The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Зала "Кентън" - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Зала "Кентън" - Page 2 I_vote_lcap81%Зала "Кентън" - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Зала "Кентън" - Page 2 I_vote_lcap19%Зала "Кентън" - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Зала "Кентън" - Page 2 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 2 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Зала "Кентън" - Page 2 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 2 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Зала "Кентън" - Page 2 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 2 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Зала "Кентън" - Page 2 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 2 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Зала "Кентън" - Page 2 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 2 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Зала "Кентън" - Page 2 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 2 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Зала "Кентън" - Page 2 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 2 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Зала "Кентън" - Page 2 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 2 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Зала "Кентън" - Page 2 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 2 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Зала "Кентън" - Page 2 I_vote_lcapЗала "Кентън" - Page 2 I_voting_barЗала "Кентън" - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Зала "Кентън"

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 11:27 am

- Нямам намерение да те запаля - щом казах това огъня моментално изгасна и вече нямаше и следа от него.
- Не разбирам, защо толкова настояваш да се обличаш - усмихнах се и върху една маса.
- А ти само с бокс ли се занимаваш? Със карате изобщо? - във каратето бях много добра. Сигурно се занимаваше и с други неща освен бокса. Нали все пак каза че е учител и по самозащита. Предишния такъв учител беше Никълъс, сигурно го бяха изгонили.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 11:32 am

-Еми може да настина. После кой ще се грижи за мен - след това се засмях и казах:
-Еми. Разбирам от бокс, борба, самозащита и физически упражнения. Каратето и джи миу.. там както му викат са много подвижни за мен. Не мога да се размятам като луд. Един прав десен и повалям противника във безсъзнание. - след тези думи я погледнах и се доближих леко. Очите ми бяха точно пред нейните и попитах:
-А ти, за каква борба питаш? Нещо по-специално ли?
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 11:37 am

- Не от любопитство питам. Какво стана с предишния учител по бойни изкуства в училището? Не посещавах особено часовете там и не съм запозната - "не посещавах често" та аз никога не посещавах каквито и часове да имах. Дори на ритуалите им само 2-3 пъти бях отишла през тези 5 години. Въпреки че беше задължително. Винаги намирах нещо по-интересно да правя отколкото да зубря цял ден.
- А ти, не си ли женен? - поредния тъп въпрос за днес.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 11:57 am

Отдръпнах се бавно и казах:
-Хей.. никакви жени. Това не е за мен - след тези думи се облегнах на ринга и се загледах в страни. Дори и да го казвах ми се искаше да имам някоя, която да прегърна, да целуна.. някоя заради която да продължа мизерния си живот. Това еднообразие ме убиваше и... какво си мислех? Коя щеше да иска 41 годишен дъртак като мен.. Та повечето тук бяха на 18... по-добре да мисля за нормален живот, като ерген и това е.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 12:24 pm

- Никой няма да те обвини за педофилия. Тук всеки ходи с всеки. Директорката на училището, Клеър е спала със всички учители и със всички ученици. И сега чака дете от ученик пети курс. Така че не се притеснявай. Въпреки че се съмнявам някой в този град да познава думата "любов". И в училището много са взимали пример от Клеър. Абе като цяло тук е като на почивка, xем нямаш родителите си да ти мрънкат постоянно на главата хем не зубриш по цял ден. Защото и да не стъпваш в часовете никой няма да те накаже - накратко му разказах един тийнейджърски живот в града. Въпреки че той не беше тийнейджър.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 12:38 pm

-Звучи забавно... мога да се възползвам от това - след тези думи я погледнах и казах:
-Е? Имаш още две желание... ще преминаваме ли към тях или да отидем да си вземем душ? - след тези думи усетих, че все едно я каня в банята с мен и посочих към съблекалните:
-Спокойно, помещенията са отделни - и зачаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 12:58 pm

- Още не съм обмислила желанията така че предпочитам душа - какво можех да искам от него? За нищо не се сещах. Тръгнах към душ кабинките и се съблякох щом пристигнах. Влязох под душа. След около 20 минути вече бях свършила. Облякох си първоначалните дрехи и си изсуших косата с кърпата. Срещнах Чарли в залата.
- Знаеш ли, понеже не се сещам какво да ти искам си мислех дали ти не искаш да ми поискаш нещо за замяна, нали ще си ми трениор - продложих му
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 1:11 pm

[b]Излизах от банята само по една кърпа. С друга разтърквах косата си и казах:
-Ами не точно.. Не ми се занимава с такива неща. Може просто да ги запазиш за другия път, ако въобще се срещнем - след тези думи изсуших тялото си, колкото мога и попита:
-Е? Какво ти се прави? Така де... ако имаш работа те разбирам.. - усмихнах се и зачаках отговора й.
-Дойде ми идея.. да се боксираме по кърпи.[ /b]
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 21, 2011 5:53 pm

- Боксираме по кърпи? - учудих се. Какво искаше да каже с това?
- Какво имаш впредвид? - погледнах го. Ако искаше да го развеждам из града... Определено не знаех къде да го заведа а и не ми се разхождаше много по улиците точно в момента. Но не, той имаше нещо друго впредвид. Да се боксираме по кърпи. Та аз бях облечена! Как ще се боксирам по кърпа?
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 21, 2011 6:01 pm

Погледнах я в очите и казах:
-Еми така. Облечени само по кърпи на ринка. но този път ако ме повалиш печелиш целувка. - погледнах я любопитно и зачаках отговора й. Усмихнах се и допълних:
-Освен ако не те е страх
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 22, 2011 4:00 pm

Страх? Хахах, страх.
- Страха е непознато чувство за мен. - погледнах го иронично.
- Ами ако ти ме повалиш? Което е твърде невъзможно но все пак питам - вече ми беше доказал че съм по-добра от него и нямаше да ме разубеди лесно.
- А и, защо по кърпи?

П.П Пфф пълни глупости ;дд
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 22, 2011 4:49 pm

Погледнах я и казах:
-Защото ще е по-забавно ако сме само по кърпи. А ако искаш аз мога да сваля кърпата. Ако аз те поваля печеля.. един масаж на голо. - след тези думи едната ми ръка разхлаби кърпата и тя падна. Усмихнах се и я успокойх:
-Спокойно. Заключил съм вратата. -качих се на ринга и без нищо, което да покрива тялото ми попитах:
-Така харесва ли ти?
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 23, 2011 12:49 pm

Той беше адски непредсказуем. До преди малко ми се правеше на джентълмен и не искаше да ме удря, все едно бях малко дете, а сега, ми предлагаше да се боксираме и се съблече гол. Да, вярно гледката ми беше позната но никога не бях виждала гол мъж, горе долу на годините на баща ми. Гледката определено ми хареса но и бях останала буквално отворена уста.
- Аз... - най после успях да продумам.
- Аз..Не мисля че.. Че ще съм особено съсредоточена.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 23, 2011 1:25 pm

Загледах я с усмивка и казах:
-Това е идеята. Ако си смела ще се боксираме. - заподскачах на ринга и части от тялото ми заподскачаха с мен. Усещах че тя ме заглеждаше там. Погледнах я в очите и се приближих. Облегнах се на въжетата и казах:
-А може и да си спечелиш повече от целувка. Примерно този малък приятел?
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 3:10 pm

Не можех да гледам повече. Просто така не мислех трезво и се разконтренцирвах. Обърна се с гръб към него.
- А откъде знаеш че ще спечеля? А и, защо трябва да се боксираме за да направим това което ми предлагаш? - в момента говорех пълни глупости е, не че беше нещо ново за мен но все пак.

П.П Леле по-големи глупости не можах да напиша Wall
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 24, 2011 3:26 pm

Чарли обичаше да рискува. Слезе от ринга и тихо се доближи до нея. Изненадващо ръката му я хвана и той я обърна към себе си. Питисна тялото й до своето и я целуна страстно, като езичето му се заигра с нейното. Риска си струваше. Ръкцете му се спуснаха към дупето й и лекичко с плавно движение я повдихна във въздуха. Погледна Кат в очите. и лаза:
-Значи искаш да го направим без повече игрички. - усмихнах се самодоволно и казах:
-Еми добре. Твой съм!
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 1:49 pm

Отвръщах на целувките му и накрая го бутнах да легле на земята. Фактът че аз бях отгоре ми харесваше и то много. Всичко това ми харесваше. Колкото повече го усещах до себе си толкова повече исках да го усетя и в мен. Въпреки че жаждата ми за кръв в онзи момент беше много, много голяма се въздържах защото знаех че сега като червен новак не можех да се контролирам почти изобщо докато пиех кръв и можех да убия. А аз нямах намерение да убивам Чарли.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 2:38 pm

Бавно се спуснахме надолу и след секунда лежах, а тя беше отгоре ми. Отговарях на целувките й и палаво я галех. Стиснах силно дупето й и я притиснах към мен. Тя усети нещото, което я опираше отдолу между краката. Усмихнах се и казах:
-Искам да ме командваш. Покажи колко по-властна си от мен - след тези думи я целунах отново и захапах устничката й. Погледнах я в очите и се усмихнах:
-Накажи ме, че правя каквото си искам с теб...
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 2:43 pm

Той искаше да го командвам и да го накажа че правел каквото си иска с мен. Да го накажа? Лесна работа.
- Не мисля че след малко ще си в състояние да правиш каквото си искаш с мен - веднага щом казах това зъбите ми излезнаха на яве и най сетне забих зъби във врата му. Първите няколко минути той щеше да чувства удоволствие а после болка и накрая щеше да устане в безсъзнание. Трябваше да спра на време преди да го убия. И да, успях да спра на време. Това си беше цяло постижение но успях! След това отново го целунах давайки му възможност да опита от собствената си кръв...
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 2:46 pm

Още един вампир в този град. Тя смучеше от мен, все едно е засмукала близалка и.. ни харесваше. Когато ме целуна просто се отпуснах и казах:
-Само това ли е? А аз си мислех, че ще си по-груба в леглото... както в бокса - след тези думи се завъртях и бях отгоре й. Целунах я страстно и я притиснах към земята. Ръцете ми притиснаха нейните и дори да бях по-слаб от вампир това ми даваше възможност и привилегия да съм за малко отгоре. Започнах да я целувам по вратлето, като се надявах лекичко да я изнервя и да става по-разгорещено.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 3:00 pm

Очевидно искаше да ме изкара извън нерви, което не беше кой знае колко трудно. Избутах го грубо и пак се озовах върху него. Да, бях по-силна. И той го знаеше. Но за Бога ако ме ядосаше истински не само щях да съм груба но може би щях да го УБИЯ! Едва ли искаше това. Спуснах ръце по голото му тяло и се спрях на члена му. Започнах да го масажирам доставяйки му удоволствие. Започнах едновременно да целувам Чарли страстно и грубо. Нямаше да му позволя да ме изкара извън нерви.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 3:03 pm

Усещането от целувките й беше нежно и приятно, а грубостта им ме възбуждаше. Тя усети как члена ми започна да пулсира и да се надървя. Уголеми се още повече и в нежните и ръце вече беше готов за нея. Отпуснах ръцете си и ги поставих на земята. Усмихнах се и казах:
-Искам те.. искам да те чукам.. - след тези груби думи я целунах отново и бавно я погалих с ръце по кръстчето.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 3:09 pm

Члена му се уголеми още повече и започна да се надървя. След това, той отпусна ръцете си и каза че иска да ме чука. Тогава какво чакаш за Бога? помислих си изнервено. И аз исках да го усетя в мен. Наистина го исках.
- Давай тогава - казах нетърпеливо.
- След като ти ми покажеш грубост може би и аз ще ти покажа.
Върнете се в началото Go down
Charlie Kenton
Teachers
Teachers
Charlie Kenton


Брой мнения : 204

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 3:17 pm

Ръцете ми я хванаха и отново се завъртяхме. Бях отгоре й и казах:
-Добре - започнах да я събличам докато устните ми се спускаха по тялото й. Когато махнах горнището й тя усети как езичето ми се заигра със зърната й. Стиснах двете й гърди и ги допрях една до друга. Бяха смачкани в ръцете ми и изпъкваха нагоре, за да мога по лесно да се добера до зърната й. Да ги захапя грубо и да ги придърпам към мен, щом тя изпищя от болка я успокойх с нежно заиграване с езиче по тях. Продължих по стомахчето й и накрая достигнах целта. Заиграх се с клиторчето й щом свалих гащетата. Започнах да го облизвам, засмуквам и дори да го захапвам грубо. Дори леко навлязох в нея с езиче, но тя искаше друго. Бавно се качих на горе и вече беше голичка.. Целунах я страстно и се заиграх с езиче в устата й , когато изведнъж тя усети как натиках грубо целия си член в нея. Исках да я накарам да го иска.. да пищи от болка, но дали това щеше да се случи..
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 4:04 pm

Преобърна ни и и след като ме съблече започна да си играе грубо с гърдите ми. Накрая не издържах и изпищях от болка. След това той се заигра малко по-нежно с тях, веднага щом "опозна" тази част от тялото ми той започна да си играе с клитора ми. И най сетне, след толкова чакане направи това което исках най много. Най сетне го усетих в мен. Удоволствието и болката бяха на макс. Стенех от болка и удоволствие. Никога не се бях чувствала така, никога до сега.
- Чарли... -изстенах и забих нокти в гърба му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зала "Кентън" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зала "Кентън"   Зала "Кентън" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зала "Кентън"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» зала "Кентън" 2011 год.
» Зала Кентън преди 20 години .
» Учители
» Ритуална зала
» Бална зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: