The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата за Хелоуин Партито  Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Къщата за Хелоуин Партито  I_vote_lcap81%Къщата за Хелоуин Партито  I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Къщата за Хелоуин Партито  I_vote_lcap19%Къщата за Хелоуин Партито  I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Къщата за Хелоуин Партито  I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  I_vote_rcap 
Саманта Такър
Къщата за Хелоуин Партито  I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Къщата за Хелоуин Партито  I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Къщата за Хелоуин Партито  I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  I_vote_rcap 
Том Милс
Къщата за Хелоуин Партито  I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Къщата за Хелоуин Партито  I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  I_vote_rcap 
Алекса Рен
Къщата за Хелоуин Партито  I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  I_vote_rcap 
Selene
Къщата за Хелоуин Партито  I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Къщата за Хелоуин Партито  I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Къщата за Хелоуин Партито  I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Къщата за Хелоуин Партито

Go down 
+25
Томи Морчанд
Александър Морчанд
Roger Gontier
Диана Морчанд
Anahi
Клариса Морчанд
Isabelle Stromberg
Стела
Кристофър Рандал
Анелия Скот
Талия Кейс
Виктория Монгомъри
Алина Рен
Тейлър Евънс
Кристиан Озера
Julia Laurent
Мейси
Харпър Дейл
Алекса Рен
Ериса
~Effy~
Даниел Лолвър
Катерина Нелсън
Наташа Фицрой
Клеър Монгомъри
29 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 6:14 pm

Къщата за Хелоуин Партито  Scary-house-wallpapers

Хелоуин.
Денят в който линята между нашия свят и отвъдното е най-тънка.
Партито послучей Хелоуин ще се състои тук.В тази къща.Отдън къщата изглежда мрачна,стара,изпочупена и изоставена,но отвътре е нещо съвсем различно.
Все пак сме 21 век.
На първия етаж в голяма зала ще се състои главно събитието.
***
В тъмнината проблясваха свещички.Мястоот беше осветено от многобройни свещи.Имаше тиквени фенери,големи свещици,свещи по масите,по стените и къде ли още не.
В едната част на стаята имаше маси с алено червени като кръвта покривки.В средата имаше голяма маса с най-различни храни,а в средата една статуя на Богинята Никс.
Бокалат беше поставен пред статуята и напълнел с червено вино.В него накрая щеше да се сложи кръв и всички трябваше да отпият в чест на богинята и в чест на Хелоуин.
Другите стаи в къщата също бяха осветени от свещи и си имаха всичко.Някои обаче бяха малко по-плашещи от други.Тъмни,мрачни,без осветление,прашни.

История на къщата
Може да е на два етажа,но е голяма.Побирала е много хора.Навремето къщата е била на Александър Морчанд и съпругата му Мария Морчандс.Двамата живеели доста добре тук,а скоро им се родили и деца.Роднини им дошли на гости,а сем.Морчанд ги помолили да се нанесат при тях.Къщата била голяма и колкото повече толкова по-добре.
Поколения от сем.Морчанд се раждали и умирали в тази къща.Последните хора които живели тук били Клариса и Лукас Морчанд.Всички други от фамилията се преместили защото в къщата почнали да се случват страни неща.Клариса и Лукас накрая проумяли това и решили да продадът къщата.Всеки който я е купувал след седмица-две я е продавал или изчезвал безследно.Сега къщата се води към двора на училището и понякога ученици кохят там,но някои не се връщат,а други като се върнат не са с всичкия си.Хората също не стоят надалеч.Много от простосмъртните които са идвали тук след това са влизали в психятрични болници или просто са изчезвали като повечето.
За тази къща се носят и доста легенди още от векове...Говори се,че има духове.Духовете на всички Морчанд и на всички изчезнали искащи да си отмастъят за нещо.



Последната промяна е направена от Клеър Монгомъри на Съб Окт 29, 2011 5:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 4:17 pm

Потготвянето за партито беше ужасно дълго. А този костюм ми взе повечето от времето. Незнам точно на какво преличах,но имах криле. Беше малко в стил готик.Стил който може би никога не съм го носила на себе си и не съм го харесвала чак толкова. Но сега все пак беше Хелоуин. Трябваше да си облечен с нещо по различно от своите ежедневни дрехи.
Прекрачих прага на къщата. От вън изглеждаше доста злувеща,но нали все пак ще се провежда партито вътре едва ли ще е обикновенна. Цялата стая вътре беше осветена от многобройни свещи. Наистина беше вълшебно. Ох, само как исках да го нарисувам.Щеше да изглежда по съвсем друг начин на лист хартия. Явно бях първата,но това не ми пречеше да се поразходя малко и да огледам всичко до най-малката подробност. Токчетата ми потракваха по дървения под и се чуваше глухото им ехо навсякъде из къщата. Скоро,тук щеше да се напълни с много хора и едва ли щеше да се чува чак такова ехо. Разлгедах наоколо,хапнах няколко от странно изглеждащите неща на масите и с нетърпение очаквах да дойдат другите гости на тази призрачна къща.

П.П - Хора не се плашете от къщата а пишете
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 4:23 pm

Започнах да се приготвям за Хелоуин поне 1 час по-рано. Всичко в костюма ми си ми харесваше освен едно - очилата. Не знам.. Правеха ме някак си, опасна. За това реших да не ги слагам. На мига се телепортирах пред къщата в която щеше да е партито със страха да не закъснея но май стана обратното - подраних. Отвътре не се чуваше нищо, най вероятно нямаше никой. Намръщих се, но въпреки това влязох вътре. Не беше кой знае колко зловещо, напротив обстановката в къщата беше приятна само дето имаше непознати ястия. След няма 5 минути забелязах че освен мен, тук беше и една от учителките - Наташа. И без това бяхме сами, реших да я заговоря.
- Здравейте - не знаех какво друго да кажа.
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 4:38 pm

Бях добре се екипирал като дявола. Не бях чакт олкова лош отвътре,но можеше да се каже,че костюма разкриваше някоя част от характера ми. Тъкмо се смръчаваше, неочаквах да има хора на партито. Точно пък толкова рано, за мен. Не познавах никой и това беше още по кофти. Сигурно щях да седя като статуя и нямаше да правя нищо. Преди да вляза се спрях. Обичах купоните. Сигурно щеше да е супер да връхлетя от нищото. Измрънках си една магия под носа и в следващия момент се появих в центъра на стаята с мъгла около мен. Оказа се че има само двама там. Е, другите да са дошли по-рано,нямаше да изпуснат шоуто.
- Мухахахаха....аз съм дявола! - извиках насреща,разпервайки ръце. Едва ли някой би се стреснал. Трябваше да си направя влизането малко по драматично,като с грамотевици и разни други такива щуротии.
- Е, уплаших ли ви? А? - попитах. Дано да ги бях уплашил иначе това губеше смисъл.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 4:45 pm

В стаята от нищото връхлетя онзи Даниел май се казваше, бе от курса ми, опитвайки се да ни изплаши. Беше облечен като не знам си какво.
- Хах да много. Чакай да те арестувам за това си твое поведение - подсмихнах се и извадих изкуствените белезници. До някъде се държахме като деца, но нали все пак без поне малко чувство за хумор щяхме да умираме от скука. Отидох и си сипах една непозната за мен напитка която се оказа някакъв вид алкохол - точно това което ми трябваше. Тази вечер имах намерение да се напия. Едва ли това щеше да се хареса особено на присъстващите учители, но, за Бога кога съм правила нещо което да им хареса?
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 4:49 pm

Подкотовката за партито ми отне към 2 часа и то само косата . Грима и роклята сложих последни .Общо цялата подготовка ми отне 4 часа !Навън беше тъмно , но не чк толкова късно , затова реших , че никой не би отишал толкова рано убих времето в правене на маникюр .Когато измина още час най - накрая тръгнах .
Бях одседнала далеш от мястото затова ми отне малко време да стигна до партито .И то какво парти найстина бях подранила имаше само 3 ма човека вътре .
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 4:50 pm

Някакъв полицай ми се изпречка на пътя и ме заплаши,че ще ме арестува. Как можеш да арестуваш дявола. Това беше просто шантаво. Колкото и самия дявол да ти се разкарва на парти.
- Да бе, успех. - присмях се на думите и отидох да си взема нещо за пиене. От толкова много магии,вече устата ми пресъхна. Пък едно питие нямаше да ми навреди. Тази вечер се очертаваше голямо напиване. Имаше и учители на партито,но точно в този момент на слабост при вида на питиетата едва ли ще ми пука много дали ще ме видят пиян или не.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:01 pm

Тук се реазиграваше кумична сценка : белезници , дявол , полицай , остроумни закачки = Скучно !
С бързината на вампир отидох до една маса и взех течност която приличаше на кръв .Останалите в стаята се хилеха като луди . На бързо разгледах къщата . Беше страшна , сладка, тъмна, далеч от всичко "Страхотно " помислих си . "храна до насита ".
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:04 pm

Огледах го.
- Едва ли ще е особено трудно - промърморих но достатъчно силно че да ме чуят. Това че се беше облякъл като дявол не значаваше че е. Допих си питието и си сипах от едно друго. Имаше вкус на кисел чай тоест - гадост. За малко да не го изплуя но се въздържах и след като преглътнах оставих чашата си. Предпочетох да си сипя от онзи алкохол. Това парти се оказа толкова скучно.. Никаква музика, само зловеща тишина. Накрая не се сдържах и пуснах тази песен. Исках да видя реакцията на другите като едновременно едвам прикривах усмивката си.
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:07 pm

Изпуфтях няколко пъти и огледах тук присъстващите. Всички бяха...някак си скучно настроени. направих някаква магия и направих така че да завали и да се чуват грамотевици и то само около къщатата.
- Хора....незнам за вас,но аз умирам от скука. Дай да правим нещо. - извиках и се огледах наокло. Нямаше ли от къде да се пусне малко музика. Да има малко живец в тази къща. - Знам,че е Хелоун,но нека да не се превръщаме в трупове всички. - засмях се и започнах да оглеждам мястото. Скоро зад една от вратите намерих оборудване за музка. Пуснах някакъв диск и почна да свирят някакви страховити песни. Бяха ритмични,но някак си страховити. Излязох от стаята с дяволска усмивка и тръгнах към данскинга.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:15 pm

Когато Даниел каза да правим нещо не се сдържах и казах:
- Какво например? Да играем на прескочи магаре? - засмях се. След това пусна някаква музика и отиде на дансинга. Набързо спрях дъжда му, нали все пак владеех водата. Отидох и аз на дансинга и започнах да танцувам. В момента свиреше някаква песен по-весела такава. Като ми омръзна отидох, седнах на един стол и попийвайки си гледах обстановката наоколо.
- За Бога само 4 човека ли ще сме днес на това парти? - продумах по едно време. Погледнах към различните сладки които се намираха на масата. Взех си една и внимателно пробвах. Нищо особено, имаше вкус на обикновенна близалка.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:19 pm

Подготовката за партито не отне много време. Нямаше какво толкова да си опрвям на косата. Посто яоставих даси стои спусната. Облекох костюма... които много си харесвах. И се гримирах разбира се. Това всичкото отне около час.
Телепортирах се пред къщата за партито. Изглеждаше зловеща отвън. Е все пак беше денят на мъртвците. Трябваше да е малко зловещо. Влезнах въте имаше две момичета и едно момче. Отидох до масата с храната и виното. Сипах си една чаша и се огледах. Беше приятно боставновката беше хубава. Не като отвън!
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:21 pm

Видях,че никой не смяташе да отиде и да танцува.Явно трябваше да направим партито дори и да бяхме само четирима. Отидох до полицайката и се усмихнах дяволски.
- Първо ми кажи истинското си име и второ хвани ми ръката и ми позволи да те дръпна,за да потанцуваме малко. - казвайки това,с умивка на лицето протегнах ръка очаквайки отговора и. Дано само да не ме отблъснеше. Щях някак си да го преживеч,но да си кажа честно, щеше да ми е по-добре ако беше излязла с мен да танцуваме.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:27 pm

- Не виждам защо да го правя. Ръцете ми са си много добре там където са. Но въпреки това се казвам Катерина - казах и кръстосах крака. След като той все още бе с протегната ръка взех няколко бонбони и му ги сложих в ръката.
- Ако и след това не останеш доволен... Не знам какво повече да направя - казах иронично и отпих от питието си. Да, щях да танцувам но когато аз пожелая. А и нямаше да е зле да му нараня поне малко самочувствието.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:32 pm

Полицая и дявола излязоха на дансинга и се разкършиха . Ня мен ми беше мега скучно , затова бръкнах в малката си чантичка и от там извадих една кръвна банка . Отворих я с зъби и я изсипах в една чаша алкохол . Изпих чашата за по - малко от секунда .
По едно време вратата се отвори и отвън влезе малдо момиче . С помоща на сетивата си разбрах , че е сукуба .Усетих и другите , имаше вещер , вампир и зооморф .Стана ми скучно , затова отидох и седнах близо до дансинга .
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:36 pm

Взех бонбоните намръщен и се отеглих.
- Пазисе от дяволчето мила. - усмихнах се съмовлюбено и отидох при вампира който току-що си бе сипал кръв във виното. Подадох и едно от бонбончетата които ми дадоха и се усмихнах мазно.
- Виждам,че ти е скучно. Искаш ли да танцуваме малко. Или искаш да си говори. Всичко само и само да не скучаем. - казах с умивка на лицето,но вече дълеч не беше мазна.
Умирах от скука и точно сега бих направил всичко и всичко,за да се отърва от тъпата скука която ме е приковала на смъртно легло.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:42 pm

-Единствения танц който мога да играя е този на смърта .-усмихнах се зловещо - Но ако искаш може ти да ме научиш ?
"Дявола" беше застанал пред мен . Костюма идеално подчертаваше мускулите му .В този момент много ми заприлича на Ник ."Не " изкрещях на ум . Не трябваше да си спомням за него . Това , че тъгувам за някой ме прави слаба .
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:44 pm

Най сетне се разкара като завърши каза да се пазя от дяволчето. Хах все едно че ме е страх. Точно след като се отдалечи станах о отидох на дансинга започвайки да си танцувам разбира се с питие в ръка. Без него на къде. Чудно как така Клеър не дойде с бъдещия си съпруг, предполагам. Въпреки че обстановката изглеждаше скучна а и беше за повечето аз си се забавлявах чудесно. Не че беше кой знае какво парти но все пак..
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:52 pm

Приготвянето не отне особенно много време. Докато си накъдря косата половин час. Да облека и да се гримирамоще толкова. Общо 1 час. Тръгнах към къщата където ще се състоеше партито. Не беше много далеч. Пристогнах бързо. Разбира се тичах. Отвън къщата изглеждаше доста зловеща. Всъщност ми харесваше. Влезнах вътре. Ощене се бяха събралимного хора. Жалко.... Забелязах Ериса до масата за напитки и хранаи отидох до нея.
- Здрасти - усмихнах и се. Взех една от чашите с вино. Каторледи товапомирисах че в нея има кръв. Огледах обстановката. Беше хубаво и приятно. Не беше като отвън. беше пълносъс свещи. И преобладаваше червеният цвят.
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 6:01 pm

Без много да му мисля хванах ръката на момичето и отидох на дансинга. Време беше малко да се поразкършим. Хванах и едната ръка и завъртях момичето. Така и не го попитах за името му.
- Ще ми кажеш ли как се казваш? - попитах докато правих чупки в ханша. Наистина трябваше да спра с тези чупки. Сигурно от страни преличах на някое малко,сладко гейче. Видях,че полицайката е станала и вече дори танцува.
- Какво стана полицай, не Ви се танцуваше с дявола ли? - засмях се и отнвоо обърнах цялото си внимание върху момичето до мен.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 6:06 pm

-Саша .-казах и го попитах- А мога ли да попитам за вашето ?
Зададох въпроса си докато се правеше на гей . Поогледах обстановката отново . Кога ще дойдат останалите !?
-От тук ли сте ?-зададох и този за да завържа разговор .
Върнете се в началото Go down
Даниел Лолвър
Students
Students
Даниел Лолвър


Брой мнения : 79

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 6:22 pm

Спрях се да танцувам още щом чух,че ми говори на Вие. Не,че нямаше да спра защото танцувах странно,но това уважение ме караше да се чуствам стар.
- Добре Саша. Хайде да се разберем. Казвам се Даниел,можш да ми викаш Дани. И хайде да не си говорим на Вие. - усмихнах се и започнах да танцувам в ритъма на музиката. Залата започна да се напълва постепенно. Което наистина беше добре. Повече хора,по голям купон.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 6:24 pm

Хехе парти за Хелойн и моят перфектен костюм.Сложих си червената наметка и се погледнах в огледалото.Гърдите ми бяха голи и червеният рубин пробляясваше леко точно над брадичката ми.Черният прилепнал панталон се издуваше леко на някой места от тялото ми. Засмях се и тръгнах към гаража качих се в колата си и запалих.НАстъпих газта и тръгнах към къщата за партито.За около двайсетина минути стигнах.Светлините и силуетите се виждаха размазано през стъклата,от скоростта която колатами развиваше.Спрях малко с втрани от къщата и излязох.Две тийнейджърки минаха покрай мен и ме огледаха,като леко се изчервиха и почнаха да си шушукат и хихикат.Все едно никога нямаше да видят полу гол или чисто гол мъж...Поклатиих неодобрително глава и тръгнах към къщата.От вътре се носеше силна музика.Усмихнах се и влязох.Нямаше почти никой,повечето хора танцуваха,а някой седяха около бара и пиеха.Усетих лекият аромат на кръв,кото се зайгра около мен и навлезе в ноздрите ми.Едно от момичетата до вратата също ме огледа и и кимнах с глава в знак на уважение.Видях Саша,а също и още няколко познати лица.Огледах сеи тръгнах къмм бара.
-Чиста водка!-казах и седнах чакайки питието си.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 6:30 pm

-Ок -забелязах Харпър и веднага казах- Ще ходя да пиина нещо и ще дойда !
Тръгнах забързано към него . Беше облякъл кожени , прилепнали панталони и едно наметало което се вееше около голите му мускули .
-Здравей Харп !-казах и се обърнах към бармана .- Една чаша кръв моля !-
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 6:34 pm

Отпих от водата си,когато до мен се появи Саша.Тя си поръча чаша кръв и повдигнах изумено вежди.Свих рамене и казах:
-Здравей...Как върви?-не можех да намеря тема,нито да завържа разговор.Нещо бях тотално забил.Тя отпи от чашата си и въздъхнах:
-Гладна си а?-замислих се,че бях ял пред няколко дни,но все още не изпитвах никаква нужда...Чудно..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата за Хелоуин Партито  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата за Хелоуин Партито
Върнете се в началото 
Страница 1 от 7Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Хелоуин Парти
» Хелоуин *!ВАЖНО и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!*
» Най-хубав костюм за Хелоуин *анкета*
» Няколко месеца преди Хелоуин в училището.
» Къщата на Том

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Къщата на сем.Морчанд-
Идете на: