The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Франко - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Франко - Page 3 I_vote_lcap81%Стаята на Франко - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Франко - Page 3 I_vote_lcap19%Стаята на Франко - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Франко - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 3 I_voting_barСтаята на Франко - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Франко - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 3 I_voting_barСтаята на Франко - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Франко - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 3 I_voting_barСтаята на Франко - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Франко - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 3 I_voting_barСтаята на Франко - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Франко - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 3 I_voting_barСтаята на Франко - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Франко - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 3 I_voting_barСтаята на Франко - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Франко - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 3 I_voting_barСтаята на Франко - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Франко - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 3 I_voting_barСтаята на Франко - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Франко - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 3 I_voting_barСтаята на Франко - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Франко - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 3 I_voting_barСтаята на Франко - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Франко

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 10:19 am

Сърцето ми се сви след като го казах ... бях страшно притеснен .Погледнах я и тя скочи върху врата ми .. Господи какво и стана . Видях божествената и усмивка на лицето и тя започна да говори:
-Найстина ли?Ама сериозно?Обичам те - стискаше ме по-силно ..
Усмихнах се и видях как и тя трепери .. сърцето ми се отпусна леко.. Но СТРАШНО много се радвах че ... "ГОСПОДИ ТЯ МЕ ОБИЧА"
Целунах я .. И Скочих на крака .. вдигнах и я прегърнах .. Толкова бях щаслив .. приближих се до нея .. и отново я целунах след което прошепнах отново - Обичам те
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 10:27 am

Той стана и ме прегърна
- Обичам те-прошепна и цялата настръхнах.Беше ми странно,но и много хубаво.Погледнах го в очите и се изчервих отново.Бях като малките деца.Сърцето ми се свиваше и бавно се отпускаше.В стомахът ми сякаш имаше непеперуди а прилепи и очите ми със сигурност блестяха от щастие.Усмивката не изчезваше от лицето ми.Гушнах го отново и казах:
-Ееекакво ще правим сега?-тялотоми все още трепереше
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 10:47 am

Видях я как се изчерви .. бе толкова сладка . Тя не спираше да се усмихва .. Имаше божествена усмивка .. Тя ме гушна и ме попита
-Еее какво ще правим сега?
Огледах се и се замислих какво може да правим.
-Изчакай малко да се оправя и може да излезем ... или имаш други планове - Казах аз и се вгледах в прекрасните и очи .. Прегръщах я и не исках да я пускам ... Бях толкова щаслив че съм с нея и че си казах всичко .. И най-вече че тя изпитва същото към мен .
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 5:51 pm

-Изчакай малко да се оправя и може да излезем ... или имаш други планове -погледнах го и казах.
-Неее айде да си останем тук.Заедно да гледаме филм и да правим нещо.После ще хапнем и така.Навит?-попитах и наведох глава.Тръгнах към спалнята и почнах отново да се събличам.Нахлузих тениската му и седнах на леглото.Чаках го да дойде при мен исках да го гушна и да си говорим за най-различни неща...да сме си аз и той.И нищо да не ни дели....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 5:55 pm

-Неее айде да си останем тук.Заедно да гледаме филм и да правим нещо.После ще хапнем и така.Навит? - ми отговори тя .. Като отиде в спалнята и се съблече .. Отново ми облече тениската и седна на леглото ми всякаш ме чакаше да дойда .. при нея ..
Усмихнах се и как да не се съглася .. а и исках да бъда с нея
Тръгнах към спалнята и легнах до нея
- Навит съм ... Там какъв филм ти се гледа - казах аз като се замислих че е прекрасна ..
Дръпнах я към мен и я прегърнах усетих топлината и .. Беше ми приятно да я държа в прегръдките си .
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 6:09 pm

Той легна до мен и каза:
- Навит съм ... Там какъв филм ти се гледа -прегърна ме и тялото ми настръхна.Сгуших се в гърдите му и поех аромата му.Погледнах го и казах
-Хайде да гледаме нещо,което ти харесваш?-Найстина исках да гледаме нещо заедно,но и на него даму харесва.Подпрях глава на гърдите му и се заслушах в биенето на сърцето му.Беше леко забързано,но нали бе върколак нормално,а също и температурата му да е повишена.Гушнах го и го целунах по рамото тъй като само до там стигах...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 6:46 pm

Тя ме погледна и каза :
-Хайде да гледаме нещо,което ти харесваш?
Зачудих се какви филми харесвам ... Тя се сгуши в мен .. И се замислих по дълбоко , най-накрая го реших ще гледаме Ужаси .. Огледах се и усетих как тя ме целуна по рамото .
Целунах я по челото и казах
-Добре айде да гледаме някой ужас - казах аз като леко се засмях ..
Погледнах я и я притиснах към себе си ..
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:17 pm

-Добре айде да гледаме някой ужас -Каза той и ме целуна по челото.Усмихнах се и казах:
-Айде,нещо МНОГО страшно-усмихнах се и се надигнах целунах го по устните.смигнах му и тръгнах към хола чакай ки го да реши,кой филм по точно ще гледаме
-Обичам те-извиках към него,бе ми приятно да го казвам.Стомахът и сърцето ми се свииваха
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:23 pm

-Айде,нещо МНОГО страшно- отговори тя и се усмихна ..Целуна ме по устните след което смигна и стана от леглото .. Запъти се към хола видях че седна на дивана .. Значи трябваше да реша кой филм ... и то да е страшен .. нямам никаква идея за страшен филм
-Обичам те - изкрещя тя .. Сви ми се сърцето .. когато ги чух тези думи
- И аз те обичам - изкрещях в отговор ..
Запътих се към нея и казах
- Добре избирай .. между " Къща от восък" " 1 пропуснато повикване" и "Тексаско клане" - предполагах че те са страшни .. въпреки че не съм ги гледал , освен тексаско клане..
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:27 pm

Той идваше към хола,когато извика
-И аз те обичам-Свих се на топка сякаш каза нещо лошо,но бях щастлива.Той дойде и каза:
- Добре избирай .. между " Къща от восък" " 1 пропуснато повикване" и "Тексаско клане" -зачудих се кой,кой,кой
-Къща от восък,нека се наслаждавам на смъртта на Парис Хилтън-казах като преправих гласът си на нейният изричайки името и.Засмях се и се проснах по корем на дивана.Загледах се в него и зачаках да пусне филма...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:32 pm

-Къща от восък,нека се наслаждавам на смъртта на Парис Хилтън- oтговори бързо тя .. като си преправи гласа когато изричаше "Парис Хилтън" Леко се засмях .. Тя бе страшно забавна когато си поискаше.
Приближих се до телевизора и включих Двд-то .. след малко извадих от равта един диск и го сложих в него ..Натиснах бутона "Play" и отидох да се настаня до Кандис .. Прегърнах я и казах -Всичко е готово .. .
Усмихнах се и се зачудих да не би нещо да липсва.. наведох се леко и я целунах по устните ..
Прошепнах леко - Ти си Уникална .
Като продължих да я гледам в прекрасните и пъстри очи .
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:42 pm

Той почна да се движи и аз го загледах не мибе интересно как вади дискове и пуска двд-то.Зайграх се с една от възглавниците на дивана когато той каза
-Всичко е готово-погледнах го и седнах.Той ме прегърна и почна да се оглежда.После се приближи и прошепна в ухото ми:
-Ти си уникална-настръхнах като дъхът му се заигра около кожата на врата ми.Изчервих се отново и се сгуших в него.
-Хмм много са тъпи хората във филмите-казах и се засмях...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:47 pm

-ХММ много са тъпи хората във филмите- каза тя .. и напълно се съгласям ..
- Дам права си .. а знаешли кое е по-тъпото .. все жените оцеляват - казах аз .. Като се огледах .. Бързо станах и отидох до магазина за секунди взех пуканки и се върнах в стаята.
Ето какво ми липсваше .. Но забравих кола .. Върнах се до магазина и взех и кола .. Сипах в 2 чаши кола и пуканките в голяма купа .. Седнах на дивана отново като подадох едната чаша на Любовта на живота ми ..
Отново я прегърнах като и подадох купата да си вземе пуканки.
- Сега нека гледаме - Усмихнах се аз и загледах филма
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 5:00 pm

Франко изведнъж изчезна и след минута се върна с пуканки,после пак изчезна и пак след минута се върна с кола.Бях шокирана.Къде ги държеше забога.Усмихнах му се и той сипа в две чаши кола,и пуканките в една купа:
- Сега нека гледаме - каза той и седна до мен,подаде ми купата с пуканките и аз си взех.Усмихнах му се и лапнах едната пуканка.Отпих от колата си и се загледах във филма.
-Хммм....как може да е толкова глупава-попитах когато Парис хилтън се заби в онази мотика или кол се водеше,не знаех...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 5:07 pm

Тя си взе от пуканките . Лапна една пуканка и пийна от колата. След което каза
-Хммм....как може да е толкова глупава- сочеше .. русата пача която се удари с кола ..
Леко се засмях и отговорих
- Еми руса е !! направи си извода - Усмихнах се и си взех пуканки ..
Огледах се .. и отново обърнах внимание на филма.. но не ми бе много интересен .. Целуна я леко .. И си преметнах едната ръка зад нея ..
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 5:13 pm

- Еми руса е !! направи си извода - каза той.Като тийнейджър той преметна едната си ръка зад рамената ми.Усмихнах сеи се сгуших в него,беше ми толкова хубаво:
-Да прав си руса е-обърнах се към него и го целунах,отлепих за кратко устните си и пак го целунах.Дръпнах се от него леко задъхана.Усмихнах му се и почнах да игнорирам филмът...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 5:16 pm

Тя се сгуши в мен . Бе ми много приятно .
-Да прав си руса е - каза тя като се обърна към мен .
Целуна ме .. отлепи леко устните си и отново ме целуна .. Това ме влудяваше.. Започнах да искам по-страстна целувка .. заприближавах се към нея . Допрях леко устните си до нейните и леко се опитах да си прокарам езика между устните и .. Но тя се дръпна и каза
-Недей да бързаш!
Прехапах си устните .. и леко си долепих устните до нейните .. Това ме влудяваше .. Просто една целувка .. ме караше да настръхвам .. Исках още и се опитвах да постигна исканото ..
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 5:24 pm

Усетих го как изгаря от желание и се усмихнах леко.Зайграх се с него,като знаех,че това ще го побърка.Той се опита да улови устните ми,точно както змия се опитва да улови колибри.Усмихнах с еи казах:
-Недей да бързаш!-Той си прехапа устните и леко доближи устните си до мойте.Прокарах бързо език по горната му устна за да го подразня и пак се дръпнах от него.Паднах по гръб на дивана.Засмях се осъзнавайки,че ако сега застане над мен няма как да се измъкна,а не исках да се телепортирам.Изпиваше ми силите тази телепортация.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 5:30 pm

Тя ме подразни като си прокара езика по устната ми .. Опитах се отново да я целуна , но не успях. Тя падна по гръб на дивана .. И леко се смееше .. Застанах над нея.. Така че да няма на къде да ми бяга.. Усмихнах се дяволито и казах
-Сега няма на къде да ми бягаш!
.. Като се доближих до врата и .. Започнах да я целувам и да прокарвам езика си нагоре и надолу по него.. Леко захапах ухото и .. И отново се спуснах надолу по раменете и .... Върнах се на устните и .. и леко я целунах .. Започнах да си играя .като си прокарвах езика по устните и ...
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 5:40 pm

Той се възползва от момента ми на слабост и застана над мен.
-Сега няма на къде да ми бягаш!-каза той и почна да прокарва езика си по врата ми.Възбуждах се.Бях толкова влажна от тези негови целувки.Прокарах ръце по гърбът му и отвърнах на целувките му.
-Господи..уникално е-прошепнах и го бутнах от мен:
-Аммм нали щяхме да гледаме филм?-попитах едвам поемаща си дъх..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 5:45 pm

Тя започна да ми отговаря на целувките ..
Спря за миг и каза :
-Господи..уникално е - Но ме бутна от мен след което тя допълни - Аммм нали щяхме да гледаме филм?
..Прехапах устните си .. и отново се приближих до нея .. Целунах я .. и казах
- Ние го гледаме ..- леко се усмихнах .. като продължих да я целувам .. прокарах ръката си по тялото и а с другата се потпирах за да не и тежа.. Целувах я страстно .. по врата като нежно го хапех ..
Прокарах дланта си по гърдите и . Спуснах се по корема и .. И стигнах чак до краката и ..Усетих че е влажна ..
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 6:15 pm

Огледах стайте и се зачудих се коя стая е на Джеймс.Видях една стая и усетих ароматът му.Почуках на вратата и усетих женски аромат.Хмм тройка няма проблем.с известно забавяне вратата се отвори.Погледнах го и се усмихнах.
-Здрасти-казах и го целунах по устните....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 6:20 pm

Докато целувах Кандис по врата .. Приближих се до устните и когато чух че някой тропа ..
Игнорирах го не исках никой да ни безпокой .. но чух отново някой да тропа .. Целунах я по устните и казах леко ..
-Ей сега се връщам - Издразнен се запътих към вратата ..Отворих я и видях че там седи Амитил .
Тя бързо се задвижи към мен и каза
-Здрасти !
Леко ме целуна по устните .. тя мина покрай мен и нахълта в стаята ми .
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 6:26 pm

Докато той ме целуна някой потропа на вратата.Той игнорира това,но натрапникът не се отказваше:

-ЕЙ сега идвам-каза той и аз извих вежди нагоре.Отвори вратата и се чу еедно:
-Здрасти-каза го момиче.Усмихнах се и тя дойде в този миг.Бе шестокурсничка вампир.Мислите и бяха силни и нахлуха в съзнанието ми"Хмм тройка,а и тя не е за изпускане" усмихнах се и я погледнах:
-Тройка а?-попитах и тя седна до мен.Бях само с тениска без бельо и каквото и да е било.Тя се приближи и се наведе към мен.Подуши ме и леко целуна устните ми:
-Да тройка-отговори ми и устните и се впиха в мойте.
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 6:33 pm

Влязох и видях Кандис.Беше почти гола.Усмихнах се.Супер! По-малко работа замен.Тя се бе заслушала в мислите ми."Хмм тройка,а и тя не е за изпускане" мислех си тя се усмихна и каза:
-Тройка а?-седнах до нея и хвърлих якето си на земята.Приближих се към нея и я подуши по врата кръвта и бе вкусна..по-късно може бби.
-Да тройка.-отговори и и впих устни в нейните.Бе нежна и топла и ме влудяваше.Франко седеше на вратата и ни гледаше.Сигурно бе в шок
-ВИж в момента нямам време да се държа прилично.Не ми се слуша "Аз не съм такъв" идваш или ми я даваш на мен?-попитах и го погледнах изпод вежди.Обърнах се към нея.Ароматът на възбудата й се бе разпръснал навсякъде около мен.Вкарах един пръст в нея и отново го погледнах.Аз бях всичко на което тя отдавна бе готова.А сигурно и той...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Франко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Франко
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Франко да ви се представи
» Нещо и от Франко
» Стаята на Ани.
» Стаята
» Стаята на Ин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на пети курс-
Идете на: