The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_lcap81%Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_lcap19%Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_rcap 
Том Милс
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_rcap 
Selene
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_lcapКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_voting_barКъщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Къщата за Хелоуин Партито

Go down 
+25
Томи Морчанд
Александър Морчанд
Roger Gontier
Диана Морчанд
Anahi
Клариса Морчанд
Isabelle Stromberg
Стела
Кристофър Рандал
Анелия Скот
Талия Кейс
Виктория Монгомъри
Алина Рен
Тейлър Евънс
Кристиан Озера
Julia Laurent
Мейси
Харпър Дейл
Алекса Рен
Ериса
~Effy~
Даниел Лолвър
Катерина Нелсън
Наташа Фицрой
Клеър Монгомъри
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Александър Морчанд
Ghost
Ghost
Александър Морчанд


Брой мнения : 15

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 5:57 pm

Алекс стоеше пред нея когато тя се отдръпна от него и се блъсна в Нейт
-Не исках да го убидя ,но не ми харесва начина по кийто се държи с теб това не е правилно-отвърна той и я погледна с тъмните си очи сякаш те викаха за прошкаШума започна да става доста висок и той погледна нататък и повечето неща отихнаха само Кларта още се забавляваше,а това не му се нравеше много тя бе доста буйна и не слушаше никого но това бе друга тема в този мог той чу някой да вика клеър и се обърна и видя някакво момиче да идва насам.Той я погледна с леко хладно лице
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 5:59 pm

Алекса ме задърпа до едно огледало.Не,не!Не беше огледало тъйкато Ериса беше до него,а и нещото като Алекса имаше друга поза.Повдигнах вежда,а Али каза,че това е сестра и Алина.Значи тя имала близначка?!Уау!Е ние бяхме тризнаци,но както и да е.
- Ъм...аз съм Кристиан... - не направих труд да подам ръка или нещо такова.Не беше в мой стил,а и самодоволната усмивка на лицето на Алина ме караше да потръпвам.Имах чувство,че ще ме изяде жив...
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 5:59 pm

Продължавах с опитите да отворя вратата.Най - накрая се отказах и погледанах Роджер отчаяно.Той ме придърпа към себе си. След секунди чашите и най близките бутилки с вода се пръснаха на парчета а водата се разхвърча на всякъде.Роджер ме хвана за ръката и ме дръпна към мястото където се бяха събрали много и най различни същества.Огледох се за бебето.Май вече не ни търсеше.
- Мисля, че им се измъкнахме. - казах и отново се огледах .


Последната промяна е направена от Anahi на Нед Окт 30, 2011 7:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 5:59 pm

Малкото момиченце протегна ръчички към мен умолително и после каза :
-Моля те - едва долувимо .
На мен ми стана много мъчно за мъничето и и подадох спокойно ръка . "тя може да ме убие " , но защо да ми пука живота ми е изгубил смисъл от доста време нямам какво да губя .
-Ка се казваш миличка ?-попитах я с равен глас
Върнете се в началото Go down
Диана Морчанд
Ghost
Ghost
Диана Морчанд


Брой мнения : 17

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 6:07 pm

Детето се улови за ръката на червенокоската и се усмихна през сълзи. Когато искаше, Ди можеше да е цяло ангелче. Но всъност, тя си беше ангелче, с изключение на моментите, кохгато беше с Клара.

-Диана, но Клара ме нарича Ди - дребосъчето се изправи и задърпа все още непозната към края на залата. Там спокойно можеше да говори с жената без някой от семейството й да навреди на новата и позната.

-А ти как се казваш - детето впи невинните си детски очички в тези на жеата. По всичко личеше, че тя не бе човек, което до някъде допадаше на Ди.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 6:12 pm

Малкото ангелче се представи казваше се Диана.Много беше мила заразлика от другите който тероризираха къщата . По едно време ме задърпа нанякъде , последвах я .Когато се отдръпнахме от шума и отговорих :
-Саша .- казах мило и една усмивка разцъфна на лицето ми -Приятно ми е Диана !
За миг като се извъртях зърнах Клеър , но както изглеждаше не беше в опасност . Ако някой я нараняваше дух или не щях да се упитам да го убия !
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 6:14 pm

Александър Морчанд написа:
...

Погледнах Александър в очите.Бяха тъмнки и красиви...още повече пропаднах в яма...яма след яма и всяка беше по-дълбока от другата...Отместих погледа си и тръснах отново глава за да се върна в реалноста.
- Няма нищо... - казах и се усмихнах чаровно сякаш някой от неговия вид...някой от семейството му не убиваше мойте хора. - Е господин Морчанд...разкажете ми повече за себе си.
Думите излезнаха от устата ми преди да се усетя.Отново прехапах устни.Не знаех какво ми става...отново откачах,но дори не усещах Клара вътре в мен..сякаш тя спеше спокойно...,а тя никога не спи.
Върнете се в началото Go down
Диана Морчанд
Ghost
Ghost
Диана Морчанд


Брой мнения : 17

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 6:25 pm

Ди се засмя. Вече нямаше и помен от мрачното и настроение, предизвикано от бягството на крилатия батко. Духчето, която вече почти бе придобило нормална форма, се огледа плахо. Цялата суматоха, причинена от дивотиите на Клара вече беше доскучала на Диана.

-Ела с мен - духчето подкани Саша да я последва. Диана си беше наумила, че трябва да покаже стаята си на новата си приятелка. Трябваше да й покаже и големия люлеещ се кон.

Диана се заискачва по стълбите, като на сяко 2ро стъпало се спираше да погледне дали Саша е след нея.

п.п. Пишу в детската /тая в която вече съм писала/
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 6:29 pm

Клеър Монгомъри написа:
....

- Добре съм Клеър - усмихнах й се пренебрегвайки погледа на господина , с когото разговаряше. - Радвам се,че всичко е наред.Е , изглежда,че ви прекъснах ,затова ще си тръгвам.приятно изкарване.
Усмихнах се за пореден път и се отдалечих от тях ,но с крайчицето на окото си ги наблюдавах.Мисля,че Клара пак се опитваше да се прояви,затова не беше зле да има някой около Клеър.
Върнете се в началото Go down
Александър Морчанд
Ghost
Ghost
Александър Морчанд


Брой мнения : 15

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 6:34 pm

Той я погледна меко когато г попита да разкаже за себе си
-Какво точно искаш да знаеш няма нищо интересно около мен а и као започна да говоря ще отнеме доста време.
Той се огледа за момента само Клара се вихреше докато останалите се бяха окротили вече с нея трябваше да се позанимае повечко не му бе особено симпатична още преди да се ожени за Лукас и сега трябваше да я търпи.Просто бе непростимо.
-Сигурно вече си разбрала че това е моят дом а тези луди призраци мои роднини за съжаление-каза той с лек меланхоличен тон
Едно време този дом бе доста хубав и един от най-уважаваните по мое време но всичко започна леко да запада след смъртта ми-каза той и въздъхна леко
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 6:41 pm

Клеър Монгомъри написа:

...


Докато обикалях в суматохата, за да намеря някой до който да съм..аз не съм така , не би трябвало да ме е страх,но ето..Беше много шумно , всички викаха,беше мноогооо шумно.Обикалях като загубена в някоя къща.Качвах се нагоре и надолу и чувах как хора в стайте крещят.Искаше ми се да виждам духове горе,докато съм сама,е, не че ако съм долу ще съм с някой,но..Реших,че горе е още по-страшно затова слязох отново долу.Видях Клеър и Нейт,говореха с Александър.Огледах се отново и видях ,че и Талия е там.За какво си говореха?..Реших да не чакам много ,а направо да отида.започнах да бутам побърканите хора , докато се осъзная вече бях до тях.:
- Ей,какво става?-попитах стресната.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 6:47 pm

Мъжеът погледна Нейт и той изпадна в някакъв странен транс..все едно изпадна в черна дупка и очите му за малко бяха като с капаци пред тях и не виждаше нищо само тъмнина,това не му хареса и се ядоса още повече.
Когато някой се блъсна в него той се отръска и прогледна.Видя,че Александър целуна ръката на Клеър и пряко заби круше на нашия герой.А блондинката изглеждаше като опианена,макар че се опитваше и да не се поддава.Но тя започна да го пита да й разкаже за себе си,аа нямаше да я бъде така.
А и тоа си беше мъртъв и това е.
-Ти си мъртъв пич,преодолей го!А и тя е моя..Стой далеч от нея!-каза Нейт и дръпна Клеър за ръката.-И не прави физиономии не отива на възрастта ти.
Нейт повдигна едната си вежда и направи крива усмивка,а след това обърна към Клеър.
-Добре ли си..?А то?-попита той докато още я държеше за ръка.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 7:13 pm

Думите на Нейт ме изненадаха.Особено за това,че съм негова.Аз не бях ничия!Не бях ничия собственост!
- Добре ли си..?А то? - попита той и ме хвана за ръката.Това ме върна горе-долу в реалноста и ме "качи с няколко ями нагоре".Погледнах го и за хиляден път разтърсих глава.Беа беше дошла при нас...тук ставаше пренаселено.Усмихнах се и се обърнах към Нейт.Целунах го по бузата и игнорирах леко Александър.
- Добре сме...здравей сестричке...и да разбрах го...и не ми харесва тя да ги убива....,но не мога да направя нищо... - погледнах го пак.Отново се хипнотизирах от очите му и паднах надоло в ямите.
Върнете се в началото Go down
Клариса Морчанд
Ghost
Ghost
Клариса Морчанд


Брой мнения : 17

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 7:32 pm

Spoiler:

- Мислите така? О, заблудили сте се - засмях се злобно. Свързах се за малко с Мария да видя как вървят нещата при нея и щом се уверих че всичко е наред усмивката ми нарастна.
- Какво ли да правя с вас.. Като за начало няма да е зле да се преместим в друга стая, тези хора тук много ме дразнят. Все ми напомнят че трябва да си набележа нов, след като разбира се приключа с вас. - зачудих се къде ли бихме могли да отидем тъй като навсякъде се бяха насъбрали хора. ХОРА! А Алекс вместо да помогне сваляше русокосата лелка! Трябваше да си поприказвам с него защото напоследък беше съвсем отнесен.
- Добре, давам ви избор къде да се преместим? В моята стая ако искате.. Там са Том Милс и Исабел Стромберг заедно с Мария Морчанд. Предпочитате ли там? - попитах ги иронично. Всъщност изобщо не ги питах а направо го обмислях.
Върнете се в началото Go down
Томи Морчанд
Ghost
Ghost
Томи Морчанд


Брой мнения : 5

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 7:42 pm


Време ми беше да се покажа от сенките. Партито долу вече се беше развихрило. Но щеше да е по забавно ако всички долу умираха един по един. Не че скоро нямаше да се случи точно това. Тръгнах да слизам бавно по стълбите и се усмихнах на всичките тези хора, ужасили се от това което виждат и от това което се случва, но те не можеха да ми видят усмивката. Колко жалко! Минах покрай всеки един от тях. Ще бъде лесно да ги стресна. И още по лесно,да ги убия. Исках всички тук да бяха мъртви...а пода, пропит с кръвта им. Щеше да бъда интересна история за хора умрели на парти по случай хелоин от...духове. Засмях се и се показах на хората. Сега те можех да ме виждат и това беше добре.
- БУ!- извиках в лицето на едно момиче. То се разпищя и започна да отстъпва назад. Замях се и огледах всичките.
- МЪРТВИ СТЕЕ!!! ВСИКЧКИ!!! Ще ви убия всичките до един. Но ако не успея ще ви накарам вие сами да се убиете или да убиете най-добрия си приятел. Как ще ви се стори това? - засмях се гръмогласно и огледах всички. Не беше завано когато семейството ти вече се е погрижило за тях. Отново станах невидим и тръгнах към чашите за пунша. Започнах да ги мятам по хората с надеждата някой от тях да се забие дълбоко в плътта им и да им остави рани ЗАВИНАГИ!









Върнете се в началото Go down
Тейлър Евънс
Teachers
Teachers
Тейлър Евънс


Брой мнения : 78

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 9:28 pm

Вечерта минаваше супер бавно. Тейлър се беше залепил за масата и пиеше питие след питие. Не го интересуваше околния свят и не знаеше какво става около него. Дори и да избухне пожар,той пак щеше да си стои в тъпия костюм и щеше да си пие тъпото питие,защото нямаше какво друго да прави.
По едно време започна да съжалява,че заряза така гадно Беа,и започна да оглежда помещението за нея. След малко я съзря и тръгна след нея. След малко вече беше до нея.
Беа както и Клеър плюс още някакви хора си говореха,а Тей стоеше отстрани,държейки чашата си и без да спира да се усмихва. Не беше пиян,но не мислеше особено трезво.
- Беа,искаш ли да дойдеш с мен,да се поразходим,хайде моля те,дай ми втори шанс. - усмихна се.
Върнете се в началото Go down
Мария Морчанд
Ghost
Ghost
Мария Морчанд


Брой мнения : 10

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 5:24 am

- Мамка му избягаха! - извиках и съборих нощното шкафче. Слязох долу, да кажа на Клара и тогава го видях. Видях Алекс да е до едно русо момиче. В началото не ми направи впечатление но Клара ми подсказа че я свалял! Бързо отидох там и дръпнах Александър малко по-далеч от това което се опитваше да завладее.
- Какво по дяволите правиш? - извиках му. Може да бе глава на семейството, мой мъж и да го слушах но когато се ядосвах наистина ставаше лошо. Отново погледнах към "местопрестъплението" и забелязах че до блондинката имаше едно момче което изглеждаше намусено. Да, това несъмнено бе приятелят на момичето.
- Тя си има и приятел за Бога! - извиках още по силно и земята под краката ни леко помръдна все едно се канеше да започне заметресение.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 7:47 am

Доста се обърках с всичко случило се.Часовника удари дванадесет,а някаква жена дойде при нас и издърпа Александър.Почна да му чете конско,а земята помръдна.Това ме учуди.Прехапах долната си устна.Тази тук май не беше доволна от това което правише той...,а аз исках да зная какво става?
Мернах Бея до мен,а тя не изглеждаше много добре.Обърнах се като игнорирах всичко.До нея беше и Тейлър в костюм на Капитан Америка...Погледнах го и сърцето ми замря за миг,а после пак погледнах Беа.
- Хей добре ли си?А и Честито Рожден ден сестричке! - усмихнах се и я прегърнах.Това ме върна отново нагоре,но съм сигурна,че ако погледна Александър или чуя още няколко думи излизащи от устата му ще пропадна надоло...и нищо няма да може да ме върне в реалност.Обърнах се към Тейлър тъйкато той и поиска някакъв втори шанс,а и не го бях поздравила.
- Здравей.... - прегърнах го набързо. - Ще я наглеждаш ли моля те...притеснявам се за нея....Моля те...
Върнете се в началото Go down
Алина Рен

Алина Рен


Брой мнения : 132

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 12:07 pm

Гледах да не обръщам внимание на страните неща,а гледах само момчето пред мен.Отблизо беше още по-сладък,а на Алекса май много не и харесваше как го изпивах с поглед.
- Е Кристиан...значи ти си великата любов на Алекса... - наклоних глава на една страна.Да беше сладък и секси....Дали имаше брат близнак? - Както каза Алекса аз съм Алина...Александрина,но предпичитам Алина.
Смигнах му.Рядко се представях - и си казвах името - като Александрина,но ето,че го направих пред гаджето на сестра ми...това надали щеше да и се хареса много.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 12:24 pm

Алина Рен написа:
Гледах да не обръщам внимание на страните неща,а гледах само момчето пред мен.Отблизо беше още по-сладък,а на Алекса май много не и харесваше как го изпивах с поглед.
- Е Кристиан...значи ти си великата любов на Алекса... - наклоних глава на една страна.Да беше сладък и секси....Дали имаше брат близнак? - Както каза Алекса аз съм Алина...Александрина,но предпичитам Алина.
Смигнах му.Рядко се представях - и си казвах името - като Александрина,но ето,че го направих пред гаджето на сестра ми...това надали щеше да и се хареса много.

Мразех да гледа така гаджетата ми. И съм сигурна че много добре знаеше че ме дразнеше. Един път толковаме издразни че й засшлливих шамар. После се счих ме... беше забавно. Отпих от виното си и попитах въпрос коийто сигурно ще я подразни.
- Защо не си Бразилия Лин. До колкотопомня трябваше да си там за да не ставе някой инцидент.
Да с нея от извистно време ама хич не се харесвахме... Всъщност аз и си я мразих малко не много но достатъчно за да я изкормя ако пипне и само с пръст Кристиан... Той беше мой.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 12:28 pm

Погледнах Анахи.Незнаех какво да кажа.Да не очакваше да започна да подскачам като някакъф луд и да викам "Да искам при тях!"?Мяй нямахме оттърваване.Не, неможе толкова бълзо да се отчайвам.Това не бях аз.
-Как пък не!-казах и пак задърпах Анахи на някъде.Като сеимаше впредвид бързото ми ходене на вапри и ангелската ми дарба.Бях наистина много бърз.За секунда можех да премина от едната страна на стаята до другата.Но незнаех колко силни са тези същества.Боже вобще можех ме ли да се скрием?Замислих се по въпроса с какво можем д а ги спрем.Щом са духове?!?
Върнете се в началото Go down
Алина Рен

Алина Рен


Брой мнения : 132

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 12:33 pm

Гледах момчето,но думите за Бразилия ме накараха да се обърна към сестра си.Повдигнах вежда.Тя толкова ли не ме искаше тук?
- И аз се радвам да те видя сестричке! - измрънках.Видях един сервитьор който също май не обръщаше внимание на ставащото и си взех една чаша вино.Отпих голяма глътка и я погледнах. - Уж трябва да съм там,но както виждаш съм тук от плът и кръв...
Усмихнах се самодоволно и пак погледнах гаджето на сестра си.Плъзнах поглед по тялото му.От глава до петите и после обратно.Спрях погледа си на едно единствено място за най-дълго.
- Интересна и добра нахотка сестричке...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 12:40 pm

Господи помогни ми да не й зашливя шамар... или по точно едно круше. Намаше да е новост. Напрво толкова се дразнех че... но и аз си имах косове. Усмихнах се като кучка.
- Е поне не е като последната ни обща нали? Или ти не смяташ така. - Сигурно я езаболяло тя беше силно превързана към Него, но не и аз... трябваше ми само да го видя и щях да го ударя защото така й не успях да го направя последният път благодарение на Алина. До изпих чашата с виното и си взех нова. Наоколо се случваха странни неща но неми се обръщаше огромно внимение. До колокот чух в кащата имадухове. Ъх.. чудо голямо.
Върнете се в началото Go down
Алина Рен

Алина Рен


Брой мнения : 132

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 12:56 pm

Тя намеси Него и това ме ядоса.Идеше ми да я убия....Винаги се ядосвах щом го намесваше.
- Не го намесвай! - казах заплашително и присвих очи.Скръстих ръце пред гъдите си и оголих зъбите си.Тя винаги го е мразила,но не и аз....аз никога не съм го мразила.Той беше...той си беше той. - Кажеш ли още една дума за него Алекса...лошо ти се пише!
Изсъсках и насреща.С крайчеца на окото си се огледах.Някои хора се бяха събрали в центъра на помещението и гледаха нещо,а други по ъгълчетата.При нас бяхме само ние двете,Ерс и сексапила.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 1:06 pm

И аз също като нея оголих кучешките си зъби не само тя можеше да ми се зъби.
- Тогава си дръж езика зад зъбите сестричке да не ти се стори малкъ светът.
Изсъсках на свой ред. Понякога много се дразнехме една друга. Това си нибеше запазена мрака. Дори не мога да си спомня колко пъти Алек и Джес са ни разтървавали. Тцтцтцтц... Но всичко е заради Него. Мразех го... МРАЗЕХ ГО. Идише ми да го номарея и да направя така че да съжалява чеми причинил всичко това... чеме остави без право на избор.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата за Хелоуин Партито    Къщата за Хелоуин Партито  - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата за Хелоуин Партито
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Хелоуин Парти
» Хелоуин *!ВАЖНО и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!*
» Най-хубав костюм за Хелоуин *анкета*
» Няколко месеца преди Хелоуин в училището.
» Къщата на Том

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Къщата на сем.Морчанд-
Идете на: