The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Исабел - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Исабел - Page 3 I_vote_lcap81%Стаята на Исабел - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Исабел - Page 3 I_vote_lcap19%Стаята на Исабел - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Исабел - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 3 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Исабел - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 3 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Исабел - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 3 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Исабел - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 3 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Исабел - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 3 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Исабел - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 3 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Исабел - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 3 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Исабел - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 3 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Исабел - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 3 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Исабел - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 3 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Исабел

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:19 pm

-Ммм, не.Реших че ще е хубаво ти да избереш.Някой филм.-усмихна се Том.-Какъвто искаш.Може и за зомбитаааа...-засмя се и пак направих смешна гримаса.
-Леле, нещо не съм наред.Този полет от вторият етаж не ми поейства добре...-засмях се.Някой ден трябва да опитам да полетя от третия.Можеби ще се получи.Исабел!Афертата важеше само днеска не всеки ден можеш да полетиш през прозореца...-избухна в смях .. - Хъм късметлийка съм нали ? - засмях се наведох глава и започнах да разглеждам дисковете .. - Ами The Walking .. какво ще кажеш или да търся някой друг? - казах и го погледнах ..
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Исабел - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:27 pm

-Ами добер давай.Все ми е тая...-казах и се наместих на дивана за да и направя място.Преди да започне филмът изгасих лампите.Все пак филмът беше от ужасите, май.Точно като да хелуин!Супер.Направо прекрасно.Поне остатъка от хелуина щях да прекарам по добре от началото с пребиването.Междо другото, щом си тръгнахме.Духът е останал там.И сигурно ще мъчи още някого.Как не помислих за това?И оставих толкова хора в опастност?!
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:31 pm

-Ами добер давай.Все ми е тая...-каза и се намести на дивана .Преди да започне филмът изгаси лампите. Седнах до Том и поставих пуканките посредата ни ..
- Ами аз искам да ти благодаря за дето ме спаси от ужасния дух .. Точно когато бях може би на прага на смъртта ти се появи .. - казах и се усмихнах .. - Офф .. хайде стига драми .. исках само да ти кажа '' Благодаря '' -добавих и се засмях .. - А сега да гледаме ..

п.п - пълно мазало хД
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Исабел - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 10:54 am

Усмихнах се.
-Първо това ми е работата.А второ както бях казал.Винаги се появявам в нужният момент на нужното място.И това понякога не е хубаво.-Засмях се леко.Настина много пъти без да искам и знам.Се появявах някъде и трябваше да спасявам някого.Сякаш животът ме подлагаше всеки път на испитание.Където трябваше да забравя за себеси и да се грижа за други.Дори не, целият ми живот беше такъв...А съдбата ми допринасяше все по-сложни и по-сложни испитания.
-Занищо.Ако потрябвам пак само ме извикай...-кимнах леко и се обърна да гледам филма.Беше започнал...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 1:38 pm

-Първо това ми е работата.А второ както бях казал.Винаги се появявам в нужният момент на нужното място.И това понякога не е хубаво.-Засмя се леко.
-Занищо.Ако потрябвам пак само ме извикай...-кимна леко и се обърна да гледа филма.
Свърши филмът .. - Ее .. хареса ли ти? - попитах и го погледнах .. - В момента е 01:00 часа .. скучно ми е искаш ли да се разходим някъде или .. ? - казах и му се усмихнах ..
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Исабел - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 4:36 pm

Кимнах.
-Може, ама не ме питай мен къде ще ходим.-засмях се.Не бях по избирането на "къде ще ходим сега?".Не бях по това.
-Така че няма смисъл да ме питаш.Където искаш там отиваме.-Казах и си напомних че трябваше да отниса на Сара кръв.Ох!Къде щях да я намеря?В столовата нямаше, там вече питах...Незнаех че е толкова сложно понякога да откриеш това което ти е нужно.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 6:56 pm

-Може, ама не ме питай мен къде ще ходим.-засмя се Том ..
- Ммм добрем .. - казах и се усмихнах .. къде ли да го заведаа .. ?
-Така че няма смисъл да ме питаш.Където искаш там отиваме.- каза Том
- Ами добре избери си барове, дискотеки .. абе общо взето шумни места или паркове и тем подобни .. спокойни места да го кажем ..- казах и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Исабел - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 8:48 pm

Погледнах я учудено след което се засмях леко.
-Ама нали казах...-едвам измълвих през смях.Поех си дълбоко въздух и казах вече нормално :
-Нали казах, че незнам.И отсавям изборът на теб!-намигнах и.Странно.Бях и казал да избере тя.Тя пак ме пита кое.Е, предполагам и беше сложно да се ориентира просто.
-За твое улеснение ще кажа че съвсем не ми пука каде ще ходим.Може и на шумно, може и на тихо място.Както предпочиташ.-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 3:38 pm

Погледнах го и му се усмихнах .. Къде ли да го заведа .. да отидем да изпием по нещо .. или пък да седнем на някоя пейка в парка ? .. замислих се
- Еми добре хайде ще те водя на дискотека .. - казах и се усмихнах ..
- Аз ще отида да се преоблека и малко да си сложа някакъв грим и идвам! - казах и тръгнах .. Сложих си дънки, потник и ботуши с висок ток .. така че вече бях колкото него висока хД
- Готова съм да тръгваме! - казах и му се усмихнах ..



п.п - ако искаш пиши в дискотеката .. Намигване
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Исабел - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 5:02 pm

Излезнахме и заедно тръгнахме към дискотекат.Точно като я стигнахме главата ме заболя.Но не чак толкова силно, вече бях свикнал с това...Получих "съобщение" от Силвия.Не бях колко много свободен сега.Но едва ли щеше да ме тревожи за тъпи неща, не тя не бе такава.Погледнах Исабел и и се усмихнах леко виновно.
-Ам...имам работа.Съжелявам но ми се налага да си тръгна.Обещавам че някой ден ще ходим пак в дискотеката да потанцуваме...-усмихнах се малко по весело и и намигнах, като кимнах с глава към дискотеката.Приближих се всех и ръката и леко я докоснах с устни.
-Дано прекараш добре, чао...-казах и се телепортирах там където бе казала Силвия...

П.п. Сори че така си тръгвам...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Исабел - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Исабел
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.
» Стаята
» Стаята на Ин
» Стаята на Тео

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на шести курс-
Идете на: