The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Франко - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Франко - Page 4 I_vote_lcap81%Стаята на Франко - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Франко - Page 4 I_vote_lcap19%Стаята на Франко - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Франко - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 4 I_voting_barСтаята на Франко - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Франко - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 4 I_voting_barСтаята на Франко - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Франко - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 4 I_voting_barСтаята на Франко - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Франко - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 4 I_voting_barСтаята на Франко - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Франко - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 4 I_voting_barСтаята на Франко - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Франко - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 4 I_voting_barСтаята на Франко - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Франко - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 4 I_voting_barСтаята на Франко - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Франко - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 4 I_voting_barСтаята на Франко - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Франко - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 4 I_voting_barСтаята на Франко - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Франко - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 4 I_voting_barСтаята на Франко - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Франко

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 6:39 pm

Тя влезна и си хвърли якето на земята ..
Кандис каза -Тройка а ? - всякаш и бе прочела мислите .. Леко затворих вратата ...
Амитил се приближи към нея и впи устни в нейните след което каза
- Да тройка !
В главата ми избухнаха милиони неща който да ме накарат да я изгоня . Но нещо ме накара да искам да го направим .
-ВИж в момента нямам време да се държа прилично.Не ми се слуша "Аз не съм такъв" идваш или ми я даваш на мен? - Каза Амитил и ме погледна .. Приближих се към тях и видях как тя си вкара единият пръст в Кандис .. Това ме възбуди .. Прехапах си устните .. и се приближих .. до Кандис .. Целунах я .. и казах
-Добре .. Тройка да е .- Леко се усмихнах дяволито ..
После се приближих към Амитил и я целунах .. като си вкарах езика между устните и и си поиграх с нейният .. Типично като за нея . Да реши нещо такова .
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 6:47 pm

Амитил се обърна към Франко и му каза:
-ВИж в момента нямам време да се държа прилично.Не ми се слуша "Аз не съм такъв" идваш или ми я даваш на мен? -тя вкара пръста си в мен и аз изстенах тялото ми се изви и се навлажних.
-Тройка да е-каза Франко и се приближи към нас.Целуна мен,а после и нея.Тя не спираше да движи пръста си вътре в мен.Стиснах възглавницата до главата ми.
-Господи-простенах и прехапах устни.Плъзнах ръката си към члена на Франко и го стиснах леко през дънките.Исках го до болка,него или нея не знаех.Бях много възбудена.Изправих се и се приближих към Амитил.Дръпнах я за косата и тя ме погледна.Усмихна ми се и почна да се съблича.Махнах тениската и я хвърлих на земята.Тя се обърна към мен и ме целуна.Ръцете ми се плъзнаха по тялото й,а нейните се стремяха към точката между краката ми.Джеймс седеше и ни гледаше....
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Стаята на Франко - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 6:55 pm

-Тройка да е -каза Франко и се приближи целуна я леко и после се устреми към устните ми.Зайгра се с езика ми.Пръстът ми се движеше бързо в Кандис.
-Господи-простена тя и се усмихнах.Усетих я как се надига и се обърнах към нея хвана ме за косата и й се усмихнах.Свалих роклята си светкавично и тя тениската си.Останахме голи пред очите му.Приближих се до нея и я целунах отново.Играех си с езика и ръцете ми се плъзнаха между краката й,а нейните плахо се спуснаха по тялото ми.Джеймс седеше и ни гледаше.
-Искам те -прошепнах й в ухото и спуснах устни по шията и.Зъбите ми се одължиха и ги впих във врата й.Тя изтръпна за секунда.След което тялото и се успокой.Кръвта и бе сладка,като праскова.Впих зъбите си в нея и почнах да пия.Не спирах да движа пръстите си вътре в нея.
-Хмм,приятелката ти е вкусна казах на Франко и го погледнах.Приближих се до него и го целунах.Вкарах в устата му малко от кръвта и....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 7:06 pm

-Господи - Изстена Кандис като стискаше здраво възглавниците ..
След секунда те започнаха да се събличат а аз седях без участие всякаш ме игнорирах ...
Гледах как Амитил не спира да си движи пръстите .. Приближи се до Кандис и и прошепна в ухото
-Искам те - след което се спусна по врата и и я захапа .. Ръката и не спираше да се движи .
Кръв започна да се стича по тялото на Кандис ..
-Хмм,приятелката ти е вкусна - каза Амитил като се приближи към мен .. Целуна ме като ми даде малко от кръвта ..
Събух си дъните и останах по бельо .. неисках отново да ме игнорират затова .. се приближих до Кандис и започнах да си движа ръката си по тялото и .. като си вкарах единият пръст между краката и .. Целунах я като страстно започнах да си движа езика в устата и. Бързо си движих пръста в нея.. Тя цялата бе в кръв .. Неспирах да я целувам .
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 7:14 pm

Амитил ми прошепна:
-ИСкам те-и почна да ме целува по врата.Заби зъбите си плътта ми и почна да тече кръв.Трепнах от болка и мускулите ми се свиха.Тя не спираше да движи пръстите си в мен.Вратът ме болеше,но бе някак си приятно.Тя каза нещо на Джейсм но и го целуна.Той се съблече и остана по бельо.Приближи се и вкара един от пръстите си в мен.Завладя устните ми и изстенах.Кръвта ми течеше и не спираше.Зави ми се леко свят,но не исках да кажа нищо.Беше ми приятно.Тя отново впи зъби в мен и почна да пие от кръвта ми.Тялото ми отново трепна.Ръцете ми се вплетоха в косата й.Тя не спираше да пие.Миг преди да припадна я чух"Съжалявам,гладна съм" изгубих съзнание в ръцете й....
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Стаята на Франко - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 6:12 am

Франко стана и се съблече.Усмихнах се когато усетих как пръста му се шмугва в нея и се опитва да измести мойте.Той я целуна....Аромата на кръвта и ме побъркваше и отново я захапах.БЯх гладна,не бях яла от дни.Знаех,че кръвта на вещица би ми дала огромни сили.Ако не спра да пия ще се получи отпечатък,помислих си,но бях много гладна.Гърдите ми се търкаха в нейните.ТЯ немощно вплете пръсти в косата ми изсъсках леко и прошепнах
-Съжалявам ,гладна съм!-тя припадна.Знаех,че ако Франко се усети ще се побърка.Обърнах се към него в опит да го разконцентрирам.Бутнах го и почнах да го целувам.По устните ми още се усещаше вкусът на кръвта и.Той бе възбуден.Дръпнах боксерките му надолу и му се усмихнах.НАдявах се Кандис да се събуди скоро,защото надали той щеше още много време да не я търси....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 6:47 am

Гледах как Амитил пие от Кандис .. Как телата им се допираха .. Циците им как се удряха взаимно ... Прехапах устни .. и продължих да си движа пръстите ...
Амитил прошепна в ухото на Кандис нещо но не успях да чуя какво ... После тя я захапа отново . Тя се обърна към мен цялата в кръв и започна да ме целува ...Дръпна ми боксерките и дяволито ми се усмихна... Прехапах силно устни като се приближих към нея и започнах да я целувам страстно .. Целият бях в кръв но не ми пукаше ... Бях възбуден страшно много а те ме влудяваха .
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:00 am

Не можех да усетя тялото си също като при езерото сякаш духът ми се отдели от тялото ми.Наблюдавах ги как се целуват.Тялото ми бе безжизнено.Знаех,че сърцето ми е спряло да бие...Поклатих глава и усетих лек хлад да ме обгръща.Уплаших се,сякаш ме преследваше тъмнина.Те се целуваха не ме забелязваха.Знаех,че скоро ще последва и друго а не исках да гледам.Той бе опиянен от нея.Те станаха и тръгнаха към спалнята.Приближих се до тялото си и видях как от врата ми тече кръв,не спираше.Погледнах към тях и ми причерня от нерви.Седнах до тялото си и се вгледах как бавно умирам...
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Стаята на Франко - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:04 am

Франко бе много възбуден,почна да ме целува страстно.Измърках и го поведох към спалнята.Бутнах го на леглото и почнах да го целувам.Знаех,че Кандис няма да се събуди скоро...Не усещах живот във нея,но имаше присъствие.Отпечатъкът който се бе получил бавно се рушеше.Сърцето и биеше на пресекулки.Погледнах го в очите и се усмихнах отново.Прокарах нокти по врата му и надолу по гърдите.Почнах леко да го хапя и да слизам надолу по тялото му.
-Хммм харесвали ти?-попитах със мъркане...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:09 am

Амитил ме целуваше .. и започна да ме води към спалнята . Зачудих се защо не идва Кандис .. Бутна ме на леглото .. и започна да ме целува и да прокарва ноктите си по врата и гърдите ми .. Попита ме
-Харесва ли ти ?
Прехапах устни и казах през зъби - Дам , но къде е Кандис ?
Станах от леглото като се върнах в хола и видях че тя лежи в безсъзнание .. Изтичах до нея и я хванах за ръката не и усещах пулса ... Изкрещях по Амитил - Какво и направи !!?
Вдигнах Кандис и се насочих към вратата .. Трябваше да я заведа в Болничното Крило .. Неможех да я загубя ..
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:14 am

Загледах се в дивана.ХУбавият диван бе целият в кръв.Изведнъж чух стъпки и се обърнах
-Хейй-казах,но се сетих че няма да ме чуят.Франко хвана ръката ми за да усети пулс.Сякаш бе стрестнат викна към Амитил:
-Какво й направи?-Амитил седеше на вратата и го гледаше леко злобничко.Той вдигна тялото ми и тръгна към вратата.Беше гол подяволите къде е тръгнал.Сякаш и Амитил си бе помислила това:
-Миличък гол си поне се облечи.Дали ще я заведеш до лечебницата веднага или след няколко секунди няма да има разлика.Така или иначе не и остава много.-погледнах я и после него.Чувствах се като малко дете.
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Стаята на Франко - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:17 am

Той прехапа устни и каза:
-Дам,но къде е Кандис?-стана и тръгна към хола.Вече сърцето и дори не биеше.Той се наведе и хвана ръката й не долови пулс и извика по мен:
-Какво й направи?-вдигна я и я понесе към вратата:
-Миличък гол си поне се облечи.Дали ще я заведеш до лечебницата веднага или след няколко секунди няма да има разлика.Така или иначе не и остава много.-казах и тръгнах към него.Обгърнах раменете му с ръце и го погледнах.Кимнах към дрехите му,който бяха на земята.Знаех,че го лъжа и че е тези няколко секунди са от значение,но все пак той не трябваше да излиза гол....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:21 am

Когато бях на вратата Амитил каза
-Миличък гол си поне се облечи.Дали ще я заведеш до лечебницата веднага или след няколко секунди няма да има разлика.Така или иначе не и остава много.
Това ме ядоса и подпрях Кандис до вратата седнала.. Бързо взех дънките и ги нахлузих .
Върнах се до Кандис , вдигнах я и изгледах Амитил злобно . Тя знаеше че ако и се случи нещо на Кандис .. Че ще я убия .. Че ще я разкъсам на пърченца и ще я измъчвам докато не поиска смъртта си ..
Излезнах от стаята и мигновено изчезнах. Тичах със всички сили към болничното крило ..Нямаше да позволя на Кандис да си отиде.. Обичам я !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Франко - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Франко
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Франко да ви се представи
» Нещо и от Франко
» Стаята на Ани.
» Стаята
» Стаята на Ин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на пети курс-
Идете на: