The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Зала "Кентън" - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Зала "Кентън" - Page 3 I_vote_lcap81%Зала "Кентън" - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Зала "Кентън" - Page 3 I_vote_lcap19%Зала "Кентън" - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Зала "Кентън" - Page 3 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 3 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Зала "Кентън" - Page 3 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 3 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Зала "Кентън" - Page 3 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 3 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Зала "Кентън" - Page 3 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 3 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Зала "Кентън" - Page 3 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 3 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Зала "Кентън" - Page 3 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 3 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Зала "Кентън" - Page 3 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 3 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Зала "Кентън" - Page 3 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 3 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Зала "Кентън" - Page 3 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 3 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Зала "Кентън" - Page 3 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 3 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Зала "Кентън"

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 4:13 pm

Продължавах с грубото навлизане в нея и нежните целувки. Хванах крачетата й и ги свих така, че да й ги кача на рамената. Тя беше свита под < форма и аз навлизах в нея докрай , защото ми беше напълно открита. Целунах я отново и казах:
-Кат... усещането е.. невероятно - след тези думи се притиснах в нея и тя усети как бях навлязъл на дълбоко. Дали щеше да стане груба сега или просто щеше да се наслаждава
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 4:36 pm

[b]Той беше навлязъл до край в мен и много на дълбоко. Болеше ужасно много но и усещането беше невероятно. Той се притисна към мен и го усетих много надълбоко. Стенех, ахках, охках и какво ли още не правех.
- А каква е твоята представа за "груба в леглото"? - казах накрая. Не че беше лесно да говоря но все пак.

П.П Глупостиии..;д[/b
]
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 4:39 pm

-Грубата жена ще командва. Ще ме завърже. Няма да ми дава право на действие и ще си играе с тялото ми така, както аз мига да си играя с твоето - стиснах едната й гърда и започнах да я мачкам докато навлизах в нея, целунах я грубо и казах:
-Грубата жена иска да властва над мъжа. Няма да му дава да прави каквото си пожелае, а тя ще прави каквото си иска с него.. това е прекрасното във властните мадами.. като теб.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 26, 2011 6:17 am

- Тогава те съветвам да правиш каквото ще правиш защото повярвай ми, няма да продължиш за дълго ти да контролираш нещата - усмихнах се доколкото можех. Такава болка не бях чувствала нито когато умрях за първи път. Втория не беше чак толкова болезнен колкото първия. Чарли най вероятно искаше да ме накара да викам но нямаше да се случи. Никога не правех това което искаха другите, правех само това което аз искам.

П.П Както винаги глупостиии
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 26, 2011 12:59 pm

Целунах я по вратлето и й казах:
-Това, което искам е ти да си командващата тук - след тези думи се притиснах към нея. Тя усети как отново навлязох до край в тялото й и попитах:
-Готова ли си да обърнем нещата? Защото аз съм! - след тези думи я целунах нежно и зачаках да видя, дали наистина може да ме контролира..
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 26, 2011 4:24 pm

Той каза че е готов да обърнем нещата. "Ще видим това" помислих си. Отново ни обърнах, мразех да съм отдолу тъй като така се чувствах напълно безмощна. Въпреки че той беше оказал голяма грубост към мен, се съмнявах че и аз мога да съм напълно груба с него, нямаше да издържи. Вложих от вампирската си сила за да притисна ръцете му към земята, така че да не може да мърда много. Следващите 10-20 минути го целувах грубо по различни места на тялото му, драсках го (по някои места до кръв) и го хапех но не пиех от него. Също ръцете ми се движеха по различни места на тялото му така че да го възбуждат. А той не можеше да мръдне. Официално вече имах пълен контрол над него и можех да правя каквото си искам.
- Доволен?
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 26, 2011 5:12 pm

Усмихнах се самодоволно. Целунах я и казак:
-Повече от всичко. - след като изрекох тези думи се отпуснах. Драсканията й ме възбуждаха, захапките направо ме караха да желая повече. Ухилен неизмествах погледа си от нея. Захапах я не толкова групо за ушето и й прошепнах:
-Искам да правим най-грубия секс, който можеш да си представиш- след тези думи усетих как тя ме одраска до кръв и тялото ми подивя. Пениса ми се надърви до невъзможното и тя можеше да усети твърдоста му... Тя беше първата, която не се страхуваше да ме нарани лекичко.. исках да продължи.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeНед Ное 27, 2011 10:33 am

- Сигурен ли си? Мога да ти направя много неща...Едва ли ще издържиш - като доказателство за това което казвах, запалих огън около нас. Но той не беше от онзи безопастния, който бях запалила преди. Този беше истински. Аз, естествено не се страхувах но според мен той щеше да се изплаши а и не можеше да мръдне. Обичах да си правя подобни игрички с мъжете в повечето случаи ги възбуждаше още повече. Щом видях че Чарли започна да се изпотява се усмихнах самодоволно и го целунах отново.
- Е?
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitimeНед Ное 27, 2011 10:51 am

Усмихнах се и казах:
-Еми лек огън. Нищо повече. Аз си мислех, че ще стане по-забавно и ще ме поизмъчваш, я ти само драскаш и хапеш. Искам да ми се хвърляш здраво откоре. Да ми покажеш, че не те е страх от малко болка. Абе направо давай да се изчукаме едно яко и да видим кой е по-издържлив... -след тези думи леко размърдах таза си. Исках да усети е съм там и да усети малкия ми приятел...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зала "Кентън" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зала "Кентън"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» зала "Кентън" 2011 год.
» Зала Кентън преди 20 години .
» Учители
» Ритуална зала
» Бална зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: