm

Джеймс се загледа в корабчето.
- Всъщност ми харесва и то доста. Ще стои ето тук, на рафта с подаръци или както ги наричам аз "многото опити за подкуп". Това ще е първия истински подарък там. Ще стои там каквото и да става. Няма да мръдне от там, както и ти няма да мръднеш от тук преди стаята ти да стане така както си я представяш. Ти владееш магий, но никоя магия не може да преодолее охранителната ми система. - След това изречение двамата започнаха да се смеят бурно. Авери отлично разбираше, че това е ирония.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 7:59 pm

- Значи ще се наложи да преименуваш рафта на нещо като "опитите за подкуп и едно изключение". - усмихнах се.
- Не ми се спи на пода, може ли поне някое покривалце или нещо такова, да не спя на твърдо. - Направо като кучетата, поислих си и се засмях. Помислих си малко и въздъхнах оттегчено.
- Жалко че незнам как охранителната система се отключва, тъкмо кроях планове как да си открадна сладоледа с две-три чашки в подарък..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 8:03 pm

- Тази вечер ти ще спиш в моята стая на меко, защото да ти призная, леглото в твоята стая е по-твърдо така че оставаш тук, а аз ще спя в хола. Не те моля, не те питам, аз ти казвам така че не приемам извинения, каквито и да са. - Джеймс се усмихна. Говореше строго, но все пак се държеше мило с нея. Такъв беше неговият глас, когато поставяше някого пред свършен факт, някой който не му е безразличен.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 8:44 pm

- Aз дa не съм принцесa Че зaдължително дa спя нa меко ? - нaмръщих се. Товa Че се държеше кaто кaвaлер беше много хубaво но..- Прекрaсно , нaнaсям се тук у теб , зaвзимaм стaятa ти и при товa те избутвaм в холa, aaaне, нямa дa стaне! - Погледнaх Джеймс сериозно, не си струвaт тези жертви..- Aз ще си спя в онaзи стaя, a ти във своятa. - Скръстих ръце пред гърдите си, нямaх нaмерението дa отстъпвaм.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 8:55 pm

- Ей, Авери. Ти нямаш право на глас докато си нямаш стая. - Каза Джеймс в кръга на шегата, но с доста сериозен тон. - Ще спиш тук, аз отивам в хола. Не ме карай да те заключвам за да ти е хубаво. Не стига, че се старая да ти е добре, ами и претенции. Ама-ха. Няма да правиш така. Не казвам, че и сега не можеш да говориш каквото искаш, но просто ще спиш тук.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 19, 2012 9:27 pm

- Имaм стaя. - нaмусих се. - в общежитието. - добaвих и му се оплезих доволно. - A тъй кaто ти нямaш, то и прaвото ми нa избор нямa дa ми го взимaш. - кaзaх ухилено. Дa ме зaклюЧи зa дa ми е по-добре нямa ли по скоро дa е обрaтното, не много добре.
- Сегa, сериозно не искaм дa ти достaвям неудобствa. Товa си е твоятa стaя ти спиш тaм. Нa мен не е жизненно вaжно, нямa дa се рaзпaднa. Тaкa Че ..- Нaпрaвих еднa крaЧкa нaзaд извън стaятa му.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 20, 2012 9:07 am

Джеймс хвана Авери за ръката и я придърпа към себе си.
- Ще останеш в тази стая за през нощта, а аз ще спя на дивана. И не, нямаш стая в общежитието. Обадих се и я освободих, а багажа ти... - Точно в този момент се звънна на вратата и пристигнаха три кашона с дрехите на Авери. -...вече е тук. Утре след ремонта на стаята ти ще го разопаковаш, но след ремонта едва ли ще си искаш точно тези дрехи. Но това е изненада.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 20, 2012 1:06 pm

- Кога се обади?! - погледнах го шокирано. Джеймс не преставаше да ме удивлява. Ще ми се иска да видя лицата на момичетата които сигурно са видяли че нещата ми си заминават, ще си помислят че ме изгониха от училището. Но я аз съм си тук. Това трябва да се види. Засмях се на ум когато си им представих лицата, това ще е нещо..
- Защо мислиш че няма да ги искам? - повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 20, 2012 1:36 pm

- Не питай. Изненада е. Просто дочакай утрешния ден и ще разбереш всичко. - Джеймс се усмихна и излезе от стаята, но преди да затвори вратата... - Ако искаш да пиеш, има мини бар в шкафа, ако не - прави каквото искаш. Лека нощ, аз ще съм в хола. - Джеймс затвори вратата и отиде в хола. Легна на дивана, който беше достатъчно широк и мек за него. Загледа се в тавана и започна да мисли върху днешния ден. Колко бързо летеше времето около Авери...
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 20, 2012 4:23 pm

Джеймс затвори вратата, която аз така и останах да гледам. Даа.. Усетих че в ръката ми има нещо и погледнах. А, чашката. Засмях се. Отворих вратата и тръгнах към кухнята като разклатих чашката за да види Джеймс защо изизам. Оставих я на мивката и се върнах обратно.
- Лека нощ.. - усмихнах се преди да влезна в стаята му. Затворих след себе си вратата като влезнах, свалих си тениската и си легнах..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Ричърдсън
Graduates
Graduates
Джеймс Ричърдсън


Брой мнения : 129

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 20, 2012 4:35 pm

Джеймс заспа след като видя Авери да влиза в стаята. Вечерта минаваше доста бързо докато и двамата спяха или поне той. Авери беше в стаята, но може би не спеше. На следващата сутрин Джеймс се събуди и се зачуди на себе си. За пръв път позволяваше на момиче да спи в неговата стая, без да е спала с него и без той да има такива намерения. Авери му влияеше в положителна посока. Усмихна се и стана от дивана. Отвори хладилника хапна нещо леко набързо и отиде до басейна. Остави дрехите си на единия шезлонг и започна да плува. Всяка сутрин той правеше по 10-15 дължини на басейна си. Да, бяха малко, но му стигаха за да се поддържа във форма.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 20, 2012 4:58 pm

Събудих се но нещо съвсем не ми се ставаше, имах чуството че мога да пролежа така цял ден. Но, трябваше да ставам, надигнах се от леглото и си отворих очите на които още им се спеше. Облякох се и излезнах през вратата която направо водеше навън. Видях Джеймс и се усмихнах.
- Добро утроо Джей.. - тръгнах към него с усмивка, той плуваше в басейна. Аааа вода сутрин, супер.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джеймс Ричърдсън   Къщата на Джеймс Ричърдсън - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Джеймс Ричърдсън
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Иси ^^
» Къщата на Ефи
» Къщата на Фей
» Къщата на Ариана ♥
» Къщата на Ля Мор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: