The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Исабел - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Исабел - Page 2 I_vote_lcap81%Стаята на Исабел - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Исабел - Page 2 I_vote_lcap19%Стаята на Исабел - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Исабел - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 2 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Исабел - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 2 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Исабел - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 2 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Исабел - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 2 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Исабел - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 2 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Исабел - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 2 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Исабел - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 2 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Исабел - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 2 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Исабел - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 2 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Исабел - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Исабел - Page 2 I_voting_barСтаята на Исабел - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Исабел

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 6:11 pm

-Ами не знам искаш ли да излезем някъде? - пита ме Исабел. - Ако искаш в парка или кадето кажеш все ми е една? - добави.
- Както и да е ... - отвърнах. - Може би не , защото навънка захладня ... , но ако ти се излиза ... - добавих .
Чесно казано и аз не знаех какво ми се прави. Нито ми се излизаше, нито ми се гледаше филм ... не беше присъщо за мен ... особено за първото.Толкова обичах да се разхождам в парка или някъде другаде из природата , но днес ... Погледнах Ис в очакване на решението и.

Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 6:13 pm

- Както и да е ... - отвърна. - Може би не , защото навънка захладня ... , но ако ти се излиза ... - добави .
Личеше си, че и тя не знае какво иска ...
- Ами виждам, че не ти се излиза, не ти се гледа и филм ... ами ти реши ако искаш да отидем в мола да си купим някоя дрешка? - казах и я погледнах с мили очички ...
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 6:17 pm

- Ами виждам, че не ти се излиза, не ти се гледа и филм ... ами ти реши ако искаш да отидем в мола да си купим някоя дрешка? - каза тя и ме погледна с мили очички ...
- По това време ?! - учудих се. - Но ... добре без това отдавна не съм се отбивала там. - казах.
После станах взех якето си и се обърнах към Ис.
- Е , ще тръгваме ли, или ще се преобличаш ? - попитах я и зачаках отговора и.

Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 4:59 pm

Прибрах се в стаичката ми и започнах да гледам дисковете ми, гледаше ми се филм. Точно когато си избрах се сетих , че днес ще е откриват Хелоуин партито.. трябваше да отида.Зачудих се с кой, и ми хрумна , че може да повикам Исито и да отидем.Извадих лъскавия си костюм. Побързах да се облека , щеше да има многоооо храна там..Облякох се и тръгнах към вратата,когато се сетих,че трябваше да си взема и други дрехи а всеки случай.Тръгнах отново и заключих.Трябваше да премина половината коридор,за да стигна до стаята на Исабел.И накрая стигнах,почуках и почаках някой да отвори.Чаках все едно дни,почуках още веднъж и пак и пак.. и най-накрая отвори :
- Здрасти.. о виждам,че вече си приготвена, хайде идвай! - казах на Иси и я издърпах навън.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:10 pm

Тъкмо се дооправях костюма за Хелоуинслкото парти и се почука,почука още веднъж и пак и пак..
- Чакай идвам! - казах и отворих .. пред мен беше Анабел
- Едва те познах- казах и се усмихнах ехаа беше уникална мини мауска ..
- Здрасти.. о виждам,че вече си приготвена, хайде идвай! - каза ме издърпа навън.
- Чакай малко да заключа и идвам .. - казах и извадих ключовете .. заклшчих и тръгнахме..
- А сега накъде? - попитах и я погледнах ..


Последната промяна е направена от Isabelle Stromberg на Пет Окт 28, 2011 5:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:28 pm

- Чакай малко да заключа и идвам .. - каза и извади ключовете .. заклюшчи и тръгнахме..
-А сега накъде ?- каза и ме погледна..
- Ами към Ани,тя може да се е уговорила с някой , но все пак да опитаме .. може и да отидем с тях. - казах на Ис - Как мислиш ? А после направо към партито , да се забавляваме - засмях се аз. Седях и чаках да реши.Чаках и чаках..хей беше странно, някакво такова чувство.. тръпка.. какво ставаше??!?!!?
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 11:03 pm

Нещо много бързо си тръгнахме.Ни чао успях да кажа.Ни мерси.Защо толкова бързахме или не.Защо толкова бързаше да отидем в стаята и.Ами знам ли.Можеби от нещо я е страх или....от къде да знам.Но допусках тези мисрли за това просто послушно я следвах постоянно оглеждайки се.За нещо, и аз незнам какво.Когато се качихме в познатата стая.И Исабел затвори вратата я питах:
-Всичко наред ли е?
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 30, 2011 11:09 pm

.Когато се качихме в стая ми. И отворих вратата:
-Всичко наред ли е? - попита Том .. - Ами да .. мисля, че да .. ! - казах уплашено .. Боях се от духа който ни нападна .. - Е влизай и се настанявай .. - казах и го поканих да влезе ..
- Искаш ли нещо за пиене .. - казах и го погледах .. отидох до телевизора и пуснах някакъв филм .. върнах се при него и го погледнах въпросително ..
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:12 am

Влезнах и седнах на дивана.Исабел ме попита дали искам нещо за пиене...
- Хъм, ами може.- казах замислено и я огледаЧак сега бях забелязал как се беше облякла.От онова което се бе случило, нямах време да огледам костюмът и.
-Междодругото изглеждаш много хубаво.-казах и се усмихнах.И как ли не бях забелязал?Че се беше облякла така.То когато мислиш как да се спасиш, за нищо друго не ти пука.Но сега забелязах така че.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:46 am

- Хъм, ами може.- каза Том.
-Междодругото изглеждаш много хубаво.-каза и се усмихнах.
-Благодаря и твоят костюм си го бива - казах и се усмихнах .. Как ли не забелязах костюмът му беше секси .. хД
- Ами какво ще искаш ? - попитах ..
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:51 am

Усмихнах се леко на това което каза.Не намирах нищо особенно в моят костюм, но щом някой смяташе така.Нямаше да противореча.
-Изненадай ме с нещо.-усмихнах се.
Огледах се.Преди година вече бях тук.Не се беше променило нещо много-много.И нали и бях казал че ще се видим някой ден.Като имам работа тук.Ето.Спазвам си обещанията.Пак бях в училището.В стаята и.Както и казах.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 4:20 pm

-Изненадай ме с нещо.- каза Том .. Хмм .. какво ли имаше под предвид ''Изненадай ме с нещо''?
- Ами например? - казах и се усмихнах .. Можех да го изненадам с много неща ... Но той трябва да каже с какво .. - Ще отида да се преоблека и идвам .. - казах и отидох до гардероба да изровя някоя дрешка ..
- Еее .. реши ли ? - казах и му се усмихнах ..
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 4:31 pm

Погледнах я учудено.
-По твой избор.И щом е "изненадай ме" Значи не трябва да избирам аз а ти.-казах леко замислено.Странно.Щом казах да ме изненада.Не би ли трябвало да ме изненада.А не да пита дали реших или не.Щом е изненада, трябва да е изненада.И не трябва да знам какво.До колкото знам, така се тълкува думата "изненада" но можеби греших.От къде да знам.Някои може да имат други представа за тази дума.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 5:38 pm

-По твой избор. - каза Том .. хъм замислих се .. какво ли да измисля .. дали да не се преоблека в нещо .. хД
-Ами мога да те изненадам по много начини .. ;дд - усмихнах се палаво .. промених външния си вида на тигрица и му се усмихнах .. Дръпнах го към стаята си ..
- Ами искаше изненада ето ти я .. - казах и му се усмихнах палаво ..
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 5:45 pm

Тя промени външният си вид на тигрица и ме дръпна към стаята си.
-Да, наистина изненада...Само липсват балони шапчици като на прати.И на тъмно някой да искочи от някъде и да извика "Изненада".-Засмях се леко.
Беше изненада за мен, наистина.По принцип, говорихме за питиета.И изненадата логически би трябвало да е питие.Поне аз така си милслих де.Защото нали ме бе питала какво искам и вобще искам ли нещо за пиене.Аз и бях отговорил с да и казах да ме изненада.Значи логиката ми бе вярна.Но какво пък-Малко променена изненада, нищо лошо няма в това.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 6:26 pm

-Да, наистина изненада...Само липсват балони шапчици като на прати.И на тъмно някой да изкочи от някъде и да извика "Изненада".- засмя се Том ..
- Ъмм .. няма балони .. ;дд -казах и се засмях .. не знам какво ми стана изведнъж се нахвърлих на Том устните ни се срещнаха - Ааа .. ъмм .. извинявай - казах и се отдръпнах - Аз съм виновна - добавих.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 6:30 pm

Почуствах устните и на моите но не се отдръпнах, защото и не трябваше.Тя сама го направи.
-Няма нищо.-Кимнах леко и исе усмиханах.Интересно, какво ли щях да направя ако нямаше да се отдръпне и щеше да продължи?Щях да стоя просто така и даго търпя?Едва ли щях да отвръщам.Бях с Софи!Макар и Исабел беше доста интересна личност.А и беше хубава.Но не можех да постъпя така с Софи...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 6:57 pm

-Няма нищо.-Кимнах леко и исе усмихна.Имаше сладка усмивка .. подлудяваше ме .. Мисля, че се влюбвах .. Нахвърлих му се отново .. и го целунах страстно съборих го на леглото ..
- Ахх .. имам чувството, че не съм аз .. - казах и го целунах страстно езиците ни се срещнаха и се преплитаха ..
- Харесваш ми - казах и отново го целунах ..
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 7:58 pm

Отвръщах на целувките и.Май и на мен ми харесваше.Беше интересна по характер.И беше сладка, признавам!
Сигурно щях да отвръщам още дълго на целувките и но започнах да се усещам.Не, по дяболите!Не можех да постъпя така с Софи.Ей така просто да я исхвърля.Не бях способен на това.
Отдръпнах се леко.Поех си въздух от целувките и я погледнах виновно.
-Съжалявам.Немога...немога да постъпя така....-казах и погледнах настрани.
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 8:54 pm

Том отвръщаше на целувките ми .. изведнъж се отдръпна:
-Съжалявам.Немога...немога да постъпя така....- каза Том .. Разбирах го напълно ..
- Разбирам .. - казах и станах от него .. Ами сега как ще го погледна? .. много съм тъпа ..
- Съжалявам .. аз съм виновна .. - казах и сведох глава ..
- Не знам какво ми става .. - добавих ..
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 8:58 pm

Погледнах я.Не ми се разкрещя, непочна пак с целувките?Това беше хубаво.
Не се сдръжах станах от леглото и я прегърнах.
-Не не си виновна ти...-казах тихо за да я успокоя.-Аз съм виновен, май понякога съм прекалено мил.И понякога се появявам в нужното време в нужен момент за да спася някой.И май това става прекалено често.-засмях се леко.Пуснах я и я погледнах с лека усмивка.
-Нека останем приятели, добре?
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 9:40 pm

Том стана и ме прегърна .. отвърнах на прегръдката му .. успокоих се ..
-Не не си виновна ти...-каза тихо.-Аз съм виновен, май понякога съм прекалено мил.И понякога се появявам в нужното време в нужен момент за да спася някой.И май това става прекалено често.-засмя се леко. - Не не си виновен ти .. - казах и се усмихнах .. - Ее .. няма да споря де .. - казах и се засмях леко .. -Нека останем приятели, добре? - каза Том
- Съгласна .. - казах и се усмихнах .. - Искаш ли да гледаме някой филм? - казах и го погледнах въпросително ..
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:01 pm

-Защо пък не...Някои ужаси.-казах замислено.
-Аааъъъъ-направих станна и като аз си мислех страшна физиономия.И се зсмях.-Или пък така.-казах и дадох друг вариант на ужасите.Протегнах ръцете си напред наведох лавата си настрани.И започнах да се разхождам из стаята като някое замби.Засмях се.
-Ох, незнам какво ме прихвана...
Върнете се в началото Go down
Isabelle Stromberg
Students
Students
Isabelle Stromberg


Брой мнения : 3400

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:09 pm

-Защо пък не...Някои ужаси.-каза замислено.
-Аааъъъъ-направи физиономия.И се зсмя.-Или пък така.-каза .Протегна ръцете си напред наведох лавата си настрани.И започнах да се разхождам из стаята като някое замби.Засмя се. Засмях се и аз ..
-Ох, незнам какво ме прихвана...- каза Том .. - Хъъмм .. извадих дисковете с ужасите.. избери си - казах .. - Аз ще отида да направя пуканки и идвам - добавих ..
След пет минути:
- Ее .. пуканките са готови .. избра ли филм? - казах и оставих пуканките на нощното шкафче ..
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 10:14 pm

-Ммм, не.Реших че ще е хубаво ти да избереш.Някой филм.-усмихнах.-Какъвто искаш.Може и за зомбитаааа...-засмях се и пак направих смешна гримаса.Какво ме прихвана....
-Леле, нещо не съм наред.Този полет от вторият етаж не ми поейства добре...-засмях се. - Някой ден трябва да опитам да полетя от третия.Можеби ще се получи.Исабел!Афертата важеше само днеска не всеки ден можеш да полетиш през прозореца...-избухнах в смях.Ама наистина май тази ваза която се беше ударила в главата ми, ми повлия зле.

П.п. Пълни глупости Смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Исабел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Исабел   Стаята на Исабел - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Исабел
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.
» Стаята
» Стаята на Ин
» Стаята на Тео

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на шести курс-
Идете на: