The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Зала "Кентън" Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Зала "Кентън" I_vote_lcap81%Зала "Кентън" I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Зала "Кентън" I_vote_lcap19%Зала "Кентън" I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Зала "Кентън" I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Зала "Кентън" I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Зала "Кентън" I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Зала "Кентън" I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Зала "Кентън" I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Зала "Кентън" I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Зала "Кентън" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Зала "Кентън" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Зала "Кентън" I_vote_lcapЗала "Кентън" I_voting_barЗала "Кентън" I_vote_rcap 
Саманта Такър
Зала "Кентън" I_vote_lcapЗала "Кентън" I_voting_barЗала "Кентън" I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Зала "Кентън" I_vote_lcapЗала "Кентън" I_voting_barЗала "Кентън" I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Зала "Кентън" I_vote_lcapЗала "Кентън" I_voting_barЗала "Кентън" I_vote_rcap 
Том Милс
Зала "Кентън" I_vote_lcapЗала "Кентън" I_voting_barЗала "Кентън" I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Зала "Кентън" I_vote_lcapЗала "Кентън" I_voting_barЗала "Кентън" I_vote_rcap 
Алекса Рен
Зала "Кентън" I_vote_lcapЗала "Кентън" I_voting_barЗала "Кентън" I_vote_rcap 
Selene
Зала "Кентън" I_vote_lcapЗала "Кентън" I_voting_barЗала "Кентън" I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Зала "Кентън" I_vote_lcapЗала "Кентън" I_voting_barЗала "Кентън" I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Зала "Кентън" I_vote_lcapЗала "Кентън" I_voting_barЗала "Кентън" I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Зала "Кентън"

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 4:15 pm

Зала "Кентън" 24-Hour-Gym

Скрит навътре беше ринг-а
Spoiler:
А стените бяха окачени с мой снимки..

Ученички:
1.Саша Кейс
2.Катерина Нелсън
3.Мелиса Джоунс


Последната промяна е направена от Charlie Kenton на Съб Ное 19, 2011 4:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 4:23 pm

Когато влязохме в залата направо останах очарована. Всичко толкова приличаше на предишната зала...
- Не съм с подходящите дрехи - определено бяла тениска и дънки не бяха подходящи дрехи.
- Да имаш някакви подходящи женски дрехи? - не че имаше шанс да има но нали бях длъжна да питам. А и косата ми беше пусната, трябваше да я вържа. Иначе щеше да ми е още по-топло.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 4:29 pm

Погледнах я и казах:
-Отзад в съблекалнята има дрехи. Попринцип имаме рекламно лице.. няколко модела, но.. напуснаха, защото си имат други работи. - след тези думи съблякох якето си и отидох към мъжката съблекалня. След малко излязох облечен с потник, долнище на анцуг и боксови ръкавии.. качих се на ринга и зачаках тя да си избере някоя от дрешките. Започнах да загрявам с бързи замаси във въздуха. От устата ми излизаха странни звуци от рода на "Ху..ху..ху". Изведнъж чух шум. Опонентката ми идваше към ринга.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 4:40 pm

Отидох в женската съблекалня и разгледах дрехите. Облякох потника и панталона и си вързах косата на опашка. Той вече се беше качил на ринга.
- А какъв ще е залогът? - казах преди да се кача при него. Все пак, трябваше да знам какво ще загубя. Защото нямах шансове пред него и колкото и инатлива да бях самата аз го знаех. Е, едва ли би могло да е чак толкова зле.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 4:44 pm

Застанах с ръце отпуснати до тялото. Замислих се и казах:
-Еми.. нека започнем с нещо лесно. Ако успея да те поваля на ринга.. печеля.. една от дрешките ти.. ако ти успееш.. печелиш една от мойте.. - след тези думи се ухилих и допълних:
-Ако успееш да ме удариш печелиш.. едно желание.. Всичко, което си пожелае. Ако аз успея.. получавам желание - след тези думи застанах в средата на ринга и попитах:
-Е? Харесва ли ти залога?
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 4:51 pm

- Харесва ми - усмихнах се подло. Да го поваля... За Бога как да поваля НЕГО? Застанах на подходящата поза и след като той не нападна щях да го направя аз но след малко. Въпреки че нямаше да победя. И го знаех. Няколко минути седяхме и двамата така.
- Би ли започнал моля? - да си призная ме беше съвсем малко страх при положение че от много време не бях тренирала и бях забравила по-голямата част от нещата които знаех. Сега беше моментът да си спомня и щях да го направя.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 4:54 pm

Започнах с движение в краката. Бързо ги местех на ляво и на дясно, после и движение на цялото тяло. Подскачах на ляво на дясно. Вярно нямах перфектната бързина, но имах рефлексите. Щом се приближих на около метър скочих леко в страни и я тупнах леко по дупето с ръкавицата. Дори не си бях вдигнал гарда. Напълно открит.. явно не исках да я затруднявам много. Просто подскачах и й казах:
-Прецени къде и как да атакуваш. Хайде де.. открит съм.. - изведнъж се спрях на място. Тялото ми не се движеше от кръста на долу, но пък нагоре се движех наляво надясно и най-вече в главата и чаках атаката й.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 5:01 pm

Той беше страшно бърз, още един минус за мен. Във каратето ми беше много по-лесно. Последвах примера му и също започнах бързо да се движа наляво надясно и да подскачам на горе на долу. Накрая посегнах да го ударя в корема и успях! УСПЯХ! Подскочих пак но този път с усмивка на лице.
- Имам едно желание - какво можех да искам?
- Добре, оставям си го за после защото още не съм измислила какво искам.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 5:05 pm

Погледнах я и казах:
-Е. Не беше толкова трудно - след тези думи посегнах. Почти не се забеляза, кога повдигнах ръката си, но я спрях на милиметри от лицето й. Ухилен я погледнах с леко наклонена глава и казах:
-Така де. Казах ти, че не удрям момичета - след това леко помръднах и я докоснах по нослето с ръкавицата си. Върнах ръката си към тялото ми и попитах:
-Е? Нали знаеш. Трябва да се научиш да избягваш това. - замахнах с лявата си ръка, но това беше примамка. Дясната ми ръка се приближаваше към нея от другата страна. Ако се опиташе да избяга от лявата щеше да попадне точно в капана ми. Нямаше да я ударя разбира се. По-скоро щеше да усети нещо като докосване, защото силата на удара беше лека..
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 5:11 pm

- Не е честно. Караш ме да се чувствам като бебе. Значи желанието ми е да играем честно - погледнах го. - отдръпнах се от лявата му ръка и както той най вероятно очакваше попаднах на дясната. Посегнах и силно го ударих малко под окото. Със сигурност щеше да му излезе синина макар и малка. Удрях силно, и когато тренирах преди години ми го казваха и аз самата го знаех. Когато исках, наистина можех да ударя силно но нали той не играеше честно защо и аз да го правя?
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 5:15 pm

Ръката й се заби в лицето ми и направих смешна размазана физиономия. Искаше да играем често. Погледнах я и казах:
-Тогава това ще заболи - докато беше изпъната ръката й аз посегнах с дясна, след това лява, дясна, лява. Ръкавиците ми се забиваха в стомаха й с не много силни, но не и много леки удари. Тогажа изпънах дясна ръка и я засилих точно към гърдите й. Трябваше да се опита да избегне това или щеше да падне на земята. Надявах се да не съм и изкарал въздуха с предната поредица..
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 5:22 pm

Така определено беше по-добре. Той ме удряше и когато посегна към гърдите се свих и отново го ударих в корема този път много по-силно от преди. И след това последваха удари в лицето така че не го оставих да "атакува". И след това отново с всичка сила (е, може би и несъзнателно малко вампирска) го ударих. Падна на земята. Може би го направи нарочно, или понеже бях използвала и малко вампирска сила но важното беше че падна. Чак тогава усетих че цялата се бях изпотила.
- Значи, сега сваляш потника - самодоволна усмивка се появи на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 5:25 pm

Издишах въздуха, който беше в тялото ми. Тя яко ме цапардоса.. Това се казваше ЯКА мацка. Изправих се и свалих потника си. Ухилих се и казах:
-Добре. Но този път ще внимавам - тръгнах към нея и щом се приближих започнах с атака в бъбреците. Отново не много силно, но не и много слабо. Щом тя се присви използвах момента. Лявата ми ръка се засили от долу на горе. Движението наречено ъперкът завършващо в ченето. Ако беше успешно щях да я поваля, но проблема беше, че съм доста открит, докато го правех.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 5:32 pm

Той направи някакво движение което ми беше доста познато. Щеше да ме повали ако беше успешно но не му се получи. Твърде вероятно беше да се стигне до кръв което ми харесваше още повече. Започнах с бързи движения да го удрям силно, толкова бързи че се учудих от себе си. Реших пак да пробвам да го поваля и пак успях! Леле това си беше мега яко. Изглежда беше много мекушав.
- Ами сваляй долнището на анцуга - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 5:35 pm

Изправих се и свалих и долнището. Изтръсках ръце и казах:
-Е. Явно съм много мил с теб - доближих се бавно и щом бях на метър от нея замахнах с лява ръка. Точно в гарда и. Явно имаше рефлекс и като уплашено коте се предпази, но.. това беше проблема. Със всичка сила юмрука ми се заби в стомаха й и тя полетя назад. Дупето й се приземи на ринга, а аз се ухилих и казах:
-Извинявай, силно ли беше? - и й подадох ръка, за да и помогна да стане. Не усетих как се отпуснах и без да искам я ударих доста силно..
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 5:40 pm

Пх повали ме. Не че не го очаквах. Напротив бях сигурна и се изненадах много когато АЗ го повалих. След като направи трика с ръката разбрах че сама трябва да стана. След няколко минути се изправих. Е, не беше лесно след такива удари но така ми харесваше много повече от преди. Никога не съм харесвала лесните победи. Те бяха някак си лъжливи.
- Добре какво да свалям? - казах след като се изправих. Вече обмислях на кои места да го ударя и как ще го поваля най бързо.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 5:44 pm

Засмях се и казах:
-Горнището. - след което я погледнах и казах:
-Имаш две желания и ако ме повалиш... с онзи силния удар. Ще ти дам още едно желание. Точно като златната рибка. Но ако аз те поваля... - погледнах я и казах:
-Така де.. всичко или нищо... Аз се обличам, а ти.. оставаш без дрешки. Съгласна? - и я погледнах любопитно..
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 4:58 am

Замислих се. Ако действах хитро може би имах някаква надежда да го победя. А и едно желание вповече нямаше да ми е излишно. Въздъхнах.
- Добре - казах и се приготвих. Как можех да го подлъжа? Може би ако го обърках. Дясната ми ръка тръгна към лицето му но така че да може да се отдръпне. Планът беше, докато той е зает с дясната ми ръка да го ударя с другата и да го поваля. Е, и той като учител беше умен но и аз не бях блонди, само понякога се боядисвах така но в момента не бях, и съотвитно също не бях чак толкова глупава.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 10:16 am

Беше хитро от нея да използва залъгващи удари, защото до сега не го беше правила. Първия и удар го избегнах, но втория ме хвана и направих крачка назад, която ме накара да изгубя равновесие. Сега беше момента, в който можеше да ме бутне и щях да тупна на земята. Ръцете ми бяха в страни от тялото и се опитвах да запазя равновесие с тях, а главата ми гледаше към нея. Какво следваше?
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 10:23 am

И сега беше моментът да нанеса последния удар за който не би трябвало да се наложи да вложа много сила. Сигурно очакваше че ще го бутна но не... Ударих го още веднъж и той моментално тупна на земята.
- Хахах сигурен ли си че на теб не ти трябва трениор? - кой би очаквал че ще победя този мъж? Определено не и аз. Свалих боксовите ръкавици и слязох от ринга. Взех едно шише с вода което се намираше близо до мен и отпих голяма глътка. Погледнах лицето на Чарли. Имаше поражения които аз нямах. Може би защото беше по-мекушав още от началото с мен.
- Нямаше да стане така, ако играеше още от началото честно. - казах докато си обличах горнището
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 10:36 am

-Ти сериозно ли? Използва двоен залъгващ и след това директен. Ама ти.. това знаеше ли го? Не е често.. не знаех че... ох.. подцених те... - след тези думи я последвах от ринга. Взех водата и я надигнах. Вярно държах се като неадерталец, но се опитах да пия нормално и пак.. Вода се стече от устните ми по брадичката и закапа по тялото ми. Бях по едни бели боксерки и стоях точно пред нея. Оставих празното шише и доволно издишах:
-Ах-х-х. По-добро е от секса - след тези думи я погледнах и казах:
-Ако искаш мога да ти бъда личен треньор. Ще те науча на много други хватки, ще потренираме бързината ти и... абе.. само ако искаш.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 10:51 am

- Вече не съм сигурна дали си толкова добър колкото изглеждаш - пошегувах се.
- Шегувам се не го приемай лично. Казах ти, че и преди съм тренирала и също ти казах да не ме подценяваш но ти не ми повярва. Иначе не е лоша идея да си ми трениор - усмихнах се. Бях си спечелила 3 желания и го бях оставила почти гол.
- Първото желание е...хъм.. Разкажи ми за миналото си - това с тези мутанти и човеци ме беше заинтригувало колкото и странно да звучеше.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 11:01 am

Тя искаше да знае за миналото ми. Не криех нищо освен дарбата си, за това започнах да разправям:
-Еми.. когато бях малък ме доведоха в това училище, но понеже съм буйно и свободно хлапе избягах. Реших да обикалям по света и... станах боксьор. Половината от живота ми премина в бокс. В другата част бях треньор и последно бях военен във Виетнам. Там видях най-много смърт. Така де. Като мутант сред хората беше сложно. - погледнах я в очите и казах:
-Гадно е да си изрода и за това в момента ми е по-добре без да използвам силата си. Но с нея.. нямаш шанс в нищо - и се усмихнах самодоволно.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 11:06 am

- Не съм съгласна. Да си обикновен е прекалено... - търсех точната дума с която да се изразя.
- Обикновено - казах накрая.
- Виж пример - веднага щом казах това около нас се обръзува огнен кръг. Понякога ми беше изключително забавно да си "играя с огъня". Исках да оставя за малко така огъня да видя какво ще направи. Дали беше от онези страхливите които ги е страх да не се изгорят? Въпреки че не ми се вярваше реших да видя.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 11:18 am

Погледнах огъня и просто преминах през него. С една крачка минах отгоре му. Как? Използвах дарбата си, за да уцеля точния момент и преминах от другата страна на огъня. Отидох до анцунга си и потника. Обърнах се към нея и попитах:
-Та.. да се обличам или ти ще ме стоплиш? - пак тъпите шеги, но мисля че беше на място.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зала "Кентън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зала "Кентън"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» зала "Кентън" 2011 год.
» Зала Кентън преди 20 години .
» Учители
» Ритуална зала
» Бална зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: