The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_lcap81%Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_lcap19%Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_rcap 
Том Милс
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_rcap 
Selene
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Къщата за Хелоуин Партито

Go down 
+25
Томи Морчанд
Александър Морчанд
Roger Gontier
Диана Морчанд
Anahi
Клариса Морчанд
Isabelle Stromberg
Стела
Кристофър Рандал
Анелия Скот
Талия Кейс
Виктория Монгомъри
Алина Рен
Тейлър Евънс
Кристиан Озера
Julia Laurent
Мейси
Харпър Дейл
Алекса Рен
Ериса
~Effy~
Даниел Лолвър
Катерина Нелсън
Наташа Фицрой
Клеър Монгомъри
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 1:21 pm

Клеър Монгомъри написа:
Доста се обърках с всичко случило се.Часовника удари дванадесет,а някаква жена дойде при нас и издърпа Александър.Почна да му чете конско,а земята помръдна.Това ме учуди.Прехапах долната си устна.Тази тук май не беше доволна от това което правише той...,а аз исках да зная какво става?
Мернах Бея до мен,а тя не изглеждаше много добре.Обърнах се като игнорирах всичко.До нея беше и Тейлър в костюм на Капитан Америка...Погледнах го и сърцето ми замря за миг,а после пак погледнах Беа.
- Хей добре ли си?А и Честито Рожден ден сестричке! - усмихнах се и я прегърнах.Това ме върна отново нагоре,но съм сигурна,че ако погледна Александър или чуя още няколко думи излизащи от устата му ще пропадна надоло...и нищо няма да може да ме върне в реалност.Обърнах се към Тейлър тъйкато той и поиска някакъв втори шанс,а и не го бях поздравила.
- Здравей.... - прегърнах го набързо. - Ще я наглеждаш ли моля те...притеснявам се за нея....Моля те...

- Ще я наглеждам... - каза той усмихвайки се. - Стига тя да иска и да не й преча. - допълни,а след това погледна към Беа и й намигна. Момичето беше готино,а Тей не искаше тя да си мисли,че той е някакъв кретен,затова я изчака да вики какво ще каже. Щеше да бъде много гадно,ако Тейлър се беше направил на някакъв много интересен човек и я бе задърпал нанякъде.
За момент той забрави колко нелепо изглеждаше и се отпусна. От време на време хвърляше по някой поглед на Клеър,колкото да си спомни за онзи момент преди няколко дни,а след това отново поглеждаше към Беа,без да престава да й се усмихва.
Върнете се в началото Go down
Алина Рен

Алина Рен


Брой мнения : 132

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 1:50 pm

Алекса Рен написа:
И аз също като нея оголих кучешките си зъби не само тя можеше да ми се зъби.
- Тогава си дръж езика зад зъбите сестричке да не ти се стори малкъ светът.
Изсъсках на свой ред. Понякога много се дразнехме една друга. Това си нибеше запазена мрака. Дори не мога да си спомня колко пъти Алек и Джес са ни разтървавали. Тцтцтцтц... Но всичко е заради Него. Мразех го... МРАЗЕХ ГО. Идише ми да го номарея и да направя така че да съжалява чеми причинил всичко това... чеме остави без право на избор.

Изръмжах насреща и.Тя се мислише за велика,но и аз можех много неща.
- По-добре ти млъквай малката! - приближих се към нея.Аз бях по-голямата с няколко минути,но винаги мен са ме оставяли да се грижа за нея...аз бях по-отговорната докато тя беше просто едно лигаво дете.Мислише само за игри и пакости....Алекса си беше Алекса. - Не знам какво този тук е харесвла в теб!
Двете с Али много се дразнихме.Не веднъж дори сме се били и братята ни са трябвали да ни разтърват.Но това е друга тема...
- А и помни,че зареди него си такава..и ,че зареди него си тук сега..
Върнете се в началото Go down
Александър Морчанд
Ghost
Ghost
Александър Морчанд


Брой мнения : 15

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 2:19 pm

Мария Морчанд написа:
- Мамка му избягаха! - извиках и съборих нощното шкафче. Слязох долу, да кажа на Клара и тогава го видях. Видях Алекс да е до едно русо момиче. В началото не ми направи впечатление но Клара ми подсказа че я свалял! Бързо отидох там и дръпнах Александър малко по-далеч от това което се опитваше да завладее.
- Какво по дяволите правиш? - извиках му. Може да бе глава на семейството, мой мъж и да го слушах но когато се ядосвах наистина ставаше лошо. Отново погледнах към "местопрестъплението" и забелязах че до блондинката имаше едно момче което изглеждаше намусено. Да, това несъмнено бе приятелят на момичето.
- Тя си има и приятел за Бога! - извиках още по силно и земята под краката ни леко помръдна все едно се канеше да започне заметресение.

Кактпо си говореше с Клеър мъжът се приближи към него замахна но ръката му мина през него и не му направи впечатление
-Когато ти бъдеш на мястото ми приклещен към този свят без перспектива за минаване в отвъдното тогова ще се примиря-отвърна му той и в този момент се появи Мария и го дръпна на страна и започна да се обяснява нещо
-Стига си правила драми жено-изгълча я той и къщата започна да трепери след тона му.
-Ако не си забелязала вече сме мъртви и не сме продължили напред-продължи да нарежда той и мазилка започна на пада от тавана
-Успокой се за михг поне и помисли малко.Тя може да ни помогне може би така поне мисля.Ако на теб ти се остава приклещена тук то аз не искам искам да продължа напред и да мина през светлината-отвърна той като в същото време стъклата на прозорците леко задрънчаха.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 2:22 pm

Алина Рен написа:
Алекса Рен написа:
И аз също като нея оголих кучешките си зъби не само тя можеше да ми се зъби.
- Тогава си дръж езика зад зъбите сестричке да не ти се стори малкъ светът.
Изсъсках на свой ред. Понякога много се дразнехме една друга. Това си нибеше запазена мрака. Дори не мога да си спомня колко пъти Алек и Джес са ни разтървавали. Тцтцтцтц... Но всичко е заради Него. Мразех го... МРАЗЕХ ГО. Идише ми да го номарея и да направя така че да съжалява чеми причинил всичко това... чеме остави без право на избор.

Изръмжах насреща и.Тя се мислише за велика,но и аз можех много неща.
- По-добре ти млъквай малката! - приближих се към нея.Аз бях по-голямата с няколко минути,но винаги мен са ме оставяли да се грижа за нея...аз бях по-отговорната докато тя беше просто едно лигаво дете.Мислише само за игри и пакости....Алекса си беше Алекса. - Не знам какво този тук е харесвла в теб!
Двете с Али много се дразнихме.Не веднъж дори сме се били и братята ни са трябвали да ни разтърват.Но това е друга тема...
- А и помни,че зареди него си такава..и ,че зареди него си тук сега..

Въобще не се усетих кога бях направил движениета с които притиснах Алина към стенета. Бях оголила зъби и ръмжах. Това беше прекълано преля чашата. Додемидо гуша от нея.
- Не Алина и двамата сте виновни че сега съм това което съм. И за твое сведение сега съм по-силно защото умрях. И още нещо ако ме издразнеш пак наистина ще съжаляваш че не контролираш сянката. От нея и Келъб няма да те спаси.
Отдръпнах се от нея бях готова да я изкормя тука пред всички. Малко оставаше.
Доде ми всичко това в повече за това реших да излезна на малко чист въздух...


Последната промяна е направена от Алекса Рен на Пет Ное 04, 2011 11:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Мария Морчанд
Ghost
Ghost
Мария Морчанд


Брой мнения : 10

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 2:40 pm

Spoiler:

- Спри да трошиш къщата, мъжо - казах накрая.
- Едва ли може да направи нещо, виж колко е дребна. А и щом вече умряхме какво повече може да се направи? Аз от началото си знаех и ти казвах че в тази къща има нещо което не ми харесва но ти не ми вярваше. Сега ще си понасяш последствията. Едва ли тя има сила с която ще може да ни махне от всичко това. И, за Бога защо не я попиташ направо? Не виждаш ли че момичето си има приятел който дразниш? - процедих на бързо.
Върнете се в началото Go down
Александър Морчанд
Ghost
Ghost
Александър Морчанд


Брой мнения : 15

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 3:03 pm

Той я погледна и след това погледна Клеър и Нейт
-Е сега трябва да и го съобщя подобаваща не да и метна ей така извинявай ще ми помогнеш ли да се преселя в Отвъдното.Трябва първо да се уверя че ще ми помогна и тогава ще и кажа.А колкото до мъжа е мога да кажа че е забавно да подразня до някаква степен,не мислиш ли,мила моя-отвърна и той и я погледна леко като недочка отговора и.След това се върна при Клеър и приятелят и,само щракна с пръсти и Нейт се отдалечи лекичко настрана от тях
-До къде бях стигнал преди да ни прекъснат така грубо-отвърна той и пак я погледна в очите
-А да искаш ли да поговорим в някоя от стаите на спокойствие-попита я той и се усмихна леко


Последната промяна е направена от Александър Морчанд на Пон Окт 31, 2011 6:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 4:41 pm

Тейлър Евънс написа:


- Ще я наглеждам... - каза той усмихвайки се. - Стига тя да иска и да не й преча. - допълни,а след това погледна към Беа и й намигна. Момичето беше готино,а Тей не искаше тя да си мисли,че той е някакъв кретен,затова я изчака да вики какво ще каже. Щеше да бъде много гадно,ако Тейлър се беше направил на някакъв много интересен човек и я бе задърпал нанякъде.
За момент той забрави колко нелепо изглеждаше и се отпусна. От време на време хвърляше по някой поглед на Клеър,колкото да си спомни за онзи момент преди няколко дни,а след това отново поглеждаше към Беа,без да престава да й се усмихва.

Видях,че Тейлър е до нас.не се чувствах никак добре,какво ставаше?!
- Хей добре ли си?А и Честит Рожден ден сестричке! - усмихна се Клеър и ме прегърна.
-Мне,изобщо не съм добре.-казах някак тъжно на Клеър.-Мерсии - бях забравила ,че имам рожден ден, тези случки ми дойдоха малко в повече,но също прегърнах Клеър.Тя каза на Тейлър да ме наглежда.Да, беше ми нужно!Апък и ми беше приятно да съм с Тей,беше гот , както се казва..:
- Ще я наглеждам... - каза той усмихвайки се. - Стига тя да иска и да не й преча. - допълни,а след това ме погледна и ми намигна.
- Разбира се , че искам.Да се разходим,какво ще кажеш?-казах и му се усмихнах.Но докато го казах той ме задърпа нанякъде .Тейлър не спираше да ми се усмихва. :
- Чувствам се ужасно , честно. -казах.Бях много отпаднала и..не , нещо се случваше.И в точно този момент аз започнах да кървя..от ушите, устата,носа..паднах на колене ,болеше ме,но не издавах звук.Умирах,отново.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 4:53 pm

Двамата тръгнаха. Тейлър се чувстваше малко по - добре,след като вече отново имаше компания. Тъкмо се канеше да започне някаква скучна тема,просто за да не отегчи Беа,което щеше да се окаже по - зле,той устонови,че тя не се чувства много добре или поне изглеждаше зле,сякаш нещо я боли супер много.
- Хей,добре ли си? - попита я той.
Тя се свлече,но той побърза да я хване. Приближи се към нея и установи,че тя кърви.
- Боже,какво ти става,Беа? - попита я той и започна да се оглежда. Нямаше много хора около тях,поради простата причина,че двамата с Беа бяха решили да се поразходят и явно се бяха увлякли. - Какво ти става,Беа? - продължаваше да пита.
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 5:40 pm

Roger Gontier написа:
Погледнах Анахи.Незнаех какво да кажа.Да не очакваше да започна да подскачам като някакъф луд и да викам "Да искам при тях!"?Мяй нямахме оттърваване.Не, неможе толкова бълзо да се отчайвам.Това не бях аз.
-Как пък не!-казах и пак задърпах Анахи на някъде.Като сеимаше впредвид бързото ми ходене на вапри и ангелската ми дарба.Бях наистина много бърз.За секунда можех да премина от едната страна на стаята до другата.Но незнаех колко силни са тези същества.Боже вобще можех ме ли да се скрием?Замислих се по въпроса с какво можем д а ги спрем.Щом са духове?!?


Роджер ме погледна.Двамата мълчахме и не знаехме какво да кажем.Дали братовчедка ми е добре?Надявам се нищо лошо да не и се е случило.Докато размишлявах Роджер ме дръпна за ръката и тръгнахме нанякъде.Това дали въобще ще ни помогне?Та те бяха духове, едва ли можехме да им избягаме ... но все пак не трябваше да губим надежда.Погледнах отново към вратата.Беше заключено и не можеше да се измъкнем.Дали няма да успеем през прозорците?Все пак Роджер можеше да лети ...
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 5:48 pm

Тейлър Евънс написа:
Двамата тръгнаха. Тейлър се чувстваше малко по - добре,след като вече отново имаше компания. Тъкмо се канеше да започне някаква скучна тема,просто за да не отегчи Беа,което щеше да се окаже по - зле,той устонови,че тя не се чувства много добре или поне изглеждаше зле,сякаш нещо я боли супер много.
- Хей,добре ли си? - попита я той.
Тя се свлече,но той побърза да я хване. Приближи се към нея и установи,че тя кърви.
- Боже,какво ти става,Беа? - попита я той и започна да се оглежда. Нямаше много хора около тях,поради простата причина,че двамата с Беа бяха решили да се поразходят и явно се бяха увлякли. - Какво ти става,Беа? - продължаваше да пита.
Виждах,че Тейлър ми говореше нещо,но не чувах.Болеше и болеше още повече , и продължаваше да тече кръв.Нямаше много хора,който да ни обърнат внимание,защото с Тейлър бяхме се унесли и отидохме доста навътре из къщата,ами ако сега някой дух се появеше.Бяхме обречени,с нищо не можех да помогна и той все едно беше сам.Не правих нищо друго освен да се гърча на пода.Кръвта не спираше да тече и тече,тялото ме болеше ужасно много.И изведнъж очите ми е затвориха и всичко стана в мрак.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 6:06 pm

За момент на Тейлър му причерня. Не знаеше какво да прави,а имаше чувството,че момичето всеки момент ще умре. Той използва силата си и вече държеше кърпички,с които попиваше кръвта на момичето,независимо от къде течеше.
След малко тя затвори очи и се отпусна.
- Не,това не бива да се случва. - каза той и след малко пред него се появи някакъв човек,които тръгна към тях,държейки някакъв остър предмет насочен към момичето.
Тейлър го отблъсна и човека и той се удари в една стена,свличайки се на земята,той замръзна. Беше мъртъв.
Тейлър започна да крещи за помощ,но без да изпуска момичето от поглед. Все още я държеше и се надяваше да има някаква надежда за нея.
Върнете се в началото Go down
Анелия Скот
Students
Students
Анелия Скот


Брой мнения : 653

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 6:19 pm

След дълго седене и скучаене Ани реши да стане и да се поразходи,пак може с някой да се заговори..Тя тръгна да ходи бавничко напред,като гледаше в краката си и държеше в ръцете си празна чаша.Защо изобщо я носеше?Никой не говореше с нея и това я натъжаваше.
-Ехо..има ли живи тука?
Извика тя и повечето я погледнаха странно.Тя се усмихна самодоволно,но отново каза:
-А,сега значи ме виждате..
Направи сърдита муцунка и седна на един диван,като скръсти ръцете си.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 6:34 pm

Гледах Александър в очите.Бях като хипнотизирана.Мирисът на кръв обаче ме върна в настоящето.Погледнах объркано към Нейт и после видях Беа.Беше на земята и кървеше.Не!Никс моля те!Не!Отидох до нея и коленичих на земята.
- Беа,Беа!Чуваш ли ме... - почнах да я зова по име.Сълзи почнаха да се стичат от очите ми...не не може това да се случва.Не трябваше!Бях я оставила четири години..четири години и после пак да я видя,а мислех,че няма да я видя повече....и само зареди Ерик...защото ме направи така... - Не ти не можеш да ме оставиш Беа!
Почнах да треперя.Толкова много смърт...защо умираха толкова много хора и то все такива които обичах?
Тялото и спря да се движи...Вече беше мъртва...знаех,че ще се върне...знаех го,но тя нямаше да е същата...Щеше да е червен новак.Защо?Оставше и толкова малко да претърпи промяна и...Защо?
Изправих се и огледах всичко с изражение сякаш сестра ми тукощо не е умряла.
- Тя ще се съживи...,но няма да обснявам защо и как.Трябва ми хладнилник..донор или какво искайте го приемайте!Някой от който тя ще пие когато се съживи...иначе ще нападне първия който види.Тя и този някой ще бъдат в някоя от стаите в къщата...в случей,че няма желаещи аз ще я захранвам...Помислете си! - казах,а гласът ми отекна в цялата зала.Погледнах безжизненото тяло на Беа и после докоснах корема си като погледнах Нейт.Ако захранвах Беа това щеше да е доста лошо за мен и за бебето.И без това моята кръв и тази която пиех не ми стигаше,а камоли да захранвам някого..можех да изгубя бебето...,а тази кръв която повръщах тези дни...Бременноста при вампирите беше ужасна!
- Аз...ще бъда някъде из къщата ако някой от вас реши да я захранва...ако няма желаещи...аз ще я захранвам както казах...преместете я в стаята за гости на втория етаж...мисля,че беше в дъното... - казах набързо и излезнах от помещението.
Върнете се в началото Go down
Жан-Жак
Graduates
Graduates
Жан-Жак


Брой мнения : 53

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 12:00 pm

В крайна сметка Жан не знаеше какво прави тук. Не си падаше по цялата идея с празнуването на Хелоуин и навличането на костюми. Знаеше, че ще изглежда нелепо каквото и да навлече и това убеждение го преследваше от както бе на пет и родителите му го бяха пратили на презокеанско пътеществие от Франция към Лос Анджелис; там бе гостувал на роднини и по някакво нелепо стечение на обстоятелствата бе нацелил точно тиквения период в годината и го бяха омаяли достатъчно, че да се озове в костюм на... телетъбис. Беше си умрял от срам, макар и никой да не го бе намерил за смешно. Как го бяха изнудили? Не помнеше но и не искаше да си спомня... само и само да не му се случеше отново и да не го тормозеха по същия начин. От тогава нито веднъж не бе навличал дрехи, които да не може спокойно да носи в ежедневието и дори сега бе в подобно одеания. Прост пуловер с академични шарки( така наричаше безумно опростените зиг-заг излияния с друг цвят върху вълната) и на места тъмно зелената лека материя бе избеляла и дори стигнала до протъркване. Изглеждаше обикновенно, което веднага го правеше явно открояващ се в тълпата от странни създания дошли като че ли от друга планета. Разпознаваше персони от всякакви франчайзи и това го караше да се чувства като седнал на трон от тръни. Не можеха обаче да му направят забележка, имаше поне маска и черното домино бе лепнало като изваяно на лицето му. То бе в същия цвят като новите конвърски, които мъжа бе извел на разходка за пръв път и в момента с известна неувереност ги разхождаше по де що се намери под. Защо беше дошъл?
ОСвен по този празник не си падаше и по... разни мистериозни и страшни сили. Окултното му докарваше бели кичури(метафорично казано) и бе наука далеч от неговата кротка алхимична. Брр, не бе за него, не бе. Но такива неща не съществуваха, нали? Нямаше призраци, да. Вампирите, върколаците, нимфите и малките зелени човечета ги приемаше но не и отпечатъците от души. Тръпки да те побият направо, нали? Внезапно познато лице изплува от тълпата, макар и не с правилната физиономия, която трябваше да има. Жан-Жак разпозна Нейт и за момент го заля добродетелно успокоение. Ето котвата, която му трябваше в това бурно море. Защо обаче приятелят му гледаше толкова... как да го кажем, далеч от всичко? Върколакът си проправи път бутайки в страни някакъв мъж облечен като принцеса и с няколко смели крачки се озова пред Нейт и се опита да срешне очите му. Чуждият поглед обаче бе отнесен и неясно какво съзерцаващ и в кое измерение и това не се промени дори когато Жан щракна с пръсти пред лицето му.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 2:12 pm

В картинката се появи и една жена дух,която изглеждаше ядосана.Тя започна да вика на Александър.Земята се тресеше зловещо в очакване да се срити под краката на всички и те да изпадат като прегнили ябълки от дърво.Прозорците скърцаха и се пукаха по ръбовете,а стъклата искаха да излезат от рамките си и скоро щеше да се случи ако не намаляха децибелите.Щяха да изпотрошат къщата.
Жената викаше за това духът да не се занимава с Клеър и че тя си имала приятел и бля бля.НЕ изглеждаше много весела,а и Александър и той започна да вика.Голямо викане беше представяте си.
Клеър от друга страна продължаваше да е така омаяна от Него.Сякаш не беше на себе,да тя наистина не беше.Съгласяваше се с всичко което той кажеше и не му се опълчваше много,много.Харесваше й сякаш да е около него..като хипнотизирана.
На всичко отгоре и едно момиче падна на земята и мирисът на кръв се разнесе из въздуха и накара Натаниел и той да се съземе,този дух му влияеше и на него,но по по-различен начин.
Клеър се втурна натам и Нейт се обърна също,познаваше блондинката.Беше сестра й,която и той познаваше...Странно беше,че е бил и с двете горе-долу по едно и също време.Клеър викаше,че някой трябва да я захрани като се събуди,аслед това Александър я отведе някъде като изпрати Нейт далеч от тях и разчовърка мозъка му.
Той отново беше като фраснат от някой и виждаше само звездички посред бял ден.
След малко някой се появи и започна да размахва ръце през лицето му и Нортфилд се съвзе.
-Жан-Жак..-изрече нашия герой.-Точно ти ми трябваше,приятел!
Само да видеше този дух щеше да го направи на нищо.Вече го беше ядосал и изнервил на невъзможна степен.Той тръгна напред да намери къде се бяха настанили.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 5:13 pm

Тейлър бавно се изправи,следейки всяко едно движение на Клеър. Слушайки внимателно всяка нейна дума,усмисляйки я. Някой трябваше да захранва Беа,за да се съживи отново.
Дали Тей можеше да го направи?
Дали щеше да поеме този риск,само за да спаси едно беззащитно момиче?
Огледа се наоколо,а след това се приближи към Клеър и се усмихна лекичко.
- Аз ще я захраня! - каза решително. Не беше мислил много по въпроса,но не му пукаше,единственото нещо,което трябваше да направи е да захрани момичето,като й даде от кръвта си. - Когато сте готови,може да започнем със захранването.
Върнете се в началото Go down
Клариса Морчанд
Ghost
Ghost
Клариса Морчанд


Брой мнения : 17

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 6:43 pm

Тъкмо наблюдавах случката с Мария и Алекс когато забелязах че Ди бе изчезнала.
- По дяволите, къде е Ди?! - казах силно и повечето хора около мен ме погледнаха. Намусих се, не обичах да съм центъра на вниманието. Гневно започнах да се качвам на втори етаж и потърсих Ди но не я намерих никъде. Но за сметка на това пък, намерих Томи да гледа като хванат от гората едно.. Мъртво момиче. Хванах го за ръка и го отведох в детската стая. И това момиче не можеше ли да умре някъде другаде? Поне не пред детето. Обиколих още малко и видях Алекс със русокосата но реших да не ги "притеснявам".
- Диииииии - извиках с цяло гърло но не получих отговор. Слязох отново долу, за да проверя да не би да се е изгубила сред тълпата. 3 пъти обиколих къщата но не я намерих.
- Къде ли е отишло това момиче - промърморих.
Върнете се в началото Go down
Christian.
Students
Students
Christian.


Брой мнения : 121

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeНед Окт 28, 2012 6:23 pm

Нортфилд разбра,че ще има някакво парти за Хелоин.И каква по-добра причина за напиване от един купон,а и щом ще има много мацки-направо рай.Но май страната с мацките нямаше много да му се позволи,защото щеше да държи под ръчичка една доста буйна и секси вълчица.Да,както се сещате точно Виктория.
Крис реши да се облече в нещо типично и което се свърза точно с празника,а и каквото беше той всъщност.Вампир.Е нямаше да е яко да отиде по дънки и фланелка.Не че нямаше да изглежда зашемеяващо,но просто визията на вампир от средните векове беше по инригуваща за вечерта.
Черен панталон,който беше сравнително тесен и тъмни кецове на Найк беше една част от облеклото на Кристиян.А отгоре беше облечен с бяла риза,чиито ръкави се разширяха към китките и имаха някаква доста странна дантела,а яката беше начъгъркана и закрепена с черна брожка.Също и черно наметало падаше по гърба му и стигаше до коляното.
Липсваха му само зъчешки зъби и..оп не му липсваха,та той си ги имаше природно.
Крис застана пред огледалото и пусна една 100 каратова усмивка на себе си.Секси парче.
Прокара ръка през косата си,за да я разроши небрежно и беше готов.
Оставаше да се види с Викс и да офейкват на купона.Той излезе от стаята си като смигна на няколко от минаващите момичета.А след това се запъти към старата и "зловеща " къща.Чудеше се какво толкова й намират хората на къщата.Беше си много приятна даже и успокояваща.
Нортфилд стигна и се огледа на 200 метра от къщата за вълчицата,която трябваше да е някъде тук и да го чака.Да,той я усети и с едно движение се озова до нея.
-Чакаш ли някой?-попита той в ухото й като застана зад нея и след това продължи с устните си надолу и целуна врата й страстно.
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitimeНед Окт 28, 2012 7:31 pm

Вампира и Виктория си играха още известно време след което той напусна домът и с уговорка,че ще се видят на партито по случай Хелоуин което щеше да бъде в онази къща на хълма в границите на училището.На онези..как им беше името..Морчанд.
Бърз душ и известно време разглеждане на костюми в интернет Виктория се спря на нещо което наистина и допадна.Някакъв костюм който тя трудно можеше да опише.Момичето...кости.Може би това беше най-точното описание.Състоеше се от черна рокля и клин които бяха с дизайн на костите на тялото.Виктория не се и съмняваше,че това щеше да и стои добре.Пък и доставката им се оказа доста бърза и вълчицата не чакаше много.
Малко преди уредения час за партито - нейния уреден час.Тя щеше да закъснее - Викс се зае да се оправя.Отново един бърз душ и обличане на костюма прибавяйки към него черни обувки с висок ток.Косата си вдигна леко..нещо като кок,но и спускащо се сравнително по тялото и.Нанесе червило върху устните си,сложи сенки и спирала и беше готова.Повика си такси и се отправи към това всеизвестно парти.
Огледа се за вампира...той трябваше да е наоколо...и беше права.Усети мирисът му,чу гласът му,усети устните му.Той беше зад нея,обвил ръка около кръста и притиснал я до себе си с устни върху вратът и.Тя се завъртя и устните и откриха неговите,но това не трая дълго.Тя се отдръпна с дяволита усмивка.Огледа го.
- Граф Дракула? - предположи.Беше нещо подобно..пелерина,костюм..някаква странна риза...брошка..интересно.Секси.Щеше да го има.Отново.И отново и отново.Тя отметна леко глава назад и се подсмихна. - Да влизаме?
След което му смигна.Вътре щеше да има много място.И най-вероятно и празня стая.И естествено алкохол.А последното и двамата го обичаха.Особено ако беше в изобилие.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 7 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата за Хелоуин Партито
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Хелоуин Парти
» Хелоуин *!ВАЖНО и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!*
» Най-хубав костюм за Хелоуин *анкета*
» Няколко месеца преди Хелоуин в училището.
» Къщата на Том

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Къщата на сем.Морчанд-
Идете на: